Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 1:53 am

Παράθεση :
Μονη μου το προσεξα και μου εκανε εξ αρχης μεγαλη
εντυπωση γιατι ηταν πολυ εμφανες.Δεν πηρε το χαρτακι στα μουλωχτα,το
διαβασε και εκανε εναν περιεργο μορφασμο.Εν τελει δεν πρεπει να ειναι
κατι.Εχω την εντυπωση οτι ηταν μηνυμα απο την Μαρθα για την
παρασταση,γιατι η σκηνη που λεει στον Ρικ οτι καλεσε και την Κειτ ειναι
λιγο πιο κατω....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

&*^(&*%(&*^(*&)^)(*&^

Παράθεση :
Δυστυχως θα ειναι.Θα πουν πολλα (κυριως η Κειτ πιστευω) και μετα θα το μετανιωσουν.

++++++++++++

Παράθεση :
Παρα πολυ σωστη παρατηρηση.Το ειχα και εγω μεσα
στο μυαλο μου.Δεν ειναι θεμα του Νειθαν.Ο Νειθαν ηταν και θα ειναι ενα
χαρουμενο τρελοκομειο.Ειναι η αντιθεση που θελουν να μας δειξουν οι
σεναριογραφοι (+προοικονομια για την σκοτοδινη που ερχεται).Ειναι η
διαφορα των 2 μυστικων.Της Κειτ ειναι ελαφρυ και την κανει
χαρουμενη.Ξερει οτι ο Ρικ την αγαπαει,δεν του το εχει πει οτι ξερει και ο
μονος φοβος της ειναι μην πληγωσει τον Ρικ επειδη αργησε να του το
πει.Ομως ξερει οτι οταν το αποκαλυψει,αντε το πολυ να της κρατησει για
λιγη ωρα μουτρα.Νιωθει ομως ασφαλης που ο αλλος την αγαπαει και
προσπαθει με καθε τροπο να τον γλυκανει.

απειρα ++++++++++++++++++++++++++...

Η Κεητ αμφισβητησε μονο μια στιγμη την αγαπη του Καστλ κι αυτον ηταν οταν ζουσε η Σοφια Τερνερ..και δεν αμφισβητησε τοσο την αγαπη του αλλα το ποσο θα κρατουσε...αλλωστε το χει πει και ο Μαρλοου



❝I think what Beckett is afraid of, ultimately, is
losing Castle. If they get into a relationship, she could lose him
because she’s not ready and she’s not sure he’s ready. She still has
questions about the kind of guy he is. We’ve seen him grow up a lot in
the last three years, but I think any woman getting into a relationship
with a guy like this on that level would have those questions. And he
knows how he feels about it. But given what he found out in the
aftermath, he wants to do it the right way. He wants to have the right
relationship with her. Deep down, he knows — whether he’s expressed it
to himself or anyone else in the universe — he knows he’s met this
person who he can spend the rest of his life with. He just doesn’t know
how to go about it because he’s never done it successfully.❞

(—— Andrew W. Marlowe (Castle creator)
Οταν λοιπον συνειδητοποιησε τα ψεμματα της Σοφιας ηταν κομβικο σημειο για τη σειρα...απ το 4χ16 η Κεητ εμενα μου φαινεται διαφορετικη...πιο ετοιμη,πιο σιγουρη...εχεις παρατηρησει οτι εκεινη κανει πλεον τα βηματα?Στο σημερινο παραδειγματος χαρη εκεινη συζητουσε για την Μαρθα και για το πως ο Καστλ εχει εισβαλει στη ζωη της αλλα το χει συνηθησει-και δως του χαμογελα-.....εφτασε στο σημειο ο Καστλ να της πει ν αλλαξουν θεμα-ΠΟΙΟΣ?Ο Καστλ! που μια ζωη αυτος προσπαθει.....Να μου το θυμηθεις Ελενη...η Μπεκετ θα κανει το βημα κι αν γινει κατι παραπανω εκεινη θα το ξεκινησει..και ναι το πιστευω οτι θα τον φιλησει οταν του το πει..

Παράθεση :
Απο την αντιθετη πλευρα ο Ρικ δεν εχει απλα
βαριδια στους ωμους,την Γη την ιδια εχει.Ειναι σε απιστευτο αδιεξοδο.Να
μιλησει στην Κειτ δεν μπορει γιατι θα την σκοτωσουν.Χωρια που αν το
μαθει,ξερει οτι ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ.Εχει μεινει πισω στις ερευνες,ο τυπος δεν τον
παιρνει τηλεφωνο,εχει γινει ηδη μια αποπειρα να τον παρουν μακρυα απο
την Κειτ και ξερει οτι ενας snipper κυκλοφορει ελευθερα εκει
εξω.Επισης,δεν εχει πλεον κανεναν να μιλησει.Με την Μαρθα που ειχαν
συζητησει παλαιοτερα το θεμα ξερει οτι πλεον δεν πρεπει να εχει
πολλα-πολλα γιατι οσα λιγοτερα ξερει,τοσο πιο ασφαλης ειναι.Για να μην
τα πολυλογω,ουτε στον εχθρο μου δεν θα ευχομουν να ειναι στην θεση του
Ρικ.Ειναι εγκλωβισμενος απο παντου.Και φανταστειτε τι εχει να περασει ο
φουκαρας οταν μαθει τα παντα η Κειτ.Θα ακουσει απιστευτα πραγματα
(btw,καταλαθος θα το μαθει αυτη και αυτο θα κανει τα πραγματα
χειροτερα).Να προσθεσω σε ολα αυτα και το θεμα του πατερα του;Δεν ξερει
απο που του ερχονται τα "χτυπηματα"



Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ.


Θελω κι εγω να πιστευω οτι ο Νειθαν παιζει επιτηδες ετσι κι αν το κανει τοτε 100000 μπραβο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κι εγω ετσι θα νιωθα στη θεση του...μες τις ενοχες και τυψεις αλλα θα κανα ακριβως το ιδιο...ειναι η υπερτατη μορφη θησειας αυτη...καλυτερα ο ανθρωπος που αγαπας περισσοτερο στο κοσμο να σε μισει και να ξερεις οτι ειναι ζωντανος και αναπνεει παρα οτιδηποτε αλλο....εδω μιλαμε για ζωη ή θανατο...σ αυτη τη περιπτωσω ολα συγχωρουνται..και η Κεητ μπορει να μην το παραδεχτει αμεσα αλλα θα κανε ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο...

Ο Καστλ πρεπει να περναει απ τις πιο δυσκολες φασεις του..αν και σκεφτομαι οτι αυτο σε σχεση με αυτο που προκειται να επακολουθησει δεν ειναι τιποτα...το καλοκαιρι που θα του ρθει θα ναι χειροτερο απο καθε αλλη φορα...και φυσικα εχεις παρατηρησει οτι ποτε,κανενα καλοκαιρι δεν εχουν περασει μαζι αυτοι οι 2....μια ζωη ειναι τσακωμενοι....

Οσον αφορα το θεμα του ΠΩΣ θα το μαθει η Κεητ μπορω να σου πω εναν πολυ στεναχωρο τροπο που μπορει να γινει....

Στο 4χ16 ,οταν ο Καστλ μπηκε στο γραφειο του η Σοφια καθοταν στο κρεββατι του και τον περιμενε...αν τελικα ο blind αποδειχθει σωστος, αν υπαρξει σεξ και γινει στο γραφειο η Κεητ μπορει να δει τον πινακα την επομενη μερα..πωπω ετσι και το μαθει μονη της και δεν της το πει εκεινος θα ναι 100000 φορες χειροτερο... No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 2:05 am

Δεν το συζηταω καν.Η Κειτ θα δει ΜΟΝΗ της τον πινακα.Ειμαι 10000% σιγουρη.Τωρα αν γινει μετα απο καποια συγκεκριμενη σκηνη *γκουχου γκουχου* δεν ξερω.

Ρε,δεν ειναι μονο τωρα ετσι ο Ρικ.Ολη την σεζον την εχει βγαλει στο dark (με εξαιρεση 1-2 αναλαφρα επεισοδια).Ουτε το κλασσικο το χιουμορ,ουτε τα γνωστα υπονουμενα,ουτε τιποτα.Αλλος Ρικ φετος.

Παράθεση :
Κι εγω ετσι θα νιωθα στη θεση του...μες τις ενοχες και τυψεις αλλα θα κανα ακριβως το ιδιο...ειναι η υπερτατη μορφη θησειας αυτη...καλυτερα ο ανθρωπος που αγαπας περισσοτερο στο κοσμο να σε μισει και να ξερεις οτι ειναι ζωντανος και αναπνεει παρα οτιδηποτε αλλο....εδω μιλαμε για ζωη ή θανατο...σ αυτη τη περιπτωσω ολα συγχωρουνται..και η Κεητ μπορει να μην το παραδεχτει αμεσα αλλα θα κανε ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο...

point.Εννοειται οτι δεν υπηρχε αλλος δρομος για τον Ρικ,οπως και για κανεναν που αγαπαει ΑΛΗΘΙΝΑ (για οποιαδηποτε μορφη αγαπης,δεν το συζηταω).Και η Κειτ το ιδιο ακριβως θα εκανε.

Παράθεση :
Ο Καστλ πρεπει να περναει απ τις δυσκολες φασεις του..αν και σκεφτομαι οτι αυτο σε σχεση με αυτο που προκειται να επακολουθησει δεν ειναι τιποτα...το καλοκαιρι που θα του ρθει θα ναι χειροτερο απο καθε αλλη φορα...και φυσικα εχεις παρατηρησει οτι ποτε,κανενα καλοκαιρι δεν εχουν περασει μαζι αυτοι οι 2....μια ζωη ειναι τσακωμενοι....

Θες την διαισθηση μου;Δεν πιστευω οτι φετος θα ειναι χωρια λογω τσακωμου.Κατι αλλο θα γινει και θα "χωρισουν".Ο τσακωμος θα γινει πιο νωρις στο επεισοδιο (αν οντως γινει στο φιναλε και οχι στο προτελευταιο) και δεν θα ειναι το main story.

Παράθεση :
Η Κεητ αμφισβητησε μονο μια στιγμη την αγαπη του Καστλ κι αυτον ηταν οταν ζουσε η Σοφια Τερνερ..και δεν αμφισβητησε τοσο την αγαπη του αλλα το ποσο θα κρατουσε...αλλωστε το χει πει και ο Μαρλοου

Ακριβως.Το στορι για την Κειτ τελειωσε στο 4x16 και πιστευω πως οτι και να γινει στο φιναλε,η αποψη της δεν θα αλλαξει.Μπορει για λιγο να ξανακλωνιστει αλλα ως εκει.Θα επανερθει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 2:18 am

Παράθεση :
Ρε,δεν ειναι μονο τωρα ετσι ο Ρικ.Ολη την σεζον την εχει βγαλει στο dark
(με εξαιρεση 1-2 αναλαφρα επεισοδια).Ουτε το κλασσικο το χιουμορ,ουτε
τα γνωστα υπονουμενα,ουτε τιποτα.Αλλος Ρικ φετος.

++++++++++

απλα τωρα το παρατηρησα ακομη περισσοτερο...ειδικα στο 4χ16 ηταν χαλια,πολυ πεσμενος....λογικο βεβαια,εδω μαθαινει για τον πατερα του και η πρωην κοπελα του τον προδιδει με τον χειροτερο τροπο....

Παράθεση :
Θες την διαισθηση μου;Δεν πιστευω οτι φετος θα
ειναι χωρια λογω τσακωμου.Κατι αλλο θα γινει και θα "χωρισουν".Ο
τσακωμος θα γινει πιο νωρις στο επεισοδιο (αν οντως γινει στο φιναλε και
οχι στο προτελευταιο) και δεν θα ειναι το main story.

ρε εγω στο πα!Αν τα λεγομενα της Ταμαλα ειναι σωστα τοτε 21-22-23 (με επιφυλαξη το το 21) θα ναι mythology...υποθετικα πιστευω οτι η ιστορια θ αρχιζει να ξετυλιγεται στο 21....το 21 κλεινει με την προταση της Μπεκετ " i remember everything"..στο 22 Μπεκετ Καστλ τσακωνονται αρχικα (ο Καστλ προφανως θα θυμωσει εστω και λιγο) αλλα μετα τα βρισκουν(ισως και σεξοσκηνη)..το επεισοδιο θα τελειωσει με την Κεητ να βλεπει το πινακα...το 23 ανοιγει με τον ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟ καυγα και μετα ξεκιναει η δραση....θα υπωθουν βαριες κουβεντες και θα χωρισουν..αλλα μετα ενας απ τους 2 κατι θα παθει..τα λεφτα μου και τα αδεια μου πορτοφολια στον Καστλ...μην σου πω οτι η σειρα θα κλεισει με κοντινο στην Μπεκετ να καταρεει οταν μαθαινει οτι ο Καστλ αγνοειται...

πωπωπωππω μαλακα ετσι και το τελειωσουν ετσι.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 2:27 am

Αν το τελειωσουν ετσι να βρουν καραβι να φυγουν,να πανε να βρουνε τον Φροντο και τα ξωτικα στο Γκρει Χεβενς.Τιποτα αλλο δεν λεω.Αλλα εδω που τα λεμε,ακουμε για τρελο cliff,χειροτερο απο το περσινο.Ε,μολις ακους τετοια,ταυτοχρονα ξερεις οτι θα αφορα εναν απο τους 2 πρωταγωνιστες.Επειδη φετος ειναι (και το εχω πει επανειλημενα) η σεζον του Ρικ,το cliff θα ειναι δικο του.Το θεμα ΠΩΣ θα τελειωσει.Καπου εκει μεσα μπαινει και ο κυριος "Σμιθ" (που πιστευω οτι θα ειναι το ενα fatality του φιναλε)

Εν τω μεταξυ,21,22,23 θα ειναι για ποπ κορν και live.Δεν το συζηταω.Ερχονται επικα επεισοδια.ΑΠΟΛΑΥΣΗ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 2:36 am

Eleni7 έγραψε:

Εν τω μεταξυ,21,22,23 θα ειναι για ποπ κορν και live.Δεν το συζηταω.Ερχονται επικα επεισοδια.ΑΠΟΛΑΥΣΗ.

ερχονται σε σλοου μοσιον... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ολα τα καλα θα ναι τον Απριλη απ ο,τι φαινεται...ευτυχως και τα φιλλερακια τωρα ειναι καλα και απολαυστικα....

ουτε γω το συζητω 21,22,23 live stream και "ξσαηδλκξηδσδηφγασλξδγφ" ολη την ωρα....πωπω το tumblr θα εκραγει!

εμενα θα με μαζευετε με το κουταλακι...να δω ποιος θα με μαζεψει οταν καταρευσεις κι εσυ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 2:44 am

Παράθεση :
ερχονται σε σλοου μοσιον.

Επειδη εχουν τελειωσει προ πολλου οι σειρες που εχω λατρεψει (ή εχουν παρει την κατω βολτα),εχω μαθει ενα πραγμα.Οτι η αναμομνη ειναι γλυκια,αρκει να περιμενεις κατι πραγματικα εντυπωσιακο.Προσωπικα απολαμβανω να κανω τις θεωριες μου,να βλεπω τα τρειλερ, και οταν ερθει η στιγμη θα τσιριξω.Εχω καιρο να νιωσω αυτο το feeling,αρα ακομα και τωρα με το hiatus το απολαμβανω Very Happy

Παράθεση :
ουτε γω το συζητω 21,22,23 live stream και "ξσαηδλκξηδσδηφγασλξδγφ" ολη την ωρα....πωπω το tumblr θα εκραγει!

Βρες απο τωρα link Laughing

A,και τα λατρευω αυτα τα "σδγσπγηαοφηαπσφηασπφ" gelio


Παράθεση :
εμενα θα με μαζευετε με το κουταλακι...να δω ποιος θα με μαζεψει οταν καταρευσεις κι εσυ!

Πρεπει να δουμε κατι αρκετα ΜΕΓΑΛΟ για να καταρρευσω,μην φοβου.Αλλα αν το δουμε,πραγματικα δεν ξερω ουτε εγω πως θα αντιδρασω.Αν ειμαστε μεγαλο party παντως θα βοηθησει.Υπολογισε και την Τερψη μεσα αλλα λογικα και την Mik γιατι μας φτανει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 3:02 am

Παράθεση :
Επειδη εχουν τελειωσει προ πολλου οι σειρες που
εχω λατρεψει (ή εχουν παρει την κατω βολτα),εχω μαθει ενα πραγμα.Οτι η
αναμομνη ειναι γλυκια,αρκει να περιμενεις κατι πραγματικα
εντυπωσιακο.Προσωπικα απολαμβανω να κανω τις θεωριες μου,να βλεπω τα
τρειλερ, και οταν ερθει η στιγμη θα τσιριξω.Εχω καιρο να νιωσω αυτο το
feeling,αρα ακομα και τωρα με το hiatus το απολαμβανω Very Happy

αμα εχεις καμμενους σαν και μενα να συζητας ειναι γαματα!!!!Εδω θα μαστε και θα λιωνουμε μη φοβου! cheers cheers cheers [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
A,και τα λατρευω αυτα τα "σδγσπγηαοφηαπσφηασπφ" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[/url]


Παράθεση :
Πρεπει να δουμε κατι αρκετα ΜΕΓΑΛΟ για να
καταρρευσω,μην φοβου.Αλλα αν το δουμε,πραγματικα δεν ξερω ουτε εγω πως
θα αντιδρασω.Αν ειμαστε μεγαλο party παντως θα βοηθησει.Υπολογισε και
την Τερψη μεσα αλλα λογικα και την Mik γιατι μας φτανει


βλεπουν κι αλλοι αλλα δεν γραφουν οι σιχαμενοι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..θα πατησω ποδι και στ αλλα τα ρεμαλια που την εχουν ξεκινησει και εχουν κανει κοιλια τωρα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 3:04 am

Αυτο το παιδακι δεν ειναι ο νεος Spiderman;

Καλα,αμα μπουν στα μεσα της 2ης σεζον δεν χρειαζεται να προσπαθησεις.Θα φτασουν στην 4η χωρις να το καταλαβουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 3:06 am

Παράθεση :
αμα εχεις καμμενους σαν και μενα να συζητας ειναι γαματα!!!!Εδω θα μαστε και θα λιωνουμε μη φοβου!

enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 3:08 am

Eleni7 έγραψε:
Αυτο το παιδακι δεν ειναι ο νεος Spiderman;

Καλα,αμα μπουν στα μεσα της 2ης σεζον δεν χρειαζεται να προσπαθησεις.Θα φτασουν στην 4η χωρις να το καταλαβουμε

ναι αυτος ειναι,τα χει και με την Εμμα Στοουν νομιζω.... scratch

Οντως...κατσε να ριξω μια φωνη στο τοπικ να δω βλεπουν δεν βλεπουν κι αν ναι που βρισκονται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 43 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: