Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Bιντεοπαιχνιδια

Πήγαινε κάτω 
+6
Τέρψη
filareti
Maria
Silv
Eleni7
MariaS
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 52 ... 104  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 2:07 am

Ελα.Παραδεχτειτε το. Ολοι μας εχουμε παιξει.Απο pac man,arcade μεχρι υψηλων γραφικων...

ποια ειναι τ αγαπημενα σας? Ποια θυμαστε με νοσταλγια και πια με φοβο?

Δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ ενα horror game που χα παρει στο γυμνασιο(? αν θυμαμαι καλα)

μια συγκεκριμενη πιστα που ειχε γινει ο εφιαλτης μου και δεν μπορουσα να κοιμηθω τα βραδια..απο τοτε ειχε υποσχεθει να μην τη ξαναπαιξω ποτε...εως τωρα το χω τηρησει αν και την εχω δει στο utube που την εχουν ανεβασει.....σας προκαλω να παρετε μια γευση...αφου πρωτα -απαραιτητη προυποθεση-

1.Κλεισετε τα φωτα

2.το βαλετε σε full screen

3 εχετε τα ηχεια ανοιχτα...

η πιστα ειναι τεραστια, θα σας βαλω μονο το εισαγωγικο κομματι (αν ενδιαφερεστε για τη συνεχεια-που δεν το νομιζω Laughing εχει related to στο youtube)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 33

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 2:25 am

To μονο παιχνίδι που εχω καταευχαριστηθεί πραγματικά, ειναι το Fahrenheit/The Indogo Prophecy.
Καταπληκτικό score, πολυ καλή ιστορία, interactive...

Παρομοιο του το Heavy Rain, το οποιο θα ηθελα να παίξω τρελά, αλλά ειναι PS exclusive...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 2:28 am

Εχω καει ωρες ατελειωτες με videogames.Το φαινομενο αρχισε την τελευταια 3ετια που πηρα το ps3.Παλαιοτερα στο pc δεν επαιζα και πολυ.Μερικα απο τα αγαπημενα μου games ειναι

1)Max Payne 1 (στο pc).Καθηλωτικο παιχνιδι με εξαιρετικα γραφικα και στορυ για την εποχη του.Ειδικα στο κλαμπ με τους Σατανιστες τα ειχα κανει πανω μου.Απο αυτο το game βγηκε και προ διετιας μια ταινια



2)Assasin's Creed 2.Πωρωτικο μεχρι αηδιας.Πολυ ψαρωτικη η ιστορια και απιστευτα γραφικα.Στις 17 Νοεμβρη βγανει το 4.



3)Grand Theft Auto 4.Το παιχνιδι της απολυτης ελευθεριας.Πας οπου θες.Σκοτωνεις οποιον και οσους θες.Κλεβεις απο ποδηλατο μεχρι αεροπλανο.Με λιγα λογια,οτι δεν μπορεις να κανεις στην πραγματικη σου ζωη λογω νομων,πας και το κανεις εκει Laughing .Εχει και πολυ καλο στορυ βεβαια.Να συμπληρωσω οτι εχω ριξει ΤΟ γελιο με αυτο το παιχνιδι απειρες φορες.Μια φορα πηγα να ληστεψω μια γρια και μου εβγαλε μεσα απο το παλτο καραμπινα.Τα μυαλα μου σκορπια στο δρομο μετα....Επισης,υπαρχει και Ελληνας μεσα στο game,τον οποιον μπορεις να τον πετυχεις σε διαφορα σημεια, και σε σιχτηριζει κανονικα



Και ο Ελλην



4)Uncharted 2.Εδω και αν εχω κολλησει με τις ωρες.Σεναριο ταινιας με σουπερ γραφικα και δραση.Κατι σαν Lara Croft ειναι το στυλ του.Φοβερο game.Σε ενα μηνα βγαινει και το 3.Αν χασετε τα ιχνη μου θα ξερετε τι θα κανω Laughing



Αυτα για αρχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 2:34 am

Αυτο μεχρι στιγμης πρεπει να ειναι το πιο τρομακτικο παιχνιδι ever...ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΠΛΑ ΝΑ ΠΟΛΕΜΙΣΕΙΣ, δεν ξερεις τι πρεπει να κανεις και στο μενου ακομα δεν σου λεει τιποτα..ο μοναδικος σκοπος σου ειναι η επιβιωση.Το παιχνιδΙ λεγεται Amnesia :the Dark Descent. Υποτιθεται οτι ξυπνας μεσα σ ενα καστρο ολομοναχος και εχεις αμνησια-το μονο που θυμασαι ειναι το ονομα σου- και προσπαθεις να δεις τι συμβαινει (η πλοκη ακουγεται ΓΑΜΑΤΗ)...

εννοειται πως δεν το χω παιξει κι ουτε προκειται μονη μου στον αιωνα τον απαντα...ειμαι πολυ μεγαλη για ν αντεξει η καρδουλα μου τετοιο πραγμα.... Laughing

ειδα το τρειλερ κι επαθα σοκ....μονη μου ΑΠΛΑ ΠΟΤΕ...αλλα θα ψηνομουνα απειρα να μαζευα μια παρεα και να παιζαμε ολοι μαζι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

δειτε εδω το τρειλερ κι απο κατω τις αντιδρασεις ατομων που παιζουν (ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ)





[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 2:36 am

Τι ομορφια ειναι αυτη Κατ?Και ειναι κλειστα και τα Public τετοια ωρα....

Μπαινει στην λιστα μαζι με το Heavy Rain....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 2:52 am

Eleni7 έγραψε:
Τι ομορφια ειναι αυτη Κατ?Και ειναι κλειστα και τα Public τετοια ωρα....

Μπαινει στην λιστα μαζι με το Heavy Rain....

μαλακα δεν παιζει ειδες τρειλερ?

ΔΕΝ παιζει να το παιξει αυτο ανθρωπος μονος του,ολοι το παιζουν με παρεα!!!!!! Laughing

Εγω θα πεθανω στο πληκτρολογιο πανω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 2:58 am

Εννοειται με παρεα ρε!Με τον αδερφουλη τα παιζουμε συνηθως κατι τετοια.Και παλι χεζομαστε αλλα η πλοκη μοιαζει τρομερα πρωτοτυπη.Εχω ψηθει πολυ αγρια

Ρε,λες να εχει τιποτα online να καουμε μαζι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 3:01 am

xezoulina έγραψε:



dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

ΑΛΛΑ

ΚΑΙ


affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

ΚΟΡΙΤΣΙΑ DON'T DO IT!!!!!!
affraid What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 3:02 am

Eleni7 έγραψε:
Εννοειται με παρεα ρε!Με τον αδερφουλη τα παιζουμε συνηθως κατι τετοια.Και παλι χεζομαστε αλλα η πλοκη μοιαζει τρομερα πρωτοτυπη.Εχω ψηθει πολυ αγρια

Ρε,λες να εχει τιποτα online να καουμε μαζι?

δεν νομιζω ρε τετοιου ειδες παιχνιδια δεν παιζονται online δυστυχως...χαχαχαχαχα

αλλα μας φανταζομαι σ ενα δωματιο ολους να παιζουμε βραδυ με κλειστα παντζουρια...

λολ η στριγκλια και το βρισιδι που θα πεφτε θα ταν για ηχογραφηση! Ν ακουω τον Κωστα να εκτοξευει με το κιλο τις καταρες και γω να βριζω σαν το μπετατζη απ τη τρομαρα μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 3:08 am

Poutsilv έγραψε:
xezoulina έγραψε:



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΛΛΑ

ΚΑΙ


affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

ΚΟΡΙΤΣΙΑ DON'T DO IT!!!!!!
affraid What a Face

χαχαχαχα το βιντεακι ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ειδικα στο 3.40 που τρεχει προς τη πορτα και βλεπει το ζομπι(?) και αρχιζει να ουρλιαζει και τρεχει προς τα πισω κι οταν στριβει να δει αν τον ακολουθει ουρλιαζει ακομα περισσοτερο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σαν να βλεπω τον εαυτο μου! Ολο pause θα παταγα! Και ΠΟΥ να σου κανει κανεις πλακα ετσι κι εχεις κλειστη τη πορτα ! *DEAD!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bιντεοπαιχνιδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 104Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 52 ... 104  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Διασκέδαση-
Μετάβαση σε: