Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:30 pm

Παιδι μου εκει δεν ειναι Μαρλοου.Ειναι Shonda Rhimes.Ενα θα σου πω.Αυτη υιοθετησε μεσα σε 20 λεπτα επεισοδιου.ΕΠΙΚ! dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:39 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βρε δεν πα να (ΟΧΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟ ΡΑΒΩ) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δηλαδη το υιοθετησε τελικα?Δεν υποτιθεται οτι θα γινοταν στο τελος αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 12:20 am

Το πηρε απο τωρα.Αλλα ολο και κατι θα παιχτει μεχρι το φιναλε.Θα της το παρουνε πισω,θα τους το ξαναπαρει κ.ο.κ.Οποιος απο δω βλεπει PP ή Grey's Anatomy καταλαβαινει τι εννοω.Απορω πραγματικα γιατι βλεπω τετοιες σειρες Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 12:32 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρε Ελενη χωρις πλακα...εσυ πες μου τι πιστευεις...τι πραγματικα πιστευεις...θα ναι οι δικοι μας?

με το χερι στη καρδια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 1:10 am

Με το χερι στην καρδια;Θες πραγματικα να ακουσεις;

Οχι,δεν θα ειναι....Θα ειναι συγκλονιστικο φιναλε,θα ειναι σουπερ η εξελιξη του ζευγαριου αλλα δεν πιστευω οτι θα ειναι αυτοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 3:13 am

προοικονομια? Laughing





[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελενη πολυ πιθανο να χεις δικιο,αλλα η ριμαδα ελπιδα δεν πεθαινει! Laughing

παμε κι ας φαμε τα μουτρα μας ρε γαμωτο! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 3:30 am

Ωπ!Αυτο δεν ειναι καθολου τυχαιο.Ετσι τους ηρθε και ανεβασαν στο επισημο twitter της σειρας το πρωτο φιλι;Απλα δεν παιζει...Το θεμα ειναι οτι δεν θα ξερουμε απο που θα μας ερθει.Θα γινει κανα ξαφνικο και θα καραφλιασουμε οπως στο 3x13.


Ρε μην με ακους εμενα.Στο λεω και να το ξερεις.Ειμαι ο τελευταιος ανθρωπος στην Γη που θα πρεπει να του ζητησεις να κανει μια προβλεψη.Αν δεν εχω μπροστα μου δεδομενα να τα επεξεργαστω και να φτασω σε συμπερασμα,ποτε δεν θα πεσω μεσα σε μια προβλεψη."Τι λεει το ενστικτο σου;","τι λεει η καρδια σου;" κτλ σε μενα ποτε δεν δουλευουν.Μη σου πω οτι αν κατσω κατω και τα μετρησω,πεφτω τοσο εξω σε προβλεψεις που θα πρεπει να παρακαλας που πιστευω πως δεν θα γινει κατι.Αφου ολο το αντιθετο απο αυτα που λεω γινεται Laughing

Ασε που σε πηγα και στοιχημα.Αυτο που το πας;Ξερεις ποσες φορες εχω χασει στοιχηματα;Ειναι επικη η γκαντεμια μου σε τετοια θεματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 3:36 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εδω δεν εχει και πολλες πιθανοτητες κουκλα 3 ειναι οι επιλογες, castle, pp και αυτη η μαλακια με τα νουμερα...

ειδαμε τις λιστες και δεν υπηρχε τπτ αλλο...τωρα αμα ειναι καποια αλλη σειρα την οποια δεν ειχε η wikipedia ε τοτε χεστε με! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω δινω ενα 5% στη μαλακια με τα νουμερα, ενα 35% στο pp και 60% στο καστλ...με ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιεικια...ΤΕΡΑΣΤΙΑ....βασικα εκλεισα τ αυτια μου σε ολα τα αρθρα ,συνεντευξεις,always, popular duo για να μαι αντικειμενικη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 3:44 am

Ρε η "μαλακια με τα νουμερα" (το 90210 dunato gelio ) που λες ξερεις ποιο ειναι;Μια εκδοση του "Χτυποκαρδια στο Μπεβερλι Χιλς".Τι παει να πει αυτο;Οτι το εχουν κανει ακομα και με τις γατες εκει μεσα.Οχι 5% αλλα ουτε 0,0000000000005% πιθανοτητες δεν εχει dunato gelio



Castle ή PP θα ειναι 2 λογικες περιπτωσεις.Εγω ωστωσο εξακολουθω να φοβαμαι σειρα εκτος αυτων των 2.Δεν ξερω πως προσδιοριζει ο Ausiello το "Δεν ειναι 1η ή 10η σεζον αλλα καπου αναμεσα".Δεν πιστευω οτι εννοει μονο σειρα που θα κατσει ακριβως στην μεση (4η,5η,6η σεζον).Θα ειναι και αλλες οποτε αυξανονται οι υποψηφιοι.Τεσπα,θα δουμε.Παντα εξω πεφτω ουτως ή αλλως οποτε κλαιν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 3:51 am

Eleni7 έγραψε:
Ρε η "μαλακια με τα νουμερα" (το 90210 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) που λες ξερεις ποιο ειναι;Μια εκδοση του "Χτυποκαρδια στο Μπεβερλι Χιλς".Τι παει να πει αυτο;Οτι το εχουν κανει ακομα και με τις γατες εκει μεσα.Οχι 5% αλλα ουτε 0,0000000000005% πιθανοτητες δεν εχει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Castle ή PP θα ειναι 2 λογικες περιπτωσεις.Εγω ωστωσο εξακολουθω να φοβαμαι σειρα εκτος αυτων των 2.Δεν ξερω πως προσδιοριζει ο Ausiello το "Δεν ειναι 1η ή 10η σεζον αλλα καπου αναμεσα".Δεν πιστευω οτι εννοει μονο σειρα που θα κατσει ακριβως στην μεση (4η,5η,6η σεζον).Θα ειναι και αλλες οποτε αυξανονται οι υποψηφιοι.Τεσπα,θα δουμε.Παντα εξω πεφτω ουτως ή αλλως οποτε κλαιν

αυτα που σου χω διεγραμμενα ειναι αυτα που βγαινουν αντικειμενικα..
Dramas




Drama




λοιπον ξερουμε οτι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ αυτα που παιζονται 1 χρονο ειναι εκτος...ακομα κι αν δεν εννοουσε αυτα που ειναι στη μεση δες ποσα βγαινουν τωρα....






δες ποια μενουν παλι... Laughing Laughing Laughing




το μονο εξτρα ειναι το Νικιτα που πραγματικα δεν εχω ιδεα τι ειναι... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 90 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: