Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά

Πήγαινε κάτω 
+4
dorinaki
GIOTA
filareti
mkostas
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:31 am

dorinaki έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Δεν ξέρω αλλά μου ήρθε βραδιάτικο μια αναγούλα emetos

Γιατί καλέ ειδες edward-bella βραδιάτικα?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Όχι δυστυχώς!!Ποστάρισες Bella Jacob καταλάθος και έγινε το κακό με τις στομαχικές μου διαταραχές pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 40

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:31 am

dorinaki έγραψε:
Πόσες φορές θα το πώ πια??
Σιγα μαρη μην θυμαμαι οτι λες εσυ...Οριστε μας!!!tsk

dorinaki έγραψε:
Σχετικοάσχετο..Το τελευταίο twilight θα το κάνουν σε 2 parts όπως και το Harry Potter

Απο οτι ακουσα θα ναι και 3D!!Xαλαλι το μαρτυριο που θα περασω θα μου ρθει ο Ρομπ μες στη μουρη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:32 am

Τέρψη έγραψε:
dorinaki έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Δεν ξέρω αλλά μου ήρθε βραδιάτικο μια αναγούλα emetos

Γιατί καλέ ειδες edward-bella βραδιάτικα?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Όχι δυστυχώς!!Ποστάρισες Bella Jacob καταλάθος και έγινε το κακό με τις στομαχικές μου διαταραχές pppppppp
Ποιος σου είπε ότι το ποστάρισα καταλάθος?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:34 am

Ε τότε αν το έκανες επί σκοπού...θέλεις το κακό μας!!! dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:35 am

Στοοοοοππππ. Να βγάλετε off τα τόπικ αλλά για να μιλήσετε γι'αυτό το σιχαμερό και αηδιαστικό ξέρασμα; livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 40

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:37 am

Τερψη πες μου λιγο για την υπογραφη σου... confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:39 am

mkostas έγραψε:
Στοοοοοππππ. Να βγάλετε off τα τόπικ αλλά για να μιλήσετε γι'αυτό το σιχαμερό και αηδιαστικό ξέρασμα; livan

Ακού να σου πω....Για την αλιθωρη κατσικομούρα που έχει εναν λύκο και ενα βαμπιρ να σφαζονται για δαυτην πες ό,τι θες αλλά για τους αλλους λίγα τα λόγια σου γκε γκε?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Μια χαρα ταινια είναι...Και αν δεν επαιζε αυτή ακομα καλύτερη θα ήτανε... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:40 am

GIOTA έγραψε:
Τερψη πες μου λιγο για την υπογραφη σου... confused


Είμαι μανιακή με τις ταινίες και σειρές εποχής που ως επι το πλείστον βασίζονται σε βιβλία.Το συγκεκριμένο άβαταρ και η υπογραφή είναι από το "North and South",μια σειρά του bbc που λατρεύω!!Στην συνιστώ αν βλέπεις τέτοιου είδους ταινίες Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 40

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:57 am

Μου αρεσουν πολυ αλλα δεν το εψαχνα και ιδιαιτερα..Θα το κοιταξω ομως..!!Κατι μου εκανε το ζευγος!! to kapelo tou gianni
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 2:04 am

GIOTA έγραψε:
Μου αρεσουν πολυ αλλα δεν το εψαχνα και ιδιαιτερα..Θα το κοιταξω ομως..!!Κατι μου εκανε το ζευγος!! to kapelo tou gianni

Φοβερή χημεία! enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σειρές που προβλέπονταν να είναι εβδομαδιαίες αλλά έγιναν καθημερινές
» Γενικά ''Χαριποτερικα'' Σχόλια
» TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)
» Οι καλύτερες τηλενουβέλες που έχουν γίνει!
» Σχολιασμός επεισοδίων - Γενικά για την σειρά.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: