Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
MariaS
Eleni7
felia
filareti
malu
mkostas
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 05, 2015 3:58 pm

Eleni7 έγραψε:
Δεν την εχω δει ακομη την σειρα του. Αν και το κερλινγκ μου αρεσει σαν σπορ. Δειχνουν τιποτα πανω σε αυτο ή καμια σχεση;

dunato gelio dunato gelio dunato gelio Αχαχαχα δεν μπορω,εγω ακουσα τη λεξη κερλιγκ και μπηκα στη wikipedia κι η αλλη ρωταει αν το δειχνουν αρκετα lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 05, 2015 5:35 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 05, 2015 8:10 pm

filareti έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Δεν την εχω δει ακομη την σειρα του. Αν και το κερλινγκ μου αρεσει σαν σπορ. Δειχνουν τιποτα πανω σε αυτο ή καμια σχεση;

dunato gelio dunato gelio dunato gelio Αχαχαχα δεν μπορω,εγω ακουσα τη λεξη κερλιγκ και μπηκα στη wikipedia κι η αλλη ρωταει αν το δειχνουν αρκετα lmao

αχαχαχαχαχα γιατι γελας; Δεν βλεπεις χειμερινες ολυμπιαδες; Ασε που δειχνει και το Eurosport το παγκοσμιο πρωταθλημα. Που ζειτε; dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 05, 2015 9:55 pm

Παιδιά μ'αρέσει τρελά η καινούρια σειρά του Καπουτζίδη. Σίγουρα δεν είναι καθαρόαιμη κωμωδία αλλά είναι η πιο ώριμη, ολοκληρωμένη σειρά του. Θιγεί πάρα πολλά ζητήματα με πολύ έξυπνο τρόπο κ νομίζω ότι είναι πολύ μπροστά για την ελληνική τηλεόραση. Το ότι παρουσιάζει ένα παιδάκι με αναπηρία χωρίς να το κάνει ντόρο και κεντρικό θέμα ή ότι δείχνει έναν γκέυ χωρίς περιστροφές για μένα είναι όλα τα λεφτά. 

Η σειρά του Ρήγα είναι σκέτη αποτυχία, αυτή η τηλεόραση έχει πεθάνει εδώ και καιρό ακόμα κ στην Ελλάδα. Αντιγράφει τον εαυτό του με τρομερή αποτυχία.

Τη δέκατη εντολή την περιμένω πώς και πώς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 05, 2015 9:57 pm

Είδα στο τρέιλερ για τη δέκατη εντολή ότι παίζει σε κάποιο επεισόδιο και η Παπαληγούρα. Είναι απίστευτη ηθοποιός η τύπισσα, στο χώρο του θεάτρου κάνει παπάδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 05, 2015 10:04 pm

Εμένα μ'αρέσουν οι Τρίχες. Razz Εντάξει, είναι λίγο ξενέρωτη σε σύγκριση με παλιές σειρές του, αλλά μου αρέσει πολύ και η Ανδρίτσου και με σειρές του Ρήγα μεγάλωσα.... Και ατάκες έχει αρκετές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 06, 2015 7:54 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 06, 2015 9:26 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Φεβ 08, 2015 8:45 pm

Τέρψη έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυτό ακριβώς!  cheers

Για τον Ρήγα πάντως έχω να πω ότι ακολουθεί συνέχεια αυτή τη μανιέρα της τσιρίδας και μου τη δίνει πλέον, όταν το'χει δεί τόσες φορές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 12, 2015 2:10 am

Ρε σεις, δεν την θυμόμουν τόσο άγρια την 10η Εντολή Shocked Shocked Shocked
Το στομάχι μου γύρισε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Γενικό τόπικ για λατινοαμερικάνικες σειρές
» Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές
» Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές
» Γενικό τόπικ για κορεάτικες σειρές
» Γενικό τόπικ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: