Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 44 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:28 am

@Κατερινα,μην μου αρχισεις την γκρινια τωρα!Θα σου δινουμε καθημερινα views εμεις!(μετρανε τα views στο tumblr; scratch )


@Φελια,τι εισαι εσυ παιδακι μου;Που να δεις και 2x13,2x17,2x18.Δεν θα σταματας με τιποτα!


Παράθεση :
btw οι θεωριες του καστλ τα σπανε

Θα χορτασει το αυτι σου θεωριες!Το τι κουλαμαρες εχεις να ακουσεις (Κατερινα,θυμασαι τον Νικολαι το γυμναστη; dunato gelio )


Παράθεση :
btw το μισο cw και το παλιο wb εχει περασει ηδη απο αυτη τη σειρα

Ενα θα σου πω.Στην 4η σεζον κανει γκεστ ο Justin Hurtley!


Παράθεση :
ο καστλ πηγε να την πεσει την μπειμπισιτερ της κορης της..AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAA

Στις πρωτες 2 σεζον την επεφτε σε οποια εβλεπε.Μετα τιποτα....Το παιδι ειναι In love


Παράθεση :
ωχ και να το μαθει αυτο ο ρικ

Ουτε αυτο το εχει μαθει ακομα...Ειχε φαση η φατσα της Μπεκετ οταν ειδε το φοντο στην οθονη της Laughing


Παράθεση :
ωραιο το χαμογελακι της κειτ οταν ο ρικ της ειπε πως θα της δωσει να διαβασει το βιβλιο....και ρε σεις αυτη ειναι φανατικη μεχρι τα μπουνια

Οπως εμεις με τα βιβλια Harry Potter.Και που να δεις το τροπο που διαβαζει τα βιβλια του.Κανονικη ιεροτελεστια.Θα το δεις σε λιγα επεισοδια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:31 am

Παράθεση :
axaxaxaxaxaxa μαλακες δεν παμε καλα..εγω σημερα δεν μετραω καν ποσες ωρες εχω κλεισει στο pc ,εχω εναν πονοκεφαλο απο δω μεχρι τη καλαματα,πολυ δημιουργικη μερα...NOT

Ολα και ολα.Εγω σημερα εκανα και ταξιδι 5 ωρων.Το εκλεισα και λιγο το ρημαδι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:35 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Ολα και ολα.Εγω σημερα εκανα και ταξιδι 5 ωρων.Το εκλεισα και λιγο το ρημαδι!


α γυρισαμε στη φωλια μαςςςςς....γι αυτο θα ξενυχτισουμε σημερα ε? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


-Ελενη δεν εχει vews....βασικα εσυ σαν anon το μονο που μπορεις να κανεις ειναι ερωτησεις στο askbox δυστυχως... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Κατερινα,θυμασαι τον Νικολαι το γυμναστη; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σε ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ξεχνιεται ο ΝΙΚΟΛΑΙ?

Παράθεση :
Που να δεις και 2x13,2x17,2x18.Δεν θα σταματας με τιποτα!

που να δει το 3χ13 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:38 am

Παράθεση :
α γυρισαμε στη φωλια μαςςςςς....γι αυτο θα ξενυχτισουμε σημερα ε?

I wish!Δεν ηρθα με ΚΤΕΛ.Οι γονεις με εφεραν και θα φυγουν την Τριτη dunato gelio


Παράθεση :
-Ελενη δεν εχει vews....βασικα εσυ σαν anon το μονο που μπορεις να κανεις ειναι ερωτησεις στο askbox δυστυχως...

Α θα σε ρωταμε συνεχεια εμεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:40 am

xezoulina έγραψε:
axaxaxaxaxaxa μαλακες δεν παμε καλα..εγω σημερα δεν μετραω καν ποσες ωρες εχω κλεισει στο pc ,εχω εναν πονοκεφαλο απο δω μεχρι τη καλαματα,πολυ δημιουργικη μερα...NOT [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ ΜΩΡΗ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΜΟΥΜΙΑ,ελα προλαβαινεις μεχρι τις 7 Μαιου να μας φτασεις τρολολολ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ειμαι σιγουρη πως ΠΟΛΥ θα το ηθελες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :
το επεισοδιο δεν το θυμαμαι καθολου αλλα θυμαμαι την υπερτατη φωτογραφια της Μπεκετ με την ρακετα μουαχαχαχαχαχαχαχα Ραιαν Εσπο εεεετσι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και ρε γαμωτο ΕΠΡΕΠΕ να το μαθει ο Ρικ...ΕΠΡΕΠΕ....

τετοιες ευκαιριες δεν επρεπε να χανονται Laughing



Παράθεση :
τι θεωρια ειπε παλι ο χρυσος μου?

αυτη για την cia? για ζομπι ή για εξωγηινους? Laughing Laughing Laughing

για μοντελα που σκοτωνουν μοντελα Laughing

Παράθεση :
ρε η Μπεκετ εχει διαβασει ΟΛΑ του τα βιβλια ακομα και τα πιο καμμενα...και μου φαινεται οτι κανει ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ που κραταει τοσο τα αισθηματα της..δηλαδη εγω ετσι και ημουν καμμενη μ εναν συγγραφεα και τον γνωριζα και ηταν και μανουλι θα κρατουσα κι απο ενα μπολ μαζι μου καθε μερα να μαζευω τα σαλια.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

φαινοταν απο αυτο που ειχε πει ο σορενσον ετσι κι αλλιως πως τα βιβλια του ρικ (ολα και τα παντα) την βοηθουσαν σε δυσκολες φασεις της...και ολα αυτα χωρις να τον εχει γνωρισει κιολας...πλεον δεν υπαρχει σωτηρια Laughing




Eleni7 έγραψε:


@Φελια,τι εισαι εσυ παιδακι μου;Που να δεις και 2x13,2x17,2x18.Δεν θα σταματας με τιποτα!

τι καλε? Laughing

εσυ δεν ειπες πως παω αργα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :
Παράθεση :
btw το μισο cw και το παλιο wb εχει περασει ηδη απο αυτη τη σειρα

Ενα θα σου πω.Στην 4η σεζον κανει γκεστ ο Justin Hurtley!

ηδη ειδα τον τζορ ελ lol! ..ειδα και αλλους απο τις μαγισσες (αλλος ερωτας και εκεινη η σειρα! ...αχ τα παιδικα μου χρονια![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )



Παράθεση :
Παράθεση :
ωχ και να το μαθει αυτο ο ρικ

Ουτε αυτο το εχει μαθει ακομα...Ειχε φαση η φατσα της Μπεκετ οταν ειδε το φοντο στην οθονη της Laughing

οντως οι εκφρασεις της πολυ καλες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και μετα θα σας σκοτωσω στον ραιαν και τον εσποζιτο...μου θυμισε και παλι την λοις στο hay hay sailor με τον κλαρκ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :
Παράθεση :
ωραιο το χαμογελακι της κειτ οταν ο ρικ της ειπε πως θα της δωσει να διαβασει το βιβλιο....και ρε σεις αυτη ειναι φανατικη μεχρι τα μπουνια

Οπως εμεις με τα βιβλια Harry Potter.Και που να δεις το τροπο που διαβαζει τα βιβλια του.Κανονικη ιεροτελεστια.Θα το δεις σε λιγα επεισοδια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...δεν ειχα καμια αμφιβολια ουτε για εσας με τα βιβλια του χ.π ουτε για την μπεκετ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
axaxaxaxaxaxa μαλακες δεν παμε καλα..εγω σημερα δεν μετραω καν ποσες ωρες εχω κλεισει στο pc ,εχω εναν πονοκεφαλο απο δω μεχρι τη καλαματα,πολυ δημιουργικη μερα...NOT

Ολα και ολα.Εγω σημερα εκανα και ταξιδι 5 ωρων.Το εκλεισα και λιγο το ρημαδι!

εγω παλι σημερα ΤΟ καψιμο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] καλα παμεεε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:46 am

οταν ξεκινησεις το πρωτο fanfic για Καστλ (το δικο μου δεν μετραει) θελω να μου το ανακοινωσεις παντως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:53 am

xezoulina έγραψε:
οταν ξεκινησεις το πρωτο fanfic για Καστλ (το δικο μου δεν μετραει) θελω να μου το ανακοινωσεις παντως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


δεν ξερω γιατι αλλα προς το παρον για φανφικ δεν με τραβαει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...αλλα τα φανφικ ειναι εθισμος...οποτε δεν εγγυωμαι τιποτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:57 am

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
οταν ξεκινησεις το πρωτο fanfic για Καστλ (το δικο μου δεν μετραει) θελω να μου το ανακοινωσεις παντως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


δεν ξερω γιατι αλλα προς το παρον για φανφικ δεν με τραβαει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...αλλα τα φανφικ ειναι εθισμος...οποτε δεν εγγυωμαι τιποτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα καλομελετα.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αντε γιατι πολλα μας τα χεις πει το τελευταιο καιρο.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 12:59 am

αν ειναι και στα εχω πει ετσι... να σταματησω τοτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 1:02 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 26 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 44 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: