Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 4:09 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
το εκανε στο 9 επεισοδιο του 1 κυκλου

Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing

Εντυπωσιαστηκα.Αλλα αυτο σημαινει οτι για την εταιρη πλευρα του τριγωνου θα τους βγαλουν την πιστη Laughing


σωστο.



Παράθεση :
Και στην τελικη,αν θελουν σεξοσκηνη με βαμπιρια ας δουνε True Blood!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

με αυτη τη λογικη ας μην βλεπετε castle αλλα να δειτε alias και bones [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :


Το blind ειναι οι Caskett,ΤΕΛΟΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


για την ψυχικη ηρεμια του φορουμ και της σιχαμενης το ευχομαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 4:16 pm

Παράθεση :
με αυτη τη λογικη ας μην βλεπετε castle αλλα να δειτε alias και bones


OYAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Σεξοσκηνη στο Bones; dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Αυτη εμεινε εγκυος και δεν εχουν δειξει ακομα!Απλα ανεφεραν οτι καπου,καπως,καποτε το εκαναν dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 4:24 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
με αυτη τη λογικη ας μην βλεπετε castle αλλα να δειτε alias και bones


OYAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Σεξοσκηνη στο Bones; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυτη εμεινε εγκυος και δεν εχουν δειξει ακομα!Απλα ανεφεραν οτι καπου,καπως,καποτε το εκαναν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

λεπτομερειες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 4:30 pm

σε παρακαλω...Χουανα η παρθενα...με τεχνητη εμεινε εγκυος, σεξοσκηνες και αηδιες,που ζουμε στον 21 αιωνα? ooxi


Ελενη τωρα εγω φευγω και θα γυρισω το βραδακι...εμπα το βραδυ για να πουμε ωρα αυριο,εξαρταται και τι ωρα θα κλεισει το βλεφαρο σημερα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 4:31 pm

Εγω συνηθως 9 με 9.30 ειμαι στο ποδι.Οποτε απο εσενα εξαρταται.Οτι ωρα θες μου λες.Θα μπω και το βραδακι να κανονισουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 4:34 pm

9-9.30 ειναι βαρβαρες ωρες οταν δεν εχω σχολη...εγω σημερα ξυπνησα 2 παρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βεβαια απο την αλλη θα χω και αγωνια οποτε παιζει και να ξυονησω νωριτερα...

θα δουμε θα δουμε,θα το κανονισουμε το βραδακι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 4:41 pm

Ναι ρε.Και εγω αναγκαστικα σηκωνομαι τοσο νωρις (αλλα οχι και 2 παρα ρε παιδακι μου,ειπαμε Laughing ).Απο μενα κανενα προβλημα.Οτι ωρα ξυπνησεις και εισαι ετοιμη εγω ειμαι μεσα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 3:44 am

λοιπον εγω τωρα μπηκα σπιτι και ειμαι με την ξαδερφη μου η οποια θα κοιμηθει εδω οποτε αυριο θ αργησω λογικα λογο κοσμου.. Laughing

δεν σε πειραζει να το παμε μεσημερακι ε? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 9:31 am

Αφου σου ειπα βρε χαζο.Οποτε θες εσυ!Ασε που μολις τωρα το εβαλα να κατεβαινει και ειναι θεοαργο.Δεν εχω καθολου καλη συνδεση στο πατρικο μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 2:41 pm

γαμιεται ο Διας σημερα δεν θα μ αφησουν σε ησυχια!

Ελενη εγω δεν μπορω τωρα πρεπει να φυγω ΠΑΛΙ απ το σπιτι αλλα δεν θ αργησω πολυ, θελω να πιστευω κατα τις 7 ωρα θα μαι πισω, οποτε η προβολη παει γι απογευμα...

ρε πουστη ουτε επιτηδες σημερα, ολες τις μερες ξυνομουνα σημερα ΕΠΡΕΠΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 80 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: