Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές

Πήγαινε κάτω 
+7
Τέρψη
MariaS
Eleni7
felia
filareti
malu
mkostas
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 04, 2015 9:29 pm

Ναι ρε φίλε, ναι! Κάνε το θαύμα σου Κοκκινο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 04, 2015 10:13 pm

Yeay!! cheers bounce bounce bounce Πολυ χαρηκα οταν το εμαθα,γιατι οι αλλες πολυαναμενομενες επιστροφες (Καπουτζιδης,Ρηγας-Αποστολου) δεν μπορω να πω οτι με κερδισαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 04, 2015 10:15 pm

Εμένα η σειρά του Καπουτζίδη μου αρέσει πολύ μπορώ να πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 04, 2015 10:19 pm

Εγω ειδα δυο επεισοδια- ενα και μισο για την ακριβεια- και δεν τρελαθηκα κιολας.Βεβαια πρωτον ειναι νωρις και δευτερον ειναι και το στυλ του διαφορετικο απο τις προηγουμενες,οποτε μπορει να με επηρρεαζει που περιμενα κατι αλλο.Καλο ειναι να εξελισσεται κανεις,αλλα ομολογω οτι περιμενα με ανυπομονησια μια σειρα με σκηνες που ξεκαρδιζεσαι-και δεν ειναι τετοια. Μεσα σε μισο επεισοδιο σχολιαζει οοολα τα προβληματα της επικαιροτητας.Το βρηκα λιγο too much.Οχι πως ειναι κακη ομως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 04, 2015 10:23 pm

Δεν είναι κωμωδία, το έχει δηλώσει. Αλλά περαν του πρώτου επεισοδίου, που όπως ολες οι πρεμιέρες, δεν με τρέλανε, όλα τα άλλα μου άρεσαν. Γενικά δεν καταλαβαίνω πότε τελειώνει το επεισόδιο. Θίγει πολύ όμορφα τα θέματά του θεωρώ. Στην αρχή ήμουν πολύ αρνητική γτ μου την σπάει και η Παπουτσάκη και η ξανθιά που κάνει την αδελφή της Καρύδη, αλλά τελικά ενέδωσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 04, 2015 11:01 pm

Τι να πω παιδια...εγω δεν την εχω δει αυτη την σειρα. Δεν μπορω...το 95% του καστ μου φαινεται ακρα αντιπαθητικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 04, 2015 11:55 pm

felia έγραψε:
Τι να πω παιδια...εγω δεν την εχω δει αυτη την σειρα. Δεν μπορω...το 95% του καστ μου φαινεται ακρα αντιπαθητικο.

Aχαχαχα ναι και μενα με επηρρεαζει κι αυτο,αντε οχι το 95%, ας πουμε το 90% Laughing

Παράθεση :
Στην αρχή ήμουν πολύ αρνητική γτ μου την σπάει και η Παπουτσάκη και η ξανθιά που κάνει την αδελφή της Καρύδη, αλλά τελικά ενέδωσα.
Και αν και μου τη σπανε γενικοτερα,δεν ειναι οτι δε επαιζαν καλα οσο ειδα,ισα ισα,αλλα ρε παιδι μου τι να πω δε με εμπνεει.Ισως αργοτερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 05, 2015 2:45 am

Δεν την εχω δει ακομη την σειρα του. Αν και το κερλινγκ μου αρεσει σαν σπορ. Δειχνουν τιποτα πανω σε αυτο ή καμια σχεση;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 05, 2015 3:18 am

filareti έγραψε:
felia έγραψε:
Τι να πω παιδια...εγω δεν την εχω δει αυτη την σειρα. Δεν μπορω...το 95% του καστ μου φαινεται ακρα αντιπαθητικο.

Aχαχαχα ναι και μενα με επηρρεαζει κι αυτο,αντε οχι το 95%, ας πουμε το 90% Laughing

Παράθεση :
Στην αρχή ήμουν πολύ αρνητική γτ μου την σπάει και η Παπουτσάκη και η ξανθιά που κάνει την αδελφή της Καρύδη, αλλά τελικά ενέδωσα.
Και αν και μου τη σπανε γενικοτερα,δεν ειναι οτι δε επαιζαν καλα οσο ειδα,ισα ισα,αλλα ρε παιδι μου τι να πω δε με εμπνεει.Ισως αργοτερα...


Α γεια σου +++++++++++++++++++++ dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές   Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 05, 2015 12:33 pm

Eleni7 έγραψε:
Δεν την εχω δει ακομη την σειρα του. Αν και το κερλινγκ μου αρεσει σαν σπορ. Δειχνουν τιποτα πανω σε αυτο ή καμια σχεση;
Ναι δείχνουν και γι αυτό. Εγώ ας πούμε μόνο ακουστά το είχα και τώρα ξέρω και δύο πραγματάκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γενικό τόπικ για ελληνικές σειρές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Γενικό τόπικ για λατινοαμερικάνικες σειρές
» Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές
» Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές
» Γενικό τόπικ για κορεάτικες σειρές
» Γενικό τόπικ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: