Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 2:58 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
εμενα δεν μου αρεσε ρε φιλε, δεν με επεισε για horror, δεν μου βγαλε το ατμοσφαιρικο για καποιο λογο κι αν εξαιρεσεις 2-3 ατακες δεν μου φανηκε καλογραμμενο οπως αλλα φιλλερακια δεν ξερω γιατι..

στο tumblr βεβαια απ ο,τι βλεπω ειναι ολοι πολυ ικανοποιημενοι...μονο εγω δεν τρελαθηκα για καποιο λογο.. Laughing

Ρε μηπως ησουν κουρασμενη;Το ειδες μηπως χθες βραδυ και ψιλονυσταζες;Ρε απο αποψη υποθεσης ηταν παρα πολυ καλο!Εγινε πολυ καλο twist και μαλιστα διπλο (απο τον αδερφο,στην νοσοκομα και τελικα στην κορη).Αλλα μπορει να μην σου εκανε κλικ,παω πασο.Συμβαινει.Εμενα παντως μου το εβγαλε το ατμοσφαρικο.Αν το ειχα δει και βραδυ θα ηταν ακομη καλυτερα!

μπα το πρωι το ειδα ξεκουραστη κιολας....δεν μου αρεσε ο διαλογος για καποιο λογο, μου φανηκε οτι επαναλαμβανει πολυ το mummy's curse της 2ης σεζον αλλα χωρις να προσθετει κατι παραπανω...ασε που το επεισοδιο της μουμιας ηταν πολυ πιο αστειο..δεν ξερω βρηκα και λιγο beckett esposito OOC..γενικα μου φανηκε κακογραμμενο δεν μπορω να περιγραψω το γιατι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 3:03 pm

Ναι,δεν ειχε την πλακα που ειχε το επεισοδιο με την μουμια,ισχυει αυτο.Αλλα προσωπικα βρηκα την υποθεση του καλυτερη απο εκεινο το επεισοδιο.Ο Εσπο ρε κοτοφερνει λιγο.Θυμησου το επεισοδιο με τα ζομπι που ειχε σκιαχτει λιγο με τον Καστλ Laughing

Για τους διαλογους δεν προσεξα κατι περιεργο.

Παντως εγω οταν λεω γαματο,αναφερομαι καθαρα στην υποθεση για procedural λογους.Δεν μιλαω ουτε για την πλακα που ειχε,ουτε για το ζευγαρι κτλ.Αυτα ηταν σε φιλλερικο και χαλαρο επιπεδο,καθαρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 3:05 pm

κλαιν ρε και να σ αρεσε και σαν συνολο, σου λεω οι περισσοτερο χτες καταενθουσιαστηκαν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 3:09 pm

Ναι ε;Ας μην ηταν τοσο σουπερ για το ζευγαρι;Εχει πυρετο το φαντομ; dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 3:24 pm

Eleni7 έγραψε:
Ναι ε;Ας μην ηταν τοσο σουπερ για το ζευγαρι;Εχει πυρετο το φαντομ; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σ αυτους φανηκε σουπερ δεν ξερω γιατι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 3:31 pm

Σουπερ κιολλας;ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Ειπαμε!Αβυσσος η ψυχη του φαντομ dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 8:11 pm

Ρε μαλακα διαβαζω καλυτερες κριτικες και απο το 2-parter για το χθεσινο.Ειδικα απο τους "γκρινιαρηδες".Ρε εισαι σιγουρη οτι ειδες το σωστο επεισοδιο; dunato gelio

Ρε πραγματικα δεν περιμενα τοσο καλες κριτικες.Το φοβομουν λιγο επειδη ηταν φιλλερακι.Μηπως υπαρχει αυτος ο ενθουσιασμος επειδη η σειρα ειχε να παιξει 3 βδομαδες;Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως Laughing

Αλλο κολλημα και εγω.Οταν υπηρχε γκρινια ελεγα "μην γκρινιαζετε" και τωρα που λενε ολοι καλα λογια λεω "Γιατι δεν γκρινιαζει κανεις;". Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 8:30 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ισως σε επιρρεασα εγω που δεν τρελαθηκα...αν και μια αλλη τυπισσα που κανω follow στο tumblr εχει την ιδια αποψη μαζι μου και με εκφραζει απολυτα


Did you like the episode?




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

eh.. it was the first episode this season i didn’t stay up for and i
don’t regret it. it wasn’t a bad episode. but it was like 2x19/3x09/4x06
etc etc all over again wrapped in a new not so shiny paper. i know that
rational beckett and in-all-kinds-of-supernatural-phenomena-believing
castle are what this show stands on but would it really hurt to give it
a tiny bit of continuity by saying sth like ‘oh you mean like the time
when you thought you were cursed’ or ‘why is this always happening on my
watch’ ..idk but i don’t think any other cop ever had to deal with so
many zombies, ghosts, vampires etc.. if they don’t come up with anything
new, at least make fun of the old to make me think you actually know what you had been writing before.

plus, there’s the c/b thing again.. nothing has really changed for me
on this level. castle pulling away from beckett.. remind me again why
was he doing it? i guess i didn’t pay enough attention.. it gave me ugly
hamptons flashbacks.

but all in all, the episode was alright. plus points for the bucket list !!! i mean c’mon that is a huuuge
deal. i admit that i’d welcome some more touch of seriousness into it
but i guess ice cubes will do (how did it take her this long tho?!?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 8:39 pm

Η πρωτη αρνητικη κριτικη που διαβαζω Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 73 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 8:43 pm

δεν ηταν ακριβως αρνητικη...ηταν....meh...σαν τη δικη μου...μετρια πραγματα δλδ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 73 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: