Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 50 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Μάης 06, 2012 2:45 am

Τι μαραθωνιο καλε;Mythology;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Μάης 06, 2012 12:18 pm

ειδα 2χ13, 2χ17,2χ18 (οχι Μythology αλλα μ αρεσαν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) ειδα τις καλυτερες σκηνες απ το 2χ19 και λιγο απ το 2χ21

σημερα θα μπω 3 σεζον και θ αφησω γι αυριο τη 4η
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Μάης 06, 2012 12:39 pm

Ουαου.Εσυ πηρες φωτια!Εγω δεν εχω δει τιποτα ακομα.Ισως ξεκινησω το βραδυ μαραθωνιο mythology και τον τελειωσω και αυριο

Για να σιγουρευτω οτι τα θυμαμαι καλα,mythology (ή επεισοδια που εχουν απλη αναφορα στην υποθεση) ειναι:

1x10
2x13
3x13
3x24
4x01
4x12

και νομιζω οτι αναφορα εχουμε και καπου στο 1x04 ή 1x05 (δεν θυμαμαι σε πιο απο τα 2,αλλα ειναι αυτο που μαθαινουμε την ιστορια για το ρολοι και το δακτυλιδι της Κειτ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Μάης 06, 2012 12:46 pm

στο 1χ05 ναι, αλλα δεν μαθαινεις και πολλα ουσιαστικα στη 1 σεζον γι αυτο δεν εκανα rewatch απο κει γιατι την ειδα κιολας προσφατα ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 12:36 am

Φελ,λες οτι θα δεις την 5η σεζον μαζι μας αλλα εχεις κολλησει στο 2x15.Αντε να ξαναπαιρνει μπρος η μηχανη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seaside

seaside


Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 1:13 am

Ξέρω δεν έχω σχολιάσει τίποτα απο τον δεύτερο κύκλο όπως θα ήθελα, δεν έχω όμως χρόνο ούτε για να σχολιάσω ούτε για να δώ τα επεισόδια και αυτό με στεναχωρεί ιδιαίτερα γιατί η σειρά μου αρέσει πάρα πολύ και την θεωρώ απο τις καλύτερες αν όχι η καλύτερη στο είδος της (τις αστυνομικές συνήθως τις βαριέμαι απο ένα σημείο και μετά αλλά το καστλ όχι απλά μου κρατάει το ενδιαφέρον αλλά όσο προχωράνε τα επεισόδια τόσο πιο πολύ με κερδίζει...)

Σήμερα όμως είχα χρόνο και είδα 8 επεισόδια στην σειρά... Laughing απο το 2χ14 μέχρι το 2χ21..
Είχα τόσα να πώ αλλά τα ξέχασα dunato gelio τα έχω κάνει σαλάτα στο κεφάλι μου...

Βέβαια κάποια επεισόδια μου έχουν μείνει πρισσότερο, ένα απο αυτά είναι το 2χ13 το οποίο το έχω δεί πρίν απο 4 βδομάδες αλλά παρόλα αυτά το θυμάμαι χαρακτηριστικά και το θεωρώ απο τα καλύτερα επεισόδια της σειράς... είχαμε και εξελίξεις στο θέμα που καίει την μπεκετ, το κουστουμαρισμένο τομάρι πέθανε, αυτός που κρύβεται πίσω απ'όλα όμως παίζει να τους ταλαιπωρήσει πολύ μέχρι να τον πιάσουν...!!!

Το 2χ14 επίσης ήταν τέλειο επεισόδιο.... το διπλό ραντεβού δεν υπήρχεεεεεε dunato gelio dunato gelio dunato gelio μ'αρέσει που και η κειτ και ο ρικ βγήκαν υποτίθεται με γκόμενους και στο τέλος κατέληξαν να ασχολούνται με την υπόθεση πάλι στην μέση των ραντεβού τους... ρε αυτοί οι δύο ταιριάζουν πολύ, και ΟΛΟΙ τους έχουν πάρει πρέφα εκτός απο τους ίδιους... στο ίδιο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά ήταν και η φάση με την εφημερίδα dunato gelio καημένε ρικ φτηνά την γλύτωσες πάλι... dunato gelio εντω μεταξύ ράιαν και εσποζίτο όλα τα ευρώ... απίστευτοι οι τύποι!!!!!

2χ17 και 2χ18 τα παρακολούθησα με κομμένη την ανάσα... κάτι τέτοια επεισόδια με καθηλώνουν πραγματικά και κάπου εδώ κατάλαβα οτι η μπεκετ με τον καστλ τα έχουν κανονικά απλά δεν το ξέρουν... Laughing λίγο που εκείνος είχε ενοχές που ένας κατεξακολούθηση δολοφόνος κυνηγούσε την μπεκετ, λίγο που εκείνη τον καθησύχαζε οτι δεν φταίει εκείνος γιαυτό, λίγο που εκείνος πηγαινοερχόταν σπίτι της για να την προσέχει, λίγο που της έφτιαξε πρωινό, λίγο που την φιλοξένησε σπίτι του, λίγο που εκείνη έφτιαξε αυτή τη φορά πρωινό, λίγο το βλέμμα του το ανήσυχο όταν είδε να τινάζεται στον αέρα το σπίτι της.. ε πολύ θέλει ο τηλεθεατής να σας πάρει χαμπάρι ρε????

Το 2χ19 πρέπει να το ξαναδώ... έχασα τις μισές ατάκες απο το γέλιο με τα μικροατυχήματα του καστλ... dunato gelio ναι ναι η κατάρα της μούμιας έφταιγε για όλα dunato gelio και έψαχνε τρόπο να την σπάσει dunato gelio εντάξει θεός... ειλικρινά γελούσα καθόλη τη διάρκεια του επεισοδίου, πήρα τηλέφωνο και έναν φίλο μου που και εκείνος πιστεύει σε κάτι τέτοια και τον παρηγόρησα οτι δεν είναι ο μόνος τελικά στον κόσμο που πιστεύει σε κατάρες... dunato gelio

Επεισόδιο 2χ21 ενδιαφέρον απο πολλές απόψεις.... καταρχήν απο πλευράς εσποζίτο, σαν ιστορία είχε πολλές ανατροπές και είχε αγωνία και αμφιβολία μέχρι την τελευταία στιγμή.. ο εσποζίτο φυσικά μοναδικός...!!! καταδεύτερον είχαμε ζηλίτσες καστλ και αυτή τη φορά ήταν λίγο πιο σοβαρός ο τρόπος που ζήλευε ή ήταν ιδέα μου?? klaps κανόνισε κειτ έτσι και πληγώσεις το παλικάρι θα πέσουν να σε φάνε όλοι... και εμείς εδώ όταν λέμε όλοι εννοούμε όλοι... Laughing


Σίγουρα θα έχω ξεχάσει κάτι αλλά τα είδα όλα μαζεμένα, πόσα να χωρέσει η είδη περιορισμένη μνήμη μου?? dunato gelio
Αύριο ίσως τελειώσω τον 2ο κύκλο με το καλό... lol!


Υ.Γ.--> Αυτός ο tom demming θα μας απασχολήσει?? scratch θα παίξει κάτι ανάμεσα σε αυτόν και την κειτ?? θα ενδώσει η κειτ?? θα γίνει τούρμπο ο καστλ?? (εντάξει σταματάω Razz )

Υ.Γ.2--> Ελένηηηηηη ΤΙ ΥΠΟΓΡΑΦΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??? wtf wtf wtf πότε γίνεται αυτό?? που?? γιατί?? πώς?? wtf (δε μου κάνει εμένα καλό να απέχω απο τα σπόιλερς..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 1:52 am

Καταρχας, που εισαι εσυ παιδι μου και σε χασαμε;Ειχα ξεχασει τελειως σε ποιο σημειο εισαι!

Χιλια συγνωμη για το σποιλερ της υπογραφης!Κακως το εβαλα.Ειναι και η Mik που δεν εχει φτασει ακομα εκει.Μαλακια μου.Βγαλε εσυ πρωτα την δευτερη σεζον.Προχωρα στην τριτη που καπου στα μισα θα παρεις μια μικρη Κιντερ εκπληξη και θα ερθει και η ωρα αυτης της σκηνης.Απολαυσε το ταξιδι μεχρι να φτασεις εκει γιατι το 90% της αξιας αυτης της σκηνης ειναι "κρυμμενο" μεσα σε 4 ολοκληρωμενες σεζον.Αυτο δεν μπορει να σου το χαλασει κανενα σποιλερ.


Παράθεση :
μ'αρέσει που και η κειτ και ο ρικ βγήκαν υποτίθεται με γκόμενους και στο τέλος κατέληξαν να ασχολούνται με την υπόθεση πάλι στην μέση των ραντεβού τους...

Και οχι μονο αυτο.Να θαβουν και τους συνοδους τους απο πανω στο τελος Laughing


Παράθεση :
στο ίδιο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά ήταν και η φάση με την εφημερίδα καημένε ρικ φτηνά την γλύτωσες πάλι...

Το περιφημο συζυγικο καυγαδακι (γιατι τετοιο ηταν) για την εφημεριδα Laughing


Παράθεση :
2χ17 και 2χ18 τα παρακολούθησα με κομμένη την ανάσα...

Δεν το εχω πει ακομα εδω.Το λεω τωρα.Τα αγαπημενα μου two-parters ειναι αυτα της 2ης.Δεν ξερω γιατι.....



Παράθεση :
λίγο που εκείνος είχε ενοχές που ένας κατεξακολούθηση δολοφόνος κυνηγούσε την μπεκετ, λίγο που εκείνη τον καθησύχαζε οτι δεν φταίει εκείνος γιαυτό, λίγο που εκείνος πηγαινοερχόταν σπίτι της για να την προσέχει, λίγο που της έφτιαξε πρωινό, λίγο που την φιλοξένησε σπίτι του, λίγο που εκείνη έφτιαξε αυτή τη φορά πρωινό, λίγο το βλέμμα του το ανήσυχο όταν είδε να τινάζεται στον αέρα το σπίτι της..

Οχι μονο τα χουν.Παντρεμενοι ειναι Laughing



Παράθεση :
Το 2χ19 πρέπει να το ξαναδώ... έχασα τις μισές ατάκες απο το γέλιο με τα μικροατυχήματα του καστλ...

Ειναι επικο το 19.Και αυτη η Κειτ μεγαλο πουτανακι.Τι του εφτιαξε του ανθρωπου;Μια με την καρεκλα,μια με την καφετιερα.Εν τω μεταξυ στην σκηνη που ο Ρικ φευγει απο το τμημα με σκισμενο παντελονι η σουσουραδα τον παιρνει ματι κανονικο Laughing



Παράθεση :
Επεισόδιο 2χ21 ενδιαφέρον απο πολλές απόψεις.... καταρχήν απο πλευράς εσποζίτο, σαν ιστορία είχε πολλές ανατροπές και είχε αγωνία και αμφιβολία μέχρι την τελευταία στιγμή.. ο εσποζίτο φυσικά μοναδικός...!!!

Εσπο και Ραιαν ειναι πολυ ενδιαφεροντες χαρακτηρες.Χαιρομαι που μερικες φορες τους βλεπουμε σε πιο σοβαρο υφος.Θα δεις και παρακατω....



Παράθεση :
Αυτός ο tom demming θα μας απασχολήσει??

Οχι ακριβως (ή πιο σωστα οχι για πολυ).Θα δεις...


Παράθεση :
θα παίξει κάτι ανάμεσα σε αυτόν και την κειτ?? θα ενδώσει η κειτ?? θα γίνει τούρμπο ο καστλ??

Θα δεις,θα δεις,θα δεις....



Παράθεση :
κανόνισε κειτ έτσι και πληγώσεις το παλικάρι θα πέσουν να σε φάνε όλοι...

Ενα σου λεω.Εγω και η Κατερινα με μερικα τερτιπια της Κειτ φτασαμε στο σημειο (αν και λατρευουμε Μπεκετ) να τεινουμε προς team Castle.Θα τραβηξει πολλα ο φουκαρας.Το θετικο ειναι οτι η στεναχωρημενη φατσουλα του λεει Laughing


ΥΓ.Φελ,η seaside σε εφαγε λαχανο.ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Σαβ Μάης 19, 2012 3:06 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seaside

seaside


Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 2:41 am

Eleni7 έγραψε:
Καταρχας, που εισαι εσυ παιδι μου και σε χασαμε;Ειχα ξεχασει τελειως σε ποιο σημειο εισαι!
Ασε, έτρεχα για διάφορα αλλά σήμερα που έβρεχε και δεν μπορούσα να τρέχω, είδες, 8 επεισόδια μαζεμένα έβγαλα... Laughing

Παράθεση :
Χιλια συγνωμη για το σποιλερ της υπογραφης!Κακως το εβαλα.Ειναι και η Mik που δεν εχει φτασει ακομα εκει.Μαλακια μου.
Καλέ σιγά δεν έγινε και τίποτα.... τώρα απλώς έχω σκάσει ολίγον για το πότε θα φτάσω να το δώ αυτό... Razz και ξέρεις στον πρώτο κύκλο δεν είχα θέμα αλλά στον δεύτερο κύκλο τα πράγματα μεταξύ τους έχουν προχωρήσει πολύυυυ και με δυσκολία πλέον κρατιέμαι να μην διαβάσω σποιλερς.... άσε που όταν είδα την υπογραφή σου σκέφτηκα να ξεκινήσω την σειρά ανάποδα, για τέτοια ανυπομονησία μιλάμε.. dunato gelio

Παράθεση :
Βγαλε εσυ πρωτα την δευτερη σεζον.Προχωρα στην τριτη που καπου στα μισα θα παρεις μια μικρη Κιντερ εκπληξη και θα ερθει και η ωρα αυτης της σκηνης.Απολαυσε το ταξιδι μεχρι να φτασεις εκει γιατι το 90% της αξιας αυτης της σκηνης ειναι "κρυμμενο" μεσα σε 4 ολοκληρωμενες σεζον.Αυτο δεν μπορει να σου το χαλασει κανενα σποιλερ.
Άντε επειδή τα λες έτσι ωραία, με έπεισες... Cool πέρα απο την πλάκα όσο και αν τα σποιλερς είναι πειρασμός, όταν ξέρω οτι μπορώ να δώ όποτε θέλω το επόμενο επεισόδιο τότε δεν αγγίζω τίποτα..


Παράθεση :
Παράθεση :
μ'αρέσει που και η κειτ και ο ρικ βγήκαν υποτίθεται με γκόμενους και στο τέλος κατέληξαν να ασχολούνται με την υπόθεση πάλι στην μέση των ραντεβού τους...

Και οχι μονο αυτο.Να θαβουν και τους συνοδους τους απο πανω στο τελος Laughing
Ναι ρε φίλε.. dunato gelio dunato gelio αυτοί φέρθηκαν "ανορμάλ", οι συνοδοι την πλήρωσαν... dunato gelio


Παράθεση :
Παράθεση :
στο ίδιο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά ήταν και η φάση με την εφημερίδα καημένε ρικ φτηνά την γλύτωσες πάλι...

Το περιφημο συζυγικο καυγαδακι (γιατι τετοιο ηταν) για την εφημεριδα Laughing
Α γειά σου... θύμιζε όντως σηζυγικό καυγαδάκι έτσι?? όχι αστεία... Laughing


Παράθεση :
Παράθεση :
2χ17 και 2χ18 τα παρακολούθησα με κομμένη την ανάσα...

Δεν το εχω πει ακομα εδω.Το λεω τωρα.Τα αγαπημενα μου two-parters ειναι αυτα της 2ης.Δεν ξερω γιατι.....
Λογικό ρε συ... Αυτά τα επεισόδια είχαν κάτι το διαφορετικό που δεν τα συναντούσες (εγώ τουλάχιστον) στα περισσότερα άλλα... είχαν κάτι πιο "βαρύ" σε σχέση με τα υπόλοιπα και αυτό τους πρόσδιδε μια επιπλέον δυναμική... άσε που είχε να κάνει με το πρωταγωνιστικό ζευγάρι κάτι που με ενθουσιάζει.... δεν βαρέθηκα ούτε δευτερόλεπτο και ναι δε το συζητώ, θα τα ξανάβλεπα ΑΝΕΤΑ....


Παράθεση :
Οχι μονο τα χουν.Παντρεμενοι ειναι Laughing
dunato gelio dunato gelio
Να διαφωνήσω σ'αυτό?? ΠΟΤΕ...


Παράθεση :
Παράθεση :
Το 2χ19 πρέπει να το ξαναδώ... έχασα τις μισές ατάκες απο το γέλιο με τα μικροατυχήματα του καστλ...

Ειναι επικο το 19.Και αυτη η Κειτ μεγαλο πουτανακι.Τι του εφτιαξε του ανθρωπου;Μια με την καρεκλα,μια με την καφετιερα.Εν τω μεταξυ στην σκηνη που ο Ρικ φευγει απο το τμημα με σκισμενο παντελονι η σουσουραδα τον παιρνει ματι κανονικο Laughing
Τώρα που τα αναφέρεις τα θυμάμαι και γελάω μόνη μου... dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Εντάξει θεά η κειτ dunato gelio μετά καταλάβαμε βέβαια γιατί τα έκανε όλα αυτά, ήθελε να θαυμάσει αξιοθέατα η άτιμη sfirizi Laughing


Παράθεση :
Εσπο και Ραιαν ειναι πολυ ενδιαφεροντες χαρακτηρες.Χαιρομαι που μερικες φορες τους βλεπουμε σε πιο σοβαρο υφος.Θα δεις και παρακατω....
Είναι φοβεροί χαρακτήρες και χαίρομαι και εγώ που ακούω οτι θα δούμε και άλλα επεισόδια να επικεντρώνονται σε εκείνους...

Παράθεση :
Παράθεση :
Αυτός ο tom demming θα μας απασχολήσει??

Οχι ακριβως.Θα δεις...
Χμμμμ μάλιστα... scratch

Παράθεση :
Παράθεση :
θα παίξει κάτι ανάμεσα σε αυτόν και την κειτ?? θα ενδώσει η κειτ?? θα γίνει τούρμπο ο καστλ??

Θα δεις,θα δεις,θα δεις....
Τώρα βοήθησες πολύ... dunato gelio τι θα δώ, τι θα δώ?? Laughing


Παράθεση :
Παράθεση :
κανόνισε κειτ έτσι και πληγώσεις το παλικάρι θα πέσουν να σε φάνε όλοι...

Ενα σου λεω.Εγω και η Κατερινα με μερικα τερτιπια της Κειτ φτασαμε στο σημειο (αν και λατρευουμε Μπεκετ) να τεινουμε προς team Castle.Θα τραβηξει πολλα ο φουκαρας.Το θετικο ειναι οτι η στεναχωρημενη φατσουλα του λεει Laughing
Ωχ Ωχ.... Rolling Eyes
Ναι ρε συ έχει τέλειο υφάκι όταν στεναχωριέται... αλλά μην τον ταλαιπωρήσει πολύ η άλλη No άντε να δώ τι θα δώ...

Παράθεση :
ΥΓ.Φελ,η seaside σε εφαγε λαχανο.ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ.....
dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 3:58 am

αχαχαχαχα οχι ρε πουστη χανω τους γαματους σχολιασμους οταν λειπω για ποτακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

seaside που σαι κοριτσι μου???????

missed ya! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

νταξει νταξει συγχωρεμενη, ουτως ή αλλως σημερα ειδες 8 επεισοδια σερι τι αλλο πια να κανεις για να επανορθωσεις??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειδες ποσο καλυτερο γινεται με το καιρο το Καστλ???????Αυτη ειναι η μαγεια του, οτι παει ανηφορικα (τουλαχιστον μεχρι στιγμης) και καθε σεζον ξεπερναει τη προηγουμενη.Κυριως καθε φιναλε ειναι καλυτερο απ το προηγουμενο-δεν ξερω πραγματικα πως το κανουν αυτο!!!Θα το παρατηρησεις κι εσυ..

ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ σημαντικη συμβουλη!Εγω και η Ελενη δεν ξερεις ΠΟΣΟ σε ζηλευουμε αυτη τη στιγμη.Το γεγονος οτι θα χεις και τις 4 σεζον κατεβασμενες χωρις το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΠΟΙΛΕΡ εκτος απ την υπογραφη (μαλακια Ελενη αλλα δεν πειραζει,σιγα μικρο το κακο) ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΤΟΥ....ΜΗΝ κανεις το λαθος και δεις τπτ αντιστροφα,δεν εχει νοημα ετσι,ολη η ομορφια του Καστλ ειναι η εξελιξη των χαρακτηρων...ειδες πως ηταν στη 1 σεζον..εχουν καμια σχεση με τη 2? Στη τριτη ειναι επισης διαφορετικοι...στη 4 ακομα περισσοτερο...χωρις να μεταλλασεται ο χαρακτηρας τους η σχεση τους διαρκως μεταβαλλεται...δες τα ολα με τη σειρα και θα αποζημειωθεις trust me...

και οσα περισσοτερα ρωτας τοσο καλυτερο...οσο ΛΙΓΟΤΕΡΑ σου απανταμε ακομα καλυτερο για σενα....απο δω και περα δεν θα λεμε σε κανεναν σημαντικα επεισοδια για να ξαφνιαζεστε οπως ειχα παθει εγω μεχρι να μπω στη 4 σεζον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seaside

seaside


Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 11:51 am

xezoulina έγραψε:
αχαχαχαχα οχι ρε πουστη χανω τους γαματους σχολιασμους οταν λειπω για ποτακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Απόλαυσε παιδάκι μου εσύ το ποτάκι σου και οι σχολιασμοί δε πάνε πουθενά, εδώ μένουν και σε περιμένουν... Laughing

Παράθεση :
seaside που σαι κοριτσι μου???????

missed ya! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
You too... Very Happy χάθηκα ρε συ όπως πάντα Laughing αλλά την επόμενη φορά πρίν λείψω τόσο θα φροντίσω να έχω δεί μέχρι το φινάλε της 4ης σεζόν.. lol!

Παράθεση :
νταξει νταξει συγχωρεμενη, ουτως ή αλλως σημερα ειδες 8 επεισοδια σερι τι αλλο πια να κανεις για να επανορθωσεις??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Δε κατάλαβες Laughing δεν είχα σκοπό να τα δώ όλα, μόνα τους με πήγαν... δεν μπορούσα να ξεκολλήσω, κάτι παρόμοιο είχα πάθει με το TVD και κυρίως με το smallville όπου είχα βγάλει ολόκληρη σεζόν σε ένα 24ωρο... Laughing


Παράθεση :
ειδες ποσο καλυτερο γινεται με το καιρο το Καστλ???????Αυτη ειναι η μαγεια του, οτι παει ανηφορικα (τουλαχιστον μεχρι στιγμης) και καθε σεζον ξεπερναει τη προηγουμενη.Κυριως καθε φιναλε ειναι καλυτερο απ το προηγουμενο-δεν ξερω πραγματικα πως το κανουν αυτο!!!Θα το παρατηρησεις κι εσυ..
Για τα φινάλε δεν ξέρω ακόμα, για να το λές κάτι παραπάνω θα ξέρεις φυσικά, όμως για τα επεισόδια μπορώ να πώ οτι πράγματι το ένα είναι καλύτερο απο το άλλο... σε κάποια φάση σκέφτηκα τι άλλο έμεινε να δούμε αφού έχουν εξαντλήσει και υποθέσεις και ατάκες, μετά κατάλαβα οτι πλανάμαι πλάνην οικτρά lol! κατάλαβα οτι έχω να δώ πολλά ακόμα... και αναφέρομαι κυρίως στους χαρακτήρες που κάθε φορά έχουν να δείξουν και κάτι καλύτερο... αλλά και οι υποθέσεις δε πάνε πίσω, κάποιες έχουν περισσότερο ενδιαφέρον και κάποιες λιγότερο όμως όσο προβλέψιμες και αν είναι, χάρη στο καστ της σειράς απολαμβάνω την "διαδρομή" μέχρι να βρεθεί ο ένοχος...


Παράθεση :
ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ σημαντικη συμβουλη!Εγω και η Ελενη δεν ξερεις ΠΟΣΟ σε ζηλευουμε αυτη τη στιγμη.Το γεγονος οτι θα χεις και τις 4 σεζον κατεβασμενες χωρις το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΠΟΙΛΕΡ εκτος απ την υπογραφη (μαλακια Ελενη αλλα δεν πειραζει,σιγα μικρο το κακο) ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΤΟΥ.....
Πώ πω εσείς τελικά είστε πολύυυ κολλημένες με την σειρά dunato gelio dunato gelio και ρε γαμώτο στεναχωριέμαι που δεν μπορώ να διαβάσω σχολιασμούς σας απο άλλα τόπικ για να μην φάω σποιλερς... αλλά δε πειράζει, όπως λες καλύτερα που δεν έχω ιδέα για το τί με περιμένει... Wink


Παράθεση :
ΜΗΝ κανεις το λαθος και δεις τπτ αντιστροφα,δεν εχει νοημα ετσι,ολη η ομορφια του Καστλ ειναι η εξελιξη των χαρακτηρων...ειδες πως ηταν στη 1 σεζον..εχουν καμια σχεση με τη 2? Στη τριτη ειναι επισης διαφορετικοι...στη 4 ακομα περισσοτερο...χωρις να μεταλλασεται ο χαρακτηρας τους η σχεση τους διαρκως μεταβαλλεται...δες τα ολα με τη σειρα και θα αποζημειωθεις trust me...
Οκ dear.. Wink Σαφέστατα δεν θα κάνω την βλακεία να δώ ούτε ένα επεισόδιο αντίστροφα... όπως έχω ξαναπεί, δεν υπάρχει και λόγος εφόσον έχω στην ποδιά μου όλα τα επεισόδια... και για να σου απαντήσω στο ερώτημα, ΚΑΜΙΑ σχέση ο πρώτος κύκλος με τον δεύτερο, έχουν αλλάξει πολλά, ο πρώτος ήταν μια εκδρομούλα στο εξοχικό, χαλαρά πράγματα Laughing ο δεύτερος ειδικά απο την μέση και μετά σε τραβάει να δείς παρακάτω...


Παράθεση :
και οσα περισσοτερα ρωτας τοσο καλυτερο...οσο ΛΙΓΟΤΕΡΑ σου απανταμε ακομα καλυτερο για σενα....απο δω και περα δεν θα λεμε σε κανεναν σημαντικα επεισοδια για να ξαφνιαζεστε οπως ειχα παθει εγω μεχρι να μπω στη 4 σεζον...
Κατάλαβα... *ξεροβήχει διστακτικά* τώρα που το θυμήθηκα, η Ελένη μου ανέφερε κάτι για κιντερ έκπληξη στον 3ο κύκλο, φαντάζομαι να μην ρωτήσω καμιά σας περι τίνος πρόκειται, σιγά μη μου πείτε... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 39 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 50 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: