Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 43 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 11:39 pm

εγω δεν εχω κανει καμια απο τις 3 και την πρωτη την δινω την δευτερα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 11:44 pm

Και γαμω! dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 11:46 pm

felia έγραψε:
2χ02...

ΤΟ ΓΕΛΙΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] γελαγα σε ολο το επεισοδιο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λυσσα του ρικ με τα αγγλικα και τα ψαρια Laughing

πριν λιγες μερες εβλεπα ενα παλιο επεισοδιο του χαουζ που ελεγε...I have the gift of observation...αυτο το εχουν και ο ρικ (φαινεται πιο εντονα) αλλα και η κειτ...

και ειχε και πανσεληνο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η φαση με το στοιχημα απιστευτη και ο ραιαν με τον εσποζιτο επισης [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αρχικα εκει που ειπαν να μην το μαθει η κειτ λεω και θα το μαθει και θα μπει στο παιχνιδι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αλλα ενταξει φαινοταν πως θα ηταν κοινη η υποθεση ..δεν υπηρχε περιπτωση να χασει κανενας Laughing ομως και παλι η φαση ηταν ολα τα λεφτα...

βεβαια εκει που για να "σπασουν" τον εναν δουλεψαν τον αλλον υποπτο,...οκ ΠΟΣΟ πιο προβλεψιμο; Laughing

btw...η φαση που ο καστλ νομιζε πως η μαρθα χτυπαγε την αλεξις απιστευτη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ωραιο το στοιχημα αλλα θα θελα να δω και μια αναλογη φαση με την μπεκετ και τον ρικ να ειναι σε αντιπαλα στρατοπεδα Cool lol!

σε αντιπαλα στρατοπεδα σημαινει ο Ρικ να δουλεψει με Ραιαν Εσποζιτο γιατι προφανως και δεν μπορει να χει υποθεση μονος του,δεν ειναι μπατσος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εκτος κι αν εννοεις να βαλουν στοιχημα ποιος θα βρει πρωτος τον δολοφονος πραγμα που γινεται στο 3χ01 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα το το 2χ02,αγαπημενο επεισοδιο πολυ γελιοοοο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειδικα οταν ολοι το κρυβουν απ τη Μπεκετ και βαζουν στοιχηματα..

και οταν ο Ρικ γραφει στην αιθουσα ανακρισης "you're toast" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν θα νικαγε κανεις,φανταζεσαι τον Ρικ απο τωρα και στο εξης να κυκλοφορυσε ξυρισμενος με φορεμα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και καλα αυτος αλλα και η Μεπκετ κουρουπα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

λυσσαξες πια με το ματι της Μαρθας ουτε δικο σου να τανε μαρη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

που θες να ξερω τι εχει,ελπιζω οχι κανα καταρρακτη Laughing

παντως οντως φαινεται λιγακι ερεθισμενο κλπ

η εγγονη της θα της εριξε κανα μπουκετο.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 11:50 pm

xezoulina έγραψε:
σε αντιπαλα στρατοπεδα σημαινει ο Ρικ να δουλεψει με Ραιαν Εσποζιτο γιατι προφανως και δεν μπορει να χει υποθεση μονος του,δεν ειναι μπατσος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εκτος κι αν εννοεις να βαλουν στοιχημα ποιος θα βρει πρωτος τον δολοφονος πραγμα που γινεται στο 3χ01 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ο ανταγωνισμος μεταξυ τους θα εχει ενδιαφερον Laughing



Παράθεση :


καλα ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν θα νικαγε κανεις,φανταζεσαι τον Ρικ απο τωρα και στο εξης να κυκλοφορυσε ξυρισμενος με φορεμα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και καλα αυτος αλλα και η Μεπκετ κουρουπα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Παράθεση :
λυσσαξες πια με το ματι της Μαρθας ουτε δικο σου να τανε μαρη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

που θες να ξερω τι εχει,ελπιζω οχι κανα καταρρακτη Laughing

παντως οντως φαινεται λιγακι ερεθισμενο κλπ

η εγγονη της θα της εριξε κανα μπουκετο.. Laughing

ρε συ δεν αστειευομαι σαν να ηταν γυαλινο ηταν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



@ ελενη δεν ειναι και γαμω...γαμ#$%*^$&% τα ειναι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 11:51 pm

Παράθεση :
@ ελενη δεν ειναι και γαμω...γαμ#$%*^$&% τα ειναι

Πες το και ετσι dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 11:56 pm

α καλε κι εγω εχω 3-4 εργασιες να παραδωσω αλλα απο το αγχος μου εκανα tumblr! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:10 am

Ετσι... mpoxoxo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:13 am

εντωμεταξυ δεν μπορω να καταλαβω αν μου αρεσει τωρα που το ειδα απ την "εσωτερικη του μερια"...

ναι μεν κανεις reblog κλπ αλλα μπαινεις στο τρυπακι, ποσα like εχεις και ποσους followers εχεις και τι πρεπει να ανεβαζεις και τι οχι κλπ κλπ....

οταν ημουν anon ειχα το κεφαλι μου ησυχο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:15 am

εσυ εκανες tumblr εγω ειδα και το 2x03...Laughing

απο την αρχη φαινοταν πως ηταν ο συζυγος...

btw το μισο cw και το παλιο wb εχει περασει ηδη απο αυτη τη σειρα....να υποθεσω πως στα επομενα επεισοδια περναει και το αλλο μισο Laughing

ο καστλ πηγε να την πεσει την μπειμπισιτερ της κορης της..AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAA [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η μπεκετ ειχε κανει μοντελινγκ MOYXAXAXAXAXAXAAA[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ωχ και να το μαθει αυτο ο ρικ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η πλακα ειναι πως ο εσποζιτο και ο ραιαν καθισαν και το εψαξαν μονο απο την καρτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ωραιο το χαμογελακι της κειτ οταν ο ρικ της ειπε πως θα της δωσει να διαβασει το βιβλιο Cool ....και ρε σεις αυτη ειναι φανατικη μεχρι τα μπουνια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

btw οι θεωριες του καστλ τα σπανε Laughing οπως και οι σκηνες του με την μαρθα σε αυτο το επεισοδιο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 25 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:28 am

axaxaxaxaxaxa μαλακες δεν παμε καλα..εγω σημερα δεν μετραω καν ποσες ωρες εχω κλεισει στο pc ,εχω εναν πονοκεφαλο απο δω μεχρι τη καλαματα,πολυ δημιουργικη μερα...NOT [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ ΜΩΡΗ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΜΟΥΜΙΑ,ελα προλαβαινεις μεχρι τις 7 Μαιου να μας φτασεις τρολολολ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το επεισοδιο δεν το θυμαμαι καθολου αλλα θυμαμαι την υπερτατη φωτογραφια της Μπεκετ με την ρακετα μουαχαχαχαχαχαχαχα Ραιαν Εσπο εεεετσι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ρε γαμωτο ΕΠΡΕΠΕ να το μαθει ο Ρικ...ΕΠΡΕΠΕ....

τι θεωρια ειπε παλι ο χρυσος μου?

αυτη για την cia? για ζομπι ή για εξωγηινους? Laughing Laughing Laughing

ρε η Μπεκετ εχει διαβασει ΟΛΑ του τα βιβλια ακομα και τα πιο καμμενα...και μου φαινεται οτι κανει ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ που κραταει τοσο τα αισθηματα της..δηλαδη εγω ετσι και ημουν καμμενη μ εναν συγγραφεα και τον γνωριζα και ηταν και μανουλι θα κρατουσα κι απο ενα μπολ μαζι μου καθε μερα να μαζευω τα σαλια.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

απορω πως το κανει το πουτανακι...αλλα ειπαμε ειναι πουτανακι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εξελισεται αργα και μεθοδικα...θα το καταλαβεις... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 25 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 43 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: