Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά

Πήγαινε κάτω 
+4
dorinaki
GIOTA
filareti
mkostas
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 40

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 2:09 am

To κατεβασα οταν τελειωσω το the wire θα σου πω εντυπωσεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 2:48 pm

mkostas έγραψε:
Στοοοοοππππ. Να βγάλετε off τα τόπικ αλλά για να μιλήσετε γι'αυτό το σιχαμερό και αηδιαστικό ξέρασμα; livan

Αααχ οι ευκαιριες να συμφωνω με το χανο ειναι σπανιες και συγκινουμαι cheers dunato gelio

Ενταξει,εγω δε θα το ελεγα σιχαμερο κι αηδιαστικο ξερασμα lol! ,αλλα εχω μια αλλεργια σε τετοιους ειδους ταινιες,σειρες και βιβλια και στη φοβερη επιτυχια που εκανε το συγκεκριμενο κι οι πρωταγωνιστες τους ακομη περισσοτερο ooxi

Με την ευκαιρια θελω να καταγγειλω οτι υπαρχουμε και οι γυναικες που δε μας αρεσει-εχω τουλαχιστον 3 φιλες για να υπερασπισω την αποψη μου ooxi -βεβαια εχω και μια που ειναι φαν,αλλα αυτο το προσπερνω ooxi

@Επισης ειδα το αβαταρ της Τερψης στο αλλο φορουμ και ηθελα να ξαναδω το Περηφανεια και Προκαταληψη,αλλα δεν το βρισκω. tsk Αν και ισως καλυτερα γιατι αντι για αυτο ξαναδιαβασα το βιβλιο που εχει παραπανω λεπτομερεια.Τωρα που το σκεφτομαι παω να ψαξω αν εχει ξαναγινει ταινια παλιοτερα,για να σταματησω και τα off topic sfirizi


A και συμφωνω με αυτον που ειπε-η Γιωτα νομιζω- οτι δεν ειναι και κατα κανονα πιο ταλαντουχοι οι ηθοποιοι του Χολυγουντ απο αυτους της τηλεορασης.Σιγουρα ισχυει για αρκετους,αλλα οτι κυκλοφορουν ενα σωρο αταλαντοι στο Χολυγουντ και καποιοι πολυ ταλαντουχοι στην αμερικανικη τηλεοραση, το πιστευω.
H σκεψη ας πουμε οτι ο πώς-τον-λενε που παιζει το βρυκολακα στο σινεμα ειναι καλυτερος ηθοποιος απο το Hugh Laurie που παιζει το Χαους στην τηλεοραση μου φαινεται αστεια.Και σιγουρα υπαρχουν και χειροτεροι απο αυτον τον Εντουαρντ? υποκριτικα σε ταινιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 4:20 pm

filareti έγραψε:
@Επισης ειδα το αβαταρ της Τερψης στο αλλο φορουμ και ηθελα να ξαναδω το Περηφανεια και Προκαταληψη,αλλα δεν το βρισκω. tsk Αν και ισως καλυτερα γιατι αντι για αυτο ξαναδιαβασα το βιβλιο που εχει παραπανω λεπτομερεια.Τωρα που το σκεφτομαι παω να ψαξω αν εχει ξαναγινει ταινια παλιοτερα,για να σταματησω και τα off topic sfirizi


A και συμφωνω με αυτον που ειπε-η Γιωτα νομιζω- οτι δεν ειναι και κατα κανονα πιο ταλαντουχοι οι ηθοποιοι του Χολυγουντ απο αυτους της τηλεορασης.Σιγουρα ισχυει για αρκετους,αλλα οτι κυκλοφορουν ενα σωρο αταλαντοι στο Χολυγουντ και καποιοι πολυ ταλαντουχοι στην αμερικανικη τηλεοραση, το πιστευω.
H σκεψη ας πουμε οτι ο πώς-τον-λενε που παιζει το βρυκολακα στο σινεμα ειναι καλυτερος ηθοποιος απο το Hugh Laurie που παιζει το Χαους στην τηλεοραση μου φαινεται αστεια.Και σιγουρα υπαρχουν και χειροτεροι απο αυτον τον Εντουαρντ? υποκριτικα σε ταινιες.


Περηφάνεια και προκατάληψη ftw! geek Αγαπώ και τις δύο εκδοχές!
Το torrent της ταινίας του 2005 θα το βρείς εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Της έκδοχής του 1995 εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Wink


Σχετικά με τους ηθοποιούς συμφωνώ πως πάρα πολλοί,για να μην πώ οι περισσότεροι, καλοί ηθοποιοί μένουν στην αφάνεια και άλλοι που το ταλέντο τους είναι μέτριο δοξάζονται περισσότερο.Αυτό γενικώς συμβαίνει με τον θεσμό των oscars και με πολλούς θεσμούς.Θεωρώ πως δεν υπάρχει μεγάλη αντικειμενικότητα και το ταλέντο μετράει λιγότερο απ'όλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
melania




Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΔευ Αυγ 30, 2010 2:26 pm

τηλενουβέλα, έως τώρα, δεν έχω δει καμμία και γι'αυτό δεν έχω γνώμη επί του θέματος. Γενικά καθημερινή σειρά δεν είχα δει ποτέ καμμία γιατί με κουράζει μια ιστορία όταν για να εξελιχθεί χρειάζεται 200 επεισόδια, δεν έχω υπομονή να την παρακολουθήσω.Το μόνο καθημερινό που έχω δει, στην ενήλικη ζωή μου, ήταν η Βέρα στο δεξί και όλοι ξέρουμε τι κατάληξη είχε....από τότε δεν έχω ξαναδεί άλλο. Αλλά και τις αμερικάνικες πάλι δεν τις παρακολουθώ ιδιαίτερα γιατί τις τραβάνε από τα μαλλιά και ενώ ξεκινάνε εντυπωσιακά οι περισσότερες καταλήγουν πατάτα (βλ.πχ desperate housewives). Η μόνη εβδομαδιαία ξένη σειρά που έχω δει όλη είναι τα Φιλαράκια και αυτό για τους λόγους που έγραψε η LadyOscar σε προηγούμενο ποστ συν επειδή το βασικό cast παρέμεινε ίδιο σε όλη τη διάρκεια της σειράς.
Για αυτούς τους λόγους τελευταία το έριξα στιν μινι σειρές εποχης του bbc οι οποίες ολοκληρώνονται σε λίγα επεισόδια και βασίζονται σε αριστουργήματα της παγκόσμιας λογοτεχνίας. Όχι ότι και εκεί οι σεναριογράφοι δεν τους βγάζουν τα μάτια πολλές φορές αλλά είναι πιο σπάνιο, ειδικά το bbc κάνει καλές μεταφορές στην τηλεόραση τέτοιων βιβλίων.
Σχετικά με το Περηφάνεια και Προκατάληψη νομίζω η εκδοχή του 1995 είναι καλύτερη και γιατί μένει πιο πιστή στο βιβλίο αλλά και γιατί ο Colin Firth είναι αξεπέραστος ως Mr Darcy κατά την γνώμη μου. Και η τελευταία εκδοχή της Τζεην Εϋρ είναι καλή, αν και ξεφεύγει σε πολλά από το βιβλίο, λόγω Toby Stephens ο οποίος απογειώνει τον ρόλο του αλλά γιατί περνάει αρκετά τη σκοτεινή ατμόσφαιρα του βιβλίου. Και Τέρψη είδα πρόσφατα το North and South και ανακάλυψα τον Richard Armitage ο οποίος με εντυπωσίασε και από ότι είδα παίζει και σε άλλες σειρές όπως το robin hood κλπ. Τον έχεις δει καμμία απο αυτές, αξίζει τον κόπο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΔευ Αυγ 30, 2010 2:41 pm

Η σειρά του BBC για το Περηφάνεια και Προκατάληψη ήταν κορυφαία. Προσωπικά την έχω δει άπειρες φορές.
Να φανταστείς την προτιμώ ακόμα και από το βιβλίο το οποίο αναλώνεται σε υπερβολικό μπλα μπλα κατά τη γνώμη μου αν και υπάρχει λόγος γι' αυτό - δεδομένης της εποχής που έζησε η Ώστιν δεν μπορούσε να πει κάποια πράγματα φόρα παρτίδα και χρησιμοποίησε γι' αυτό εξαντλητικές και γεμάτες υποννοούμενα περιγραφές.
Πάντως η σειρά ήταν πραγματικά μια ευτυχής συγκυρία τόσων πολλών παραγόντων: η προσαρμογή του βιβλίου σε σενάριο, το εξαιρετικό κάστινγκ με τον Κόλιν Φέρθ να δίνει τα ρέστα του, η μουσική, η σκηνοθεσία, τα γυρίσματα στην επαρχία: όλα τέλεια!
Η ταινία του 2005 είχε βέβαια ωραία ατμόσφαιρα και επίσης καλό κάστινγκ - όχι όμως καλύτερο από την σειρά. Και η Λίζι θα έπρεπε να είναι πιο δυναμική και όχι τόσο "αερικό" όσο η Νάιτλι και ο Ντάρσι πιο μεγάλος ηλικιακά. Το βασικό μείον της ταινίας για μένα ήταν το σενάριο που άλλαξε το ύφος του βιβλίου. Θυμάμαι πόση εντύπωση μου είχε κάνει όταν μας έδειχναν την Λίζι και τον Ντάρσι να συναντιούνται μόνοι, όταν στο βιβλίο (αλλά και στη σειρά) καθίσταται σαφές ότι λόγω των ηθών της εποχής έπρεπε να είναι οπωσδήποτε και κάποιος άλλος παρών. Το να συναντηθούν μόνοι ένας άντρας και μια γυναίκα είτε ήταν εντελώς τυχαίο είτε σκηνοθετημένο (όπως όταν έκανε ερωτική εξομολόγηση και πρόταση γάμου ο Μπίνγκλει στην Τζέιν gelio gelio gelio )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
melania




Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΔευ Αυγ 30, 2010 3:21 pm

θα συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ! Πραγματικά ευτυχής συγκυρία! Κατ'αρχήν το σενάριο αποτύπωσε με τον καλύτερο τρόπο το πνεύμα του βιβλίου, χωρίς να κουράζει, όμως, όπως σε κάποια σημεία το βιβλίο για τους λόγους που είπες. Οι ηθοποιοί ένας και ένας με τον Firth να κλέβει την παράσταση αλλά και όλοι απέδωσαν εξαιρετικά το ρόλο τους. Όταν διάβαζα το βιβλίο στο μυαλό μου είχα περισσότερο μια κοπέλα σαν την Jennifer Ehle, γλυκιά αλλά όχι τόσο όμορφη. Η Knightley πιο πολύ με πείθει ως μοιραία γυναίκα, παρά ως η έξυπνη, όχι τόσο όμορφη, χαριτωμένη κοπέλα. Επειδή το σενάριο δεν ανταποκρίνεται και πολύ στο πνεύμα του βιβλίου την ταινία την έσωσε τόσο η χημεία των πρωταγωνιστών όσο και ηθοποιοί όπως ο Donald Sutherland και η Brenda Blethyn που ήταν εξαιρετικοί στους ρόλους τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΔευ Αυγ 30, 2010 4:15 pm

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας κορίτσια.Γενικώς είμαι μανιακή με τις σειρές του bbc οι οποίες είναι επι το πλείστον αριστουργήματα.
Για το περηφάνεια και προκατάληψη έχω την ίδια ακριβώς άποψη.Η εκδοχή του 1995 είναι αξεπέραστη.Οι ηθοποιοί έτσι όπως τους είχα φανταστεί,με απίστευτη χημεία και φοβερές ερμηνείες και ναι βελτιώνει ακόμη και το βιβλίο!!
Του 2005 μου άρεσε επίσης,αλλά πρέπει να παραδεχτούμε πως ήταν μια άλλη εκδοχή με άλλη οπτική πολύ πιο σύγχρονη.Είχαν πραγματικά μεγάλη χημεία οι πρωταγωνιστές και ήταν και καλοί ηθοποιοί σχεδόν όλοι,αλλά δεν ήταν μια πιστή απόδοση του βιβλίου.Ο σκηνοθέτης είχε δικό του όραμα και αυτό δεν με χάλασε.Οι σκηνές που έβαλε ήταν πανέμορφες απ' όλες τις απόψεις.Καταπληκτική μουσική και σκηνοθεσία.


melania έγραψε:
. Και η τελευταία εκδοχή της Τζεην Εϋρ είναι καλή, αν και ξεφεύγει σε πολλά από το βιβλίο, λόγω Toby Stephens ο οποίος απογειώνει τον ρόλο του αλλά γιατί περνάει αρκετά τη σκοτεινή ατμόσφαιρα του βιβλίου.

Έχω δει αρκετές φορές την συγκεκριμένη εκδοχή και μου άρεσε πολύ.Προσεγμένη σειρά με ηθοποιούς απίστευτους.Καλά ο Toby δεν πιάνεται πουθενά,ο άνθρωπος δίνει ρέστα σε όλες τις σκηνές του είναι αξεπέραστος,αλλά και η κοπέλα είναι φοβερά καλή αν σκφτείς πως είναι η πρώτη της δουλεία αμέσως μετά την δραματική σχολή!Εμένα σε σκηνές εξομολόγησης με άγγιξε πολύ!



melania έγραψε:
Και Τέρψη είδα πρόσφατα το North and South και ανακάλυψα τον Richard Armitage ο οποίος με εντυπωσίασε και από ότι είδα παίζει και σε άλλες σειρές όπως το robin hood κλπ. Τον έχεις δει καμμία απο αυτές, αξίζει τον κόπο?

Ναι και γω από εκεί τον ανακάλυψα.Είχα δει το North and south πριν 2 χρόνια και είχα εντυπωσιαστεί!Απίστευτη μεταφορά βιβλίου,απίστευτη χημεία και γενικά από σενάριο και θεματολογία είναι αυτό που με τραβάει πολύ.Η τελευταία σκηνή είναι απλά απερίγραπτη!! enamor
Τον Richard Armitage δεν τον έχω δει πουθενά αλλού,αλλά ξέρω και γω πως παίζει στο robin hood.Τελευταία κατεβάζω μια μακροχρόνια σειρά μυστηρίου του bbc που απ'ότι έχω καταλάβει παίζει αυτός,όπως και πολλοί άλλοι ηθοποιοί του βεληνεκούς του που έχουμε δει κατα διαστήματα σε κορυφαίες σειρές εποχής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
melania




Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΔευ Αυγ 30, 2010 9:05 pm

LadyOscar έγραψε:
Το να συναντηθούν μόνοι ένας άντρας και μια γυναίκα είτε ήταν εντελώς τυχαίο είτε σκηνοθετημένο (όπως όταν έκανε ερωτική εξομολόγηση και πρόταση γάμου ο Μπίνγκλει στην Τζέιν gelio gelio gelio )

καλά αυτή η σκηνή μου άρεσε εξίσου και στη σειρά και στην ταινία. Στη σειρά με την μάνα να κλείνει το μάτι στην ψιλοχαζή κόρη και αυτή να ρωτάει φόρα παρτίδα γιατί μου κάνεις νοήματα, τι πρέπει να κάνω?? dunato gelio
Αλλά και στην ταινία, ο τρόπος που τις έβγαζε με το ζόρι έξω από το δωμάτιο για να μείνουν μόνοι τους οι Τζέην με τον Μπίνγκλι ήταν απολαυστικός!!

Τέρψη δεν ήξερα ότι ήταν η πρώτη δουλειά της Wilson μετά τη σχολή, ναι μου άρεσε πάρα πολύ απέδωσε μια διαφορετική Jane Eyre, πιο τολμηρή στον ερωτικό τομέα από ότι την περιγράφει το βιβλίο αλλά έβγαζε πολύ συναίσθημα. Γι'αυτό μου άρεσε αυτή η εκδοχή. Γιατί ενώ δεν αποδίδει ακριβώς το βιβλίο (ας πούμε η σκηνή στο κρεββάτι πριν φύγει η Jane δεν υπάρχει στην πραγματικότητα, στην εκδοχή με τον Timothy Dalton είναι πιο ακριβής, υπήρχε τσακωμός με έντονη ερωτική ατμόσφαιρα, στην εκδοχή του 2006 κόντεψε να την αφήσει έγκυο για την εποχή πάντα) βγάζει αβίαστα τόσο πολύ συναίσθημα και έχουν τόσο ωραία χημεία οι πρωταγωνιστές που απλά το ξεχνάς!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΔευ Αυγ 30, 2010 9:47 pm

[quote="melania"]
LadyOscar έγραψε:
Τέρψη δεν ήξερα ότι ήταν η πρώτη δουλειά της Wilson μετά τη σχολή, ναι μου άρεσε πάρα πολύ απέδωσε μια διαφορετική Jane Eyre, πιο τολμηρή στον ερωτικό τομέα από ότι την περιγράφει το βιβλίο αλλά έβγαζε πολύ συναίσθημα. Γι'αυτό μου άρεσε αυτή η εκδοχή. Γιατί ενώ δεν αποδίδει ακριβώς το βιβλίο (ας πούμε η σκηνή στο κρεββάτι πριν φύγει η Jane δεν υπάρχει στην πραγματικότητα, στην εκδοχή με τον Timothy Dalton είναι πιο ακριβής, υπήρχε τσακωμός με έντονη ερωτική ατμόσφαιρα, στην εκδοχή του 2006 κόντεψε να την αφήσει έγκυο για την εποχή πάντα) βγάζει αβίαστα τόσο πολύ συναίσθημα και έχουν τόσο ωραία χημεία οι πρωταγωνιστές που απλά το ξεχνάς!!


Ναι είναι η πρώτη της δουλειά και όταν το έμαθα το θεώρησα εντυπωσιακό!Είναι απίστευτα δυνατή ερμηνευτικά και μεταδίδει αβίαστα τα συναισθήματά της.Η σκηνή της πρότασης γάμου είναι απλά απίστευτη.Και από σχόλια ανθρώπων που έχουν δει όλες τις εκδοχές είδα πως παρ'ότι όπως κι εσύ αναφέρεις θεωρούν πως είχε κάποιες ασυνέπεις η εκδοχή,η ερμηνεία της Wilson σε εκείνη τη σκηνή δεν υπάρχει.Δεν έχει υπάρξει άλλη Jane που να τους έχει μεταδώσει τέτοια συναισθήματα.
Καλά δεν μιλάω και για τον Toby στην σκηνή της τελευταίας επανένωσής τους!Απλά ανατριχιαστικός! Ypoklisi
Σχετικά με την σκηνή στο κρεβάτι υπέθεσα πως θα ήταν σκηνοθετική παρέμβαση και όχι αυτούσια από το βιβλίο γιατί παραήταν τολμηρη για να είναι αληθινή.Είπαμε προχώ οι αδελφές Μπροντέ αλλά αυτό παραπάει! geek Ήταν όμως φοβερά έντονη σκηνή enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 6 EmptyΔευ Αυγ 30, 2010 9:49 pm



Τι σκηνάρα!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σειρές που προβλέπονταν να είναι εβδομαδιαίες αλλά έγιναν καθημερινές
» Γενικά ''Χαριποτερικα'' Σχόλια
» TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)
» Οι καλύτερες τηλενουβέλες που έχουν γίνει!
» Σχολιασμός επεισοδίων - Γενικά για την σειρά.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: