Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Bιντεοπαιχνιδια

Πήγαινε κάτω 
+6
Τέρψη
filareti
Maria
Silv
Eleni7
MariaS
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 53 ... 102, 103, 104
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 EmptyΚυρ Οκτ 06, 2019 12:06 am

Επιτελους εχουμε ημερομηνια. 21/2/2020.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 EmptyΣαβ Οκτ 12, 2019 11:06 am

εγω εκανα ηδη preorder....στοχος μου ειναι μεχρι τοτε να χω βρει σπιτι γιατι ψαχνομαι να κοικιασω και να παρω μια ΤΗΛΕΟΡΑΣΑΡΑ να το ευχαριστηθω...

εντωμεταξυ σε λιγοτερο απο χρονο βγαιενι το ps5 ..ποτε λες ειναι καλη ημερομηνια να πουλησουμε το ps4?

θα το βαλω στο insomnia αλλα πρεπει να βρω εξυπνη ημερομηνια

ολα τα παιχνιδια του ps4 παιζουν κανονικα στο 5 ευτυχως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 EmptyΣαβ Οκτ 12, 2019 4:59 pm

Μην βιαστεις. Το ps5 θα βγει τελη 2020. Πανω απο χρονο δηλαδη. Οποτε εκει κατα το Πασχα-καλοκαιρι ισως βρεθει ευκαιρια. Παιξε δηλαδη με την ανεση του το The Last of Us, και δες μηπως το βαλεις καπου μετα. Κατσε να δουμε κιολλας οτι οντως θα βγει στο διαστημα που λενε.

Και ναι, δεν χρειαζεται να πουλησεις μαζι παιχνιδια. Θα παιζουν ολα οποτε μια χαρα.

Απο το Store το εκανες pre order το The last of us;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 EmptyΔευ Οκτ 14, 2019 11:15 pm

Eleni7 έγραψε:
Μην βιαστεις. Το ps5 θα βγει τελη 2020. Πανω απο χρονο δηλαδη. Οποτε εκει κατα το Πασχα-καλοκαιρι ισως βρεθει ευκαιρια. Παιξε δηλαδη με την ανεση του το The Last of Us, και δες μηπως το βαλεις καπου μετα. Κατσε να δουμε κιολλας οτι οντως θα βγει στο διαστημα που λενε.

Και ναι, δεν χρειαζεται να πουλησεις μαζι παιχνιδια. Θα παιζουν ολα οποτε μια χαρα.

Απο το Store το εκανες pre order το The last of us;


ναι ρε στο ps4 θα το παιξω εννοουσα οτι θα πουλησω το 4 λιγο πριν βγει το 5 αλλα ετσι και το βγαλω 1 μηνα πριν τη κυκλοφορια του 5 δεν θα πιασει μια γτ τοτε θα το πουλανε ολοι...


οχι δεν το πηρα απο στο store το πηρα απο skroutz...ηθελα δισκο και απο amazon μονο με τα μεταφορικα μου βγαινε μια 100σταρα το special edition

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 EmptyΤρι Οκτ 15, 2019 4:07 am

Καλο μαγαζι. Εχω παρει αρκετα παιχνιδια απο εκει. Και παιζει να στο φερουν και μια μερα πριν την κυκλοφορια. Μου εχει τυχει απο αυτους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 104 EmptyΤετ Οκτ 30, 2019 11:21 pm

Eleni7 έγραψε:
Καλο μαγαζι. Εχω παρει αρκετα παιχνιδια απο εκει. Και παιζει να στο φερουν και μια μερα πριν την κυκλοφορια. Μου εχει τυχει απο αυτους.

μακαααααααααααααααρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bιντεοπαιχνιδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 104 από 104Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 53 ... 102, 103, 104

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Διασκέδαση-
Μετάβαση σε: