Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 41 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:19 am

Παράθεση :
Ωχ, ωχ θα αρχίσω τα-της γιαγιάς μου που σχολιάζει την απέναντι πατρόνα (πατρόνα,= γριά τσουλάρα)
Τσιβιτζιλού, καυλούσα ( [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ), βρωμοθύλλλικο, ελλεινή και τρισάθλια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πες στη γιαγια σου να συνεχισει να παραμενει ΥΠΕΡΤΑΤΗ και στα χναρια της αμιμητης Ντενης! Laughing Laughing Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καυλούσα!!!!αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα......ειναι σαν να της δινει καποιο αξιωμα...ουτε καυλα,ουτε καυλιαρα...καυλούσα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Είναι ακριβώς όπως έκανα όταν το βλεπα. Εχω ένα
κακό οτι πορωνομαι τραγικά όταν βλέπω κάτι. Βρίζω την τηλεόραση όλη την
ώρα, κάνω φατσούλες όταν είναι γλυκούλικα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και φυσικά απαντάω ή τους μιλάω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ε, έπρεπε να με δεις... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

α εμενα περιγραφεις παλι?Ελα για μενα μιλας παραδεξου το!Ειμαι ετσι ΑΚΡΙΒΩΣ!Μη φοβασαι να εκφραστεις εδω μεσα ολοι καμμενοι ειμαστε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΙΔΙΚΑ στις σκηνες που θα επακολουθησουν! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


με ψοφησες κακουργαααααααααααααααααααααααααα...

το νερο στ αυλακι μονιμα θα κυλουσε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:21 am

Ουαου ρε.Εχεις μορφωση οχι αστεια.Εμεις με την Κατερινα μονο την λεξη πουτανακι λεμε dunato gelio


Ασχετο αλλα εχω βαλει για personas στον Firefox αυτην εδω την επικουρα και εχω πορωθει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:22 am

Eleni7 έγραψε:
Ουαου ρε.Εχεις μορφωση οχι αστεια.Εμεις με την Κατερινα μονο την λεξη πουτανακι λεμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ασχετο αλλα εχω βαλει για personas στον Firefox αυτην εδω την επικουρα και εχω πορωθει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ελα ρε το τζιβιτζιλου ειναι ΠΑΝΑΡΧΑΙΟ αληθεια δεν το ξερεις? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

γαματο το περσονας... afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:25 am

xezoulina έγραψε:
[

Πες στη γιαγια σου να συνεχισει να παραμενει ΥΠΕΡΤΑΤΗ και στα χναρια της αμιμητης Ντενης! Laughing Laughing Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καυλούσα!!!!αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα......ειναι σαν να της δινει καποιο αξιωμα...ουτε καυλα,ουτε καυλιαρα...καυλούσα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kαλά, καμία σχέση με Ντένη αλλα είναι απίθανη.
Φαντάσου χοντρή , ξανθιά γαλανομάτα τύπου Γερμανίδα, όλη την ώρα στην τηλεόραση (ναι, ναι η Ξένια απο την ζωή της αλλης ήταν το αγαπημένο της : Πουτανάκι, βρώμα, παλιοθύληκο)

Με το που ακούει θόρυβο, πλησιάζει στο τζάμι του παραθύρου (με το πι πάντα) να δει τι γίνεται έξω. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Παράθεση :

α εμενα περιγραφεις παλι?Ελα για μενα μιλας παραδεξου το!Ειμαι ετσι ΑΚΡΙΒΩΣ!Μη φοβασαι να εκφραστεις εδω μεσα ολοι καμμενοι ειμαστε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΙΔΙΚΑ στις σκηνες που θα επακολουθησουν! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Κατάλαβα, τα ίδια καραγκιοζιλίκια...

Πες μου οτι σηκώνεσαι όρθια βρίζοντας, λες και βλέπεις αγώνα και σφυρίζει λάθος ο διαιτητής [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αν είναι, είμαστε χαμένες αδερφές, τέλος.



Παράθεση :



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


με ψοφησες κακουργαααααααααααααααααααααααααα...

το νερο στ αυλακι μονιμα θα κυλουσε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Δεν φταίω, με εμπνέουν και νομίζω οτι είναι το τέλειο gif για την περίπτωση....

Ρε ποιο νερό? Την μάνικα θα χε να ποτίζει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:26 am

Eleni7 έγραψε:
Ουαου ρε.Εχεις μορφωση οχι αστεια.Εμεις με την Κατερινα μονο την λεξη πουτανακι λεμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ασχετο αλλα εχω βαλει για personas στον Firefox αυτην εδω την επικουρα και εχω πορωθει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ναι, μόρφωση του δρόμου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και που σαι ακόμα, είναι που δεν έχω πάρει αερα εδω μέσα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:26 am

Ενταξει,αν μπει η Mik 4η παιζει και να κλαψουμε dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:27 am

Eleni7 έγραψε:
Ενταξει,αν μπει η Mik 4η παιζει και να κλαψουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελπίζω να μην αργήσω... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:30 am

Ανέφερε κανείς το καραμανουλομάνουλο??
Κατ για σένα με αγάπη υπερβολική... οφθαλμόλουτρο
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:33 am

Παράθεση :
Kαλά, καμία σχέση με Ντένη αλλα είναι απίθανη.
Φαντάσου
χοντρή , ξανθιά γαλανομάτα τύπου Γερμανίδα, όλη την ώρα στην τηλεόραση
(ναι, ναι η Ξένια απο την ζωή της αλλης ήταν το αγαπημένο της :
Πουτανάκι, βρώμα, παλιοθύληκο)

Με το που ακούει θόρυβο, πλησιάζει στο τζάμι του παραθύρου (με το πι πάντα) να δει τι γίνεται έξω. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

προσκυνω γιαγια λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



γιατι ολες οι γιαγιαδες να βλεπουνε τη ζωη της πορνης???????Και η δικια μου το βλεπε και τη συχτιριζε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Κατάλαβα, τα ίδια καραγκιοζιλίκια...

Πες μου οτι σηκώνεσαι όρθια βρίζοντας, λες και βλέπεις αγώνα και σφυρίζει λάθος ο διαιτητής [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αν είναι, είμαστε χαμένες αδερφές, τέλος.

Στο τελευταιο επεισοδιο που ειδα παραλιγο να χωσω πατσια στο πισι 2-3 φορες αλλα συγκρατηθηκα ευτυχως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το βρισιδι δεινει και παιρνει δεν το συζητω!Και οι τσιριδες ανα περιοδους αλλα ειναι στο Μute απλα χασκει το στομα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Δεν φταίω, με εμπνέουν και νομίζω οτι είναι το τέλειο gif για την περίπτωση....

Ρε ποιο νερό? Την μάνικα θα χε να ποτίζει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σε εννοω σε εννοωωωωωω.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Ενταξει,αν μπει η Mik 4η παιζει και να κλαψουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Οτι δεν θα κλαψουμε στο 3χ13 θες να πεις????????

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

για κατι τετοιες στιγμες ζω οταν βλεπουν πολλα ατομα τη σειρα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 21 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:35 am

Τέρψη έγραψε:
Ανέφερε κανείς το καραμανουλομάνουλο??
Κατ για σένα με αγάπη υπερβολική... οφθαλμόλουτρο
Σπόιλερ:

πωπωπωπωπωπωπωπωπω φερτε μου παγακια μπας και ξημερωθω σημερα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 41 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: