Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:28 am

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Και στο τελος παει η σιχαμενη και σου λεει ειδα στην αναζητηση του Youtube την λεξη ΠΑΡΙΣΙ

Μαλακα τι σποιλερ πηγε και εκανε το ζωον;Δεν το πιστευω!Ευτυχως δεν το συνεδεσα με αυτα που εβλεπα.Δεν πιστευα οτι θα τελειωσει ετσι το επεισοδιο!

εγω παλι το συνεδεσα απευθιας με το που ειπε η Μολι "πρεπει να μαστε εκτος Νεας Υορκης" αλλα και ΠΑΛΙ ηταν γαματο!

Ευτυχως αυτο δεν το συγκρατησα!Αν το ειχα συγκρατησει και το ειχα συνδεσει με το σποιλερ δεν θα ζουσες τωρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:29 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:31 am

Eleni7 έγραψε:
Μερικα συμπληρωματα

-Η Γκειτς ξερει.Αυτο ελειπε θα μου πειτε.Αν δεν το ειχε παρει χαμπαρι τοσον καιρο τοτε καλυτερα να εκανε κουμαντο σε παιδικο σταθμο και οχι σε Τμημα


Γιατι να μην ξερει ρε; Ηλιθια ειναι η γυναικα η μασαει κουτοχορτο; Laughing


Eleni7 έγραψε:


-Γιατι Στανα μου τοσο μετρια εμφανιση;Γιατι κοπελα μου;Ελαχιστο συναισθημα (πλην μερικων στιγμων στην επικη σκηνη με το βαν).Παντως μου σκαλωσε στο μυαλο οτι σε 2 φασεις η Μπεκετ κατι παει να πει στον Καστλ αλλα κολλαει.Μιλαω για την σκηνη που της μιλαει για την γεννηση της Αλεξις και την τελευταια σκηνη οτι ο Καστλ φευγει απο το Τμημα.Το εισπραξατε και εσεις αυτο;


Στο ειχα πει απο την αρχη!!!
Με χαλασε παρα πολυ αυτο!

Και οχι μονο με την Στανα...αλλα και με τον Εσπο και τον Ραιαν. Οσο και να προσπαθεις να κρατησεις την ψυχραιμια σου σε τετοιες καταστασεις (και ετσι θα επρεπε) ειναι λιγο αδικο να βλεπεις τον Ρικ να γινεται κομματια οταν συμβαινει το παραμικρο στην Μπεκετ και τωρα να βλεπεις μια αποστασιωποιηση απο τους υπολοιπους. Ηταν θεμα και των ηθοποιων.

Πιο πολυ συναισθημα εβγαλε η Λεινι (δυσκολο να το δεις για τους επισκιασε ολους σε αυτη την σκηνη ο Φιλλιον) και η Γκειτς!

Επισης το ξαναλεω....μετα την απαγωγη της Αλεξις θα ηθελα κατι πιο ιδιαιτερο απο την Μαρθα!

Αυτο ηταν το αρνητικο το επεισοδιου. Καποιες αντιδρασεις δεν μου εβγαλαν τον πανικο και το συναισθημα που επρεπε να μου βγαλουν...



Eleni7 έγραψε:
-Αν ειναι μπλεγμενος ο πρακτορας του FBI δεν θα μου αρεσει.Το ειδαμε και περυσι αυτο.Μετρια εμφανιση και απο αυτον παντως.



Δεν νομιζω. Μου φανηκε πως απλα βλεπει την δουλεια του τελειως διαδικαστικα. Ψεκαστε, σκουπιστε, τελειωσατε....τελειως των τυπων.


Eleni7 έγραψε:
-Οι γονεις ειναι υποπτοι.Πολυ υποπτοι.


+++++++++++++++++++++

Και μια θεωρια....που ΣΙΓΟΥΡΑ το εχετε σκεφτει και εσεις....δεν παιζει να ειναι η η κορη αυτων ο Στοχος...νομιζω εξαρχης ηταν η Αλεξις. Αυτο ειχα σκεφτει οταν ειδα το επεισοδιο.

Βαρυ σποιλερ ...

Σπόιλερ:


Eleni7 έγραψε:

-Η Μαρθα εχει μια ηρεμια και μια σιγουρια.Επειδη πανω-κατω ξερουμε τι θα δουμε (ή ποιον θα δουμε στο 516),μηπως ξερει κατι παραπανω;Ή απλα προσπαθει να στηριξη με ψυχραιμια τον γιο της αλλα εσωτερικα εχει καταρρευσει και αυτη

Αυτο το αναφερα και παραπανω. Ηθελα κατι παραπανω. Ειχα σκεφτει οταν εβλεπα το επεισοδιο πως αν ξερει οντως κατι θα απογοητευτω νομιζω. ΑΛΛΑ θελω να δω παραπανω στο δευτερο. Και σιγουρα εσωτερικα εχει καταρρευσει...για την Αλεξις μιλαμε.


Eleni7 έγραψε:

-Μαλακια μου εξ αρχης που πιστευα οτι θα δουμε σεξοσκηνη.Ο Καστλ ηταν τοσο αποσβολωμενος,τοσο εκτος εαυτου που απλα δεν μπορουσε να λειτουργησει ουτε στο ελαχιστο ετσι οπως τον εχουμε συνηθισει.Ο ανθρωπος ηταν αλλου.Σε δικο του κοσμο και δικαιολογημενα.Γνωρισαμε μια εντελως διαφορετικη πλευρα του


ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ...

Ουτε στο επομενο πιστευω.

Το παιδι του εχει χασει...υπηρχε τετοια περιπτωση;

Αλλα οπως σας ειπα και προχθες...μεσα σε αυτο το επεισοδιο σας ελειψε; δεν νομιζω...

Και αλλωστε ΕΠΡΕΠΕ να δουμε και αυτην την πλευρα του Καστλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:35 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Και στο τελος παει η σιχαμενη και σου λεει ειδα στην αναζητηση του Youtube την λεξη ΠΑΡΙΣΙ

Μαλακα τι σποιλερ πηγε και εκανε το ζωον;Δεν το πιστευω!Ευτυχως δεν το συνεδεσα με αυτα που εβλεπα.Δεν πιστευα οτι θα τελειωσει ετσι το επεισοδιο!

εγω παλι το συνεδεσα απευθιας με το που ειπε η Μολι "πρεπει να μαστε εκτος Νεας Υορκης" αλλα και ΠΑΛΙ ηταν γαματο!

Ευτυχως αυτο δεν το συγκρατησα!Αν το ειχα συγκρατησει και το ειχα συνδεσει με το σποιλερ δεν θα ζουσες τωρα!


dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio


ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....μουτζωνα την οθονηηηηηηηη dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Να εχετε αρχισει και οι δυο σας να μου λετε εκανες σποιλερ για την ατακα που ειπα πως ειναι καλο να εχεις τον Καστλ για πατερα και στο καπακι να μπαινει το σιχαμα και να πεταει το ΠΑΡΙΣΙ φορα παρτιδα dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Και να λεω....μην πεις τιποτα μπας και γλυτωσει η Ελενη απο το σποιλερ γιατι μετα ποιος μας σωζει dunato gelio dunato gelio dunato gelio

# Σιχαμα και εγω σε εκεινη την σκηνη το ειχα παρει πρεφα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:35 am

λολ πρωτα διαβασα το σποιλερ και μετα το απο πανω αλλα δεν πειραζει

καλα εγω σου λεω οτι θα σκασει ο παππους απ το πουθενα να μου το θυμηθειτε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:35 am

Παράθεση :
# Σιχαμα και εγω σε εκεινη την σκηνη το ειχα παρει πρεφα....

Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:36 am

xezoulina έγραψε:
λολ πρωτα διαβασα το σποιλερ και μετα το απο πανω αλλα δεν πειραζει

καλα εγω σου λεω οτι θα σκασει ο παππους απ το πουθενα να μου το θυμηθειτε Laughing


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:37 am

Παράθεση :
Και οχι μονο με την Στανα...αλλα και με τον Εσπο και τον Ραιαν. Οσο και να προσπαθεις να κρατησεις την ψυχραιμια σου σε τετοιες καταστασεις (και ετσι θα επρεπε) ειναι λιγο αδικο να βλεπεις τον Ρικ να γινεται κομματια οταν συμβαινει το παραμικρο στην Μπεκετ και τωρα να βλεπεις μια αποστασιωποιηση απο τους υπολοιπους. Ηταν θεμα και των ηθοποιων.

Κοιτα,μπορει να μην πηρε και σωστες εντολες απο τον σκηνοθετη.Αλλα οντως ο αλλος ειχε καταρρευσει τελειως και η Μπεκετ ηταν σαν να ειναι μια ακομη μερα στην δουλεια.Καταλαβαινω οτι επρεπε να φανει δυνατη γιατι αμα τα χανε και αυτη θα τρελαινοταν ο αλλος αλλα νομιζω οτι το παρακαναν.Απλα το ξαναλεω.Δεν ξερω αν φταιει η Στανα ή αν ηταν αυτες οι εντολες.Ο Φιλλιον παντως στα μεγαλα επεισοδια της Στανα εκανε καλυτερο supporting.Ειναι αληθεια αυτο...


Παράθεση :
Και μια θεωρια....που ΣΙΓΟΥΡΑ το εχετε σκεφτει και εσεις....δεν παιζει να ειναι η η κορη αυτων ο Στοχος...νομιζω εξαρχης ηταν η Αλεξις. Αυτο ειχα σκεφτει οταν ειδα το επεισοδιο.

Παρα πολυ πιθανο.Ισως εχει να κανει με τον πατερα του.Να ειναι καποιο σημαντικο προσωπο και να θελουν να φτασουν σε αυτον μεσω της εγγονης του.Σιγουρα θα ξερει για την ζωη του γιου του.Ισως να τον ενωμερωνει και η ιδια η Μαρθα

Παράθεση :
Αλλα οπως σας ειπα και προχθες...μεσα σε αυτο το επεισοδιο σας ελειψε; δεν νομιζω...

Πλακα κανεις;Ουτε καν το σκεφτηκα με τετοια επεισοδιαρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:39 am

ναι οχι νταξει ηταν και ωραια η τελευταια σκηνη στο 5χ14 οποτε δεν ενιωσα ενα κενο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 6:40 am

Κατερινα θα εχουμε κανα ILY στο δευτερο μερος λες;Κατι θελει να του πει αυτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 44 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: