Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 4:54 am

Σε αυτη την σκηνη προσεξες κατι;

Προσοχη στην λεπτομερεια για ερχεται και το ILY (ειτε σε αυτο ειτε μεχρι το season finale,δεν σου κανω σποιλερ επειδη εχω φτασει μεχρι το τελος).Στα αλλα επεισοδια ειχαμε το "I LIKE you a bit more" και τωρα "One of the things I LOVE about you".Μπαινουμε σε τροχια σιγα-σιγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 5:06 am

Τι κανεις τοση ωρα βρε; dunato gelio

Καλα τα φωτα 2 επεισοδια τωρα; sfirizi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 5:12 am

αααααααααααΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΠΤ ΑΛΛΟ

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΚΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΗΣ ΜΠΕΚΕΤ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 5:13 am

Eleni7 έγραψε:
Σε αυτη την σκηνη προσεξες κατι;

Προσοχη στην λεπτομερεια για ερχεται και το ILY (ειτε σε αυτο ειτε μεχρι το season finale,δεν σου κανω σποιλερ επειδη εχω φτασει μεχρι το τελος).Στα αλλα επεισοδια ειχαμε το "I LIKE you a bit more" και τωρα "One of the things I LOVE about you".Μπαινουμε σε τροχια σιγα-σιγα.

το παρατηρησα...καλα εγω φρικαρα στην αρχη με την αντιδραση του Καστλ στην εκπληξη αλλα μα δουλεψε το αγορι...η σκηνη στο παρτι ηταν ΤΕΛΕΙΑ...το ζευγαρι ηταν ΤΕΛΕΙΟ

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ

Α++++++++++++++++++++++++++++++

δεν γινεται να το συγκρινουμε με always ειναι η μερα με τη νυχτα σε υφος ειναι αδικια και για τα 2 επεισοδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 5:14 am

Στη υποθεση της Μπεκετ πληροφοριακα εχω την εντυπωση οτι τον επιασαν τον δολοφονο αλλα δεν καταλαβα ποιος ειναι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 5:17 am

Παράθεση :
το παρατηρησα...καλα εγω φρικαρα στην αρχη με την αντιδραση του Καστλ στην εκπληξη αλλα μα δουλεψε το αγορι...η σκηνη στο παρτι ηταν ΤΕΛΕΙΑ...το ζευγαρι ηταν ΤΕΛΕΙΟ

Και εγω για μια στιγμη σκαλωσα εκει!Ηταν πολυ χοντρο αυτο που του κανανε αλλα δεν υπηρχε περιπτωση να μην του αρεσε.Η Μπεκετ τον ξερει καλα και πιστευε οτι δεν θα θυμωσει,γι αυτο του το εκανε (αν και χοντρο,επαναλαμβανω)


Παράθεση :
δεν γινεται να το συγκρινουμε με always ειναι η μερα με τη νυχτα σε υφος ειναι αδικια και για τα 2 επεισοδια

Αυτο ακριβως.Αν και το ζευγαρι αντικειμενικα τωρα ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΟΤΕ.Φανηκε οτι στο σεναριο μπηκε γυναικειο χερι.Ακους Μαρλοου; Laughing


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τρι Απρ 02, 2013 5:18 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 5:17 am

απο εποχες always ειχαμε να δουμε τετοιο φιλι...το καλυτερο τους στη 5η σεζον ΜΑΚΡΑΝ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 5:18 am

Eleni7 έγραψε:
Στη υποθεση της Μπεκετ πληροφοριακα εχω την εντυπωση οτι τον επιασαν τον δολοφονο αλλα δεν καταλαβα ποιος ειναι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ειναι ο αντρας της γυναικας που πεθανε ο οποιος τα χε με την αλλη τυπισσα γι αυτο τη καθαρισανε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 5:19 am

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Στη υποθεση της Μπεκετ πληροφοριακα εχω την εντυπωση οτι τον επιασαν τον δολοφονο αλλα δεν καταλαβα ποιος ειναι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ειναι ο αντρας της γυναικας που πεθανε ο οποιος τα χε με την αλλη τυπισσα γι αυτο τη καθαρισανε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τωρα με μπερδεψες πιο πολυ ακομη ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 90 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 5:19 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
το παρατηρησα...καλα εγω φρικαρα στην αρχη με την αντιδραση του Καστλ στην εκπληξη αλλα μα δουλεψε το αγορι...η σκηνη στο παρτι ηταν ΤΕΛΕΙΑ...το ζευγαρι ηταν ΤΕΛΕΙΟ

Και εγω για μια στιγμη σκαλωσα εκει!Ηταν πολυ χοντρο αυτο που του κανανε αλλα δεν υπηρχε περιπτωση να μην του αρεσε.Η Μπεκετ τον ξερει καλα και πιστευε οτι δεν θα θυμωσει,γι αυτο του το εκανε (αν και χοντρο,επαναλαμβανω)


Παράθεση :
δεν γινεται να το συγκρινουμε με always ειναι η μερα με τη νυχτα σε υφος ειναι αδικια και για τα 2 επεισοδια

Αυτο ακριβως.Αν και το ζευγαρι αντικειμενικα τωρα ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΟΤΕ.Φανηκε οτι στο σεναριο μπηκε γυναικειο χερι.Ακους Μαρλοου; Laughing


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχαχαχαχα

γραφε αγορι μου πιο πολυ με η γυναικα σου ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 90 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: