Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 2 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
MariaS
mkostas
felia
Τέρψη
katroulina
Eleni7
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 52 ... 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 4:35 am

Eleni7 έγραψε:
Ειπανε οτι φετος θα ασχοληθουν παραπανω με το θεμα.Ειναι πολυ θετικο αυτο.Ουσιαστικα θα εχουμε 2 mythology να ασχολουμαστε απο την νεα σεζον....



εκτος αν μοιαζουν με 2 και τελικα τα συνδεσουν σε ενα...

Παράθεση :
Παράθεση :
ελενη δεν με νοιαζει να δινεις σποιλερ παιδι μου...ισα ισα αν με βομβαρδιζατε με σποιλερ μπορει να ειχα κολλησει με τη σειρα και να ειχα δει παραπανω επεισοδια. Εγω ειμαι το αντιθετο με σενα. Αν δεν εχω σποιλερ εκνευριζομαι και βαριεμαι. Δεν με κανει να θελω να δω παρακατω. Με κανει να θελω να παρατησω μια σειρα. Τα Σποιλερ με πορωνουν! Ακομα και να μου δωσουν το σεναριο του επεισοδιου δεν με χαλαει! Το αντιθετο δηλαδη

Να παρατησεις μια σειρα επειδη δεν τρως σποιλερ; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


εχω χασει απειρες φορες ενδιαφερον για μια σειρα απο αυτο το λογο!



Παράθεση :
Εγω λογω ιδεολογιας δεν μπορω να σε σποιλεριασω.

κατι εχουμε παρατηρησει Laughing

Παράθεση :
Περιμενε την Δευτερα να εχουμε αρση του μπαν και η Κατερινα θα σου κανει μια ωραιοτατη περιληψουλα 2ης-3ης-4ης σεζον.Αμα ειναι να σε πεισει να δεις περισσοτερα επεισοδια θα το κανει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ναι ειμαι σιγουρη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 4:39 am

Παράθεση :
εκτος αν μοιαζουν με 2 και τελικα τα συνδεσουν σε ενα...

Μη με λες τετοια τωρα,εχουμε ακομα 3 μηνες μπροστα μας....



Παράθεση :
κατι εχουμε παρατηρησει

Μ αρεσει η προσοχη σας στην λεπτομερεια.Πως το προσεξατε ρε θηρια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 4:44 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
εκτος αν μοιαζουν με 2 και τελικα τα συνδεσουν σε ενα...

Μη με λες τετοια τωρα,εχουμε ακομα 3 μηνες μπροστα μας....




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :


Παράθεση :
κατι εχουμε παρατηρησει

Μ αρεσει η προσοχη σας στην λεπτομερεια.Πως το προσεξατε ρε θηρια;


Με επιμονη και επιπονη προσοχη και μελετη. Ηταν δυσκολο αλλα δεν ηταν ακατορθωτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 4:49 am

Ελενη παω να την πεσω σιγα σιγα...!

Καληνυχτα dear Very Happy

Υ.γ_ μια μερα εμεινε ακομα που θα εισαι χωρισμενη απο το ταιρι σου....τωρα βεβαια κατα ποσο διαβασε η οχι τελικα ειναι αλλο θεμα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 8:15 pm

Σιγα μην διαβασε.Παω στοιχημα οτι ανοιξε tumblr.Μονο αυτη θα μπορουσε να ποσταρει κατι τετοιο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΠεμ Ιουν 14, 2012 10:10 pm

2χ16 ...ενταξει ελιωσα στο γελιοοο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



...ξεκινησαν με ενα πολυ αγαπημενο μου κομματι το Patterns! (και λεω ωραια αρχη...που να ξερα και εγω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )Και μεταααα πτωματακι Laughing καλα ξεκιναμε lol! μα και αυτη πηγαινε γυρευοντας ομως...την κοινωνιολογια το BDSM βρηκε να διαλεξει; ..ενδιαφερον θεμα δεν λεωLaughing και εμφανως της πολυαρεσε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αλλα μετα να σου οι καραμελες Laughing ηθικο διδαγμα προσεχουμε τι κανουμε τι γραφουμε και προσεχουμε ποιον διαλεγουμε για συγκατοικο Razz

η αλεξις μαζορετα...ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] α ρε καστλ αμοιρε πατερα Laughing

η λεινι με τα προτεινομενα φαγητα για το σεξ και η αντιδραση του καστλ ολα μα ολα τα λεφτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και μετααα...η μπεκετ τον παιζει Κ Α Ν Ο Ν Ι Κ Ο Τ Α Τ Α [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] υπονοουμενα, βλεμματα, μπηχτες για χειροπεδες και sex shops, boyfriends, λιγο και το καμα σουτρα ...respect [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα ρικ δαγκωνε το χερακι Laughing, ξερετε γιατι το απολαμβανω γιατι θυμαμαι τον αερα του στον πιλοτο (εγινε και αναφορα ...I'd be happy to let you spank me , θυμαμαι σωστα; Laughing ) και τωρα η αλλη τον κανει να τα βλεπει ολα θολα Laughing

oh it's possible Twisted Evil μ'αρεσει αυτη η κοπελια Laughing

και η σκηνη που τους προτεινε ο αλλος τις χειροπεδες και αυτη εδειξε τις δικες της...ποσο μα ποσο πιο θεα πια Laughing

ΚΑΙΙΙΙΙ αναδρομη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

I would drive if you'd let me ????????????????????????????????

ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ....

and Chloe let me drive????????????????????????? ποσες ομοιοτητες πια;;;; Laughing

but there is one hot...wild...kinky thing that I do like doing...και πεφτει το σαγονι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ρε συ ρικακο η αλλιως ρικι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..την πατας πολυ ευκολα αγορι μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και του εκλεισε και ραντεβουυυυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τι γελιο στην υποδοχη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η φαση με την ανακριση με τον αλλο τον δεν ξερω τι ειμαι σαδιστης η μαζοχιστης...η χαρα του καστλ δεν παιζοταν Laughing

αλλα οταν ηρθε η ωρα της αϊρινα του εφυγε η χαρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

παρεπιπτοντως πολυ πλακα εχουν και ο ραιαν και ο εσποζιτο Laughing και η φαση με την μποτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...γνωρισαν και την τζενι...αντε και καλα κουφετα Laughing νομιζω πλεον ο εσποζιτο θα παιρνει το μερος της δεν παιζει , τερμα τα αστειακια Laughing πολυ τους παω αυτους τους δυο!

η μπεκετ εχει αρχισει να τον παιζει τον καστλ η ειναι ιδεα μου;...ετσι να αναψουμε και το γκριλ παιδια Cool

υ.γ_αμαν πια ολοι με τα μπλε ματια μονιμοι και γκεστ! ελεος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 11:22 am

χαχαχαχαχαχα επιτελους το ειδες! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

σε παρακαλω,αμα εισαι κοινωνιολογια και δεν διαλεξεις BDSM κανεις μισες δουλειες! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

εντωμεταξυ ακου mistress venom, η ελληνικη μεταφραση ειναι ολα τα λεφτα στους υποτιτλους "Αφεντρα Δηλητηριο" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα η Λεινη θεαρα οταν ελεγε "δεν εχω θεμα να με αλειψουν με σαντιγι και σοκολατα αλλα καραμελα?"

τριπλο εγκεφαλικο ο Καστλ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
και μετααα...η μπεκετ τον παιζει Κ Α Ν Ο Ν Ι Κ Ο Τ Α Τ Α [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] υπονοουμενα, βλεμματα, μπηχτες για χειροπεδες και sex shops, boyfriends, λιγο και το καμα σουτρα ...respect [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα ρικ δαγκωνε το χερακι Laughing, ξερετε γιατι το απολαμβανω γιατι θυμαμαι τον αερα του στον πιλοτο (εγινε και αναφορα ...I'd be happy to let you spank me , θυμαμαι σωστα; Laughing ) και τωρα η αλλη τον κανει να τα βλεπει ολα θολα Laughing

oh it's possible Twisted Evil μ'αρεσει αυτη η κοπελια Laughing

και η σκηνη που τους προτεινε ο αλλος τις χειροπεδες και αυτη εδειξε τις δικες της...ποσο μα ποσο πιο θεα πια Laughing

ΚΑΙΙΙΙΙ αναδρομη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

I would drive if you'd let me ????????????????????????????????

ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ....

and Chloe let me drive????????????????????????? ποσες ομοιοτητες πια;;;; Laughing

but there is one hot...wild...kinky thing that I do like doing...και πεφτει το σαγονι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ρε συ ρικακο η αλλιως ρικι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..την πατας πολυ ευκολα αγορι μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και του εκλεισε και ραντεβουυυυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τι γελιο στην υποδοχη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η Μπεκετ τον εμπαιζει???????

η Μπεκετ??????

Αυτο το αγιο κοριτσι ε????

πεφτω απ τα συννεφα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

α καλα θυμασαι τον Καστλ καποτε ενα φεγγαρι στη 1 σεζον?Ε θα κανεις πολυ καιρο να το ξαναδεις (ισως και ποτε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )

ολα εδω πληρωνονται η Μπεκετ θα του το ξεπληρωσει και με το παραπανω,ακομα δεν αρχισε καλα καλα ,κοιτα να δεις τι θα του κανει απο δω και περα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Παράθεση :
παρεπιπτοντως πολυ πλακα εχουν και ο ραιαν και ο εσποζιτο Laughing και η φαση με την μποτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...γνωρισαν και την τζενι...αντε και καλα κουφετα Laughing νομιζω πλεον ο εσποζιτο θα παιρνει το μερος της δεν παιζει , τερμα τα αστειακια Laughing πολυ τους παω αυτους τους δυο!

ναι ρε Εσπο Κεβιν γαμανε, ειδικα ο καημενος ο Ραιαν που τον δουλευουν.. Laughing

btw η Τζενι ειναι η γυναικα του Seamous στη πραγματικοτητα, ειναι παντρεμενοι.. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 2:53 pm

xezoulina έγραψε:
χαχαχαχαχαχα επιτελους το ειδες! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing εγικεν η ωρα του...μα φταις και εσυ ρε σιχαμα...ριξε κανα σποιλερ προς τη μουρη μου να παρω μπρος και εγω Laughing (νομιζω και αυτο ειναι σαδομαζοχιστικη ταση Laughing )



Παράθεση :
σε παρακαλω,αμα εισαι κοινωνιολογια και δεν διαλεξεις BDSM κανεις μισες δουλειες! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

για την επιστημη ρε γαμωτο! Laughing



Παράθεση :
εντωμεταξυ ακου mistress venom, η ελληνικη μεταφραση ειναι ολα τα λεφτα στους υποτιτλους "Αφεντρα Δηλητηριο" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα εισαι...σε ενα κειμενο που μας ειχαν δωσει αναλογο υφους να μεταφρασουμε ειχε και για παλλακιδες και για αφεντρες και ματακηδες και δεν συμμαζευοταν Laughing (τι εχω μεταφρασει και εγω ο ανθρωπος ομως Laughing )



Παράθεση :

η Μπεκετ τον εμπαιζει???????

η Μπεκετ??????

Αυτο το αγιο κοριτσι ε????

πεφτω απ τα συννεφα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και εγω μαζι της! Laughing

μα ειναι παρα πολυ κουραστικο στις περισσοτερες σειρες να το κανει αυτο ο αντρας...Laughing καιρος για γυναικεια χειραφετηση λεμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :
α καλα θυμασαι τον Καστλ καποτε ενα φεγγαρι στη 1 σεζον?Ε θα κανεις πολυ καιρο να το ξαναδεις (ισως και ποτε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )

απαραδεκτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing



Παράθεση :


ολα εδω πληρωνονται η Μπεκετ θα του το ξεπληρωσει και με το παραπανω,ακομα δεν αρχισε καλα καλα ,κοιτα να δεις τι θα του κανει απο δω και περα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

me likeeee Twisted Evil Laughing



Παράθεση :


btw η Τζενι ειναι η γυναικα του Seamous στη πραγματικοτητα, ειναι παντρεμενοι.. Very Happy

ειναι και στην πραγματικοτητα ηθοποιος αυτη;...γιατι ισως ηταν η πρωτη επιλογη ηθοποιου που δεν μου πολυαρεσε υποκριτικα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 4:38 pm

τι σποιλερ να σου κανω ρε μαλακα αφου εχεις κανει τη σειρα ff και ξερεις τι να σου πω εγω? Laughing Laughing Laughing

αντε να σου πω οτι 2.17-2.18 ειναι γαματα επεισοδια κι εχουν τρομερο γκεστ... Cool

η Τζενη δεν ξερω αν ειναι ηθοποιος και στη πραγματικοτητα,παντως ειναι πολυ καλη κοπελιτσα....δεν εχει μεγαλο ρολο αλλα θα τη δεις και σε καποια αλλα επεισοδια αργοτερα..

θα δεις καθολου σημερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 2 General Discussion   Castle Season 2 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 9:02 pm

xezoulina έγραψε:
τι σποιλερ να σου κανω ρε μαλακα αφου εχεις κανει τη σειρα ff και ξερεις τι να σου πω εγω? Laughing Laughing Laughing

δεν ειδα πολυ αλλα αυτο δεν ειναι σποιλερ...γενικα πραγματακια ηταν σε ατακτη σειρα Laughing



Παράθεση :
αντε να σου πω οτι 2.17-2.18 ειναι γαματα επεισοδια κι εχουν τρομερο γκεστ... Cool

τρομερο σποιλερ βρε μπραβο..Laughing στα προμο τι να σου πω θα εκανες φοβερη δουλεια Laughing ειδα το προμο του 2x16 παντως...Laughing



Παράθεση :


θα δεις καθολου σημερα?

αναλογα τα κεφια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 2 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 43 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 52 ... 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: