Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 11:04 pm

παμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 11:07 pm

ok fugame
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 11:55 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:02 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:03 am

4x15


Ουαου.Δεν κανεις τετοια cliffhangers αν θες το καλο των τηλεθεατων σου gelio .Αν και παιζει να του σωσει η CIA οπως και στο παρκινγκ.

Πιστευω οτι ισως τους την ειχαν και στημενη.Μπορει ο Blakley να μην πεθανε ουτε αυτη την φορα.Γιατι να κατεβει ετσι απο το αμαξι αν νομιζε οτι κινδυνευει;Επισης ποσο cool ειναι ο Gage;Ο τυπος τριγυρνουσε χωρις οπλο και παρολα αυτα εκανε οτι γουσταρε με χαρακτηριστικη ευκολια.Εχετε δει παλι να παιρνουν το οπλο της Μπεκετ με τετοιον τροπο;

Και παμε στο ζευγαρι.Μωρη Κειτ μας εχει αλλαξει την πιστη φετος.Ζηλεια με το παραμικρο.Γιατι δεν του λες οτι θυμασαι να τελειωνουμε;Ο Ρικ παλι το χει κανει επαγγελμα μου φαινεται.Παει κοντα σε καποιον και απλα κανει βιογραφια.Ε,ετσι ειμαι και εγω συγγραφεας gelio .Επισης,ο Ρικ ειναι EPIC FAIL dunato gelio .4 σεζον τωρα,με το παραμικρο που γινεται,βγαζει θεωριες για την CIA.Και τωρα,βρισκουν ενα πτωμα χωρις ταυτοτητα που εξαφανιζεται μπροστα στα ματια τους,πιανουν τον δολοφονο που επισης ειναι "αορατος",τους απαγαγουν και τους πανε σε εγκαταστασεις 15 πατωματα κατω απο την επιφανεια της Γης ΚΑΙ ΕΣΥ ΡΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΡΕΦΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;Δεν πετας την κλασσικη σου θεωρια για την CIA ουτε για αστειο; dunato gelio

Το επεισοδιο ηταν πολυ καλο και σε κρατουσε σε ενταση και αγωνια.Ειδικα το επικειμενο γεγονος μου κινησε την περιεργια.Τι μπορει να ειναι;Απλα εχω ενα "θεματακι".Σαν επεισοδιο ,ειπαμε,παρα πολυ καλο,αλλα δεν ηταν λιγο "υπερβολικο" για αστυνομικη σειρα;Θελω να πω,την δευτερη σεζον ειχαμε serial killer,την τριτη τρομοκρατικη επιθεση,τωρα θα αλλαξει η ιστορια των ΗΠΑ απο ενα και μονο γεγονος.Του χρονου ,με το καλο, τι θα μας δειξουν;Τον πλανητη Νιμπιρου να πλησιαζει στην Γη; gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:05 am

xezoulina έγραψε:


ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:13 am

Ε μαλλον η Cia θα τους σωσει ετσι πιστευω κι εγω..

Μπα ο Blakley πιστευω οτι τα κακαρωσε, βεβαια Castle ειν αυτο ποτε δεν ξερεις.. Laughing .

ο Gage ειναι γαματος και τον παω τρελα και αυτον και το στυλακι του...τον συλλαμβανανε οι αλλοι και αυτος ετρωγε σαντουιτσ ο θεουλης....η φαση που πηρε το οπλο της Μπεκετ δεν υπηρχε απλα γαματος...και πως δραπετευσε απ το τμημα μιλαμε δεν υπηρχε...

Παράθεση :
Και παμε στο ζευγαρι.Μωρη Κειτ μας εχει αλλαξει την πιστη φετος.Ζηλεια
με το παραμικρο.Γιατι δεν του λες οτι θυμασαι να τελειωνουμε;Ο Ρικ παλι
το χει κανει επαγγελμα μου φαινεται.Παει κοντα σε καποιον και απλα κανει
βιογραφια.Ε,ετσι ειμαι και εγω συγγραφεας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μα ελα μου ντε...ο τυπος το χει χομπι να ριχνει γκομενες ετσι δεν εξηγειται αλλιως...γι αυτο και τα πηρε η κεητ και στη συγκεκριμενη περιπτωση εχει δικιο...σου λεει ποιος μου λεει εμενα οτι δεν τα κανει ολα αυτα απο καπριτσιο..εδω κυνηγουσε απο πισω μια CIA πρακτορα για ενα χρονο..ειναι λογικο μετα να μπει στο τρυπακι με τις αμφιβολλιες..γι αητο ειχε και αναγκη απο επιβεβαιωση..το αλλο το ντουβαρι δεν ξερω αν το καταλαβε...παλι καλα που της ειπε "you're my partner,not her.."

Παράθεση :
Επισης,ο Ρικ ειναι EPIC FAIL [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
.4 σεζον τωρα,με το παραμικρο που γινεται,βγαζει θεωριες για την
CIA.Και τωρα,βρισκουν ενα πτωμα χωρις ταυτοτητα που εξαφανιζεται μπροστα
στα ματια τους,πιανουν τον δολοφονο που επισης ειναι "αορατος",τους
απαγαγουν και τους πανε σε εγκαταστασεις 15 πατωματα κατω απο την
επιφανεια της Γης ΚΑΙ ΕΣΥ ΡΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΡΕΦΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;Δεν
πετας την κλασσικη σου θεωρια για την CIA ουτε για αστειο; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μα γι αυτο ειναι αστειο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γιατι δεν σκεφτηκε το πιο προφανες το μπετοβλυτο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εντωμεταξυ φαντασου πως θα νιωθει τωρα η Μπεκετ που το αστειο με την CIA πρακτορα δεν θα ναι πια αστειο ΛΟΛ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Το επεισοδιο ηταν πολυ καλο και σε κρατουσε σε ενταση και αγωνια.Ειδικα
το επικειμενο γεγονος μου κινησε την περιεργια.Τι μπορει να ειναι;Απλα
εχω ενα "θεματακι".Σαν επεισοδιο ,ειπαμε,παρα πολυ καλο,αλλα δεν ηταν
λιγο "υπερβολικο" για αστυνομικη σειρα;Θελω να πω,την δευτερη σεζον
ειχαμε serial killer,την τριτη τρομοκρατικη επιθεση,τωρα θα αλλαξει η
ιστορια των ΗΠΑ απο ενα και μονο γεγονος.Του χρονου ,με το καλο, τι θα
μας δειξουν;Τον πλανητη Νιμπιρου να πλησιαζει στην Γη; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ισχυει ηταν υπερβολικο αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι οχι και τοσο...Ντομινο οικονομικης κρισης που θα επιφερει πολεμο?

Πιο πολυ επικαιρο θα το λεγα.... Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:20 am

4x15

Παράθεση :
μα ελα μου ντε...ο τυπος το χει χομπι να ριχνει γκομενες ετσι δεν εξηγειται αλλιως...γι αυτο και τα πηρε η κεητ και στη συγκεκριμενη περιπτωση εχει δικιο...σου λεει ποιος μου λεει εμενα οτι δεν τα κανει ολα αυτα απο καπριτσιο..εδω κυνηγουσε απο πισω μια CIA πρακτορα για ενα χρονο..ειναι λογικο μετα να μπει στο τρυπακι με τις αμφιβολλιες..γι αητο ειχε και αναγκη απο επιβεβαιωση..το αλλο το ντουβαρι δεν ξερω αν το καταλαβε...παλι καλα που της ειπε "you're my partner,not her.."

Απο αυτη την αποψη της δινω ενα δικιο.Και αυτος βλακιες της ελεγε.Ειπε οτι περασαν μαζι για λιγο καιρο και της το εφερνε απεξω-απεξω για να καταληξει οτι ηταν μαζι για 1 χρονο.Λογικα τα πηρε η αλλη


Παράθεση :
Ισχυει ηταν υπερβολικο αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι οχι και τοσο...Ντομινο οικονομικης κρισης που θα επιφερει πολεμο?

Πιο πολυ επικαιρο θα το λεγα

Δεν με καταλαβες.Σαν γεγονος δεν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ υπεβολικο.Αλλωστε αυτο που ζει ο πλανητης τωρα με την οικονομικη κριση φαινομενο ντομινο ειναι.Το οτι ασχοληθηκε μια αστυνομικη σειρα ,αλλου χαρακτηρα και στυλ, με κατι τετοιο μου φανηκε λιγο καπως.Σαν υποθεση ηταν φοβερη και περιμενουμε τωρα την κορυφωση (και στα αλλα two parters το δευτερο επεισοδιο εκοβε κωλους)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:26 am

Παράθεση :
Δεν με καταλαβες.Σαν γεγονος δεν ειναι
ΚΑΘΟΛΟΥ υπεβολικο.Αλλωστε αυτο που ζει ο πλανητης τωρα με την οικονομικη
κριση φαινομενο ντομινο ειναι.Το οτι ασχοληθηκε μια αστυνομικη σειρα
,αλλου χαρακτηρα και στυλ, με κατι τετοιο μου φανηκε λιγο καπως.Σαν
υποθεση ηταν φοβερη και περιμενουμε τωρα την κορυφωση (και στα αλλα two
parters το δευτερο επεισοδιο εκοβε κωλους)


Kαλα απο αυτη την αποψη ναι, αλλα υποτιθεται θα πρεπει να ανανεωνεται και λιγο το σεναριο γιατι αμα γεμισουμε serials θα γινει επαναλαμβανομενο... Razz

εντωμεταξυ....



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


στο 5 κυκλο τι θα εχει σειρα???? Laughing

πτωση απο αεροπλανο σαν στοιχειο του αερα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η Μπεκετ στο τελος θα γινει commando!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΤρι Φεβ 21, 2012 12:28 am

Τωρα θυμηθηκα το σποιλερ που εβαλες πισω και πηγα να το δω.Λες να εχουμε τετοια αποκαλυψη;Απο μια αποψη παντως

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 26 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: