Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 42 ... 81, 82, 83 ... 91 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 3:59 pm

Ποιο επεισόδιο παίζει σήμερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:06 pm

Τέρψη έγραψε:
Ποιο επεισόδιο παίζει σήμερα?

το 100ο επεισοδιο της σειρας( ακα 5χ19) γι αυτο γινεται πανικος παντου! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:09 pm

Αλήθεια? Τέλεια! Θα το δεις σήμερα το βράδυ να υποθέσω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:11 pm

Τέρψη έγραψε:
Αλήθεια? Τέλεια! Θα το δεις σήμερα το βράδυ να υποθέσω?

ΡΗΤΟΡΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΤΣΙ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βασικα θα το δουμε ολοι εγω, Ελενη, σιχαμενη, care to join us? cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:12 pm

Πολυ μεγαλη μερα για την σειρα σημερα!Εορταστικη!Πολλα μπραβο για το σημερινο κατορθωμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:13 pm

xezoulina έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Αλήθεια? Τέλεια! Θα το δεις σήμερα το βράδυ να υποθέσω?

ΡΗΤΟΡΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΤΣΙ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βασικα θα το δουμε ολοι εγω, Ελενη, σιχαμενη, care to join us? cheers

Εγω μαλακα παιζει να πεθανω μεχρι αυριο το βραδυ!Θα δω το GoT,μετα θα κατσουμε για Castle,θα το παω σερι γιατι εχω μαθημα 9-3 και μετα εχω και 2 ωρες προπονηση ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
10 καφεδες θα πιω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:13 pm

Eleni7 έγραψε:
Πολυ μεγαλη μερα για την σειρα σημερα!Εορταστικη!Πολλα μπραβο για το σημερινο κατορθωμα!

THS ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΤΟ ΚΙΓΚΛΙΔΩΜΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ...καταρχην το abc τα χει δωσει ολα στο promotion ειδες τα μπανερακια που ποσταρα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:15 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Αλήθεια? Τέλεια! Θα το δεις σήμερα το βράδυ να υποθέσω?

ΡΗΤΟΡΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΤΣΙ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βασικα θα το δουμε ολοι εγω, Ελενη, σιχαμενη, care to join us? cheers

Εγω μαλακα παιζει να πεθανω μεχρι αυριο το βραδυ!Θα δω το GoT,μετα θα κατσουμε για Castle,θα το παω σερι γιατι εχω μαθημα 9-3 και μετα εχω και 2 ωρες προπονηση ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
10 καφεδες θα πιω!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ σημερα το tumblr θα ναι GOT και CASTLE μονο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κι εγω σερι θα το παω (αν και δεν ξερω κατα ποσο θα παω σχολη αυριο ΟΨΟΜΕΘΑΑΑΑΑΑΑΑ) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:18 pm

Εγώ το GoT δεν θα το δω. Θέλω να κάνω rewatch πριν ξεκινήσω την τρίτη σεζόν και δεν έχω προλάβει ακόμα.
Για castle θα ψηνόμουν πολύ, γιατί έχω φτάσει στο 17 και θα προλάβαινα να δω και το 18 ώστε να δω το 19 μαζί σας, αλλά δυστυχώς θα βγώ το βράδυ και όταν γυρίσω πρέπει να πέσω για ύπνο γιατί έχω 7:15 εγερτήριο No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 82 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 4:19 pm

Δεν χρειαζεται ρε να δεις το 18.Και στο λεω εγω που μου την σπαει να πηδαει καποιος επεισοδια.Το σημερινο ειναι σπεσιαλ επεισοδιο.Δες το σαν μια ξεχωριστη οντοτητα

Πανε σερι ρεεεεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 82 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 42 ... 81, 82, 83 ... 91 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: