Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Bιντεοπαιχνιδια

Πήγαινε κάτω 
+6
Τέρψη
filareti
Maria
Silv
Eleni7
MariaS
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 78 ... 104  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 3:58 pm

Eleni7 έγραψε:
Η Λαρα Κροφτ προστεθηκε στην Συλλογη μου.Καλο μου καψιμο

Ενδιαφερον το Watch Dogs.

cheerscheerscheerscheerscheerscheers

περιττο να σου πω οτι το τερματισα 100% ετσι?

εγω που δεν συλλεγω ποτε μαλακιες τωρα τα μαζεψα ΟΛΑ dunato geliodunato geliodunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 4:01 pm

Στο 100% κιολλας;Μπραβο.Δυσκολευτηκες ή εβγαινε;Γιατι στα Assassin's ειναι ακατορθωτο το 100%
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 4:04 pm

Eleni7 έγραψε:
Στο 100% κιολλας;Μπραβο.Δυσκολευτηκες ή εβγαινε;Γιατι στα Assassin's ειναι ακατορθωτο το 100%

κλαιν....αμα σε τραβαει η πλοκη και η ολη φαση των ταφων κλπ μια χαρα τα καταφερνεις...ασε που εσυ το χεις κανονικο κι οχι σπασμενο που εμενα ηταν ηδη ξεκλειδωμενες οι στολες οποτε δεν ειχα το κινητρο να το φτασω 100% γιατι ειχα ολα τα achievements κλπ αλλα και ΠΑΛΙ ηθελα να τα βρω ολα για καποιο λογοdrunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 4:13 pm

Επισης εγω το πηρα στο ps3.Το ειδος του ειναι action-adventure.Δεν εχει πολυ fps μεσα ετσι;Γιατι με ψιλονευριαζει αυτο στις κονσολες.Οταν χρησιμοποιει οπλο δηλαδη ειναι μεγαλος ο στοχος,ε;Δεν θα θελει τιποτα τρομερη προσπαθεια για να συμμαδεψεις;Μου σπαει τα νευρα αυτο αν το εχω σε κονσολα.Στο pc ειναι πολυ πιο ευκολος ο χειρισμος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 5:35 pm

Eleni7 έγραψε:
Επισης εγω το πηρα στο ps3.Το ειδος του ειναι action-adventure.Δεν εχει πολυ fps μεσα ετσι;Γιατι με ψιλονευριαζει αυτο στις κονσολες.Οταν χρησιμοποιει οπλο δηλαδη ειναι μεγαλος ο στοχος,ε;Δεν θα θελει τιποτα τρομερη προσπαθεια για να συμμαδεψεις;Μου σπαει τα νευρα αυτο αν το εχω σε κονσολα.Στο pc ειναι πολυ πιο ευκολος ο χειρισμος

εγω εχω x-box gamepad στο pc και το παιξα και ημουνα κομπλε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 5:51 pm

Τελεια.Θα σε κραταω ενημερη για το πως παω Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 6:03 pm

Τωρα το τσεκαρα.Το Watch Dogs που εχεις βαλει απο πανω Κατερινα ειναι Ubisoft (AC,Prince of Persia,Far Cry).Γαματο game θα 'ναι.




Βγαινει τον Νοεμβρη.Πανω-κατω μαζι με το AC4.Εχε γεια καημενε κοσμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 6:59 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

το κατεβαζω...οταν με το καλο λευθερωθω θ το ξεκινησω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 7:02 pm

απιστευτη αισθητικη φιλε....

εντωμεταξυ το gameover του δωσε 9.5/10...Ypoklisi


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bιντεοπαιχνιδια   Bιντεοπαιχνιδια - Σελίδα 53 EmptyΣαβ Ιουν 22, 2013 7:10 pm

Επειδη εχω δει το gameplay,τα γραφικα και κυριως το ολο κλιμα και την ατμοσφαιρα του παιχνιδιου,πιστευω οτι εσυ θα ξετρελαθεις.Τοσο απλα...

Α,να σε ρωτησω.Θα κατεβασεις τους τιτλους απο την αρχη ή θα πας κατευθειαν στο Infinite;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bιντεοπαιχνιδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 53 από 104Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 78 ... 104  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Διασκέδαση-
Μετάβαση σε: