Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:18 am

Οχι τιποτα αλλο γιατι εχετε ΛΥΣΣΑΞΕΙ με τα σποιλερ...και ολο με κατηγορειτε ενω σας προσεχω (ειδικα εσενα Ελενα ποτε δεν σε εχω σποιλεριασει επιτηδες σε κατι που ξερω πως βλεπεις! tsk )....

Και στο τελος παει η σιχαμενη και σου λεει ειδα στην αναζητηση του Youtube την λεξη ΠΑΡΙΣΙ Laughing

Και υστερα σου λεει αποκλειεται δεν ειναι σποιλερ....ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ! ooxi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:19 am

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:20 am

felia έγραψε:
Οχι τιποτα αλλο γιατι εχετε ΛΥΣΣΑΞΕΙ με τα σποιλερ...και ολο με κατηγορειτε ενω σας προσεχω (ειδικα εσενα Ελενα ποτε δεν σε εχω σποιλεριασει επιτηδες σε κατι που ξερω πως βλεπεις! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )....

Και στο τελος παει η σιχαμενη και σου λεει ειδα στην αναζητηση του Youtube την λεξη ΠΑΡΙΣΙ Laughing

Και υστερα σου λεει αποκλειεται δεν ειναι σποιλερ....ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω καταλαβα με τη πρωτη οτι εγινε μαλακια γιατι αυτη που το καναλι απ οπου ανεβηκε το βιντεο ειναι μονο castle related και ανεβαζει προμο σνικς και σκηνες απ τη σειρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:20 am

Ειπαμε πια...αν δεν εχω δουλεια θα το δω μαζι σας...

Σημερα ρε φιλε μου βγηκε η πιστη...πριν απο λιγο τελειωσα και ηρθα να δω μαζι σας το μισο 15...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:21 am

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
Οχι τιποτα αλλο γιατι εχετε ΛΥΣΣΑΞΕΙ με τα σποιλερ...και ολο με κατηγορειτε ενω σας προσεχω (ειδικα εσενα Ελενα ποτε δεν σε εχω σποιλεριασει επιτηδες σε κατι που ξερω πως βλεπεις! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )....

Και στο τελος παει η σιχαμενη και σου λεει ειδα στην αναζητηση του Youtube την λεξη ΠΑΡΙΣΙ Laughing

Και υστερα σου λεει αποκλειεται δεν ειναι σποιλερ....ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω καταλαβα με τη πρωτη οτι εγινε μαλακια γιατι αυτη που το καναλι απ οπου ανεβηκε το βιντεο ειναι μονο castle related και ανεβαζει προμο σνικς και σκηνες απ τη σειρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ε μα λυσσαξες και εσυ....

Εγω σου εκανα αβλαβες teasing και εσυ μπηκες κατευθειαν εκει που δεν επρεπε να μπεις...ΠΟΙΟΣ σου φταιει μετα dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:21 am

Μερικα συμπληρωματα

-Η Γκειτς ξερει.Αυτο ελειπε θα μου πειτε.Αν δεν το ειχε παρει χαμπαρι τοσον καιρο τοτε καλυτερα να εκανε κουμαντο σε παιδικο σταθμο και οχι σε Τμημα

-Γιατι Στανα μου τοσο μετρια εμφανιση;Γιατι κοπελα μου;Ελαχιστο συναισθημα (πλην μερικων στιγμων στην επικη σκηνη με το βαν).Παντως μου σκαλωσε στο μυαλο οτι σε 2 φασεις η Μπεκετ κατι παει να πει στον Καστλ αλλα κολλαει.Μιλαω για την σκηνη που της μιλαει για την γεννηση της Αλεξις και την τελευταια σκηνη που ο Καστλ φευγει απο το Τμημα.Το εισπραξατε και εσεις αυτο;

-Αν ειναι μπλεγμενος ο πρακτορας του FBI δεν θα μου αρεσει.Το ειδαμε και περυσι αυτο.Μετρια εμφανιση και απο αυτον παντως.

-Οι γονεις ειναι υποπτοι.Πολυ υποπτοι.

-Η Μαρθα εχει μια ηρεμια και μια σιγουρια.Επειδη πανω-κατω ξερουμε τι θα δουμε (ή ποιον θα δουμε στο 516),μηπως ξερει κατι παραπανω;Ή απλα προσπαθει να στηριξει με ψυχραιμια τον γιο της αλλα εσωτερικα εχει καταρρευσει και αυτη

-Μαλακια μου εξ αρχης που πιστευα οτι θα δουμε σεξοσκηνη.Ο Καστλ ηταν τοσο αποσβολωμενος,τοσο εκτος εαυτου που απλα δεν μπορουσε να λειτουργησει ουτε στο ελαχιστο ετσι οπως τον εχουμε συνηθισει.Ο ανθρωπος ηταν αλλου.Σε δικο του κοσμο και δικαιολογημενα.Γνωρισαμε μια εντελως διαφορετικη πλευρα του


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Κυρ Φεβ 24, 2013 6:25 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:23 am

Παράθεση :
Και στο τελος παει η σιχαμενη και σου λεει ειδα στην αναζητηση του Youtube την λεξη ΠΑΡΙΣΙ

Μαλακα τι σποιλερ πηγε και εκανε το ζωον;Δεν το πιστευω!Ευτυχως δεν το συνεδεσα με αυτα που εβλεπα.Δεν πιστευα οτι θα τελειωσει ετσι το επεισοδιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:24 am

Παράθεση :
-Γιατι Στανα μου τοσο μετρια εμφανιση;Γιατι κοπελα μου;Ελαχιστο συναισθημα

δεν νομιζω οτι ειναι θεμα Στανας αλλα θεμα του πως γραψανε τη Μπεκετ σ αυτο το επεισοδιο...εχουμε δει παρομοιο σκηνικο στο 5χ01 που ο Καστλ ηταν παλι στο παρασκηνιο και η Μπεκετ τα δινε ολα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:25 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Και στο τελος παει η σιχαμενη και σου λεει ειδα στην αναζητηση του Youtube την λεξη ΠΑΡΙΣΙ

Μαλακα τι σποιλερ πηγε και εκανε το ζωον;Δεν το πιστευω!Ευτυχως δεν το συνεδεσα με αυτα που εβλεπα.Δεν πιστευα οτι θα τελειωσει ετσι το επεισοδιο!

εγω παλι το συνεδεσα απευθιας με το που ειπε η Μολι "πρεπει να μαστε εκτος Νεας Υορκης" αλλα και ΠΑΛΙ ηταν γαματο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:27 am

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
-Γιατι Στανα μου τοσο μετρια εμφανιση;Γιατι κοπελα μου;Ελαχιστο συναισθημα

δεν νομιζω οτι ειναι θεμα Στανας αλλα θεμα του πως γραψανε τη Μπεκετ σ αυτο το επεισοδιο...εχουμε δει παρομοιο σκηνικο στο 5χ01 που ο Καστλ ηταν παλι στο παρασκηνιο και η Μπεκετ τα δινε ολα...

Δεν ξερω ρε.Ισως φταιει και αυτο.Αλλα ειλικρινα αισθανθηκα σαν να μην επαιξε!Ή σαν να επαιξε ελαχιστα!Ισως φταινε και οι εντολες που ειχε,ποιος ξερει;Μερικες στιγμες την βρηκα σχεδον απαθη!Περιμενω περισσοτερα στο 2ο μερος.Ουτε Ραιαν-Εσποζιτο εδειξαν πολλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 43 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: