Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 6:06 pm

Το δες ρε;Οποτε περιμενω την Τερψη για να το παμε ταυτοχρονα.Τελικα δεν ηταν οσο σημαντικο πιστευα ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 6:27 pm

Ξεκίνα το Ελένη και θα ξεκινήσω και γω πιο μετά γιατί κάτι προέκυψε και δεν μπορώ τώρα. Μην με περιμένεις πάντως, δεν έχει νόημα. Θα το δω και γω και μετά θα δω τα σχόλιά σας και θα σχολιάσω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 6:28 pm

Οκ ρε.Ξεκιναω και γω σε λιγακι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 6:29 pm

Eleni7 έγραψε:
Το δες ρε;Οποτε περιμενω την Τερψη για να το παμε ταυτοχρονα.Τελικα δεν ηταν οσο σημαντικο πιστευα ε;

ειναι ευχαριστο,εχει ορισμενες γαματες σκηνες (με Ραιαν Εσποζιτο πολυ γελιο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

και ΠΟΛΥ προοικονομια με τα μυστικα...θα το παρατηρησεις...

οχι δεν ειναι σημαντικο απο μονο του,αλλα ειναι μια περιληψη οτυ το θα επακολουθησει στη σχεση Μπεκετ Καστλ......

θα ρθουνε μαυρες μερες φιλεεεε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 6:32 pm

Ωχωχωχ.Τιγκα στους συμβολισμους δηλαδη.Τουλαχιστον πριν ερθουν οι μαυρες μερες,να προλαβουμε να δουμε και τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 8:09 pm

4x17

Α την παλιοπουτανα!Δεν το περιμενα με ΤΙΠΟΤΑ.Πολυ γαματη η υποθεση και πληρως ανατρεπτικη.Μιλαμε εμεινα με το στομα ανοιχτο.Και πως την πιασανε,ε;Τι τρομερη παρατηρητικοτητα που εχει ο Ρικ;Και πως συνδεει τις περιπτωσεις.Ιδιοφυια.Τελικα ενας δολοφονος,οσο τελειος και αν ειναι, παντα θα κανει εστω και ενα μικροσκοπικο λαθακι που θα τον προδωσει.Αρκει να βρεθει καποιος που θα το παρατηρησει.Οποτε 3ΚΧ φυλαξε τον κωλο σου.Ο Ρικ σε εχει για πρωινο.....

Το επεισοδιο ηταν παρα πολυ καλο.Κλασικο Καστλ που ακομα και τα φιλερακια σε κρατανε σε αγωνια 42 λεπτα.Οσο για την προοικονομια;ΤΙΓΚΑ.The Winter is coming που λεμε και στο χωριο μου.Ερχεται καταιγιδα απο τις λιγες.Και δεν ηταν μονο στις ατακες με τα μυστικα προοικονομια (το ολο πραγμα με το explode ερχεται και δενει με με το dynamite απο το 16 που ειπε η Σοφια,το μυαλο σας ξουραφι,η απαντηση ειναι μπροστα μας).Την εκφραση της Κειτ "Για να εχουμε ευτυχισμενο τελος,πρεπει το Κακο να μπει στο μπουντρουμι" την ακουσατε;

Το ζευγαρακι ειναι πλεον σε αλλο επιπεδο.Αν στην δευτερη σεζον ελεγε ο Ρικ την ατακα "you are cute when you're angry",η Κειτ θα τον αγριοκοιταζε (ακομα και αν μεσα της ηταν κολακευμενη).Τωρα του εριξε ενα χαμογελο ολο δικο του.Και το πιασιμο χερακι-χερακι στο τελος ηρθε με μια τρομερη φυσικοτητα.

Η ΘΕΑΡΑ Μαρθα δεν υπηρχε.Εν τω μεταξυ,ο κοσμος εφυγε.Στο τελος μονο 4 ατομα την εβλεπαν dunato gelio dunato gelio dunato gelio .Και η φατσα του Ρικ οταν εβαζε ουισκι στο ποτηρι και η μανα του του ειπε οτι καλεσε την Κειτ για να ακουσει αυτες τις μπαρουφες (να το εκμεταλλευτει σαν ραντεβου και καλα) dunato gelio


Ο Ραιαν και ο Εσπο με την γρια ρε φιλε dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio .Και ο Ραιν μετα την "κουκλα του σατανα" φοβοταν τις κουκλες dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ρε σε μια φαση δεν δωσανε στην Κειτ ενα χαρτακι και το κοιταζε λιγο περιεργα;Τι ελεγε;Το προσεξε κανεις ή ηταν ιδεα μου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 8:22 pm

Α,και ο Νειθαν ειχε ακομα λιγοτερα κιλα σε σχεση με το 4x16
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 9:56 pm

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 17





Τι ανατρεπτικό τέλος!! Πολύ μου άρεσε το επεισόδιο cheers
Με το που είδα την φωτογραφία και την απειλή από πίσω σκέφτηκα το "what you did last summer" και μετά το είπε και Castle!

Η μάνα του θεάρα dunato gelio Ό,τι να 'ναι η βιογραφία της!! dunato gelio dunato gelio
Η kate έσκασε μια χαμογελάρα στον Castle όλη δική του! enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 12:52 am

Παιδια οοοοοοοοοοολα οσα ειπατε και παραπανω...

το δολοφονο δεν τον εβρισκες ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ....ποσο απιστευτο αυτο με τους φιογκους....αμα ημουν η Μπεκετ και μου ελεγε ο Ρικ τον σκεπτικο του θα χα μεινει μαλακας..μιλαμε ο ανθρωπος ειναι ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ.

και η κοπελα που υποδυοταν την ωραια κοιμωμενη επαιζε τελεια, μ αρεσε παρα πολυ...

και η συνομιλια με την Μπεκετ

-You can't prove anything...

Becket-Yes.....I can....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ε ρε τι εχουμε να δουμεεεεεεεεε....

ποση προοικονομια σ ενα επεισοδιο!Φυσικα και παρατηρησατε τον τσακωμο του ζευγαριου και το πως τους παρακολουθουσαν Κεητ Καστλ ε?

Κατι μου λεει οτι οταν αποκαλυφθουν τα μυστικα ο δικος τους καυγας θα ναι 1000 φορες χειροτερος... No

ποσο πολυ χαρουμενη ηταν η Μπεκετ σ αυτο το επεισοδιο και ποσο ερωτευμενη....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

χαρειτε την ετσι γιατι κατι μου λεει οτι απο δω και περα δεν θα ξαναδουμε συντομα το χαμογελο της...

απο την αλλη ο Ρικ τον τελευταιο καιρο μου βγαζει μια θλιψη και μελαγχολια..δεν εχει πια το ματι του αυτη τη σπιθα που ειχε παλιοτερα...δεν ξερω γιατι...νιωθω σαν να προσπαθει η Μπεκετ να του φτιαξει τη διαθεση...ή απλα ο Φιλλιον ειναι πολυ κουρασμενος και το βγαζει στο παιξιμο του...

ο 3κ ειναι τελειωμενη περιπτωση ο Καστλ τον εχει αγρια...

Παράθεση :
Το επεισοδιο ηταν παρα πολυ καλο.Κλασικο Καστλ που ακομα και τα
φιλερακια σε κρατανε σε αγωνια 42 λεπτα.Οσο για την
προοικονομια;ΤΙΓΚΑ.The Winter is coming που λεμε και στο χωριο
μου.Ερχεται καταιγιδα απο τις λιγες.Και δεν ηταν μονο στις ατακες με τα
μυστικα προοικονομια (το ολο πραγμα με το explode ερχεται και δενει με
με το dynamite απο το 16 που ειπε η Σοφια,το μυαλο σας ξουραφι,η
απαντηση ειναι μπροστα μας).Την εκφραση της Κειτ "Για να εχουμε
ευτυχισμενο τελος,πρεπει το Κακο να μπει στο μπουντρουμι" την ακουσατε;

+++++++++++++++++++++++

το ευτυχισμενο τελος αργει ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ακομα.... Laughing

καλα ναι τιποτα δεν ειναι τυχαιο..εντωμεταξυ εκρηξεις θα χουμε και στο 47 seconds,μπορει να ναι αυτο το mystery episode που ελεγε η Ταμαλα..

Παράθεση :
Το ζευγαρακι ειναι πλεον σε αλλο επιπεδο.Αν στην δευτερη σεζον ελεγε ο
Ρικ την ατακα "you are cute when you're angry",η Κειτ θα τον
αγριοκοιταζε (ακομα και αν μεσα της ηταν κολακευμενη).Τωρα του εριξε ενα
χαμογελο ολο δικο του.Και το πιασιμο χερακι-χερακι στο τελος ηρθε με
μια τρομερη φυσικοτητα.

++++++++++++++++++++++++

ειναι η εξελιξη χαρακτηρων που σου λεγα....4 κυκλος με 2 κυκλο καμια σχεση...γι αυτο φωναζω οτι δεν μπορουν να τους εχουν χωρια για πολυ καιρο ακομα....αν θελουν να διατηρηθει αυτη η φυσικοτητα στο ζευγαρι πρεπει να κανουν το "αλμα"...ο Μαρλοου εχει δυνατοτητες,μπορει να χειριστει σωστα την ιστορια αν το θελησει...

Παράθεση :
Η ΘΕΑΡΑ Μαρθα δεν υπηρχε.Εν τω μεταξυ,ο κοσμος εφυγε.Στο τελος μονο 4 ατομα την εβλεπαν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
.Και η φατσα του Ρικ οταν εβαζε ουισκι στο ποτηρι και η μανα του του
ειπε οτι καλεσε την Κειτ για να ακουσει αυτες τις μπαρουφες (να το
εκμεταλλευτει σαν ραντεβου και καλα) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Ραιαν και ο Εσπο με την γρια ρε φιλε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .Και ο Ραιν μετα την "κουκλα του σατανα" φοβοταν τις κουκλες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η καλυτερη κωμικη σκηνη του επεισοδιου!Η γρια ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ!!!!!!Ραιαν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!

Παράθεση :
Ρε σε μια φαση δεν δωσανε στην Κειτ ενα χαρτακι και το κοιταζε λιγο περιεργα;Τι ελεγε;Το προσεξε κανεις ή ηταν ιδεα μου;

Αυτο το παρατηρησες μονη σου ή το διαβασες στο tumblr?Εχουν ΛΥΣΣΑΞΕΙ!Λες η Μπεκετ να ψαχνει για τον πατερα του Καστλ??????Αχ δεν μπορωωωωωωωωωωωωωωω, θελω Mythologyyyyyyyyyy.....δεν το πιστευω οτι θα περιμενουμε 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ για καινουργιο επεισοδιοοοοο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευτυχως 9 Μαρτιου θα χουμε τις συνεντευξεις των ηθοποιων και θα χουμε σποιλερςςςςςςςςςς Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Παράθεση :
Η μάνα του θεάρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ό,τι να 'ναι η βιογραφία της!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

θεα θεα! cheers cheers cheers cheers

Παράθεση :
Α,και ο Νειθαν ειχε ακομα λιγοτερα κιλα σε σχεση με το 4x16

Ναι το μωρο μου κι ειμαι πολυ περιφανη... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 42 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 1:18 am

Παράθεση :
Αυτο το παρατηρησες μονη σου ή το διαβασες στο tumblr?Εχουν ΛΥΣΣΑΞΕΙ!Λες η Μπεκετ να ψαχνει για τον πατερα του Καστλ??????

Μονη μου το προσεξα και μου εκανε εξ αρχης μεγαλη εντυπωση γιατι ηταν πολυ εμφανες.Δεν πηρε το χαρτακι στα μουλωχτα,το διαβασε και εκανε εναν περιεργο μορφασμο.Εν τελει δεν πρεπει να ειναι κατι.Εχω την εντυπωση οτι ηταν μηνυμα απο την Μαρθα για την παρασταση,γιατι η σκηνη που λεει στον Ρικ οτι καλεσε και την Κειτ ειναι λιγο πιο κατω....

Παράθεση :
ποση προοικονομια σ ενα επεισοδιο!Φυσικα και παρατηρησατε τον τσακωμο του ζευγαριου και το πως τους παρακολουθουσαν Κεητ Καστλ ε?

Κατι μου λεει οτι οταν αποκαλυφθουν τα μυστικα ο δικος τους καυγας θα ναι 1000 φορες χειροτερος

Δυστυχως θα ειναι.Θα πουν πολλα (κυριως η Κειτ πιστευω) και μετα θα το μετανιωσουν.

Παράθεση :
ποσο πολυ χαρουμενη ηταν η Μπεκετ σ αυτο το επεισοδιο και ποσο ερωτευμενη....

απο την αλλη ο Ρικ τον τελευταιο καιρο μου βγαζει μια θλιψη και μελαγχολια..δεν εχει πια το ματι του αυτη τη σπιθα που ειχε παλιοτερα...δεν ξερω γιατι...νιωθω σαν να προσπαθει η Μπεκετ να του φτιαξει τη διαθεση...ή απλα ο Φιλλιον ειναι πολυ κουρασμενος και το βγαζει στο παιξιμο του

Παρα πολυ σωστη παρατηρηση.Το ειχα και εγω μεσα στο μυαλο μου.Δεν ειναι θεμα του Νειθαν.Ο Νειθαν ηταν και θα ειναι ενα χαρουμενο τρελοκομειο.Ειναι η αντιθεση που θελουν να μας δειξουν οι σεναριογραφοι (+προοικονομια για την σκοτοδινη που ερχεται).Ειναι η διαφορα των 2 μυστικων.Της Κειτ ειναι ελαφρυ και την κανει χαρουμενη.Ξερει οτι ο Ρικ την αγαπαει,δεν του το εχει πει οτι ξερει και ο μονος φοβος της ειναι μην πληγωσει τον Ρικ επειδη αργησε να του το πει.Ομως ξερει οτι οταν το αποκαλυψει,αντε το πολυ να της κρατησει για λιγη ωρα μουτρα.Νιωθει ομως ασφαλης που ο αλλος την αγαπαει και προσπαθει με καθε τροπο να τον γλυκανει.

Απο την αντιθετη πλευρα ο Ρικ δεν εχει απλα βαριδια στους ωμους,την Γη την ιδια εχει.Ειναι σε απιστευτο αδιεξοδο.Να μιλησει στην Κειτ δεν μπορει γιατι θα την σκοτωσουν.Χωρια που αν το μαθει,ξερει οτι ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ.Εχει μεινει πισω στις ερευνες,ο τυπος δεν τον παιρνει τηλεφωνο,εχει γινει ηδη μια αποπειρα να τον παρουν μακρυα απο την Κειτ και ξερει οτι ενας snipper κυκλοφορει ελευθερα εκει εξω.Επισης,δεν εχει πλεον κανεναν να μιλησει.Με την Μαρθα που ειχαν συζητησει παλαιοτερα το θεμα ξερει οτι πλεον δεν πρεπει να εχει πολλα-πολλα γιατι οσα λιγοτερα ξερει,τοσο πιο ασφαλης ειναι.Για να μην τα πολυλογω,ουτε στον εχθρο μου δεν θα ευχομουν να ειναι στην θεση του Ρικ.Ειναι εγκλωβισμενος απο παντου.Και φανταστειτε τι εχει να περασει ο φουκαρας οταν μαθει τα παντα η Κειτ.Θα ακουσει απιστευτα πραγματα (btw,καταλαθος θα το μαθει αυτη και αυτο θα κανει τα πραγματα χειροτερα).Να προσθεσω σε ολα αυτα και το θεμα του πατερα του;Δεν ξερει απο που του ερχονται τα "χτυπηματα"

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 42 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: