Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 7:58 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Η τελευταια τους σκηνη με ξετρελανε (αλλα για αλλους,νοσταλγικους λογους,η Φελια ξερει Laughing ).


Οντως ξερω....ηταν ανατριχιαστικες οι ομοιοτητες Laughing (Το πα και στην σιχαμενη! Περιμενα να δεις αυτην την σκηνη και να σχολιασεις Laughing)

# Ο Seamus ηταν οντως μετριος.

Παράθεση :
ΦΕΛΙΑ ΑΠΑΝΤΑ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τωρα αυτο το λες απαντηση;Γραφε λεμε! dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:03 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:06 pm

προς το παρον απανταω εγωωωωωωωωωωωωωω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

-Ελενη δεν ξερω αν τα ειδες που τα ποσταραμε χτες (ποσταραμε μπολικο πραγμα με την σιχαμενη) αλλα ρωτησαν τον Μαρλοου 2-3 πραγματα για την σχεση c/b και ειπες και κεινος καποια πραγματα ξεκαθαρα...ειδε τις αντιδρασεις του κοσμου στα επεισοδια 511 , 512 και φαινεται οτι εχει διαβασει τα παραπονα για την ελλειψη intimate σκηνων κλπ..νομιζω οτι αρχιζει και διορθωνει τα πραγματα σιγα σιγα...

αρχικα διορθωθηκε ο φωτισμος...και δεν ειναι κατι που εγινε τυχαια γιατι επεσε και hint απ την ιδια τη παραγωγη στο τουιτερ αν το φαντομ παρατηρησε καποια διαφορα στο κασκετικο φιλι..καλο αυτο το κραταμε...

κατα δευτερον φαινεται οτι λαβανε καποια πραγματα στα σοβαρα αν συγκρινουμε το 5χ11 με το 5χ17....καμια σχεση η εμφανιση των c/b στο ενα και στο αλλο...

τωρα η make out σκηνη..ΟΥΤΕ αυτη ειναι τυχαια...εκει που παντα το αποφευγανε και κατι γινοταν που τους διεκοπτε (ακομα και οι ιδιοι) τωρα ειχαμε κατι παραπανω..καλο κι αυτο..το γεγονος οτι σε μενα,τη σιχαμενη αλλα και σε αρκετο κοσμο στο tumblr υπηρχε κατι το awkward θα το αφησω στην ακρη προς το παρον μονο και μονο επειδη σε ενα επεισοδιο ειδα αρκετες διορθωσεις...παντως τα vibe φωτιας εχουμε να τα δουμε απ το always...

Παράθεση :
Περα ομως απο το φιλι,μου αρεσε και η εξομολογηση του Καστλ,ας ηταν λιγο
"χαζουλικη" και ας εκανε το φαντομ προβλεψεις για χαμενα παιδια κτλ
(οχι οτι δεν ειχε την πλακα του αυτο).

καλα την εξομολογηση για παιδια την εφερε καθαρα ως ΓΕΛΟΙΟ παραδειγμα χιλιες φορες καλυτερη αυτη.. Laughing Laughing Laughing

αλλα οπως και να το κανουμε ηταν τελειως ασυνδετη το ειπε ολος ο κοσμος..δλδ στα καλα του καθομενου και χωρις να χει συμβει κατι αμεσα μετα απο 20 χρονια αρχισε να σκουζει Τζορνταν και μαλιστα 14 φορες? Ηταν ολιγον προχειροδουλεμενο το σεναριο εδω οπως και να το κανουμε...

Παράθεση :
.Δεν το βρηκα OOC ακριβως επειδη εχω πλεον πολλες αμφιβολιες για τον αν
αυτος που βλεπουμε 5 σεζον τωρα ειναι ο πραγματικος Καστλ.

δεν ηταν OOC νταξει προφανως και ο Καστλ εχει ανασφαλειες και ζηταει μεσα απ το χιουμορ του επιβεβαιωση αλλα θα μπορουσαν να κανουν κατι πιο πειστικο και οχι μια ιστορια 20 χρονων πριν..αν ηθελαν να κανουν τετοια ιστορια ας εφερναν τη συζητηση του παιδιου που βρεθηκε στα ξεβρασμενα κοιματα το 2x06..αυτο θα ταν γαματο..

Παράθεση :
Συνεχιζω για το επεισοδιο.Οπως ειπα,καλυτερο του 511 ΟΜΩΣ,ο Seamus ηταν
πολυ αδυναμος.Νομιζω οτι ο Jon στο δικο του επεισοδιο ηταν πολυ
καλυτερος.Βασικα ο Seamus ηταν και καλυτερος στο 404 με τον 3XK και την
Κινεζικη Μαφια.Αφηστε που σε μερικες σκηνες εκανε εντονη Ιρλανδικη
προφορα και 2-3 προτασεις παρακατω στην ιδια σκηνη του εφευγε ως δια
μαγειας.Δεν ξερω γιατι ηταν τοσο μετριος σε αυτο το επεισοδιο.Μπορει να
κανω και λαθος βεβαια και να μην ηταν κακος,απλα εμενα να μου βγηκε
ετσι.Πιο αισθητος ηταν πχ ο Νειθαν ας επαιξε λιγο.Το τι γκριματσα εκανε
παλι δεν περιγραφεται.Αυτες οι εναλλαγες στις εκφρασεις του μεσα στο
επεισοδιο (απο γκαφατζης,σε 5χρονο και απο κει σε πιο σοβαρες σκηνες)
απλα δεν υπαρχουν.Ελιωσα εκει που ειχε μπουκωσει το κεκακι,εκει που πηγε
να του πεταξει την μπαλα ο Ραιαν και αντι να σηκωσει το χερι να την
πιασει προτιμησε να κατσει να την φαει στην μουρη (τον εσωσε ο Εσπο),και
εννοειται οτι λατρεψα την ΕΠΙΚΗ σκηνη στο τελος που πεταγεται απο την
γωνια.

συμφωνω σε ολα.....και το χα πει πιο παλια στη σιχαμενη οτι ο Χουερτας ειναι καλυτερος ηθοποιος απ τον Ντεβερ αλλα δεν με πιστευε... Laughing

Ηταν αρκετα αδυναμος,ειδικα στην αρχη...μετα εστρωσε λιγο...στις σκηνες που επαιζε με τους δικους μας ηταν σκαλες ανωτερος, φαινοταν ανετος..νομιζω στη σκηνη της συλληψης στο τελος ηταν η καλυτερη σκηνη του..

οσο για τον Νειθαν-το πα και στο δικο μου review δεν ξερω αν το διαβασες-- ηταν ορεξατος και φορμαρισμενος σ αυτο το επεισοδιο
μου αρεσε πολυ, σε αντιθεση με τα 2 προηγουμενα που φαινοταν σαν να βαριεται/να ναι κουρασμενος...

Παράθεση :
-Το ζευγαρι εχει αρχισει και συζει κανονικα ή ειναι ιδεα μου;Ξυπνανε και
κοιμουνται σε μονιμη βαση στο σπιτι του Καστλ.Τζαμπα το συρταρι στο
σπιτι της Μπεκετ Laughing
.Παντως 1-2 επεισοδια τωρα εχω την εντυπωση οτι εχουν αρχισει και
αλλαζουν τα πραγματα σε σχεση με το 511-516 που δεν τους ειχαν και πολυ
μαζι.Οσο παμε προς φιναλε θεωρω οτι επεισοδιο με το επεισοδιο θα τους
βλεπουμε και ολο περισσοτερο σε επαφη (ειτε αυτη ειναι angst και
ενταση,ειτε οτιδηποτε αλλο τους προοριζουν εν οψει φιναλε).Παντως μου
αρεσε και η ολη σταση της Μπεκετ στο "μυστικο" του Καστλ.Μπορει να του
πεταγε συνεχεια μπηχτες (αλλωστε παντα υπηρχε αυτο στην σχεση τους ακομη
και πριν γινουν ζευγαρι) αλλα δεν τον πιεσε σε καμια περιπτωση (αν
ηθελε να τον κανει να τα ξερασει ολα ειχε τον τροπο της,η Μπεκετ
ειναι).Νιωθει μεγαλυτερη ασφαλεια πλεον σε αυτη την σχεση,σε αντιθεση με
τον Καστλ που σου δινει την εντυπωση οτι φοβαται να ανοιχτει για να μην
την χασει ή μην αλλαξει γνωμη γι αυτον η Κειτ.Θυμαμαι χαρακτηριστικα
στο 510 πως αντεδρασε στο αστειο των Μπεκετ-Μερεντιθ.Αμεσως
πανικοβληθηκε μην τυχον και μαθευτει κατι γι αυτον.Ισως εδω ενα ILY να
ελυνε πολλα προβληματα.Αλλα σιγουρα πρεπει και αυτος να αρχισει να λεει
καποια πραγματα για το παρελθον του και να την εμπιστευτει.

το οτι ειναι συνεχεια μαζι οφειλονται και σε ολα τα προειδοποιητικα καμπανακια που ελαβε υποψην του ο Μαρλοου να το θυμασαι αυτο..γι αυτο επειμεναμε με τη σιχαμενη οτι ειναι ΚΑΛΟ που λεγονται τα προβληματα γιατι ο δικος μας δεν ειναι ΖΩΟΝ οπως η Πλεκ , βλεπει και διορθωνει..επισης πιστευω οτι το γεγονος οτι ειναι συνεχεια στο λοφτ ειναι ισως προοικονομια...και γω παραμενω στη θεωρια συμβιωσης για του χρονου...

Παράθεση :
-Την Τζουλιανα την ειδαμε μετα απο πολυ καιρο και τολμω να πω οτι αυτο
που ειδα δεν μου αρεσε.Πολυ αντιαισθητικη η επεμβαση στο στηθος (πρεπει
να εχει γινει εντος του χρονου για περυσι στο 411 δεν την θυμομουν με
τοσο πολυ βυζι).Δεν ταιριαζε καθολου με τον σωματοτυπο της.Ηθελα να ξερα
αν οι γυναικες που βαζουν μπολικο στηθος εχουν την εντυπωση πως ετσι
κανουν καλυτερο σωμα.Τεσπα....

ΟΥΤΕ που προσεξα το στηθος της ρε μαλακα ΠΟΥ το δες? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

παντως με τον Ντεβερ ηταν μια χαρα on camera πολυ γλυκουλια...φανταζομαι ποσο awkward θα ταν η σκηνη της εγκυμοσυνης αν σκεφτεις οτι στη πραγματικοτητα ειναι χρονια παντρεμενοι και δεν εχουν παιδια...παρ ολα αυτα την αποδωσανε πολυ καλα..

Παράθεση :
-Η σκηνη με το μπιλιαρδο.Seriously;Ουτε ο Τσακ Νορις δεν το κανει αυτο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κι εγω αυτο σκεφτηκα!

Παράθεση :
100οοοοοοοοοοο

εγω παντως μια απ αυτες τις μερες-μπορει και σημερα- θα δω το rear window γιατι θα υπαρχουν παρα πολλες αναφορες και θελω να τις πιασω ολες , care to join me? afro


Έχει επεξεργασθεί από τον/την katroulina στις Τρι Μαρ 26, 2013 8:11 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:06 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?

Αστο μωρε.Μην σας ζαλιζω καθε φορα με τα δικα μου.Θα με εχετε σιχαθει Laughing

PAS KALA RE MALAKA?LEGEEEEEEEEEEEEEE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:07 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?

Αστο μωρε.Μην σας ζαλιζω καθε φορα με τα δικα μου.Θα με εχετε σιχαθει Laughing

Εμενα προσωπικα δεν με ζαλιζεις καθολου (το εννοω! αν θες να μιλησεις και ακομα και να υστεριασεις ειμαστε ανοιχτοι 24/7 free of charge Wink ).... και προσωπικα το μονο ατομο που σιχαινομαι ειναι η σιχαμενη....

MWRO MOUUUUUUUUUUUUU I love you I love you I love you I love you I love you

ps. καλη πρωτοχρονια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:08 pm

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?

Αστο μωρε.Μην σας ζαλιζω καθε φορα με τα δικα μου.Θα με εχετε σιχαθει Laughing

Εμενα προσωπικα δεν με ζαλιζεις καθολου (το εννοω! αν θες να μιλησεις και ακομα και να υστεριασεις ειμαστε ανοιχτοι 24/7 free of charge Wink ).... και προσωπικα το μονο ατομο που σιχαινομαι ειναι η σιχαμενη....

Δεν θελω να υστεριασω.Στεναχωρημενη ειμαι.Αστα μωρε που σου λεω.Εχει να κανει με το μαθημα που κοπηκα τον Φλεβαρη και ημουν σιγουρη οτι κοπηκα απο την ηλιθιοτητα που με διακρινει.Τελικα μαλλον για αλλους λογους κοπηκα και δυστυχως θα ξανακοπω και στο εαρινο μαθημα του συγκεκριμενου "καθηγητη".

επειδη ειναι χρωματισμενος ο καθηγητης?Τι λες ρε μαλακα?Δηλαδη οοοολος ο κοσμος που δεν ασχολειται με τετοια θα κοβεται απο δω και περα? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:10 pm

επισης Ελενη για να σου φτιαξω τη διαθεση το μεσημερι εκανα γκιφακι τη σκηνη που λες με τη μπαλα τσακα το Laughing Laughing Laughing Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:11 pm

ΟΤΙ λεει η σιχαμενη ΑΚΡΙΒΩΣ μεχρι τελειας!
(What a FaceWhat a FaceWhat a FaceWhat a Face καταντια λεμε affraid)


xezoulina έγραψε:

συμφωνω σε ολα.....και το χα πει πιο παλια στη σιχαμενη οτι ο Χουερτας ειναι καλυτερος ηθοποιος απ τον Ντεβερ αλλα δεν με πιστευε... Laughing



Παιδι μου αμνησια εχεις; Laughing Σου ειχα πει πως και οι δυο ειναι μετριοι και ο Seamus πααααρα πολυ αλλα συγκριτικα προτιμω και παλι τον ρολο του Ραιαν και του ειχα αδυναμια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:16 pm

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?

Αστο μωρε.Μην σας ζαλιζω καθε φορα με τα δικα μου.Θα με εχετε σιχαθει Laughing

Εμενα προσωπικα δεν με ζαλιζεις καθολου (το εννοω! αν θες να μιλησεις και ακομα και να υστεριασεις ειμαστε ανοιχτοι 24/7 free of charge Wink ).... και προσωπικα το μονο ατομο που σιχαινομαι ειναι η σιχαμενη....

Δεν θελω να υστεριασω.Στεναχωρημενη ειμαι.Αστα μωρε που σου λεω.Εχει να κανει με το μαθημα που κοπηκα τον Φλεβαρη και ημουν σιγουρη οτι κοπηκα απο την ηλιθιοτητα που με διακρινει.Τελικα μαλλον για αλλους λογους κοπηκα και δυστυχως θα ξανακοπω και στο εαρινο μαθημα του συγκεκριμενου "καθηγητη".

επειδη ειναι χρωματισμενος ο καθηγητης?Τι λες ρε μαλακα?Δηλαδη οοοολος ο κοσμος που δεν ασχολειται με τετοια θα κοβεται απο δω και περα? Laughing

Οχι λογω "χρωματος" φιλε.Επειδη σκιζω τον πατο μου και του παω ασκησεις αλλα δεν μπορω να τον παρακολουθω σε ολες τις παραδοσεις.Συμπεφτει βλεπεις το μαθημα του με καποιο αλλο που παρακολουθω και δεν μπορω να παω και τις 3 μερες που διδασκει.Του πηγαμε σημερα λοιπον με τον φιλο μου τις ασκησεις επειδη δεν μπορουσαμε να μεινουμε (αλλα οχι να παμε για καφε,ειχαμε αλλο μαθημα) και μονο που δεν μας εβρισε.Με τον χειροτερο τροπο συμπεριφερθηκε.Επρεπε να δεις στυλακι "Και τι μου τις φερνετε τις ασκησεις,τι να τις κανω;Εγω τις βαζω για ατομα που ασχολουνται και με παρακολουθουν και εσεις δεν το κανετε κτλ".Ασκησεις του πηγαινα και στο αλλο 6μηνο που λες.Και ουτε και τοτε ημουν διαθεσιμη για παρακολουθηση.Οποτε καταλαβαινεις τι παιχτηκε και γιατι με εκοψε.Και περασε ατομα που δεν του πηγαιναν ασκησεις και εγραψαν χειροτερα απο εμενα.Να δεις θα με κοψει και τον Ιουνιο.Αφου με εχει σταμπαρει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 78 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 8:19 pm

felia έγραψε:
ΟΤΙ λεει η σιχαμενη ΑΚΡΙΒΩΣ μεχρι τελειας!
(What a FaceWhat a FaceWhat a FaceWhat a Face καταντια λεμε affraid)


xezoulina έγραψε:

συμφωνω σε ολα.....και το χα πει πιο παλια στη σιχαμενη οτι ο Χουερτας ειναι καλυτερος ηθοποιος απ τον Ντεβερ αλλα δεν με πιστευε... Laughing



Παιδι μου αμνησια εχεις; Laughing Σου ειχα πει πως και οι δυο ειναι μετριοι και ο Seamus πααααρα πολυ αλλα συγκριτικα προτιμω και παλι τον ρολο του Ραιαν και του ειχα αδυναμια Laughing

βρε ζωον δεν συγκρινουμε ρολουςςςςςςς.....και οι 2 πανω κατω κυμαινονται στα ιδια υποκριτκα αλλα ο Τζον ειναι λιγο καλυτερος...απο κει και περα ποιον προτιμας σαν χαρακτηρα ειναι αλλο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 78 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: