Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 86 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 1:47 pm

Τι φωτογραφια τον τραβηξε;ΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ
"I dont know if that's how I wanna be remembered dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 1:51 pm

Ρε πηρε τηλεφωνο τον Wes Craven dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 1:58 pm

Χεστηκε και ο Εσπο.Τελικα μονο η Μπεκετ κραταει χαρακτηρα εκει μεσα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 2:18 pm

Της εσπασε το βαζο παιζοντας Wii tennis dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 2:34 pm

Δεν το εχω φτασει μεχρι τελος για να δω τι θα γινει με το ζευγαρι,αλλα καθαρα σαν υποθεση γαμησε το επεισοδιο.Δεν βλεπω την σειρα Revenge,αλλα εχω την εντυπωση οτι εχει ακριβως το ιδιο στορι.Πολυ γαματο.Και γαματο και το ολο κλιμα.Ειδικα στο δασος μου θυμησε πολλα επεισοδια απο X-Files
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 2:43 pm

Αχουτο μωρε την ειχε πρωτη στην bucket list.Ποσο γλυκουλης!Γι αυτο η αλλη θελει σε μονιμη βαση να τον καβαλαει dunato gelio

Για το ζευγαρι και γενικα τους χαρακτηρες ηταν ενα 100% φιλλερ επεισοδιο.Το επομενο λογικα θα εχει περισσσοτερη εξελιξη ας ειναι επικεντρωμενο στον Ραιαν.Αλλα σαν υποθεση μου αρεσε παρα πολυ.Ειδικα προς το τελος που πανε στο cabin στο δασος.Δεν ξερω,ειχε ενα κλιμα πολυ πιασαρικο (οπως και στο asylum).Μου θυμησε κατι απο X-Files ενω βοηθησε και η θριλερικη μουσικη επενδυση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 2:50 pm

Ρε δεν θυμαμαι να ειδα καπου στο επεισοδιο το facepalm.Μου διεφυγε;

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 2:51 pm

εμενα δεν μου αρεσε ρε φιλε, δεν με επεισε για horror, δεν μου βγαλε το ατμοσφαιρικο για καποιο λογο κι αν εξαιρεσεις 2-3 ατακες δεν μου φανηκε καλογραμμενο οπως αλλα φιλλερακια δεν ξερω γιατι..

στο tumblr βεβαια απ ο,τι βλεπω ειναι ολοι πολυ ικανοποιημενοι...μονο εγω δεν τρελαθηκα για καποιο λογο.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 2:51 pm

Eleni7 έγραψε:
Ρε δεν θυμαμαι να ειδα καπου στο επεισοδιο το facepalm.Μου διεφυγε;

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οχι, πρεπει να το κοψανε...ΜΑΛΑΚΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 72 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 2:54 pm

xezoulina έγραψε:
εμενα δεν μου αρεσε ρε φιλε, δεν με επεισε για horror, δεν μου βγαλε το ατμοσφαιρικο για καποιο λογο κι αν εξαιρεσεις 2-3 ατακες δεν μου φανηκε καλογραμμενο οπως αλλα φιλλερακια δεν ξερω γιατι..

στο tumblr βεβαια απ ο,τι βλεπω ειναι ολοι πολυ ικανοποιημενοι...μονο εγω δεν τρελαθηκα για καποιο λογο.. Laughing

Ρε μηπως ησουν κουρασμενη;Το ειδες μηπως χθες βραδυ και ψιλονυσταζες;Ρε απο αποψη υποθεσης ηταν παρα πολυ καλο!Εγινε πολυ καλο twist και μαλιστα διπλο (απο τον αδερφο,στην νοσοκομα και τελικα στην κορη).Αλλα μπορει να μην σου εκανε κλικ,παω πασο.Συμβαινει.Εμενα παντως μου το εβγαλε το ατμοσφαρικο.Αν το ειχα δει και βραδυ θα ηταν ακομη καλυτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 72 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 86 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: