Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 43

Πήγαινε κάτω 
+2
elina
mkostas
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_lcap80%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_rcap
 80% [ 4 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_lcap20%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 5
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Ιουλ 06, 2010 12:51 am

Ναι τί να σου πω!!!
Εσύ θα 'θελες να το θέλω ε?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Ιουλ 06, 2010 12:53 am

Ναι, μ'αρέσει να μην πραγματοποιούνται τα θέλω σου Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Ιουλ 06, 2010 12:58 am

Ποια θέλω μου ρε κακομοιρη?????????????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Ιουλ 06, 2010 1:31 pm

Δεν τον βρίζω - ασκώ εμπεριστατωμένη κριτική με καλά θεμελιωμένα επιχειρήματα βασισμένα στις επιλογές και τις δράσεις του Razz .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Ιουλ 06, 2010 2:43 pm

Ναι αλλά η κριτική είναι αρνητική pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Ιουλ 06, 2010 6:08 pm

Χαχαχαχα!! Πάντοτε καλοπροαίρετη όμως (αυτό φαίνεται άλλωστε!).
Αχ, να πάρει έχεις ανεβάσει το 45 με την υπέρτατη συνάντηση και δεν έχω προλάβει να δω ούτε το 44. Μπορεί να χρειαστεί να ξενυχτήσω σήμερα αλλά ελπίζω να τα καταφέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΔευ Σεπ 12, 2011 10:40 pm

LATREYW Elkin Karen. Latreuw, latreuw, latreuw!!!!!!!

Polu wraio to thlefwnhma. H kahmenh h Karen na prospathei na kripsei thn anastatwsh ths kai o Elkin na prospathei na thn peisei gia tis kales tou protheseis. Kai ante na peistei h Karen meta ap ola auta Laughing

O Samuel ston kosmo tou. TELEIWS omws.

Kai h Dora ti xazh. Ap auth phre o Samuel. Pws petaei etsi mprosta ston Cabeto oti h Ines epsaxne allous dikhgorous?????

Polu glukia skhnoula Elkin Anibal.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΔευ Σεπ 12, 2011 11:04 pm

Μου φαίνεται πάλι αρχίζει και με πιάνει να θέλω να δω πάνω από ένα επεισόδιο τη μέρα sfirizi Αν δεν είχα κι άλλες το 43 θα το έβλεπα σίγουρα τώρα dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΤετ Σεπ 14, 2011 2:16 am

ΚΑΙ αυτό το επεισόδιο είναι από τα αγαπημένα μου dunato gelio Βασικά από δω και μπρος πολλά επεισόδια είναι από τα αγαπημένα μου lmao Μάλλον τα περισσότερα gelio

Απ'όλες τις σκηνές του επεισοδίου που ήταν μία και μία εγώ ξεχωρίζω Elkin-Anibal. Πολύ ωραίος διάλογος, λέει πολλά για τη σχέση τους, για τους χαρακτήρες τους, για τους νέους προβληματισμούς του Elkin που θα οδηγήσουν στην αλλαγή του κτλπ. Οι ερμηνείες υπέροχες. Και η μουσική.

Θα ξαναπώ μ'αρέσει πάρα πολύ το πως χειρίζονται εδώ την αλλαγή του Elkin. Μια τόσο μεγάλη αλλαγή θα μπορούσε άνετα να μοιάζει με μετάλλαξη. Αλλά έχουν ρίξει τόση δουλειά στους χαρακτήρες που όλα έρχονται φυσιολογικά.

Elkin-Karen κλασσικά υπέροχοι. Είναι το αλατοπίπερο της σειράς, τέλος.

Η τελευταία σκηνή πάρα πολύ δυνατή. Ο Anibal ομολογουμένως ξέρει να χειρίζεται σωστά τέτοια λεπτά θέματα και άσχετα με όλα τα άλλα, φαίνεται πως νοιάζεται για τα ανίψια του και όλη του την οικογένεια. Η Diana μ'αρέσει που πέρα από ευγνωμοσύνη αισθάνεται και φόβο για αυτό το λόγο.

Η Dora ασχολίαστη αλλά η Ines ακόμα περισσότερο gelio Αλλά όπως και να χει εγώ την υποστηρίζω ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 6 EmptyΤετ Σεπ 14, 2011 2:29 am

Ωραίο επεισόδιο όντως!!!!!!!!!!
Νομίζω όμως ότι σε αυτή τη σκηνή ο Ανίμπαλ παίρνει τα περισσότερα εύσημα. Μου αρέσουν πολύ οι σκηνές τους, πατέρας και γιος, αλλά κυρίως γιατί ακόμα και στο τέλος, που ο Έλκιν έχει αλλάξει πλέον, είναι πάντα οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος!!!

Επίσης χάνε παρατηρώ ότι άλλαξες γνώμη, τελικά πιστεύεις ότι ο Ανίμπαλ νοιάζεται για την οικογένειά του, δεν την καταστρέφει μόνο. (Μήπως τελικά μπήκα στη ζώνη του Λυκόφωτος??? wtf )

Η Ντόρα, όταν την πρωτοέβλεπα τη σειρά μου ερχόταν να σπάσω την οθόνη κάθε φορά που μίλαγε. Πλέον απλά γελάω.

Την Βάλε την πάω πολύ καθώς έχουμε κοινό την αδυναμία στον Ανίμπαλ!!! Laughing Laughing


Όσο δε για την Ντιανίτα( που την είδα φάτσα φόρα στο άβαταρ του άντμιν-ΕΛΕΟΣ!!!!!) σ' αυτό το επεισόδιο η Άουρα την έκανε σκόνη!!!!!!!

ΥΓ. Χάνε ΥΠΕΡΘΕΙΚΟ ΤΟ ΤΟ ΜΠΑΝΕΡ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΝΤΟΝΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 43
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 2
» Επεισόδιο 19
» Επεισόδιο 36
» Επεισόδιο 53
» Επεισόδιο 69

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: