Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 89 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:19 pm

xezoulina έγραψε:
επισης Ελενη για να σου φτιαξω τη διαθεση το μεσημερι εκανα γκιφακι τη σκηνη που λες με τη μπαλα τσακα το Laughing Laughing Laughing Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το ειδαμε κυρια μου.Μολις ειδαμε το επεισοδιο το πρωτο πραγμα που καναμε ειναι να περασουμε μια βολτα απο το blog σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:22 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?

Αστο μωρε.Μην σας ζαλιζω καθε φορα με τα δικα μου.Θα με εχετε σιχαθει Laughing

Εμενα προσωπικα δεν με ζαλιζεις καθολου (το εννοω! αν θες να μιλησεις και ακομα και να υστεριασεις ειμαστε ανοιχτοι 24/7 free of charge Wink ).... και προσωπικα το μονο ατομο που σιχαινομαι ειναι η σιχαμενη....

Δεν θελω να υστεριασω.Στεναχωρημενη ειμαι.Αστα μωρε που σου λεω.Εχει να κανει με το μαθημα που κοπηκα τον Φλεβαρη και ημουν σιγουρη οτι κοπηκα απο την ηλιθιοτητα που με διακρινει.Τελικα μαλλον για αλλους λογους κοπηκα και δυστυχως θα ξανακοπω και στο εαρινο μαθημα του συγκεκριμενου "καθηγητη".

επειδη ειναι χρωματισμενος ο καθηγητης?Τι λες ρε μαλακα?Δηλαδη οοοολος ο κοσμος που δεν ασχολειται με τετοια θα κοβεται απο δω και περα? Laughing

Οχι λογω "χρωματος" φιλε.Επειδη σκιζω τον πατο μου και του παω ασκησεις αλλα δεν μπορω να τον παρακολουθω σε ολες τις παραδοσεις.Συμπεφτει βλεπεις το μαθημα του με καποιο αλλο που παρακολουθω και δεν μπορω να παω και τις 3 μερες που διδασκει.Του πηγαμε σημερα λοιπον με τον φιλο μου τις ασκησεις επειδη δεν μπορουσαμε να μεινουμε (αλλα οχι να παμε για καφε,ειχαμε αλλο μαθημα) και μονο που δεν μας εβρισε.Με τον χειροτερο τροπο συμπεριφερθηκε.Επρεπε να δεις στυλακι "Και τι μου τις φερνετε τις ασκησεις,τι να τις κανω;Εγω τις βαζω για ατομα που ασχολουνται και με παρακολουθουν και εσεις δεν το κανετε κτλ".Ασκησεις του πηγαινα και στο αλλο 6μηνο που λες.Και ουτε και τοτε ημουν διαθεσιμη για παρακολουθηση.Οποτε καταλαβαινεις τι παιχτηκε και γιατι με εκοψε.Και περασε ατομα που δεν του πηγαιναν ασκησεις και εγραψαν χειροτερα απο εμενα.Να δεις θα με κοψει και τον Ιουνιο.Αφου με εχει σταμπαρει.



Αμα ο ανθρωπος ειναι *&^%$#(*&^%$%^&*(*&^%$ δεν εχει σωτηρια. Μην αγχωνεσαι ομως. Κανε οτι καλυτερο μπορεις και αργα η γρηγορα θα ξεκολλησει και αυτος...

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
ΟΤΙ λεει η σιχαμενη ΑΚΡΙΒΩΣ μεχρι τελειας!
(What a FaceWhat a FaceWhat a FaceWhat a Face καταντια λεμε affraid)


xezoulina έγραψε:

συμφωνω σε ολα.....και το χα πει πιο παλια στη σιχαμενη οτι ο Χουερτας ειναι καλυτερος ηθοποιος απ τον Ντεβερ αλλα δεν με πιστευε... Laughing



Παιδι μου αμνησια εχεις; Laughing Σου ειχα πει πως και οι δυο ειναι μετριοι και ο Seamus πααααρα πολυ αλλα συγκριτικα προτιμω και παλι τον ρολο του Ραιαν και του ειχα αδυναμια Laughing

βρε ζωον δεν συγκρινουμε ρολουςςςςςςς.....και οι 2 πανω κατω κυμαινονται στα ιδια υποκριτκα αλλα ο Τζον ειναι λιγο καλυτερος...απο κει και περα ποιον προτιμας σαν χαρακτηρα ειναι αλλο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Το ξερω ρε ζωντοβολο! Τα ιδια λεγαμε και πριν μηνες....εγω φταιω τωρα που εισαι αμοιβαδα και δεν μπορεις να συννενοηθεις σε απλα ελληνικα; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:25 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?

Αστο μωρε.Μην σας ζαλιζω καθε φορα με τα δικα μου.Θα με εχετε σιχαθει Laughing

Εμενα προσωπικα δεν με ζαλιζεις καθολου (το εννοω! αν θες να μιλησεις και ακομα και να υστεριασεις ειμαστε ανοιχτοι 24/7 free of charge Wink ).... και προσωπικα το μονο ατομο που σιχαινομαι ειναι η σιχαμενη....

Δεν θελω να υστεριασω.Στεναχωρημενη ειμαι.Αστα μωρε που σου λεω.Εχει να κανει με το μαθημα που κοπηκα τον Φλεβαρη και ημουν σιγουρη οτι κοπηκα απο την ηλιθιοτητα που με διακρινει.Τελικα μαλλον για αλλους λογους κοπηκα και δυστυχως θα ξανακοπω και στο εαρινο μαθημα του συγκεκριμενου "καθηγητη".

επειδη ειναι χρωματισμενος ο καθηγητης?Τι λες ρε μαλακα?Δηλαδη οοοολος ο κοσμος που δεν ασχολειται με τετοια θα κοβεται απο δω και περα? Laughing

Οχι λογω "χρωματος" φιλε.Επειδη σκιζω τον πατο μου και του παω ασκησεις αλλα δεν μπορω να τον παρακολουθω σε ολες τις παραδοσεις.Συμπεφτει βλεπεις το μαθημα του με καποιο αλλο που παρακολουθω και δεν μπορω να παω και τις 3 μερες που διδασκει.Του πηγαμε σημερα λοιπον με τον φιλο μου τις ασκησεις επειδη δεν μπορουσαμε να μεινουμε (αλλα οχι να παμε για καφε,ειχαμε αλλο μαθημα) και μονο που δεν μας εβρισε.Με τον χειροτερο τροπο συμπεριφερθηκε.Επρεπε να δεις στυλακι "Και τι μου τις φερνετε τις ασκησεις,τι να τις κανω;Εγω τις βαζω για ατομα που ασχολουνται και με παρακολουθουν και εσεις δεν το κανετε κτλ".Ασκησεις του πηγαινα και στο αλλο 6μηνο που λες.Και ουτε και τοτε ημουν διαθεσιμη για παρακολουθηση.Οποτε καταλαβαινεις τι παιχτηκε και γιατι με εκοψε.Και περασε ατομα που δεν του πηγαιναν ασκησεις και εγραψαν χειροτερα απο εμενα.Να δεις θα με κοψει και τον Ιουνιο.Αφου με εχει σταμπαρει.

πωωωωωω ρε μαλακα εχεις πεσει σε αρχιδι..λοιπον μια ειναι η λυση..παρατα το αλλο μαθημα (αν στο αλλο ο καθηγητης ειναι νορμαλ δεν θα σας κανει τις ιδιες μαλακιες) και παρακολουθα τον παπαρα...βασικα υποθετω αφου το χεις δωσει τοσες φορες το μαθημα θα το ξερεις πια απεξω..πηγαινε με Mp3 για να τη παλεψεις.. Laughing

δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο ,μονο να πηγαινεις με τα νερα του...αυτο ή να πας και να του μιλησεις και να του εξηγησεις με μπλα μπλα τη κατασταση..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:25 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
επισης Ελενη για να σου φτιαξω τη διαθεση το μεσημερι εκανα γκιφακι τη σκηνη που λες με τη μπαλα τσακα το Laughing Laughing Laughing Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το ειδαμε κυρια μου.Μολις ειδαμε το επεισοδιο το πρωτο πραγμα που καναμε ειναι να περασουμε μια βολτα απο το blog σας

STALKER [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:26 pm

Ωραια τα επεισοδια παντως για τον Ραιαν κτλ....ΑΛΛΑ....εγω τωρα θελω και ενα επεισοδιο για την Λεινι.... Laughing

Και αμα βαλουν και κανενα stalker ακομα καλυτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:27 pm

Stalker λεει και η σιχαμενη (για αλλο θεμα βεβαια αλλα και παλι Laughing )


Ρεεεεεεεεεεεε...τι θα γινει με αυτη την κατασταση τωρα τελευταια dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:27 pm

Παράθεση :
Το ξερω ρε ζωντοβολο! Τα ιδια λεγαμε και πριν
μηνες....εγω φταιω τωρα που εισαι αμοιβαδα και δεν μπορεις να
συννενοηθεις σε απλα ελληνικα; Laughing


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

με πληγωνεις που δεν σχολιαζεις τη "καλη πρωτοχρονια" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:28 pm

felia έγραψε:
Ωραια τα επεισοδια παντως για τον Ραιαν κτλ....ΑΛΛΑ....εγω τωρα θελω και ενα επεισοδιο για την Λεινι.... Laughing

Και αμα βαλουν και κανενα stalker ακομα καλυτερα!

μαλακα και γω θελω με τη Λεινη....αλλα πιο θελω ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΩ ΤΗΝ ΑΛΕΞΙΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:29 pm

felia έγραψε:
Stalker λεει και η σιχαμενη (για αλλο θεμα βεβαια αλλα και παλι Laughing )


Ρεεεεεεεεεεεε...τι θα γινει με αυτη την κατασταση τωρα τελευταια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 79 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:29 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Το ξερω ρε ζωντοβολο! Τα ιδια λεγαμε και πριν
μηνες....εγω φταιω τωρα που εισαι αμοιβαδα και δεν μπορεις να
συννενοηθεις σε απλα ελληνικα; Laughing


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

με πληγωνεις που δεν σχολιαζεις τη "καλη πρωτοχρονια" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ


lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

Φοβαμαι για την σωματικη μου ακεραιοτητα lmao ....η αλλη ηδη απειλησε lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 79 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 89 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: