Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:33 am

Eleni7 έγραψε:
Τωρα θυμηθηκα το σποιλερ που εβαλες πισω και πηγα να το δω.Λες να εχουμε τετοια αποκαλυψη;Απο μια αποψη παντως

Σπόιλερ:

αυτο θα γινει...το μυστικο της Μπεκετ θα βγει πρωτο..μπορει να πει καμια ατακα του στυλ "Did you loved her too?"

ή μπορει να γινει αλλιως...

ξερουμε οτι υπαρχει σκηνη στο 16 οπου Μπεκετ και Σοφια συνομιλουν μονες τους...μπορει η Σοφια να καταλαβει απ τα συμφραζομενα και να πει στον Καστλ κατι και κεινος να συνειδητοποιησει οτι η αλλη θυμαται....

απ οτι καταλαβες η σφινοπουτσα του CIA παλι πουτανα θα τα κανει αλλα καιρος ηταν γιατι αμα περιμεναμε απ αυτους θα φταναμε 2020 κι ακομα δεν θα χε βγει τπτ στη φορα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


επισης...

.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:38 am

Παράθεση :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΚΛΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΩ

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
ξερουμε οτι υπαρχει σκηνη στο 16 οπου Μπεκετ και Σοφια συνομιλουν μονες τους...μπορει η Σοφια να καταλαβει απ τα συμφραζομενα και να πει στον Καστλ κατι και κεινος να συνειδητοποιησει οτι η αλλη θυμαται....

Τοτε ειναι που θα μας παρει αιωνες.Θα εχουμε αναλογη ιστορια με τα Φιλαρακια και την περιφημη ατακα "They Don't Know That We Know They Know We Know" dunato gelio

Η πιο σωστη λυση ειναι να του χιμηξει και να πεσει γλωσσοφιλο.Δεν γινεται αλλιως gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:43 am

Παράθεση :
Τοτε ειναι που θα μας παρει αιωνες.Θα εχουμε
αναλογη ιστορια με τα Φιλαρακια και την περιφημη ατακα "They Don't Know
That We Know They Know We Know" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κατι μου λεει πως θα γινει αυτο...μην ξεχνας οτι εχουμε 7 επεισοδια μεχρι το τελος...πως θα βγει το επομενο επεισοδιο που λογικα θα ναι φιλλερακι αμα μαθευτει τετοιο πραγμα?Αμα γυρισει και του το πει η Κεητ κανονικα πρεπει να γινει της τρικαριολης μετα, ο Καστλ να τα παρει να και φυγει απ το τμημα..θα υπαρχει προβλημα συνεχειας...

το αλλο γνωστο σποιλερ ειναι οτι στο 16 υπαρχει σκηνη που μιλανε Αλεξις Μπεκετ μονες τους...χμμμμμμ...τι να παιζει να λενε αυτες οι 2?

μυστηρια πραγματα φιλε μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:45 am

Σταματα τα σποιλερ για θα ΣΚΑΣΩ. Laughing

Τι ωρα θα το δουμε αυριο; Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:53 am

Παράθεση :
Η πιο σωστη λυση ειναι να του χιμηξει και να πεσει γλωσσοφιλο.Δεν γινεται αλλιως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πες μαι hopeless romantic αλλα ευελπιστω την ωρα που θα πνιγονται να εχουμε καμια καλη σκηνη... Laughing ..και φιλι να μην ειναι του ΠΟΥΣΤΗ πεθαινουν ας μας δειξουν κατι δυνατοοοοοοοοοοοοοοοοο... Razz

ουτως ή αλλως μετα θα γινουνε μαλλια κουβαρια οποτε δεν πειραζει... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Τι ωρα θα το δουμε αυριο; Very Happy

ελα μου ντε...πρεπει να δω τελικα ΑΝ θα δωσω(παιζει να μην δωσω για να δωσω το μεθαυριανο),τι ωρα θα γυρισω κλπ...

τωρα παω να διαβασω παλι...σε περιπτωση που δωσω θα γυρισω σπιτι κατα τις 12.30....

σε περιπτωση που ΔΕΝ δωσω και κοιμηθω κατα τις 4-5 μιλαμε πανω κατω για την ιδια ωρα..


και μιση ωρα το download...

δινουμε ραντεβου 1 ωρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:54 am

αχαχαχαχαχα στο λεγα οτι ολες οι σκηνες που τους απαγαγουν ειναι τελειως σεξοσκηνες???????????

IS IT IN????????

ρισπεκτ στην υπογραφη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:56 am

Εγω δεν εχω προβλημα.Ολη μερα σπιτι θα ειμαι γιατι εχω και εγω διαβασμα.Ας πουμε αρχικα μια.Αν αλλαξει κατι στο προγραμμα σου γραψε.Θα μπαινω τακτικα για να δω αν αλλαξει κατι


Ρε ειναι σαν αυτα που εκανε ο Θεμος στο Ολα με το black room που μαυριζε η οθονη και ακουγες μονο τον διαλογο που ηταν προστυχος.Και εδω το ιδιο γινεται.Αν δεν κοιτας την οθονη και μονο ακους,νομιζεις οτι βλεπεις πορνο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:58 am

Παράθεση :
Ρε ειναι σαν αυτα που εκανε ο Θεμος στο Ολα με το black room που
μαυριζε η οθονη και ακουγες μονο τον διαλογο που ηταν προστυχος.Και εδω
το ιδιο γινεται.Αν δεν κοιτας την οθονη και μονο ακους,νομιζεις οτι
βλεπεις πορνο Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ισχυει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 2:41 am

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 7




Μιλάμε επεισοδιάρα!! Το λάτρεψα, δεν κατάλαβα πότε άρχισε και πότε τελείωσε!
Η πρώτη σκηνή με τον Castle να βαριέται και να λέει στην άλλη "πες μου ότι με χρειάζεσαι" και αυτή αμέσως να παγώνει gelio . Στο πονηρό αμέσως το μυαλό της, αλλά κατα τα άλλα δεν θυμάται sfirizi

Ο κακός της υπόθεσης ενώ στην αρχή μου είχε φανεί κάπως και σκέφτηκα μήπως συνεργαζόταν μαζί τους, μετά μου φάνηκε τόσο βλακοκακόμοιρος που τον έσβησα από την λίστα. Αδίστακτος όμως. Σκότωσε τόσο κόσμο για να βρεί την γυναίκα του, που την ξυλοφόρτωνε και τον παράτησε. Παρεμπιπτόντως πόσο τραγική η ενδοοικογενειακή βία και πόσο απίστευτα θλιβερό να αγαπήσεις, να παντρευτείς και να κάνεις παιδί με έναν άνθρωπο που τελικά θα αποδειχθεί τέρας No

Οι σκηνές τους ήταν φοβερές. Η Kate έδειξε πόσο τον αγαπάει, σαν τρελή έκανε στην σκέψη πως πέθανε. Μα γιατί δεν ανοίγει το ωραίο στοματάκι της να του πει πως τον θέλει. Θα την δείρω! grrrrr

Ο Ashley πήρε πόδι και πολύ το άργησε η Alexis. Την έχει γραμμένη και θέλει και τα ρέστα. Άντε τσάο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 27 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 2:47 am

Τέρψη έγραψε:

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 7




Μιλάμε επεισοδιάρα!! Το λάτρεψα, δεν κατάλαβα πότε άρχισε και πότε τελείωσε!
Η πρώτη σκηνή με τον Castle να βαριέται και να λέει στην άλλη "πες μου ότι με χρειάζεσαι" και αυτή αμέσως να παγώνει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] . Στο πονηρό αμέσως το μυαλό της, αλλά κατα τα άλλα δεν θυμάται [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο κακός της υπόθεσης ενώ στην αρχή μου είχε φανεί κάπως και σκέφτηκα μήπως συνεργαζόταν μαζί τους, μετά μου φάνηκε τόσο βλακοκακόμοιρος που τον έσβησα από την λίστα. Αδίστακτος όμως. Σκότωσε τόσο κόσμο για να βρεί την γυναίκα του, που την ξυλοφόρτωνε και τον παράτησε. Παρεμπιπτόντως πόσο τραγική η ενδοοικογενειακή βία και πόσο απίστευτα θλιβερό να αγαπήσεις, να παντρευτείς και να κάνεις παιδί με έναν άνθρωπο που τελικά θα αποδειχθεί τέρας No

Οι σκηνές τους ήταν φοβερές. Η Kate έδειξε πόσο τον αγαπάει, σαν τρελή έκανε στην σκέψη πως πέθανε. Μα γιατί δεν ανοίγει το ωραίο στοματάκι της να του πει πως τον θέλει. Θα την δείρω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Ashley πήρε πόδι και πολύ το άργησε η Alexis. Την έχει γραμμένη και θέλει και τα ρέστα. Άντε τσάο!

απ τ αγαπημενα μου επεισοδιο ειχα τρελαθει οταν το χα δει!

δεν ειχε ανατροπαρα στο τελος?

μ αρεσε και ο κακος επαιζε πολυ καλα και το φχαριστηθηκα που τον πιασανε στο τελος! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το καημενο το παιδακι τι θα θυμαται οταν μεγαλωσει,τον πατερα να πυροβολει τη μανα του... No


Ασε μας με την Κεητ μας εχει βγαλει το Χριστο το πουτανι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εντωμεταξυ τι τραπεζωμα της εχει ριξει ο Καστλ τωρα που το σκεφτομαι... Laughing

τι φορεματα της εχει αγορασει,τι αεροπορικα εισητηρια VIP για LA τι στο σπιτι του την εβαλε οταν ειχε καει το δικο της, τι σουιτα της πληρωσε για να μεινει, τι πορσε νοικιασε για να οδηγησουν το βρακι του σημαια θα κανει στο τελος κι αυτη ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....αχ πουτανα αχαριστια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 27 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: