Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 8:46 pm

Ουτε καν αρνητικη.Τζαμπα η σαμπανια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 8:54 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 9:26 pm

<blockquote>The big 100th episode of “Castle” is coming up, and
while it’s a major episode, don’t expect crazy revelations like mother
murderers or spy dads. Instead, according to executive producer Andrew
Marlow, the 100th episode will refocus on the core relationship between
Beckett and Castle. “We really wanted an episode that really focused on
our main characters. We’ve had a lot of big storytelling this spring,”
Marlowe told us at the 100th episode celebration on the show’s set. “We
wanted to do something that put the lens front and center on the
Beckett-Castle relationship and the Beckett-Castle dynamic. You know,
something that could have played first season or any of the other
seasons.</blockquote>
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 9:35 pm

Ανυπομονω για το 100ο.Θα ειναι μεγαλο επεισοδιο.Αλλα ενα μυστηριο πραγμα ρε παιδι μου.Εκει που ημουν σε mode "ετσι κι ετσι" για το 518,τωρα εχω ψηθει τρελα.Θα ειναι και αυτο ωραιο επεισοδιο ας μην ειναι Caskettικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 9:46 pm

Eleni7 έγραψε:
Ανυπομονω για το 100ο.Θα ειναι μεγαλο επεισοδιο.Αλλα ενα μυστηριο πραγμα ρε παιδι μου.Εκει που ημουν σε mode "ετσι κι ετσι" για το 518,τωρα εχω ψηθει τρελα.Θα ειναι και αυτο ωραιο επεισοδιο ας μην ειναι Caskettικο.

oχι εγω ψηνομαι για το 18 ανεξαρτητως ελλειψης c/b...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 10:20 pm

να ριξω ενημερωση για κατι που συνειδητοποιησα μολις...εφοσον το still δεν ειναι το τελευταιο επεισοδιο επανερχεται το ενδεχομενο σεξοσκηνης για το τελος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 11:07 pm

xezoulina έγραψε:
να ριξω ενημερωση για κατι που συνειδητοποιησα μολις...εφοσον το still δεν ειναι το τελευταιο επεισοδιο επανερχεται το ενδεχομενο σεξοσκηνης για το τελος..

Δεν στο εχω πει ρε συ εδω και καιρο πως η σεξοσκηνη θα πεσει σε ενα απο τα 2 τελευταια επεισοδια; Γιατι δεν με ακους Laughing

#

Ειδα το επεισοδιο.

Γελοιο μεν αλλα ειχε καλη σκηνοθεσια και ρυθμο δε. Επισης ειχε καλο συγχρονισμο και ομαδικη δουλεια και ισως γι αυτο αρεσε σε πολλους αλλα γενικοτερα σαν επεισοδιο μου φανηκε OOC.

Επισης για αυτους που ειναι φαν των ψυχολογικων και γενικοτερα ολων των ειδων θριλερ το επεισοδιακι δεν ελεγε και πολλα. Η μεγαλυτερη μεριδα του κοινου δεν ειναι φαν αυτου του ειδους οποτε λογικο να τους ενθουσιασε μιας και ηταν κατι εκτος των συνηθισμενων. Σε εμενα ομως που αρεσουν τετοια μοτιβα αυτο το επεισοδιο μου εβγαλε κατι το γελοιο και οχι το καλα γραμμενο/οργανωμενο. Κατα τα αλλα μου φανηκε επισης επαναλαμβανομενο το επεισοδιο. Εχουν ξαναδειξει παρομοια πραγματα και δεν βρηκα καμια πρωτοτυπια. Ο Καστλ δεν μου αρεσε σε αυτο το επεισοδιο γενικοτερα. Ο Ραιαν μου αρεσε αλλα ο Εσπο οχι. Γενικοτερα κατι ηταν Off για μενα.

Η τελευταια σκηνη με την bucket list ηταν καλη παντως. Και η αναφορα στα παγακια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 11:25 pm

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
να ριξω ενημερωση για κατι που συνειδητοποιησα μολις...εφοσον το still δεν ειναι το τελευταιο επεισοδιο επανερχεται το ενδεχομενο σεξοσκηνης για το τελος..

Δεν στο εχω πει ρε συ εδω και καιρο πως η σεξοσκηνη θα πεσει σε ενα απο τα 2 τελευταια επεισοδια; Γιατι δεν με ακους Laughing

#

Ειδα το επεισοδιο.

Γελοιο μεν αλλα ειχε καλη σκηνοθεσια και ρυθμο δε. Επισης ειχε καλο συγχρονισμο και ομαδικη δουλεια και ισως γι αυτο αρεσε σε πολλους αλλα γενικοτερα σαν επεισοδιο μου φανηκε OOC.

Επισης για αυτους που ειναι φαν των ψυχολογικων και γενικοτερα ολων των ειδων θριλερ το επεισοδιακι δεν ελεγε και πολλα. Η μεγαλυτερη μεριδα του κοινου δεν ειναι φαν αυτου του ειδους οποτε λογικο να τους ενθουσιασε μιας και ηταν κατι εκτος των συνηθισμενων. Σε εμενα ομως που αρεσουν τετοια μοτιβα αυτο το επεισοδιο μου εβγαλε κατι το γελοιο και οχι το καλα γραμμενο/οργανωμενο. Κατα τα αλλα μου φανηκε επισης επαναλαμβανομενο το επεισοδιο. Εχουν ξαναδειξει παρομοια πραγματα και δεν βρηκα καμια πρωτοτυπια. Ο Καστλ δεν μου αρεσε σε αυτο το επεισοδιο γενικοτερα. Ο Ραιαν μου αρεσε αλλα ο Εσπο οχι. Γενικοτερα κατι ηταν Off για μενα.

Η τελευταια σκηνη με την bucket list ηταν καλη παντως. Και η αναφορα στα παγακια Laughing

μωρο μου.....μαναρι μου...tiger.....ΠΑΛΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ αχ τι θα σε κανω αααααχ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 11:27 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
να ριξω ενημερωση για κατι που συνειδητοποιησα μολις...εφοσον το still δεν ειναι το τελευταιο επεισοδιο επανερχεται το ενδεχομενο σεξοσκηνης για το τελος..

Δεν στο εχω πει ρε συ εδω και καιρο πως η σεξοσκηνη θα πεσει σε ενα απο τα 2 τελευταια επεισοδια; Γιατι δεν με ακους Laughing

#

Ειδα το επεισοδιο.

Γελοιο μεν αλλα ειχε καλη σκηνοθεσια και ρυθμο δε. Επισης ειχε καλο συγχρονισμο και ομαδικη δουλεια και ισως γι αυτο αρεσε σε πολλους αλλα γενικοτερα σαν επεισοδιο μου φανηκε OOC.

Επισης για αυτους που ειναι φαν των ψυχολογικων και γενικοτερα ολων των ειδων θριλερ το επεισοδιακι δεν ελεγε και πολλα. Η μεγαλυτερη μεριδα του κοινου δεν ειναι φαν αυτου του ειδους οποτε λογικο να τους ενθουσιασε μιας και ηταν κατι εκτος των συνηθισμενων. Σε εμενα ομως που αρεσουν τετοια μοτιβα αυτο το επεισοδιο μου εβγαλε κατι το γελοιο και οχι το καλα γραμμενο/οργανωμενο. Κατα τα αλλα μου φανηκε επισης επαναλαμβανομενο το επεισοδιο. Εχουν ξαναδειξει παρομοια πραγματα και δεν βρηκα καμια πρωτοτυπια. Ο Καστλ δεν μου αρεσε σε αυτο το επεισοδιο γενικοτερα. Ο Ραιαν μου αρεσε αλλα ο Εσπο οχι. Γενικοτερα κατι ηταν Off για μενα.

Η τελευταια σκηνη με την bucket list ηταν καλη παντως. Και η αναφορα στα παγακια Laughing

μωρο μου.....μαναρι μου...tiger.....ΠΑΛΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ αχ τι θα σε κανω αααααχ Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αρχιζω και φρικαρω λεμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 74 EmptyΤρι Μαρ 19, 2013 11:33 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 74 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: