Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:30 pm

Παράθεση :
αρχικα διορθωθηκε ο φωτισμος...και δεν ειναι κατι που εγινε τυχαια γιατι επεσε και hint απ την ιδια τη παραγωγη στο τουιτερ αν το φαντομ παρατηρησε καποια διαφορα στο κασκετικο φιλι..καλο αυτο το κραταμε...

Ειχα ποσταρει ενα tweet πριν κανα μηνα νομιζω.Καποιου τεχνικου της σειρας ηταν που ελεγε οτι ο φωτισμος συντομα θα αλλαξει.Πορφανως επεσε συρμα γιατι μπαινουμε σε κρισιμο σημειο.

Εμενα παντως δεν μου φανηκε awkward η σκηνη.Υπαρχει αρνητισμος στο tumblr δηλαδη για την σκηνη;Περιεργο

Παράθεση :
δεν ηταν OOC νταξει προφανως και ο Καστλ εχει ανασφαλειες και ζηταει μεσα απ το χιουμορ του επιβεβαιωση αλλα θα μπορουσαν να κανουν κατι πιο πειστικο και οχι μια ιστορια 20 χρονων πριν..αν ηθελαν να κανουν τετοια ιστορια ας εφερναν τη συζητηση του παιδιου που βρεθηκε στα ξεβρασμενα κοιματα το 2x06..αυτο θα ταν γαματο..

Κατερινα ενας λογος που δεν ειδαμε "σοβαρο" μυστικο ηταν το ιδιο το επεισοδιο.Θελανε κατι φιλλερ που να μην "σκεπασει" τον Seamus.Θελανε δηλαδη να θιξουν το θεμα του "τοιχου" του Καστλ με κατι ασημαντο αρχικα.Εχει κι αλλο ζουμι η υποθεση.Ας πουμε αυτο με το παιδακι το αποκλειεις να το δουμε παρακατω;Θα δειξει.


Παράθεση :
το οτι ειναι συνεχεια μαζι οφειλονται και σε ολα τα προειδοποιητικα καμπανακια που ελαβε υποψην του ο Μαρλοου να το θυμασαι αυτο..γι αυτο επειμεναμε με τη σιχαμενη οτι ειναι ΚΑΛΟ που λεγονται τα προβληματα γιατι ο δικος μας δεν ειναι ΖΩΟΝ οπως η Πλεκ , βλεπει και διορθωνει..επισης πιστευω οτι το γεγονος οτι ειναι συνεχεια στο λοφτ ειναι ισως προοικονομια...και γω παραμενω στη θεωρια συμβιωσης για του χρονου...

Καλα εγω δεν νομιζω οτι τον επηρρεαζουν τοσο τα καμπανακια.Εννοειται οτι διαβαζει οτι γραφεται,απλα και ο ιδιος ετσι ειχε κατα νου να τα παει τα πραγματα για τους λογους του.Καποια στιγμη θα αρχιζε να επαναφερει σταδιακια το intimacy.Απο βδομαδα θα αρχισει να γινεται ο κακος χαμος αλλωστε


Παράθεση :
ΟΥΤΕ που προσεξα το στηθος της ρε μαλακα ΠΟΥ το δες?
Το στηθος που το ειδα;Δεν λες πως ειδα την Τζουλιανα ΠΙΣΩ απο το στηθος;Βαλε την σκηνη στην αρχη που ειναι στο σπιτι και δες!


Παράθεση :
care to join me?

Χρωσταω The Following ρε μαλακα και επαιξε κι αλλο χθες!Μαρτυριο τραβαω! gelio


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τρι Μαρ 26, 2013 8:35 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:32 pm

Παιδια απλα δεν γινεται να το αφησω το αλλο το μαθημα για να παω στον παπαρα.Τον εχω ξαναπαρακολουθησει και ξερω τα παντα.Δεν θα χασω το αλλο μαθημα που ειναι και γαματο επειδη αυτος ειναι αρχιδι.Θα του γραψω για 8 τον Ιουνη και ας τολμησει να με κοψει.Θα γινει της πουτανας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:35 pm

Eleni7 έγραψε:
Παιδια απλα δεν γινεται να το αφησω το αλλο το μαθημα για να παω στον παπαρα.Τον εχω ξαναπαρακολουθησει και ξερω τα παντα.Δεν θα χασω το αλλο μαθημα που ειναι και γαματο επειδη αυτος ειναι αρχιδι.Θα του γραψω για 8 τον Ιουνη και ας τολμησει να με κοψει.Θα γινει της πουτανας.


Παιδια απλα μερικοι ανθρωποι δεν υπαρχουν!!! Απο οπου και να τους πιασεις....πως τετοια ατομα γινονται καθηγητες ποτε μου δεν το καταλαβα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:37 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παιδια απλα δεν γινεται να το αφησω το αλλο το μαθημα για να παω στον παπαρα.Τον εχω ξαναπαρακολουθησει και ξερω τα παντα.Δεν θα χασω το αλλο μαθημα που ειναι και γαματο επειδη αυτος ειναι αρχιδι.Θα του γραψω για 8 τον Ιουνη και ας τολμησει να με κοψει.Θα γινει της πουτανας.


Παιδια απλα μερικοι ανθρωποι δεν υπαρχουν!!! Απο οπου και να τους πιασεις....πως τετοια ατομα γινονται καθηγητες ποτε μου δεν το καταλαβα...

Και μιλαμε οτι ο ανθρωπος κανει μαθημα επιπεδου δημοτικου λεμε!ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ!Απο τους χειροτερους καθηγητες στην Σχολη τοσο απο αποψη μεταδοτικοτητας οσο και γνωσης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:39 pm

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παιδια απλα δεν γινεται να το αφησω το αλλο το μαθημα για να παω στον παπαρα.Τον εχω ξαναπαρακολουθησει και ξερω τα παντα.Δεν θα χασω το αλλο μαθημα που ειναι και γαματο επειδη αυτος ειναι αρχιδι.Θα του γραψω για 8 τον Ιουνη και ας τολμησει να με κοψει.Θα γινει της πουτανας.


Παιδια απλα μερικοι ανθρωποι δεν υπαρχουν!!! Απο οπου και να τους πιασεις....πως τετοια ατομα γινονται καθηγητες ποτε μου δεν το καταλαβα...

Και μιλαμε οτι ο ανθρωπος κανει μαθημα επιπεδου δημοτικου λεμε!ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ!Απο τους χειροτερους καθηγητες στην Σχολη τοσο απο αποψη μεταδοτικοτητας οσο και γνωσης.


Α τοοοοοσο καλα Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:43 pm

Ε μα γι αυτο ρε συ Φελ δεν καθομαι να κανω προσθαφαιρεσεις στο προγραμμα μου.Γιατι να μπω στον κοπο;Αμα ηταν καλος θα τον παρακολουθουσα,δεν το συζητηταω.Αλλα φοβαμαι οτι θα με κοψει χωρις λογο παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:45 pm

Eleni7 έγραψε:
Ε μα γι αυτο ρε συ Φελ δεν καθομαι να κανω προσθαφαιρεσεις στο προγραμμα μου.Γιατι να μπω στον κοπο;Αμα ηταν καλος θα τον παρακολουθουσα,δεν το συζητηταω.Αλλα φοβαμαι οτι θα με κοψει χωρις λογο παλι


Θα σου λεγα να πας να τα κανεις ολα )(*&^%$%^&*(*&^%$ αλλα αμα σε εχει ηδη σταμπαρει δεν αξιζει. Καταπιε το αμασητο μεχρι να σε περασει ο μαλακας γιατι αλλιως θα ζησεις το αιωνιοτητα και μια μερα σε loop.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:47 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Ε μα γι αυτο ρε συ Φελ δεν καθομαι να κανω προσθαφαιρεσεις στο προγραμμα μου.Γιατι να μπω στον κοπο;Αμα ηταν καλος θα τον παρακολουθουσα,δεν το συζητηταω.Αλλα φοβαμαι οτι θα με κοψει χωρις λογο παλι


Θα σου λεγα να πας να τα κανεις ολα )(*&^%$%^&*(*&^%$ αλλα αμα σε εχει ηδη σταμπαρει δεν αξιζει. Καταπιε το αμασητο μεχρι να σε περασει ο μαλακας γιατι αλλιως θα ζησεις το αιωνιοτητα και μια μερα σε loop.

Αυτο εκανα.Το καταπια αμασητο.Γι αυτο τσαντιζομαι πιο πολυ.Σπανια μου συμπεριφερονται με αυτον τον τροπο in face και απλα σκυβω το κεφαλι και το δεχομαι.Αλλα οταν το περασω τον γαμησα.Θα παω στο μαθημα του μονο και μονο να τον τρολαρω.Θα σου πω εγω,δεν ξεμπερδευει απο μενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:47 pm

Παράθεση :
Εμενα παντως δεν μου φανηκε awkward η σκηνη.Υπαρχει αρνητισμος στο tumblr δηλαδη για την σκηνη;Περιεργο

δεν υπαρχει αρνητισμος ,ουτε εδω μεσα υπαρχει αρνητισμος απλως η σκηνη ηταν λιγο ατσουμπαλη ρε παιδι μου, ηθελε 1-2 φορες γυρισμα ακομα για να στρωσει, οχι ο διαλογος- στο διαλογο ποτε δεν ειχαν θεμα, στο καναπεδατο μετα.. Laughing..ο Νειθαν δλδ πιο πολυ φαινοταν αμηχανος, σαν να μην ηξερε που να βαλει τα χερια του, η αλλη μια χαρα ορμισε,δεν μπορω να στο εξηγησω κατι ελειπε παντως.. Laughing

Παράθεση :
Κατερινα ενας λογος που δεν ειδαμε "σοβαρο"
μυστικο ηταν το ιδιο το επεισοδιο.Θελανε κατι φιλλερ που να μην
"σκεπασει" τον Seamus.Θελανε δηλαδη να θιξουν το θεμα του "τοιχου" του
Καστλ με κατι ασημαντο αρχικα.Εχει κι αλλο ζουμι η υποθεση.Ας πουμε αυτο
με το παιδακι το αποκλειεις να το δουμε παρακατω;Θα δειξει.


οψομεθααααααααααααα....

Παράθεση :
Καλα εγω δεν νομιζω οτι τον επηρρεαζουν τοσο τα
καμπανακια.Εννοειται οτι διαβαζει οτι γραφεται,απλα και ο ιδιος ετσι
ειχε κατα νου να τα παει τα πραγματα για τους λογους του.Καποια στιγμη
θα αρχιζε να επαναφερει σταδιακια το intimacy.Απο βδομαδα θα αρχισει να
γινεται ο κακος χαμος αλλωστε

μπα μη το λες, ο ιδιος παραδεχτηκε οτι εχασε καπου τη μπαλα και γι αυτο τον παραδεχομαι οτι δεν εχει θεμα να το παραδεχτει...

Παράθεση :
Το στηθος που το ειδα;Δεν λες πως ειδα την Τζουλιανα ΠΙΣΩ απο το στηθος;Βαλε την σκηνη στην αρχη που ειναι στο σπιτι και δες!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Χρωσταω The Following ρε μαλακα και επαιξε κι αλλο χθες!Μαρτυριο τραβαω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καταλαβα παλι εγω θα ποσταρω τα parallels [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Παράθεση :
Παιδια απλα μερικοι ανθρωποι δεν υπαρχουν!!!
Απο οπου και να τους πιασεις....πως τετοια ατομα γινονται καθηγητες
ποτε μου δεν το καταλαβα...


++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 80 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:48 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Ε μα γι αυτο ρε συ Φελ δεν καθομαι να κανω προσθαφαιρεσεις στο προγραμμα μου.Γιατι να μπω στον κοπο;Αμα ηταν καλος θα τον παρακολουθουσα,δεν το συζητηταω.Αλλα φοβαμαι οτι θα με κοψει χωρις λογο παλι


Θα σου λεγα να πας να τα κανεις ολα )(*&^%$%^&*(*&^%$ αλλα αμα σε εχει ηδη σταμπαρει δεν αξιζει. Καταπιε το αμασητο μεχρι να σε περασει ο μαλακας γιατι αλλιως θα ζησεις το αιωνιοτητα και μια μερα σε loop.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 80 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: