Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 51 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 12:12 pm

Eleni7 έγραψε:
ΥΓ.Φελ,η seaside σε εφαγε λαχανο.ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ......

κατι ειπες τωρα Laughing η seaside αν κολλησει με κατι μας τρωει ολους λαχανο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ακομα και εγω δεν προλαβα καν να καταλαβω πως και ποτε ειδε τις σεζον του TVD [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ερχεται 2 με 3 μερες μετα και μου λεει σε εφτασα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



οσο για μενα...μεχρι τα μεσα ιουνιου προβλεπω να ειναι πολυ δυσκολο εως αδυνατο να δω το οτιδηποτε....εκτος αν ξεκλεψω μια μερα....και αυτον τον καιρο πιστεψε με και να ηθελα δεν θα μπορουσα να δω ΤΙΠΟΤΑ, οχι castle αλλα ουτε και πραγματα που με εχουν πορωσει....αδικη η ζωη για τους nerds αυτον τον καιρο αστα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 2:49 pm

seaside έγραψε:

Κατάλαβα... *ξεροβήχει διστακτικά* τώρα που το θυμήθηκα, η Ελένη μου ανέφερε κάτι για κιντερ έκπληξη στον 3ο κύκλο, φαντάζομαι να μην ρωτήσω καμιά σας περι τίνος πρόκειται, σιγά μη μου πείτε... Laughing

Ε αφου ειναι Κιντερ εκπληξη!



Φελ σε νιωθω.Και εμενα μπροστα μου ειναι ο γολγοθας.Και οχι μονο μεχρι τον Ιουλιο.Ολο το καλοκαιρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seaside

seaside


Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 3:01 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
ΥΓ.Φελ,η seaside σε εφαγε λαχανο.ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ......

κατι ειπες τωρα Laughing η seaside αν κολλησει με κατι μας τρωει ολους λαχανο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ακομα και εγω δεν προλαβα καν να καταλαβω πως και ποτε ειδε τις σεζον του TVD [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ερχεται 2 με 3 μερες μετα και μου λεει σε εφτασα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
dunato gelio dunato gelio
Ξέρεις πάντα τι μου προτείνεις όμως... smallvile, TVD, angel, castle.. με όλα έχω κολλήσει και ξενυχτήσει...


Παράθεση :
οσο για μενα...μεχρι τα μεσα ιουνιου προβλεπω να ειναι πολυ δυσκολο εως αδυνατο να δω το οτιδηποτε....εκτος αν ξεκλεψω μια μερα....και αυτον τον καιρο πιστεψε με και να ηθελα δεν θα μπορουσα να δω ΤΙΠΟΤΑ, οχι castle αλλα ουτε και πραγματα που με εχουν πορωσει....αδικη η ζωη για τους nerds αυτον τον καιρο αστα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τόσο φορτωμένο το πρόγραμμα?? Rolling Eyes καλό κουράγιο ρε συ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seaside

seaside


Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 3:03 pm

Eleni7 έγραψε:
seaside έγραψε:

Κατάλαβα... *ξεροβήχει διστακτικά* τώρα που το θυμήθηκα, η Ελένη μου ανέφερε κάτι για κιντερ έκπληξη στον 3ο κύκλο, φαντάζομαι να μην ρωτήσω καμιά σας περι τίνος πρόκειται, σιγά μη μου πείτε... Laughing

Ε αφου ειναι Κιντερ εκπληξη!

Σωστά.. Very Happy


Είδα λοιπόν και το 2χ22

Ωραίο επεισόδιο...
Η υπόθεση αρκετά καλή αλλά δεν έχω ξαναδεί νεκρό που σπάει σαν βαζάκι.. Razz μας βγήκε και ρομαντική ψυχή ο συγχωρεμένος... όλα και όλα όμως συμφωνώ με την μάρθα (η οποία πόσο ίδια με την ντενη μαρκορά?? Shocked μου την θυμίζει απίστευτα, ΘΕΑ...) ποτέ τα δαχτυλίδια μέσα σε σαμπάνιες και τούρτες, ειδικά στις τούρτες έτσι και πέσεις με τα μούτρα υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να πνιγείς.. ooxi Laughing

Η ξανθιά που ανέκριναν (όχι η φίλη της κειτ, η άλλη με τις φαντασιώσεις) πολύ πλάκα dunato gelio και ο καστλ δε πάει πίσω όμως "Did you always have sex in the restaurant?" dunato gelio dunato gelio dunato gelio τι τον κλωτσάς ρε μπεκετ?? αστυνομικός με όλη την σημασία της λέξης μπορεί να μην είναι αλλά κάνει τις καλύτερες ερωτήσεις εκεί μέσα... dunato gelio dunato gelio


Πέρα απο αυτά είχαμε και ζηλίτσες και απο τις δυο πλευρές... cheers
Στην αρχή ειδικά ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ο ρικ όταν προσπαθούσε να προλάβει να της πάει πρώτος τον καφέ.. κατακαημένε, σε έφαγε ο άλλος... και είχε ένα ύφος όλα τα λεφτά... klaps
Η κειτ πάντως μόνο αδιάφορη δεν είναι απένατι στον καστλ... φαινόταν απο χιλιόμετρα οτι ζήλευε... Και ξανά διπλό ραντεβού με διαφορετικούς παρτενέρ, και πάλι είχαμε "αίσιο" τέλος με μια μπέκετ να τους κόβει την όρεξη... mpoxoxo μετά ο καστλ άρχισε την γκρίνια, της είπε όλο το μενού του εστιατορίου αλλά εκείνη πέρα βρέχει... gelio τους αγαπώ, είναι γεννημένοι ο ένας για τον άλλον... Cool η φίλη της όμως η ξανθούλα όλα τα κατάλαβε, θέλεις λέει τον καστλ, θέλεις και μωράκια απο αυτόν.. gelio πές τα χρυσόστομηηηη, και μετά λενε για το ΙQ των ξανθών ooxi μωρέ μια χαρά παίρνει στροφές άμα λάχει... ο άλλος εν τω μεταξύ τα άκουγε όλα... gelio

Το ζευγαράκι νομίζω έχει αρχίσει να συνειδητοποιεί τα αυτονόητα Cool στο τέλος μίλησαν και για πληγωμένες καρδιές, αγάπες και λουλούδια.. καλά πάμε... cheers

Για την αλεξις είμαι θαρρώ η τελευταία που μπορώ να μιλήσω και να την κρίνω... Laughing έχω ακυρώσει εκδρομούλα για να διαβάσω για τις πανελλήνιες χωρίς καν να μου το απαγορεύσει ο πατέρας μου.. βλέπετε έπρεπε να το αποφασίσω μόνη μου, δεν είχα εγώ αυστηρό και πειθαρχημένο πατέρα σαν τον καστλ... gelio

Και τώρα που είπα καστλ, ήθελα να το πώ και σε προηγούμενους σχολιασμούς μου αλλά το ξεχνούσα.. ότι μα ότι και να είναι, δεν χωράει αμφιβολία οτι είναι άριστος πατέρας... Ypoklisi


Πάω για το προτελευταίο επεισόδιο της σεζόν... cheers


Έχει επεξεργασθεί από τον/την seaside στις Σαβ Μάης 19, 2012 3:15 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 3:05 pm

Eleni7 έγραψε:




Φελ σε νιωθω.Και εμενα μπροστα μου ειναι ο γολγοθας.Και οχι μονο μεχρι τον Ιουλιο.Ολο το καλοκαιρι

και το δικο μου το καλοκαιρι σκατα θα ειναι Razz

αλλα το castle μετα τις 18 ιουνιου καπου θα το χωρεσω lol!



seaside έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
ΥΓ.Φελ,η seaside σε εφαγε λαχανο.ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ......

κατι ειπες τωρα Laughing η seaside αν κολλησει με κατι μας τρωει ολους λαχανο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ακομα και εγω δεν προλαβα καν να καταλαβω πως και ποτε ειδε τις σεζον του TVD [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ερχεται 2 με 3 μερες μετα και μου λεει σε εφτασα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ξέρεις πάντα τι μου προτείνεις όμως... smallvile, TVD, angel, castle.. με όλα έχω κολλήσει και ξενυχτήσει...


Παράθεση :
οσο για μενα...μεχρι τα μεσα ιουνιου προβλεπω να ειναι πολυ δυσκολο εως αδυνατο να δω το οτιδηποτε....εκτος αν ξεκλεψω μια μερα....και αυτον τον καιρο πιστεψε με και να ηθελα δεν θα μπορουσα να δω ΤΙΠΟΤΑ, οχι castle αλλα ουτε και πραγματα που με εχουν πορωσει....αδικη η ζωη για τους nerds αυτον τον καιρο αστα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τόσο φορτωμένο το πρόγραμμα?? Rolling Eyes καλό κουράγιο ρε συ...

απλα δεν μπορεις να φανταστεις Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 3:46 pm

seaside έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
seaside έγραψε:

Κατάλαβα... *ξεροβήχει διστακτικά* τώρα που το θυμήθηκα, η Ελένη μου ανέφερε κάτι για κιντερ έκπληξη στον 3ο κύκλο, φαντάζομαι να μην ρωτήσω καμιά σας περι τίνος πρόκειται, σιγά μη μου πείτε... Laughing

Ε αφου ειναι Κιντερ εκπληξη!

Σωστά.. Very Happy


Είδα λοιπόν και το 2χ22

Ωραίο επεισόδιο...
Η υπόθεση αρκετά καλή αλλά δεν έχω ξαναδεί νεκρό που σπάει σαν βαζάκι.. Razz μας βγήκε και ρομαντική ψυχή ο συγχωρεμένος... όλα και όλα όμως συμφωνώ με την μάρθα (η οποία πόσο ίδια με την ντενη μαρκορά?? Shocked μου την θυμίζει απίστευτα, ΘΕΑ...) ποτέ τα δαχτυλίδια μέσα σε σαμπάνιες και τούρτες, ειδικά στις τούρτες έτσι και πέσεις με τα μούτρα υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να πνιγείς.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing

Η ξανθιά που ανέκριναν (όχι η φίλη της κειτ, η άλλη με τις φαντασιώσεις) πολύ πλάκα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και ο καστλ δε πάει πίσω όμως "Did you always have sex in the restaurant?" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τι τον κλωτσάς ρε μπεκετ?? αστυνομικός με όλη την σημασία της λέξης μπορεί να μην είναι αλλά κάνει τις καλύτερες ερωτήσεις εκεί μέσα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Πέρα απο αυτά είχαμε και ζηλίτσες και απο τις δυο πλευρές... cheers
Στην αρχή ειδικά ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ο ρικ όταν προσπαθούσε να προλάβει να της πάει πρώτος τον καφέ.. κατακαημένε, σε έφαγε ο άλλος... και είχε ένα ύφος όλα τα λεφτά... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Η κειτ πάντως μόνο αδιάφορη δεν είναι απένατι στον καστλ... φαινόταν απο χιλιόμετρα οτι ζήλευε... Και ξανά διπλό ραντεβού με διαφορετικούς παρτενέρ, και πάλι είχαμε "αίσιο" τέλος με μια μπέκετ να τους κόβει την όρεξη... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] μετά ο καστλ άρχισε την γκρίνια, της είπε όλο το μενού του εστιατορίου αλλά εκείνη πέρα βρέχει... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τους αγαπώ, είναι γεννημένοι ο ένας για τον άλλον... Cool η φίλη της όμως η ξανθούλα όλα τα κατάλαβε, θέλεις λέει τον καστλ, θέλεις και μωράκια απο αυτόν.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] πές τα χρυσόστομηηηη, και μετά λενε για το ΙQ των ξανθών [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] μωρέ μια χαρά παίρνει στροφές άμα λάχει... ο άλλος εν τω μεταξύ τα άκουγε όλα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το ζευγαράκι νομίζω έχει αρχίσει να συνειδητοποιεί τα αυτονόητα Cool στο τέλος μίλησαν και για πληγωμένες καρδιές, αγάπες και λουλούδια.. καλά πάμε... cheers

Για την αλεξις είμαι θαρρώ η τελευταία που μπορώ να μιλήσω και να την κρίνω... Laughing έχω ακυρώσει εκδρομούλα για να διαβάσω για τις πανελλήνιες χωρίς καν να μου το απαγορεύσει ο πατέρας μου.. βλέπετε έπρεπε να το αποφασίσω μόνη μου, δεν είχα εγώ αυστηρό και πειθαρχημένο πατέρα σαν τον καστλ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και τώρα που είπα καστλ, ήθελα να το πώ και σε προηγούμενους σχολιασμούς μου αλλά το ξεχνούσα.. ότι μα ότι και να είναι, δεν χωράει αμφιβολία οτι είναι άριστος πατέρας... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Πάω για το προτελευταίο επεισόδιο της σεζόν... cheers

α το επεισοδιο με το castle babies......η εκφραση της Μπεκετ ολα τα λεφτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

εντωμεταξυ ειδες δεν το αρνηθηκε μονο γυριζει και της κανει "he can hear us" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η ξανθια ηταν γαματη ρε και γω τη πηγαινα τρελα,γενικα υπαρχουν ορισμενοι guest στο Καστλ που ψηνομαι απειρα να τους ξαναφερουν...ειδικα την πρακτορα Τζορνταν Σω απο 2χ17&2χ18 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ειδικα τωρα στη 5 σεζον για λογους που δεν μπορω να αναφερω... Laughing

Παράθεση :
Για την αλεξις είμαι θαρρώ η τελευταία που μπορώ να μιλήσω και να την κρίνω... Laughing
έχω ακυρώσει εκδρομούλα για να διαβάσω για τις πανελλήνιες χωρίς καν
να μου το απαγορεύσει ο πατέρας μου.. βλέπετε έπρεπε να το αποφασίσω
μόνη μου, δεν είχα εγώ αυστηρό και πειθαρχημένο πατέρα σαν τον καστλ...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εχεις κανει ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ????????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω ΛΥΣΣΑΓΑ να παω 7μερη στη Βαρκελωνη επι πανελληνιων,δεν με ενδιεφερε τι και πως ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ....και πηγα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι ειναι γαματος πατερας ο Καστλ... I love you

αντε 2 επεισοδιακια σου μειναν...

-τη σιχαμενη αφηστε την μην τη ζοριζετε εχει τρελο διαβασμα αυτο το καιρο,ουτως ή αλλως οταν λεει οτι θα τη τελειωσει τη σειρα το εννοει trust me... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 4:04 pm

Να συμπληρωσω εδω οτι οποιος γκεστ ερχεται ειναι shipper (εκτος απο μια,θυμασαι Κατερινα sfirizi ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 4:22 pm

Eleni7 έγραψε:
Να συμπληρωσω εδω οτι οποιος γκεστ ερχεται ειναι shipper (εκτος απο μια,θυμασαι Κατερινα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ).

ποια λες ποια λες???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seaside

seaside


Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 4:34 pm

xezoulina έγραψε:
[α το επεισοδιο με το castle babies......η εκφραση της Μπεκετ ολα τα λεφτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

εντωμεταξυ ειδες δεν το αρνηθηκε μονο γυριζει και της κανει "he can hear us" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.])

Ναι ρε συ δεν έκανε ΚΑΝ τον κόπο να το αρνηθεί... dunato gelio dunato gelio dunato gelio φοβερό στιγμιότυπο πραγματικά...

Παράθεση :
η ξανθια ηταν γαματη ρε και γω τη πηγαινα τρελα,γενικα υπαρχουν ορισμενοι guest στο Καστλ που ψηνομαι απειρα να τους ξαναφερουν...ειδικα την πρακτορα Τζορνταν Σω απο 2χ17&2χ18 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ειδικα τωρα στη 5 σεζον για λογους που δεν μπορω να αναφερω... Laughing
Δεν ξέρω για ποιούς λόγους το λες αυτό θα καταλάβω στην πορεία αλλά συμφωνώ χίλια τα εκατό... η τζορνταν σω ήταν το καλύτερο γκεστ κατα την γνώμη μου... θεά η γυναίκα, δεν κόλωνε πουθενά και στα επεισόδια 2χ17 και 2χ18 έδωσε μια επιπλέον αξία... μακάρι να την ξαναδούμε...

Παράθεση :
Παράθεση :
Για την αλεξις είμαι θαρρώ η τελευταία που μπορώ να μιλήσω και να την κρίνω... Laughing
έχω ακυρώσει εκδρομούλα για να διαβάσω για τις πανελλήνιες χωρίς καν
να μου το απαγορεύσει ο πατέρας μου.. βλέπετε έπρεπε να το αποφασίσω
μόνη μου, δεν είχα εγώ αυστηρό και πειθαρχημένο πατέρα σαν τον καστλ...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εχεις κανει ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ????????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ναι... και δεν ήταν η μοναδική φορά που έχανα ευκαιρίες για εξετάσεις και κ*λοδιαγωνίσματα.. dunato gelio dunato gelio


Παράθεση :
εγω ΛΥΣΣΑΓΑ να παω 7μερη στη Βαρκελωνη επι πανελληνιων,δεν με ενδιεφερε τι και πως ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ....και πηγα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Εύγε παιδί μου... dunato gelio είμαι σίγουρη πάντως οτι καλοπέρασες στην βαρκελώνη, άρα άξιζε Cool


Eleni7 έγραψε:
Να συμπληρωσω εδω οτι οποιος γκεστ ερχεται ειναι shipper (εκτος απο μια,θυμασαι Κατερινα sfirizi ).
Είμαι σίγουρη οτι κάποια στιγμή θα καταλάβω για ποιά λέτε.. Laughing



Παρεπιπτόντως είδα και το 2χ23 Very Happy

Και θέλω να τα χώσω σε κάποια... ooxi
Καλά ρε μπέκετ, καλά ρε βλήμα πότε πρόλαβες να τα φτιάξεις με τον ψηλό?? Shocked και άντε να το δεχτώ αυτό αλλά βρες καλύτερο μέρος για τα φιλιά σας, ήταν ανάγκη να σας δεί ο καστλ?? lloradera αγαπώ λατρεύω την μπεκετ αλλά όταν είδα την στεναχώρια στο πρόσωπο του καστλ... No No καημένε αυτή η γυναίκα θα σε ρίξει στα πατώματα μου φαίνεται Laughing

Εντάξει δεν ήταν κακό το επεισόδιο αλλά βαρέθηκα λιγάκι με την υπόθεση, δεν ήταν και ότι καλύτερο έχουμε δεί αλλά η κλαιούσα που ανακρίνανε και δεν μπορούσε να αρθρώσει λέξη απο τους λιγμούς με έκανε και γέλασα dunato gelio dunato gelio

Η διαμάχη μεταξύ των αντίζηλων ήταν ωραία αλλά σαν να το τράβηξαν παραπάνω.. lol! είχε γέλιο ναι αλλά ήταν η πρώτη φορά που παρατήρησα οτι ο καστλ δεν το κάνει για πλάκα αλλά τον ενδιέφερε πραγματικά να αποδείξει τις ικανότητες του στην μπέκετ... στο επεισόδιο αυτό ζήλευε μεν αλλά με έναν τελείως διαφορετικό τρόπο και εκεί φαίνεται οτι έχει τσιμπηθεί για τα καλά και όταν είδε την κειτ να φιλιέται με τον άλλον πόνεσε το παιδί... No

Ο εσποζιτο και ο ραιαν πάντως έχουν συνειδητοποιήσει την όλη κατάσταση και δουλεύουν τον ρικ κάτι που απολαμβάνω πολύ... Laughing επιπλέον έχουν γίνει φοβερή ομάδα και θεωρούν δικό τους άνθρωπο τον καστλ, θυμώνουν/παρεξηγούνται δίθεν/δουλεύουν ο ένας τον άλλον/γελάνε όπως κάνουν όλοι οι φίλοι....

Αυτά θυμάμαι, αυτά είπα...


Τρέχω για το φινάλε... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 5:07 pm

γαματα περασαμε,η Βαρκελωνη ειναι απιστευτη πολη ουτως ή αλλως.. Cool

χαχαχαχαχαχα σ εκνευρισε η Μπεκετ???

και που σαι ακομαααα......εχει να περασει τα παθη του Χριστου ο Καστλ καλη υπομονη.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα δεν ηξερε οτι ηταν στο διαδρομο και η αλλη,που να τον φιλουσε τον Ντεμινγκ στις τουαλετες????? Laughing

και ειδες με τι παθος φιλιοντουσαν ε? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εσπο-Ραιαν ειναι οικογενεια πλεον ρε,μαζι με τον Ρικ κανουν απιστευτο team,πρεπει να τους δεις και μονους τους για να καταλαβεις....

και το χοντρο δουλεμα δεν εχει ξεκινησει ακομα....ειδικα ο Εσπο θα τον καραδουλευει απο δω και στο εξης.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βασικα ο Εσπο τους δουλευει και τους 2....με την Μπεκετ ειναι αφασια.. Laughing

καλο φιναλε..... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 40 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 51 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: