Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά

Πήγαινε κάτω 
+4
dorinaki
GIOTA
filareti
mkostas
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:06 am

dorinaki έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
dorinaki έγραψε:
Αχχχχχ κι εμένα μ'αρέσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....Όμως στο twillight.. Bella-Jacob ftw [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ε όχι!!!!Τραγικό!Δεν μπορώ να πιστέψω πως υπάρχουν άνθρωποι που έχουν δει τις ταινίες ή διαβάσει τα βιβλία και θέλουν την Bella με τον Jacob!!!! wtf

Τις ταινιες έχω δει..Αλλά αν θες να ξέρεις και εγώ και οι 2 κολλητες μου θέλουμε Jacob-Bella [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Κάνω πως δεν το διάβασα... tsk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:17 am

Σας αρέσει το twilight; livan livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 40

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:18 am

Δορινα κραταω προς το παρον την ψυχραιμια μου και σε ρωτω..Εχεις δει μονο τις ταινιες;;
Γιατι θα μπορουσα να το δικαιολογησω καπως(λεμε τωρα)Τελοσπαντων δεν με χαλει κιολας τωρα που το ξανασκεφτομαι γιατι θελω επιτελους ο Εντ να ξυπνησει και να διαλεξει εμενα και οχι αυτη τη ξινη..(Επισης θελω και τον Ρομπ σε πακετακι..)

Παρεμπιπτόντως τρελο οφτοπικ σε τοπικ του Κωστα.Ετοιμαστειτε για μηνύσεις και μπαν!!! gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:19 am

mkostas έγραψε:
Σας αρέσει το twilight; livan livan
Και έλεγα δεν θα πεις τίποτα επί του θέματος! geek
Γυναίκες είμαστε κατάλαβέ μας λίγο.Νομίζω πως οι περισσότερες έχουμε απόλυτη συναίσθηση του τι είναι ακριβώς και των μειονεκτημάτων και της ρηχότητας,αλλά μωρέ τα χαζορομαντικά μας τραβάνε.Είναι στην φύση μας enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 40

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:20 am

mkostas έγραψε:
Σας αρέσει το twilight; livan livan

Η πρωτη ταινια καλουλα και εχω ερωτευτει το σαουντρακ, οι αλλες δυο μαπα..Τα βιβλια ερωτας...Εφηβικα καπως αλλα διαβαζονται ευχαριστα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:22 am



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:25 am

Δεν ξέρω αλλά μου ήρθε βραδιάτικο μια αναγούλα emetos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:26 am

GIOTA έγραψε:
Δορινα κραταω προς το παρον την ψυχραιμια μου και σε ρωτω..Εχεις δει μονο τις ταινιες;;
Γιατι θα μπορουσα να το δικαιολογησω καπως(λεμε τωρα)Τελοσπαντων δεν με χαλει κιολας τωρα που το ξανασκεφτομαι γιατι θελω επιτελους ο Εντ να ξυπνησει και να διαλεξει εμενα και οχι αυτη τη ξινη..(Επισης θελω και τον Ρομπ σε πακετακι..)

Παρεμπιπτόντως τρελο οφτοπικ σε τοπικ του Κωστα.Ετοιμαστειτε για μηνύσεις και μπαν!!! gelio

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Mόνο τις ταινιες έχω δει καλέ..Πόσες φορές θα το πώ πια??

Σχετικοάσχετο..Το τελευταίο twilight θα το κάνουν σε 2 parts όπως και το Harry Potter [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 40

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:27 am

Για να πουλησουν τριγωνο οι βλακες τον αναβαθμισαν πολυ τον σκυλο στις ταινιες..Μην ψαρωνεις Δορινα..Η μικρη μουσιτσα δεν ηταν τοσο ακαρδη στην κανονικη εκδοχη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά   Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Αυγ 29, 2010 1:29 am

Τέρψη έγραψε:
Δεν ξέρω αλλά μου ήρθε βραδιάτικο μια αναγούλα emetos

Γιατί καλέ ειδες edward-bella βραδιάτικα?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τηλενουβέλες VS Εβδομαδιαίες σειρές γενικά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σειρές που προβλέπονταν να είναι εβδομαδιαίες αλλά έγιναν καθημερινές
» Γενικά ''Χαριποτερικα'' Σχόλια
» TVD Fanfics (Γενικα....και ειδικα...)
» Οι καλύτερες τηλενουβέλες που έχουν γίνει!
» Σχολιασμός επεισοδίων - Γενικά για την σειρά.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: