Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 43 ... 82, 83, 84 ... 91 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:20 pm

Eleni7 έγραψε:
Δεν χρειαζεται ρε να δεις το 18.Και στο λεω εγω που μου την σπαει να πηδαει καποιος επεισοδια.Το σημερινο ειναι σπεσιαλ επεισοδιο.Δες το σαν μια ξεχωριστη οντοτητα

Πανε σερι ρεεεεεεεεεεεεε

WHO ARE YOU AND WHAT HAVE YOU DONE WITH ELENH???????

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

TI AMO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:22 pm

Χαχχαχαχα! Εύκολα το λες, αλλά δύσκολα γίνεται το σερί. Έχω έξοδο γιατί έχουν έρθει φίλοι από Πάρο και αύριο το πρωί πρέπει 8:30 να είμαι στα δικαστήρια. 1 πρέπει να φύγω τρέχοντας από τα δικαστήρια για να πάω στην αίθουσα τελετών που ορκίζεται μια φίλη. Μετά θα μας βγάλει για φαγητό και αργότερα έχω μάθημα 6-8 και 8-10. Δυστυχώς το σερί απλά είναι ανέφικτο cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:23 pm

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Δεν χρειαζεται ρε να δεις το 18.Και στο λεω εγω που μου την σπαει να πηδαει καποιος επεισοδια.Το σημερινο ειναι σπεσιαλ επεισοδιο.Δες το σαν μια ξεχωριστη οντοτητα

Πανε σερι ρεεεεεεεεεεεεε

WHO ARE YOU AND WHAT HAVE YOU DONE WITH ELENH???????

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

TI AMO
dunato gelio dunato gelio dunato gelio Τόσο κακό είναι το 18?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:25 pm

οχι μια χαρα ειναι απλα ειναι Ραιαν-κεντρικο, το αντιστοιχο του 5χ11 που ηταν Εσποκεντρικο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:26 pm

Α τότε θα μ'αρέσει! Τον αγαπώ τον Ράιν και κρίνω πως παραμελείται στην σειρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:27 pm

Γαματο ειναι το 18.Ο Seamus (υποκριτικα) το χαλαει λιγουλακι
Παράθεση :

WHO ARE YOU AND WHAT HAVE YOU DONE WITH ELENH???????

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Σημερα εχω τα κεφια μου και ειμαι ελαστικη!Μεχρι και 6 απο τις 7 ασκησεις της αυριανης εργασιας μου εκανα και μου βγηκαν σε 20 φυλλα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:31 pm

Σε εορταστικο κλιμα και το ABC με μεγαλη αναδρομη στα 99 επεισοδια της σειρας

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:31 pm

axaxaxaqxaxax μωρο μου κρατα το κεφι σου μεχρι το βραδυ..βασικα σου προτεινω να κοιμηθεις λιγο πριν το επεισοδιο κανα 2ωρακι μπας και τη παλεψεις....μπορει να κανω και γω το ιδιο...βασικα σε κανα 2ωρο θα παω γυμναστηριο θα γυρισω να κανω μπανακι και κατα τις 9.30 10 παρα θα μαι παλι εδωωωωωωωωωω cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:33 pm

Eleni7 έγραψε:
Σε εορταστικο κλιμα και το ABC με μεγαλη αναδρομη στα 99 επεισοδια της σειρας

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

γαματο λεει πολυ ενδιαφεροντα πραγματα οπως ποτε υποθηκε για πρωτη φορα η ατακα ruggedly handsome" και ποτε ηπιαν το πρωτο τους καφε κλπ κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 83 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:33 pm

Τι λες κουκλιτσα μου!Ποτε θα προλαβω η ερμη;Θελω να καθαρογραψω την εργασια.Να δω τα 2 τελευταια επεισοδια του GoT πριν βαλω την πρεμιερα και να τιμησω και το AC3.ΝΤΕΝ ΠΡΟΛΑΜΠΑΙΝΕΙ λεμεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 83 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 43 ... 82, 83, 84 ... 91 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: