Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 73 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 3:58 pm

Eleni7 έγραψε:
Που να ακουστει το γαμωσταριδι αγαπη μου;Ο ενας εχει κομπρεσερ και ο αλλος μια βαριοπουλα και σπαει τοιχους.Δεν μπορεις να καταλαβεις τι γινεται.Μεχρι και ο αδερφος μου ξυπνησε, που πριν απο της 3 η ωρα εχει να ξυπνησει απο τοτε που πηγαινε σχολειο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


αχαχαχαχαχα ΘΕΟΣ ο αδερφος σου τελοοοοοοοοοοοοος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 7:22 pm

ρε Ελενη τωρα που το θυμηθηκα...μιλησες με τη μανα σου? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 7:31 pm

Δεν προλαβαμε να συζητησουμε σημερα γι αυτο το θεμα γιατι εχουμε κατι προβληματα.Οποτε ειναι θα σε πω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 7:34 pm

oooooook Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 8:30 am

δωσε μωρη αρρωστια με τετοιο lead in Θα κανουμε καλα νουμερα! cheers cheers cheers cheers

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:06 pm

ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 15:

Ρεαλιστικο δεν το λες dunato gelio ,αλλα καλο ηταν.Κυριως γελασα με τη Μπεκετ που ειχε λυσσαξει απο τη ζηλια της mpoxoxo Εμ κοπελια αμα μου το παιζεις αμνημων,αυτα θα παθαινεις.Ο αλλος που εκανε σαν να τον επιασαν στα πρασα με την πρακτορα πολυ γελιο.Αυτη στο μεταξυ γιατι μου φανηκε λιγο υποπτη?Οκ,μπορει να γουσταρει τον Καστλ,αλλα ολο στημενα χαμογελακια και τους εδωσε και την υποθεση ετσι. Suspect Θα δω και το 16 που ειναι η συνεχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:25 pm

filareti έγραψε:
ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 15:

Ρεαλιστικο δεν το λες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ,αλλα καλο ηταν.Κυριως γελασα με τη Μπεκετ που ειχε λυσσαξει απο τη ζηλια της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Εμ κοπελια αμα μου το παιζεις αμνημων,αυτα θα παθαινεις.Ο αλλος που εκανε σαν να τον επιασαν στα πρασα με την πρακτορα πολυ γελιο.Αυτη στο μεταξυ γιατι μου φανηκε λιγο υποπτη?Οκ,μπορει να γουσταρει τον Καστλ,αλλα ολο στημενα χαμογελακια και τους εδωσε και την υποθεση ετσι. Suspect Θα δω και το 16 που ειναι η συνεχεια.

αμα δεις το 16 θα καταλαβεις... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 37

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:29 pm

Ρε μαλάκα, Φιλαρέτη, γιατί βλέπεις ό,τι να'ναι και όπως να'ναι και έγραψες εδώ; Είδα το νικ σου, υπέθεσα ότι είναι το τόπικ της 3ης και μπήκα και διάβασα. grrrrr

Αααα, να σου πω, μία ~*~*~*~*~true fan~*~*~*~*~ ξεκίνησε ένα αφιέρωμα για το τέλος του Χάουζ και τώρα θα κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα από την σειρά για να το παίξουν στο αφιέρωμα πριν το τελευταίο επεισόδιο (που θέλω να το δω, αλλά φοβάμαι) και γίνεται της πουτάνας. Απ'την μία λολολ, αλλά απ'την άλλη, τι γαμίδια που είναι, ρε'συ, κλέψαν την ιδέα της κοπέλας, έλεος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 2:08 pm

Παράθεση :
Ρε μαλάκα, Φιλαρέτη, γιατί βλέπεις ό,τι να'ναι και όπως να'ναι και έγραψες εδώ;

αυτο αναρωτιεμαι κι εγω αλλα δεν θα μου λυθει ΠΟΤΕ η απορια... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Αααα, να σου πω, μία ~*~*~*~*~true fan~*~*~*~*~ ξεκίνησε ένα αφιέρωμα
για το τέλος του Χάουζ και τώρα θα κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα από την
σειρά για να το παίξουν στο αφιέρωμα πριν το τελευταίο επεισόδιο (που
θέλω να το δω, αλλά φοβάμαι) και γίνεται της πουτάνας. Απ'την μία λολολ,
αλλά απ'την άλλη, τι γαμίδια που είναι, ρε'συ, κλέψαν την ιδέα της
κοπέλας, έλεος

τρατζικ...τουλαχιστον να αναφερουν το ονομα της στα credits...το λιγοτερο που μπορουν να κανουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 46 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 7:18 pm

Maria έγραψε:
Ρε μαλάκα, Φιλαρέτη, γιατί βλέπεις ό,τι να'ναι και όπως να'ναι και έγραψες εδώ; Είδα το νικ σου, υπέθεσα ότι είναι το τόπικ της 3ης και μπήκα και διάβασα. grrrrr

Αααα, να σου πω, μία ~*~*~*~*~true fan~*~*~*~*~ ξεκίνησε ένα αφιέρωμα για το τέλος του Χάουζ και τώρα θα κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα από την σειρά για να το παίξουν στο αφιέρωμα πριν το τελευταίο επεισόδιο (που θέλω να το δω, αλλά φοβάμαι) και γίνεται της πουτάνας. Απ'την μία λολολ, αλλά απ'την άλλη, τι γαμίδια που είναι, ρε'συ, κλέψαν την ιδέα της κοπέλας, έλεος.

Γιατι ετσι γουσταρω afro
Ρε εγω φταιω που εσυ εισαι γκαβη?Εγραψα με μεγαλα γραμματα πανω πανω οτι ειναι σχολια για το επεισοδια 15 και ειμαστε στο τοπικ της 4ης! ooxi

Τα του Χαουζ θα παω να τα σχολιασω στο τοπικ του που αραχνιαζει κιολας.Οι σεναριογραφοι παντως,οχι μονο οι συγκεκριμενοι τα συνηθιζουν κατι τετοια και δεν το παραδεχονται κιολας lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 46 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 73 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: