Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 4 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
filareti
Eleni7
MariaS
Maria
Mik
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 57 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 2:19 am

Παράθεση :
Σου υπογραφω οτι θα εχουμε 100000% τετοια σκηνη
(απλα δεν ξερω μεχρι που θα το τραβηξουν).Και ισως αυτο να ειναι και το
εναυσμα για να πει το μυστικο της.Τωρα αν την δουμε με τον 3K,αν την
δουμε με αυτους που κυνηγανε την Κειτ,δεν ξερω.Μονο μην μας κανουν κατι
τετοιο για series finale και εχουμε ομαδικες ανακοπες.Παντως οπως τα
βλεπω το πραγματα,να αναμενεις στο ακουστικο σου.Υπαρχουν ενδειξεις....

ΩΧ παναγια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....με το πιεσομετρο και τα χαπια στο χερι θα μαστεεεεεεε..ενα απ τα 2 θα ναι δεν παιζει...ή 3κ ή mythology...ερχεται κι ο πατερας στη μεση τωρα της τρικ@ριολης θα γινει..δεν νομιζω να κινδυνευσει η ζωη ΑΜΕΣΑ και να το κοψουν γιατι τοτε θα ναι κοπια τελους 3 σεζον...αλλα μπορει να τραυματιστει στο ενδιαμεσο..μπορει να τον απαγαγουν και να το κοψει εκει...ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ???????Σταματα Κατερινα,οχι τπτ αλλο αλλα αποδειχτηκε οτι ο Μαρλοου μας διαβαζει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Οτι θα σκοτωσει το εχω ΔΕΔΟΜΕΝΟ.Δεν το εκανε και
με τον δολοφονο της μανας της οταν αυτος πηγε να σηκωσει οπλο και να
φαει τον Ρικ;

ναι αλλα στο 2χ13 σκοτωσε απο αμυνα...εγω την εχω ικανη να σκοτωσει απο εκδικηση......εχει πληγωθει τοσο στη ζωη της...δεν θελω καν να μπαινω στη σκεψη τι θα γινει αν υποθετικα στο τελος της σειρας πεθανει ο Καστλ... No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 2:30 am

Παράθεση :
ΩΧ παναγια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....με το πιεσομετρο και τα χαπια στο χερι θα μαστεεεεεεε..ενα απ τα 2 θα ναι δεν παιζει...ή 3κ ή mythology...ερχεται κι ο πατερας στη μεση τωρα της τρικ@ριολης θα γινει..δεν νομιζω να κινδυνευσει η ζωη ΑΜΕΣΑ και να το κοψουν γιατι τοτε θα ναι κοπια τελους 3 σεζον...αλλα μπορει να τραυματιστει στο ενδιαμεσο..μπορει να τον απαγαγουν και να το κοψει εκει...ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ???????Σταματα Κατερινα,οχι τπτ αλλο αλλα αποδειχτηκε οτι ο Μαρλοου μας διαβαζει!

Δεν ειναι οτι μας διαβαζει gelio

Ειναι οτι εμεις τον "διαβαζουμε".Σε προετοιμαζω απο τωρα για να μην εκπλαγεις οταν γινει.Και εγω δεν πιστευω οτι θα παμε για κοπια 3ης.Αλλα οτι το φιναλε θα εχει σχεση με τον Ρικ,εγω προσωπικα το εχω ΣΙΓΟΥΡΟ


Παράθεση :
ναι αλλα στο 2χ13 σκοτωσε απο αμυνα...εγω την εχω ικανη να σκοτωσει απο εκδικηση......εχει πληγωθει τοσο στη ζωη της...δεν θελω καν να μπαινω στη σκεψη τι θα γινει αν υποθετικα στο τελος της σειρας πεθανει ο Καστλ...

Ισχυει αυτο που λες.Απο αμυνα το εκανε.Αλλα και απο εκδικηση συμφωνω οτι μπορει να πραξει αναλογα.Ειναι ανθρωπος που εχει δειξει οτι δεν την νοιαζει ουτε ο εαυτος της ουτε η δουλεια της οταν αγγιζουν τους ανθρωπους που αγαπαει.Τετοιο φιναλε,εστω και υποθετικα,δεν προκειται να περασει ποτε απο το μυαλο των σεναριογραφων.Η Κειτ δεν προκειται να αντεξει κατι τετοιο ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.Αν κρινω απο την αντιδραση της στον θανατο της μητερας της,που ηδη την πληγωσε ανεπανορθωτα,να χασει και τον Ρικ απλα δεν γινεται.Ειναι το μονο στηριγμα της.Αν γινει κατι τετοιο,θα φαει τους δολοφονους και πολυ απλα μετα θα βαλει το πιστολι στον κροταφο και τελος.Δεν θα της εχει μεινει τιποτα αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 2:45 am

Παράθεση :
Ειναι οτι εμεις τον "διαβαζουμε".Σε προετοιμαζω
απο τωρα για να μην εκπλαγεις οταν γινει.Και εγω δεν πιστευω οτι θα παμε
για κοπια 3ης.Αλλα οτι το φιναλε θα εχει σχεση με τον Ρικ,εγω προσωπικα
το εχω ΣΙΓΟΥΡΟ

Συμφωνω...το τελος της 3 σεζον ειχε να κανει με Μπεκετ....απ οτι βλεπεις στη 4 σεζον μας προετοιμαζουν για περελθον Καστλ...αρα θα κινδυνεψει ο Ρικ..μπορει να κινδυνεψει λογω Μπεκετ αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ναι για εκεινον ο επιλογος...και ξερεις πιο ειναι το χειροτερο?Οτι πιστευω οτι Μπεκετ Καστλ θα τσακωθουν πολυ ασχημα και θα ανταλαξουν πολυ βαριες κουβεντες που θα μετανιωσουν του στυλ "μετανιωσα που σε γνωρισα" (η Μπεκετ ανετα θα το λεγε πανω στα νευρα της) και μετα παιζει να απαγαγουν τον Ρικ και η καημενη η Μπεκετ θα τον ψαχνει και θα χει τυψεις κλπ κλπ....τετοιο τελος μυριζομαι....ΩΧ ΠΑΝΑ'ΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ


Παράθεση :
Ισχυει αυτο που λες.Απο αμυνα το εκανε.Αλλα και
απο εκδικηση συμφωνω οτι μπορει να πραξει αναλογα.Ειναι ανθρωπος που
εχει δειξει οτι δεν την νοιαζει ουτε ο εαυτος της ουτε η δουλεια της
οταν αγγιζουν τους ανθρωπους που αγαπαει.Τετοιο φιναλε,εστω και
υποθετικα,δεν προκειται να περασει ποτε απο το μυαλο των σεναριογραφων.Η
Κειτ δεν προκειται να αντεξει κατι τετοιο ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.Αν κρινω απο την
αντιδραση της στον θανατο της μητερας της,που ηδη την πληγωσε
ανεπανορθωτα,να χασει και τον Ρικ απλα δεν γινεται.Ειναι το μονο
στηριγμα της.Αν γινει κατι τετοιο,θα φαει τους δολοφονους και πολυ απλα
μετα θα βαλει το πιστολι στον κροταφο και τελος.Δεν θα της εχει μεινει
τιποτα αλλο

ΑΥΤΟ.Ακριβως αυτο.Ποτε δεν εβαζε τον εαυτο της προτεραιοτητα...ακομα και οταν κινδυνευε να πεθανει προτιμησε να τιμησει τη μνημη της μητερας της παρα να κοιταξει τη ζωη της...αυτο θα πει ΤΕΡΑΣΤΙΑ καρδια..μπορει στα λογια να μην ειναι καλη αλλα οι πραξεις της παντα ηταν αξιοθαυμαστες...

και ναι ποτε δεν ξεπερασε το θανατο της μανας της...ποτε δεν δεθηκε συναισθηματικα με κανενα απο φοβο μην πληγωθει ξανα...ετσι και παθει κατι τωρα ο μοναδικος ανθρωπος για τον οποιο εχει νιωσει τοσο δυνατα συναισθηματα θα τρελαθει...δεν θα το ξεπερασει ποτε.Δεν πιστευω οτι θ αυτοκτονουσε.Αυτο θα ταν η ευκολη λυση για εκεινη.Οχι,θα θελε να αυτοτιμωρησει τον εαυτο της που δεν καταφερε να τον σωσει. Θα ριχνοταν με τα μουτρα στη δουλεια χωρις να κανει τπτ αλλο.Η θα τα παρατουσε ολα και θα φευγε..θα πεφτε σε βαριας μορφης καταθλιψη...αυτο θα ταν χιλιες φορες χειροτερο απ το θανατο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 2:51 am

Παράθεση :
απ οτι βλεπεις στη 4 σεζον μας προετοιμαζουν για παρελθον Καστλ

Ειπες την λεξη κλειδι.Εκει ακριβως το παω.Οι αλλες σεζον,ηταν σεζον Μπεκετ.Εγω φετος βλεπω σεζον Καστλ.Ετσι πανε να το χτισουνε.Αν αληθευουν και αυτα για το πατερα του που μου ειπες (οτι θα τον βαλουν στο προσκηνιο),θα εχουμε δραματα.Και οντως τετοιος αγριος καυγας που γραφεις απο πανω θα γινει.Το θεμα ειναι πως θα επηρεασει τα γεγονοτα.Να τελειωσει η σεζον απλα και μονο με τον καυγα το θεωρω απιθανο.Κατι αλλο θα παιχτει.Μακαρι να μην μας "τρελανουν" πολυ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 2:58 am

ωωω θα μας τρελανουν πολυ,το βλεπω να ρχεται...κι ενω παραλληλα τρελαινομαι τη βρισκω κιολας.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ασχετο θα δεις κι αλλα επεισοδια?

Να ξερεις οτι το 9 ειναι απ τα αγαπημενα μου επεισοδια...το βαζω στα τοπ 5 του Καστλ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 3:00 am

Εννοειται πως θα δω ρε!Πιστευω οτι θα δω μεχρι το 10 (αλλα 3 ακομα δηλαδη)


Τοσο καλο το 9;Mythology;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 3:05 am

Eleni7 έγραψε:
Εννοειται πως θα δω ρε!Πιστευω οτι θα δω μεχρι το 10 (αλλα 3 ακομα δηλαδη)


Τοσο καλο το 9;Mythology;

το 9 ειναι παρα πολυ ωραιο....δεν λεω τιποτα αλλο.. Laughing

τρεχα να δεις το 8 μπας και δουμε το 9 μαζι γιατι θα με ΧΕΣΕΙ η μανα μου αν με ξαναδει ξυπνια παλι 5 και 6 ωρα το πρωι... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 3:08 am

Παράθεση :
τρεχα να δεις το 8 μπας και δουμε το 9 μαζι γιατι θα με ΧΕΣΕΙ η μανα μου αν με ξαναδει ξυπνια παλι 5 και 6 ωρα το πρωι...

Εμενα μενει 300 χιλιομετρα μακρυα οποτε δεν κινδυνευω gelio

Σε 42 ειμαι πισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 3:14 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
τρεχα να δεις το 8 μπας και δουμε το 9 μαζι γιατι θα με ΧΕΣΕΙ η μανα μου αν με ξαναδει ξυπνια παλι 5 και 6 ωρα το πρωι...

Εμενα μενει 300 χιλιομετρα μακρυα οποτε δεν κινδυνευω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σε 42 ειμαι πισω

κωλοφαρδηηηηηηηηηηηηηη..αντε τρεχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 4 General Discussion   Castle Season 4 General Discussion - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 4:01 am

4x08


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.Οι 3 Ελβις!Τι πυροβολημενοι που ειναι; dunato gelio .Δεν υπαρχει αυτο το τριο!Εμενα αν μου κανανε ανακριση 3 Ελβις δεν θα αντεχα απο τα γελια,οχι να ομολογησω και υπεξαιρεση gelio .και το βλεμμα της Μπεκετ μολις τους ειδε gelio


Στο παρτι τι γινοτανε ρε; gelio .Απο movie night πως κατεληξαν ετσι;

Η υποθεση δεν ελεγε και πολλα.Μονο το τριο ειχε φαση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 4 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 57 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: