Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 89 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 2:20 pm

ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ αναμονη...σαν να περασαν εκατομμυρια χρονια μου φανηκε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το πρηγουμενο hiatus που ηταν 3 βδομαδες ειχε περασει πιο γρηγορα.. Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 2:47 pm

Στο προηγουμενο ειχαμε και το Paley Fest.Για να δουμε τι θα δουμε.Υπαρχει τρελη προσμονη απο ολους για το επεισοδιο.Μετα ομως εχουμε παλι hiatus


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Δευ Απρ 16, 2012 3:12 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 3:05 pm

Eleni7 έγραψε:
Στο προηγουμενο ειχαμε και το Paley Fest.Για να δυμε τι θα δουμε.Υπαρχει τρελη προσμονη απο ολους για το επεισοδιο.Μετα ομως εχουμε παλι hiatus

μπορεις να ΜΗΝ μου το θυμιζεις?????? Laughing

επισης απο αυριο εχω και διαβασμα οποτε διπλο το κακο...χμμμμ ισως περασει ευκολοτερα το hiatus ετσι.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 3:10 pm

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Στο προηγουμενο ειχαμε και το Paley Fest.Για να δυμε τι θα δουμε.Υπαρχει τρελη προσμονη απο ολους για το επεισοδιο.Μετα ομως εχουμε παλι hiatus

μπορεις να ΜΗΝ μου το θυμιζεις?????? Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing

ετσιιιιι Twisted Evil

εμεις παλι ξεκιναμε την παρασκευη και δεν σταματαμε μεχρι το τελος Laughing

απο την μια ειναι καλο ..απο την αλλη ομως μετα απο τοσα hiatus τα 4 επεισοδια μοιαζουν πολυ λιγα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 3:12 pm

ααααααντε με το καλο ξεκινηστε και σεις ,υστερα απο τοσους αιωνες.. Laughing

καλα ετσι και ειναι το γαμωζευγαρο Ντειμον/Ελενα το blind item θα πεσουν τρελα γαμωσταυριδια.. Laughing Laughing Laughing

σιχαμενη μπες αυριο το πρωι στο φορουμ,θα περασεις καλα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 3:17 pm

Εμεις τι να πουμε που μετα το τελευταιο hiatus εχουμε μολις 2;


Παράθεση :
καλα ετσι και ειναι το γαμωζευγαρο Ντειμον/Ελενα το blind item θα πεσουν τρελα γαμωσταυριδια..

Θα κανουμε ντου στο θρεντ του VD για αντιποινα dunato gelio


Παράθεση :
σιχαμενη μπες αυριο το πρωι στο φορουμ,θα περασεις καλα

Τι ωρα ειναι η προβολη αυριο ρε;Δεν εχουμε και Σχολη,οποτε μπορουμε να το παμε και λιγο πιο αργσ το ξυπνημα (9 ή 10 πχ).Για πε...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Δευ Απρ 16, 2012 3:29 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 3:28 pm

xezoulina έγραψε:
ααααααντε με το καλο ξεκινηστε και σεις ,υστερα απο τοσους αιωνες.. Laughing

πραγματικα ομως Laughing



Παράθεση :
καλα ετσι και ειναι το γαμωζευγαρο Ντειμον/Ελενα το blind item θα πεσουν τρελα γαμωσταυριδια.. Laughing Laughing Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τι να σου πω και εκεινο το φαντομ ειναι σε αναταραχη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

προσωπικα θα μου φαινοταν περιεργο αν και εκεινοι εχουν τρελη αναμονη αλλα οπως το πανε μεχρι στιγμης (αν και υπαρχει τρελη εξελιξη)δεν νομιζω Laughing (μην σε παρω και στον λαιμο μου ομως Laughing , αλλα λογικα την σεξοσκηνη δεν θα θελονυν να την καψουν στο φιναλε...θα θελουν να την κρατησουν για την τηλεθεαση της 4ης σεζον αλλα ξαναλεω μην σε παρω στο λαιμο μου Laughing )



Παράθεση :

σιχαμενη μπες αυριο το πρωι στο φορουμ,θα περασεις καλα Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :


Eleni7 έγραψε:
Εμεις τι να πουμε που μετα το τελευταιο hiatus εχουμε μολις 2;


ναι αλλα εσεις δεν ειχατε τα hiatus που ειχαμε εμεις φετος Razz



Παράθεση :
Παράθεση :
καλα ετσι και ειναι το γαμωζευγαρο Ντειμον/Ελενα το blind item θα πεσουν τρελα γαμωσταυριδια..

Θα κανουμε ντου στο θρεντ toy VD για αντιποινα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 3:54 pm

Μαρη,δεν απαντησες!Τι ωρα ειναι αυριο το καθιερωμενο ραντεβου μας;



Παράθεση :
προσωπικα θα μου φαινοταν περιεργο αν και εκεινοι εχουν τρελη αναμονη αλλα οπως το πανε μεχρι στιγμης (αν και υπαρχει τρελη εξελιξη)δεν νομιζω (μην σε παρω και στον λαιμο μου ομως, αλλα λογικα την σεξοσκηνη δεν θα θελονυν να την καψουν στο φιναλε...θα θελουν να την κρατησουν για την τηλεθεαση της 4ης σεζον αλλα ξαναλεω μην σε παρω στο λαιμο μου )

Ρε,τι ειναι αυτα τωρα;Σεξοσκηνη κεντρικου ζευγαριου στο CW απο την 3η σεζον;Δεν γινονται αυτα ρε.Με τιποτα δεν θα ειναι αυτοι Laughing

Απο 6η σεζον και βλεπουμε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 4:03 pm

Eleni7 έγραψε:
Μαρη,δεν απαντησες!Τι ωρα ειναι αυριο το καθιερωμενο ραντεβου μας;



Παράθεση :
προσωπικα θα μου φαινοταν περιεργο αν και εκεινοι εχουν τρελη αναμονη αλλα οπως το πανε μεχρι στιγμης (αν και υπαρχει τρελη εξελιξη)δεν νομιζω (μην σε παρω και στον λαιμο μου ομως, αλλα λογικα την σεξοσκηνη δεν θα θελονυν να την καψουν στο φιναλε...θα θελουν να την κρατησουν για την τηλεθεαση της 4ης σεζον αλλα ξαναλεω μην σε παρω στο λαιμο μου )

Ρε,τι ειναι αυτα τωρα;Σεξοσκηνη κεντρικου ζευγαριου στο CW απο την 3η σεζον;Δεν γινονται αυτα ρε.Με τιποτα δεν θα ειναι αυτοι Laughing

Απο 6η σεζον και βλεπουμε Laughing

δεν ειναι κεντρικο ζευγαρι ειναι κεντρικο τριγωνο...

και το κεντρικο ζευγαρι της συγκεκριμενης σειρας (η μια πλευρα του τριγωνου) το εκανε στο 9 επεισοδιο του 1 κυκλου Laughing

τωρα οσο αφορα το ντειμον ελενα και εγω πιστευω πως θα το καθυστερησουν κι αλλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (ειναι αλλωστε το ζευγαρι που κινει την σειρα με την μεγαλυτερη υστερια γενικοτερα οποτε δεν πιστευω να το καψουν σε αυτο το φιναλε ...απο την αλλη βεβαια εχουν γινει καποια πραγματα μεταξυ τους φετος , αλλα για σεξοσκηνη μπααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 4:06 pm

Παράθεση :
το εκανε στο 9 επεισοδιο του 1 κυκλου

Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing

Εντυπωσιαστηκα.Αλλα αυτο σημαινει οτι για την εταιρη πλευρα του τριγωνου θα τους βγαλουν την πιστη Laughing

Και στην τελικη,αν θελουν σεξοσκηνη με βαμπιρια ας δουνε True Blood!Το blind ειναι οι Caskett,ΤΕΛΟΣ dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 79 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 89 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: