Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 4:29 pm

Θα ξεκινησω με το επεισοδιο σε λιγο.Θα το δω τσακα-τσακα χωρις live Σχολιασμο επειδη ειμαι λιγο πτωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 5:08 pm

γιατι δεν το βλεπεις το βραδυ να σαι ξεκουραστη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 5:44 pm

Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 5:54 pm

Ξεκιναω τωρα.Δεν θα κανω live σχολιασμο.Θα το δω μπαμ και θα σχολιασω στο τελος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 7:32 pm

Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 7:40 pm

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?

Αστο μωρε.Μην σας ζαλιζω καθε φορα με τα δικα μου.Θα με εχετε σιχαθει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 7:40 pm

Αφου δεν εκανα live σχολιασμο θα τα πω μαζεμενα.

Πολυ καλο το επεισοδιο.Θα το συγκρινω με το Εσπο-κεντρικο.Χωρις αμφιβολια το 518 ηταν παρα πολυ καλυτερο σαν υποθεση (αν και του 511 μου αρεσε επισης).Το ζευγαρι αν και ηταν στο backround το χειριστηκαν πολυ καλα πιστευω.Αν υπηρχε αναλογη αντιμετωπιση στο 511 δεν θα γκρινιαζε κανεις στο φαντομ.Η τελευταια τους σκηνη με ξετρελανε (αλλα για αλλους,νοσταλγικους λογους,η Φελια ξερει Laughing ).Περα ομως απο το φιλι,μου αρεσε και η εξομολογηση του Καστλ,ας ηταν λιγο "χαζουλικη" και ας εκανε το φαντομ προβλεψεις για χαμενα παιδια κτλ (οχι οτι δεν ειχε την πλακα του αυτο) dunato gelio .Νομιζω οτι ο διαλογος "What happens if you dont like what you see","What happens if you dont let me look" ειναι πολυ μεγαλο hint για παρακατω.Απλα δεν περιμενα ο Καστλ σαν χαρακτηρας να εχει ενοχες και ανασφαλεια για ενα τετοιο ασημαντο γεγονος.Δεν το βρηκα OOC ακριβως επειδη εχω πλεον πολλες αμφιβολιες για τον αν αυτος που βλεπουμε 5 σεζον τωρα ειναι ο πραγματικος Καστλ.Νομιζω οτι κρυβει καποιο πολυ μεγαλυτερο μυστικο που τον εχει σημαδεψει.Περιμενω στα επομενα επεισοδια να δω τι θα γινει γιατι σιγα-σιγα (με το φιναλε του 518) αρχιζουμε να μπαινουμε στο main arc.

Συνεχιζω για το επεισοδιο.Οπως ειπα,καλυτερο του 511 ΟΜΩΣ,ο Seamus ηταν πολυ αδυναμος.Νομιζω οτι ο Jon στο δικο του επεισοδιο ηταν πολυ καλυτερος.Βασικα ο Seamus ηταν και καλυτερος στο 404 με τον 3XK και την Κινεζικη Μαφια.Αφηστε που σε μερικες σκηνες εκανε εντονη Ιρλανδικη προφορα και 2-3 προτασεις παρακατω στην ιδια σκηνη του εφευγε ως δια μαγειας.Δεν ξερω γιατι ηταν τοσο μετριος σε αυτο το επεισοδιο.Μπορει να κανω και λαθος βεβαια και να μην ηταν κακος,απλα εμενα να μου βγηκε ετσι.Πιο αισθητος ηταν πχ ο Νειθαν ας επαιξε λιγο.Το τι γκριματσα εκανε παλι δεν περιγραφεται.Αυτες οι εναλλαγες στις εκφρασεις του μεσα στο επεισοδιο (απο γκαφατζης,σε 5χρονο και απο κει σε πιο σοβαρες σκηνες) απλα δεν υπαρχουν.Ελιωσα εκει που ειχε μπουκωσει το κεκακι,εκει που πηγε να του πεταξει την μπαλα ο Ραιαν και αντι να σηκωσει το χερι να την πιασει προτιμησε να κατσει να την φαει στην μουρη (τον εσωσε ο Εσπο),και εννοειται οτι λατρεψα την ΕΠΙΚΗ σκηνη στο τελος που πεταγεται απο την γωνια.


Στα γενικα τωρα.

-Το ζευγαρι εχει αρχισει και συζει κανονικα ή ειναι ιδεα μου;Ξυπνανε και κοιμουνται σε μονιμη βαση στο σπιτι του Καστλ.Τζαμπα το συρταρι στο σπιτι της Μπεκετ Laughing .Παντως 1-2 επεισοδια τωρα εχω την εντυπωση οτι εχουν αρχισει και αλλαζουν τα πραγματα σε σχεση με το 511-516 που δεν τους ειχαν και πολυ μαζι.Οσο παμε προς φιναλε θεωρω οτι επεισοδιο με το επεισοδιο θα τους βλεπουμε και ολο περισσοτερο σε επαφη (ειτε αυτη ειναι angst και ενταση,ειτε οτιδηποτε αλλο τους προοριζουν εν οψει φιναλε).Παντως μου αρεσε και η ολη σταση της Μπεκετ στο "μυστικο" του Καστλ.Μπορει να του πεταγε συνεχεια μπηχτες (αλλωστε παντα υπηρχε αυτο στην σχεση τους ακομη και πριν γινουν ζευγαρι) αλλα δεν τον πιεσε σε καμια περιπτωση (αν ηθελε να τον κανει να τα ξερασει ολα ειχε τον τροπο της,η Μπεκετ ειναι dunato gelio ).Νιωθει μεγαλυτερη ασφαλεια πλεον σε αυτη την σχεση,σε αντιθεση με τον Καστλ που σου δινει την εντυπωση οτι φοβαται να ανοιχτει για να μην την χασει ή μην αλλαξει γνωμη γι αυτον η Κειτ.Θυμαμαι χαρακτηριστικα στο 510 πως αντεδρασε στο αστειο των Μπεκετ-Μερεντιθ.Αμεσως πανικοβληθηκε μην τυχον και μαθευτει κατι γι αυτον.Ισως εδω ενα ILY να ελυνε πολλα προβληματα.Αλλα σιγουρα πρεπει και αυτος να αρχισει να λεει καποια πραγματα για το παρελθον του και να την εμπιστευτει.

-Την Τζουλιανα την ειδαμε μετα απο πολυ καιρο και τολμω να πω οτι αυτο που ειδα δεν μου αρεσε.Πολυ αντιαισθητικη η επεμβαση στο στηθος (πρεπει να εχει γινει εντος του χρονου για περυσι στο 411 δεν την θυμομουν με τοσο πολυ βυζι).Δεν ταιριαζε καθολου με τον σωματοτυπο της.Ηθελα να ξερα αν οι γυναικες που βαζουν μπολικο στηθος εχουν την εντυπωση πως ετσι κανουν καλυτερο σωμα.Τεσπα....

-Ραινοbaby!Αντε και στα δικα μας βρε! dunato gelio dunato gelio dunato gelio

-Η σκηνη με το μπιλιαρδο.Seriously;Ουτε ο Τσακ Νορις δεν το κανει αυτο

-Θα το ξαναπω.Η σκηνη που παει ολη η ομαδα εκει ειναι απλα ενα ΕΠΟΣ.Εκει που ειναι σοβαρο το πραγμα και υπαρχει ενταση,πεταγεται ο θεουλης απο την γωνια ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

-100οοοοοοοοοοο


ΦΕΛΙΑ ΑΠΑΝΤΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τρι Μαρ 26, 2013 7:53 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 7:52 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?

Αστο μωρε.Μην σας ζαλιζω καθε φορα με τα δικα μου.Θα με εχετε σιχαθει Laughing

Εμενα προσωπικα δεν με ζαλιζεις καθολου (το εννοω! αν θες να μιλησεις και ακομα και να υστεριασεις ειμαστε ανοιχτοι 24/7 free of charge Wink ).... και προσωπικα το μονο ατομο που σιχαινομαι ειναι η σιχαμενη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 7:55 pm

Eleni7 έγραψε:
Η τελευταια τους σκηνη με ξετρελανε (αλλα για αλλους,νοσταλγικους λογους,η Φελια ξερει Laughing ).


Οντως ξερω....ηταν ανατριχιαστικες οι ομοιοτητες Laughing (Το πα και στην σιχαμενη! Περιμενα να δεις αυτην την σκηνη και να σχολιασεις Laughing)

# Ο Seamus ηταν οντως μετριος.

Παράθεση :
ΦΕΛΙΑ ΑΠΑΝΤΑ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 77 EmptyΤρι Μαρ 26, 2013 7:56 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Γιατι το βραδυ δεν θα μαι ξεκουραστη Laughing

Οχι,καλυτερα ειμαι τωρα.Απλα εγινε κατι με την Σχολη και ηθελα να ηρεμισω λιγο (κυριως αυτο).Σε 10 λεπτακια το βαζω

τι εγινε?

ολα καλα?

Αστο μωρε.Μην σας ζαλιζω καθε φορα με τα δικα μου.Θα με εχετε σιχαθει Laughing

Εμενα προσωπικα δεν με ζαλιζεις καθολου (το εννοω! αν θες να μιλησεις και ακομα και να υστεριασεις ειμαστε ανοιχτοι 24/7 free of charge Wink ).... και προσωπικα το μονο ατομο που σιχαινομαι ειναι η σιχαμενη....

Δεν θελω να υστεριασω.Στεναχωρημενη ειμαι.Αστα μωρε που σου λεω.Εχει να κανει με το μαθημα που κοπηκα τον Φλεβαρη και ημουν σιγουρη οτι κοπηκα απο την ηλιθιοτητα που με διακρινει.Τελικα μαλλον για αλλους λογους κοπηκα και δυστυχως θα ξανακοπω και στο εαρινο μαθημα του συγκεκριμενου "καθηγητη".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 77 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: