Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 5:34 pm

Ναι η καριολα grrrrr

Ενας λογος να με εκνευρισει περισσοτερο, μετα και την εμφανιση της στην σειρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 5:42 pm

Eleni7 έγραψε:
Ναι η καριολα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ενας λογος να με εκνευρισει περισσοτερο, μετα και την εμφανιση της στην σειρα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γι αυτο ειχε παθει και σοκ ο Νειθαν οσο δουλευανε μαζι...ειχε δει τη ταινια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 5:49 pm

Θα τις κοψω τα ποδια και θα κανω μεταμοσχευση dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 5:54 pm

Eleni7 έγραψε:
Θα τις κοψω τα ποδια και θα κανω μεταμοσχευση [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εεεε κρατα μου το δεξι μπουτι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .. αλλα ασε....μπορει να παρω της Στανας εγω να μου δωσει και κανα ποντο παραπανω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 6:20 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Δεν παμε καλα ρε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 11:46 am

πες μου οτι εισαι εδωωωωωωωωωωωω......πριν λιγο γυρισα,ακυρος ο οδοντιατρος τελικα και δεν νυσταζω καθολου τωρα,εχω υπερενταση....

το κατεβαζω,ελπιζω σε κανα μισαωρο να σαι μεσα να το δουμε παρεααααααα... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 4:51 pm

Σορι,κατι προεκυψε,για αυτο δεν ημουν μεσα.Σε 10 λεπτα ειμαι ετοιμη.Τερψη εισαι εδω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 4:59 pm

Εδώ είμαι αλλά εγώ πριν λίγο το έβαλα να κατεβαίνει και θέλει ακόμα κανένα μισάωρο. Οπότε ξεκινήστε και θα αρχίσω με κάποια λεπτά καθυστέρηση Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 5:02 pm

Εγω περιμενω ρε.Κατσε να μπει και η Κατερινα πρωτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 41 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 6:04 pm

εγω το δα ρε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πριν λιγο τελειωσα....με πηρε ο υπνος και ξυπνησα κατα τις 5,σορι...και μετα μπηκα μεσα και δεν ηταν κανεις εδω κι επειδη πρεπει να φυγω σε λιγο δεν αντισταθηκα... Razz Razz Razz

σχετικα καλο το επεισοδιο (μην περιμενετε linchpin) την ανατροπη ΔΕΝ τη βρισκεις πανεξυπνη η δολοφονια ΡΙΣΠΕΚΤ...

εχει ΠΑΡΑ πολυ forshadowing με τα μυστικα....αλλα παρα πολυ...γινεται της τρικαριολης με την προοικονομια...

η Μαρθα εδωσε ΡΕΣΙΤΑΛ,ηταν το επεισοδιο της!

Και φυσικα κραταω την τελευταια σκηνη for reasons.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 41 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: