Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Bιντεοπαιχνιδια

Πήγαινε κάτω 
+6
Τέρψη
filareti
Maria
Silv
Eleni7
MariaS
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 53 ... 104  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 3:15 am

Ρε τι λες.. dunato gelio Εγώ δε νομίζω να άντεχα να παίξω πάνω από δύο λεπτά.. Laughing
Ή θα λυποθυμούσα από την τρομάρα μου ή θα έσπαγα τα πάντα οθόνες κλπ (πάλι από την τρομάρα μου Laughing ) dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 3:16 am

Ρεεεεεε, γελουσα τοσο δυνατά που ηρθε ο αδερφος μου να δει τι επαθα, και του λεω, και μου κανει μια ''Το εχω στο λαπτοπ αυτό το παιχνίδι, θες να δοκιμάσεις? Twisted Evil ''
ΛΟΛ, ΟΧΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 3:27 am

ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....

Δεν εχει φωτα στο καστρο και κυκλοφορεις με μια λαμπα και πρεπει λεει να μην ξοδευεις αφθονα το λαδι σου γιατι ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ!

Και τοτε μενεις τελειως στο σκοταδι και ακους ψιθυρους κλπ.....οι τοιχοι λεει αλλαζουν και οι πορτες ανοιγοκλεινουν....ΠΟΤΕ ΑΠΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 3:48 am

Πφφφφφφτ κι οι σιμς μια χαρά παιχνίδι είναι. livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 1:25 pm

Αλλο καψιμο απο κει με τους Sims.Ειδικα με το 3 που εχει ελληνικα εχω λιωσει στο γελιο.Εχει φοβερη μεταφραση στα μαγαζια,στις οδους και στα πραγματα που αγοραζεις

Η φαση ηταν οταν επαιζα το Sims 2.Τα παιδια μου δεν ηταν καλοι μαθητες και ετσι,τα εβαλα στην πισινα να κανουν μπανιο και εβγαλα την σκαλα!Μετα απο λιγο ηρθε ο Χαρος και τα πηρε gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 1:37 pm

Eleni7 έγραψε:
Αλλο καψιμο απο κει με τους Sims.Ειδικα με το 3 που εχει ελληνικα εχω λιωσει στο γελιο.Εχει φοβερη μεταφραση στα μαγαζια,στις οδους και στα πραγματα που αγοραζεις

Η φαση ηταν οταν επαιζα το Sims 2.Τα παιδια μου δεν ηταν καλοι μαθητες και ετσι,τα εβαλα στην πισινα να κανουν μπανιο και εβγαλα την σκαλα!Μετα απο λιγο ηρθε ο Χαρος και τα πηρε gelio

affraid affraid affraid
Ελένη, τι άνθρωπος είσαι? affraid

Εγώ εξοργιζόμουν όταν δεν μπορούσα να τα βάλω να στρωθούν στο διάβασμα γιατί όλο ήθελαν ψυχαγωγία, παιχνίδι και μαλακίες. tsk Αλλά στο τέλος τα έκαναν όλα, άμα μπορούσαν ας έκαναν κι αλλιώς.. knuppel Μερικές φορές βέβαια είχε έρθει κοινωνική λειτουργός και μου τα είχε πάρει η σιχαμένη, αλλά άλλο αυτό.. dunato gelio

Πωωωω μη μου θυμίζετε το απίστευτο κάψιμο που έχω περάσει με τους Sims.. Τους είχα στο παλιό λάπτοπ εγκατεστημένους και σ' αυτό εδώ τώρα με νύχια και με δόντια κρατιέμαι (εδώ και 2 χρόνια παρακαλώ Laughing ) να μην τους ξαναεγκαταστήσω για να μην κυλήσω πάλι! lloradera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 2:00 pm

Ρε,αφου δεν καθοντουσαν να διαβασουν τα βλαμμενα.Τι να εκανα?Ειχαν μαζευτει 5-6 εργασιες που δεν ειχαν κανει.Βρηκα λοιπον και εγω μια προχειρη και συντομη λυση gelio

Σιλβ,εχεις παιξει το Sims 3?Εκει να δεις τι κολλημα θα φας....

Γενικως,πολυ γελιο το παιχνιδι.Μια φορα μου χαλασε η TV και δεν καλεσα τεχνικο.Πηγα να την φταιξω μονη μου και επαθα ηλεκτροπληξια.Εγινα για λιγο σκελετος με μαλλια καρφακια.Ηρθε ο Χαρος λοιπον και αρχισε τα τηλεφωνα με τον Επανω.Τελικα αρχισα να τον παρακαλω και δεν με πηρε gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 2:51 pm

Προσωπικά, προτιμώ τους 3 όταν παίζω τους 2 και τους 2 όταν παίζω τους 3. Razz

Τους 3 δεν τους χωνεύω επειδή δεν αφήνουν να βάλεις CC (ή μάλλον προσπάθησαν να μην αφήσουν, αλλά είναι άχρηστοι) και επειδή πουλάνε CC και συνεργάζονται με το TSR που επίσης πουλάει CC και επειδή άμα δεν έχεις κατεβάσει το Awesomemod παρακολουθούν μέχρι και το τι έπιπλα αγοράζεις, για να φτιάξουν ανάλογα να στα πουλήσουν. moutza

Τα παιδιά είναι όντως ενοχλητικά. Εγώ τα αφήνω να παίξουν, κτλ όλο το απόγευμα και το άλλο πρωί που ξυπνάνε, κάνουν την εργασία. Έτσι και το fun έχουν ανεβάσει και δεν γκρινιάζουν και κερδίζουν 1000 aspiration points επειδή πάντα θέλουν να διαβάσουν για το σχολείο όταν ξυπνάνε. Razz

Αλλά το πιο ενοχλητικό πράγμα στο παιχνίδι, είναι οι ΝΤΑΝΤΑΔΕΣ. Έχω φάει άπειρες. Τι φωτιά τους έχω βάλει, τι στην πισίνα τις έχω ρίξει, τι σε δωμάτιο χωρίς πόρτα... Κωλόγριες. grrrrr Και το χειρότερο είναι ότι το πήραν χαμπάρι από την ΕΑ ότι όλοι τις σκοτώνουν και από κάποιο ΕΡ και μετά, κλαίνε όταν δεν έχει πόρτα το δωμάτιο επειδή και καλά ξέρουν ότι θα πεθάνουν. Και μετά νοιώθεις και τύψεις. kwlodaxtulo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 3:52 pm

Ρε, εσείς είστε ψυχρές δολοφόνες! gelio

Εγώ δεν μπορώ να σκοτώσω κανέναν, δε μου πάει η καρδιά.. pale gelio gelio
Μόνο μια φορά εξολόθρευσα μια ώρα αρχύτερα έναν γέρο γιατί ήθελα να αφήσει λεφτά για περιουσία, γιατί είχα ξεχάσει προς στιγμήν τον κωδικό για άπειρα λεφτά.. Laughing Καλά, εντάξει, τους παππούδες μπορεί να τους ξαπόστελνα μια ώρα αρχύτερα, αλλά όχι πολύ συχνά.. Laughing

Ελένη, όχι, δεν έχω παίξει ποτέ το 3 και μη με βάζεις σε πειρασμό.. tsk

ps. χαχαχα, γαμώτο, ηλεκτροπληξία δεν έχω πάθει ποτέ! dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 4:40 pm

Suspect

Εγω που δεν εχω παιξει ποτε sims εχω την εξης απορια: εισαι υποχρεωμενος να εχεις παιδια? Κι αν δεν εισαι,γιατι αποκτησατε? gelio
Γιατι απο μητρικο φιλτρο δεν πιστευω gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bιντεοπαιχνιδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 104Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 53 ... 104  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Διασκέδαση-
Μετάβαση σε: