Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά

Πήγαινε κάτω 
+4
dorinaki
GIOTA
filareti
mkostas
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Αυγ 28, 2010 7:51 pm

Μπα εγώ δεν το θεωρώ τυχαίο που όλοι αυτοί κατέληξαν στην τηλεόραση, ενώ για παράδειγμα η Σκάρλετ Γιόχανσον έκανε το μπαμ όταν ήταν μόλις 14 ετών και έπαιζε με τον Ρόμπερτ Ρέντφορντ στον Γητευτή των αλόγων, ο δε Ρόμπερτ Πάτινσον με το καλημέρα επιλέχθηκε σε μπλόκμπάστερ (Ο Χάρι πότερ και το Κύπελλο της φωτιάς ήταν μόλις η τρίτη του δουλειά) και με την επόμενη ταινία για την οποία επιλέχθηκε προκάλεσε παγκόσμιο παροξυσμό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 40

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Αυγ 28, 2010 8:35 pm

Τον Ρόμπερτ Πάτινσον τον λατρευω αλλα δεν τον θεωρω και υποκριτικα κατι ιδιαιτερο...Ενα ωραιο ρεμαλακι ειναι,πολυ ωραιο θα ελεγα..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


xanameno xanameno xanameno xanameno xanameno xanameno xanameno xanameno

Η Σκαρλετ αλλες φορες μου αρεσει αλλες οχι..
Τελοσπαντων υπαρχουν πολλες κατηγοριες για να χωρισουμε τους ηθοποιους ,σε πεφταστερια,σε γκομενους-ες,σε ταλεντα,σε ..σε..σε..σε..
Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι υπαρχουν ολων των λογιων και στις σειρες και στις ταινιες στην Αμερικη..Ειναι τοσο μεγαλη η προσφορα σε σχεση με τη ζητηση που ειναι πιθανο να χασουν δουλειες και να καθιερωθουν σε καποιες αλλες που θα επηρεασουν την καριερα τους και θα τους στρεψουν σε συγκεκριμενο δρομο..Ολα ειναι θεμα, συγκυριων, ταλεντου, ,γνωριμιων,ατζεντη,επιμονης,θελησης,εμφανισης(και δεν εννοω μονο τους ομορφους γιατι υπαρχουν ρολοι που ζητανε πχ ευσωμες μαυρες..) κλπ κλπ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Αυγ 28, 2010 8:44 pm

Ρεμαλάκι;; Εμένα πάλι μ' αρέσει, γιατί τον βρίσκω αντισυμβατικά κυριλέ gelio gelio . Θυμάμαι δε ότι ο σκηνοθέτης του Χάρι Πότερ είχε πει τότε για τον Πάτινσον και το ρολάκι που θα έπαιζε ότι "τον πήραμε γιατί μπορεί να ενσαρκώσει ιδανικά το χρυσό αγόρι της Αγγλίας".
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 40

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Αυγ 28, 2010 11:38 pm

Aντισυμβατικά κυριλέ...
Eτσι ακριβως!!!Μπορει να ειναι και τα δυο χωρις κοπο αυτο το παιδι.. enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 12:44 am

Όπου συζήτηση για τον Robert και γω μέσα! geek
Να προσθέσω λοιπόν και γω,όσο άσχετο και να είναι,ότι τον θεωρώ κουκλί και σε αντίθεση με σας τον βρίσκω και πολύ καλό ηθοποιό.Έχει έναν δικό του ιδιαίτερο τρόπο που με σκλαβώνει enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 12:47 am

Αχχχχχ κι εμένα μ'αρέσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....Όμως στο twilight.. Bella-Jacob ftw [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dorinaki στις Κυρ Αυγ 29, 2010 1:26 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 12:48 am

Εγώ τον βρίσκω πάρα πολύ καλό ηθοποιό! Το δηλώνω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:00 am

dorinaki έγραψε:
Αχχχχχ κι εμένα μ'αρέσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....Όμως στο twillight.. Bella-Jacob ftw [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ε όχι!!!!Τραγικό!Δεν μπορώ να πιστέψω πως υπάρχουν άνθρωποι που έχουν δει τις ταινίες ή διαβάσει τα βιβλία και θέλουν την Bella με τον Jacob!!!! wtf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:02 am

Nαι αλλά πολύ χλωμιάρης βρε παιδί μου...Θα μου πεις το βαμπιρ κάνει τί θες να ροδοκοκκινίζει?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αλλα άσπρη ασπριλα πλάκωσε είναι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:04 am

Τέρψη έγραψε:
dorinaki έγραψε:
Αχχχχχ κι εμένα μ'αρέσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....Όμως στο twillight.. Bella-Jacob ftw [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ε όχι!!!!Τραγικό!Δεν μπορώ να πιστέψω πως υπάρχουν άνθρωποι που έχουν δει τις ταινίες ή διαβάσει τα βιβλία και θέλουν την Bella με τον Jacob!!!! wtf

Τις ταινιες έχω δει..Αλλά αν θες να ξέρεις και εγώ και οι 2 κολλητες μου θέλουμε Jacob-Bella [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σειρές που προβλέπονταν να είναι εβδομαδιαίες αλλά έγιναν καθημερινές
» Γενικά ''Χαριποτερικα'' Σχόλια
» TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)
» Οι καλύτερες τηλενουβέλες που έχουν γίνει!
» Σχολιασμός επεισοδίων - Γενικά για την σειρά.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: