Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:50 pm

καπου πρεπει να γραφω κι εγω... Laughing Laughing Laughing

αυριο θα μου χρειαστει ----->Castle Monday! cheers cheers cheers

(αλλο που στην Ελλαδα το βλεπουμε Τριτη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 4:18 pm

xezoulina έγραψε:
καπου πρεπει να γραφω κι εγω... Laughing Laughing Laughing

αυριο θα μου χρειαστει ----->Castle Monday! cheers cheers cheers

(αλλο που στην Ελλαδα το βλεπουμε Τριτη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

live streaming δεν παίζει?
Αφού είσαι που είσαι ξύπνια την ώρα που παίζει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 4:25 pm

Mik έγραψε:
xezoulina έγραψε:
καπου πρεπει να γραφω κι εγω... Laughing Laughing Laughing

αυριο θα μου χρειαστει ----->Castle Monday! cheers cheers cheers

(αλλο που στην Ελλαδα το βλεπουμε Τριτη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

live streaming δεν παίζει?
Αφού είσαι που είσαι ξύπνια την ώρα που παίζει..

δεν θελω γιατι ειναι low quality,μου τη δινουν οι διαφημισεις και θελω να βλεπω το επεισοδιο με το πασο μου, που σημαινει rewatch στο σημειο που θελω ακριβως κλπ κλπ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 4:27 pm

xezoulina έγραψε:
Mik έγραψε:
xezoulina έγραψε:
καπου πρεπει να γραφω κι εγω... Laughing Laughing Laughing

αυριο θα μου χρειαστει ----->Castle Monday! cheers cheers cheers

(αλλο που στην Ελλαδα το βλεπουμε Τριτη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

live streaming δεν παίζει?
Αφού είσαι που είσαι ξύπνια την ώρα που παίζει..

δεν θελω γιατι ειναι low quality,μου τη δινουν οι διαφημισεις και θελω να βλεπω το επεισοδιο με το πασο μου, που σημαινει rewatch στο σημειο που θελω ακριβως κλπ κλπ... Wink

Ναι, σε αυτό συμφωνώ, αλλα συνήθως δεν κρατιέμαι να περιμένω dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 4:32 pm

Tι λέτε, ρε! Πρέπει να το κάνεις stream, μαζί με άλλους, σε μσν, κοινότητα, φόρουμ, κάτι, τεσπα (οπότε θα σου είναι απαραίτητες και οι διαφημίσεις) και μετά να το κατεβάσεις αμέσως για να ξαναδείς σκηνές. Έτσι κάνουν οι επαγγελματίες καμένοι. Trust me, I was a fangirl.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 4:37 pm

Maria έγραψε:
Tι λέτε, ρε! Πρέπει να το κάνεις stream, μαζί με άλλους, σε μσν, κοινότητα, φόρουμ, κάτι, τεσπα (οπότε θα σου είναι απαραίτητες και οι διαφημίσεις) και μετά να το κατεβάσεις αμέσως για να ξαναδείς σκηνές. Έτσι κάνουν οι επαγγελματίες καμένοι. Trust me, I was a fangirl.

ναι αλλα τωρα ορισμενα καναλια μαλακιζονται και αν δεν μενεις usa δεν σ αφηνουν να δεις... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 4:50 pm

Ποια κανάλια; Που κάνουν streaming; Πώς γίνεται αυτό; Αν λες για τα αμερικάνικα κανάλια που το βάζουν στο σάιτ τους, χαίρω πολύ, αλλά γι'αυτό έχουμε το ultrasurf. Αλλά σε φάση, παράνομα που κάνουν stream, δεν νομίζω να επιτρέπουν μόνο σε αμερικάνους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 4:55 pm

Maria έγραψε:
Ποια κανάλια; Που κάνουν streaming; Πώς γίνεται αυτό; Αν λες για τα αμερικάνικα κανάλια που το βάζουν στο σάιτ τους, χαίρω πολύ, αλλά γι'αυτό έχουμε το ultrasurf. Αλλά σε φάση, παράνομα που κάνουν stream, δεν νομίζω να επιτρέπουν μόνο σε αμερικάνους...

ναι για αμερικανικα λεω...εσυ βλεπεις απο ultrasurf?????

χμμμμμ.....με βαζεις σε ιδεες τωρα...να δω το αυριοανο livestream????

τι ψηφιζει το κοινο? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 4:59 pm

Δες το ρε, ενα ψαξιματάκι το tumblr να κανεις θα σου δώσουν και link.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 5:12 pm

Κάτσε, κάνει stream την ώρα που προβάλλεται η σειρά το ABC; Αν το βάζει εκεί; Κουφό... Βασικά, αυτό που λέει η Ρία, πήγαινε και ζήτα κάπου. Εμάς στο lj μας βάζουν να ζητάμε σε πμ, επειδή τα κατεβάζουν τα sites που κάνουν streaming, στο tumblr δεν ξέρω τι παίζει... Εγώ όταν βλέπω στο hulu ή γενικά, σε οποιοδήποτε αμερικάνικο, βάζω ultrasurf, ναι. Πιάνει πάντα και δεν σου γαμάει και την σύνδεση, είναι πολύ καλό. Δοκίμασέ το κι αυτό άμα είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 100Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: