Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 73 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 2:17 pm

Από την κεντρική σελίδα του φόρουμ μπήκα και μ'έβγαλε στην υπογραφή σου, δεν είδα τίτλο. tsk Να μάθεις να βλέπεις τηλεόραση. ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 3:21 pm

Παράθεση :

ΜΙΚ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΣΑΙΖΟΝ, ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ
Καλά
να πάθει, καλέ. Ποια αρχίδια είχε, επειδή χέστηκε απάνω του το είπε.
Άμα ήταν απ'τα πολλά αρχίδια γιατί δεν της το λέει και τώρα που χώρισε
και με τον Τζος; Σου λέω το έχω δει αυτό στο RW. Ήταν στο αεροπλάνο κι
αυτός φοβόταν και πήγε και την ξύπνησε να του κρατήσει το χέρι, ως
συνήθως, μόνο που αυτή τον μισούσε και τον έκανε να κατουρηθεί απάνω του
αντί να του δώσει κουράγιο. Ε και που λες, άρχισε να λέει ότι θα
πεθάνει και της είπε ότι τον αγαπάει. Και του είπε κι αυτή ότι τον
αγαπάει, μόνο που αυτή είχε σώας τας φρένας -η ηλίθια- και μετά θέλησε
και να το συζητήσουν και της είπε ότι έκανε πλάκα, γιατί τι να έκανε;

Πόσο
σίγουρη είσαι ότι ο Καστλ θα έκανε διαφορετικά ρεζιλίκια απ'τον μικρό;
Και ειδικά εφ'όσον του είπε και ότι *χώρισε με τον Τζος* αλλά δεν
θυμάται... Και τον εαυτό της προστάτευε, που είναι και λογικό μετά
απ'ότι έγινε στο τέλος της σαιζόν και παραθυράκι σ'αυτόν έδωσε και δεν
είδα να τον χαλάει. Επίσης, μόλις συνειδητοποίησα ότι μιλάμε σε λάθος
τόπικ, 4η σαιζόν είναι αυτά. Razz

Εχεις δει μεχρι το 4 επεισοδιο ειπες ε?

Τοτε θα χεις δει τη συζητηση που ο Καστλ τη ρωταει αν θυμαται τιποτα και κεινη κοιταει κατω καρφωτικα και απανταει "οχι..τιποτα" και μετα ο Καστλ τη κοιταει καχυποπτα?

Παρακατω *σποιλερ* θα ξαναγινει μια μικροσυζητηση πανω στο θεμα...γνωμη μου ειναι οτι ο Καστλ υποψιαζεται οτι η Μπεκετ λεει ψεμματα...αμα υποψιαζεσαι οτι ο αλλος σου κανει τον ανιξερο οταν ΞΕΡΕΙ δεν πας να ξαναμιλησεις γιατι λες "Το πουλο, με λυπαται και δεν μου λεει την αληθεια, αρα δεν νιωθει το ιδιο"...

προφανως και την ωρα του πυροβολισμου ειχε χεστει πανω του και το πε...ακολουθησε και της συμβουλη της Μαρθας που του κανει "μη χασεις αλλο λεπτο"...

αλλα τωρα τι να κανει ρε?Επισης η αλλη του ξεκαθαρισε στο 4χ01 οτι αμα δεν βρει το δολοφονο της μανας της δεν θα σπασει ο τοιχος που εχει μεσα της...ποσο πιο κοκκινο φως να του δωσει?????

και στο κατω κατω στο 3χ24 η Μπεκετ του το κανε λιανο οτι ποτε δεν ηταν φιλοι ("Is that what we are Rick?" στην απαντηση "I'm your partner,I 'm your friend" του Καστλ)..κι οταν ο αλλος της ειπε "You could be happy Kate" εκεινη δεν απαντησε..ε τι αλλο να κανει πια?

για μενα ο Καστλ δεν μπορει να κανει κατι αλλο ειναι τελειως θεμα της Μπεκετ απο δω και στο εξης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 3:35 pm

Ε, ναι, αφού της έριξε το μπαλάκι... Πάντα βλέπεις τον ένα από τους 2 να φαίνεται πιο πρόθυμος και τελικά ο άλλος πρέπει να κάνει το πρώτο, ουσιαστικό βήμα. Να πάει κι αυτός να πει ότι κοπελιά, το πράγμα έχει έτσι κι έτσι κι από'δω και πέρα, κανόνισε την πορεία σου/μας. Όχι, α, ξέρεις εγώ έκανα χθες διαλογισμό μέσω του οποίου σου έστελνα θετική ενέργεια για να μου τα ζητήσεις και αφού δεν έπιασε το κάνω τουμπεκί επειδή είσαι κρυόκωλη και ανοργασμικιά και θα με φτύσεις. Καλά θα σε κάνει και θα σε φτύσει. Χέστη. Αυτή, τι, μαλάκω είναι και περιμένεις να εκτεθεί πρώτη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 3:44 pm

ρε συ,αυτος ειναι ανοιχτος απεναντι της, ποσες φορες εχει κανει το πρωτο βημα?

Παντα αυτος κανει το πρωτο βημα και η αλλη τον κοβει...θες καθαρο παραδειγμα χωρις να κυνδυνευει η ζωη τους?

Παρε το 3χ22 που ειναι στο L.A στη σουιτα...της κανει ολοκληρη εξομολογηση, τι ηταν αυτο που τον τραβηξε πανω της και τη κοιταει με νοημα για φιλι...και η αλλη του λεει "ειναι αργα παω για υπνο"...

συνεχεια του ριχνει "χ" εγω δεν βλεπω να της πεταει απλα το μπαλακι...στο κατω κατω ΕΚΕΙΝΟΣ τη φιλησε (εστω και για decoy)..εκεινος το κανε...τι να σου πω για μενα τα πραγματα ειναι ΚΑΡΑξερακαθαρα....

επισης απο το 2χ24 η Μπεκετ εχει καταλαβει τι γινεται με τον Καστλ...οταν της λεει ο Εσποζιτο "γιατι νομιζεις οτι σε ακολουθει?"....δεν ειναι δηλαδη οτι εκεινη ΔΕΝ ξερει οτι αυτος γουσταρει...

και τελος στο 3χ24 παλι της κανει "φιλιομαστε και δεν μιλαμε ποτε γι αυτο, πεθαινουμε σχεδον ο ενας στην αγκαλια του αλλου και παλι δεν μιλαμε"...

και στο επεισοδιο με το ψυγειο αυτο που καταλαβε η μαλακω απ ολα αυτα ηταν να ξαναδωσει μια ευκαιρια στον Τζος...ε τωρα πες μου ποιος εχει κανει τις περισσοτερες μαλακιες??????

Αν καποιος εχει καραεκτεθει ειναι ο Καστλ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:18 pm

Βασικά, προσπάθησα να απαντήσω, αλλά δεν είμαι σε θέση, χωρίς πλάκα. Με ξύπνησαν στις 3:30 και είμαι τελείως σαν το ζόμπι. Θα επανέλθω, όμως. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:22 pm

σιγα καλε,οποτε τη παλευεις.. Laughing

κι εγω παω να κανω μια εργασια που εχω για τη σχολη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:28 pm

Επειδη ειμαι στο πατρικο μου,χθες εβαλα λιγο foxlife.Κατα τις 10 το βραδυ ειχαν το Pandora.Το πανε πολυ γρηγορα.Λογικα θα το δειξουν μαζι με το ABC το season finale.Σκεφτομαι να κλειδωσω το καναλι για να μην το δει η μανα μου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 2:03 pm

Eleni7 έγραψε:
Επειδη ειμαι στο πατρικο μου,χθες εβαλα λιγο foxlife.Κατα τις 10 το βραδυ ειχαν το Pandora.Το πανε πολυ γρηγορα.Λογικα θα το δειξουν μαζι με το ABC το season finale.Σκεφτομαι να κλειδωσω το καναλι για να μην το δει η μανα μου Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολυ καλη ιδεα!

Μπορει η μανα σου να το ξεκλειδωσει στα κρυφα ομως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 2:13 pm

Μπα,δεν την εχω εκπαιδευσει μεχρι εκει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 47 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 7:38 pm

European people, remember that USA and Canada changed their clock last week so Castle airs at 3am for us, not 4am. #Castle





TEARS IN MY EYES.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 47 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 73 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: