Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 43

Πήγαινε κάτω 
+2
elina
mkostas
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_lcap80%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 80% [ 4 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_lcap20%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 5
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 2:59 am

Ο Ανίμπαλ είναι καμπούρης ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 10:20 am

mkostas έγραψε:
Ο Ανίμπαλ είναι καμπούρης ooxi

Με προκαλείς? Έτοιμο το έχω το σεναριάκι....
Θα γράψω τη χήρα βασισμένη σε χαρακτήρες της Εδέμ και τον ρόλο του Καμίλο θα τον δώσω στον Νικόλα..
και το ρόλο της Ντιάνας.... έκπληξη....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 1:30 pm

Για τη καρακάξα το γραψα.

Ρεεεεε... ΜΗΗΗΗΗΗΗ. Μόνο Μπουγιού/Πολυχρονίδη είναι άξιοι για χήρα. Και φυσικά για Ανίμπαλ-Ντιάνα, πρόσεχε ε; tsk

Άκου Νικόλας Καμίλο... εσύ θα μου βάλεις τον Φίλιππο για Έλκιν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 8:03 pm

Bασικά δεν θα σου πω ποιον σκεφτόμουνα για Έλκιν γιατί θα φάω ban! Και όχι δεν ήταν ο Φίλιππος!

Πάντως είναι καλή ιδέα....
Το Σεπτέμβρη θα την ξεκινήσω.....
Ανίμπαλ θα είναι ο Μπουγιού φυσικά...
Ντιάνα η Πολυχρονίδη..
Καμίλο ο Σταύρου.... dunato gelio
Θα πειράξω λίγο την εξέλιξη σε αυτούς τους χαρακτήρες... sfirizi
Ινές η Αμαλία....
Χιμένα η Δρακουλάκη
Κλάρα η Γεωργόνη
Καμπέτο ο Γιαννακόπουλος....
αυτά έχω σκεφτεί μέχρι στιγμής...
α, Κάρεν η Μαρίλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 8:13 pm

Ρεεεεε... οκ, καλός ο Σταύρου, αλλά Καμίλο; Λίγος είναι. Ως και ο Γάκης ή ο Χρήστος προτιμότεροι είναι παρόλο που ο δεύτερος είναι κατώτερος από Σταύρου. Και η Αμαλία δεν είναι λίγο μικρή για Ινές; geek Αλλά κατά κάποιο τρόπο Μάνος-Αμαλία θα γίνουν γιος-μάνα; dunato gelio

Λίγη και η Δρακουλάκη για Χιμένα... Καθόλου στυλ και εμφάνιση για Κλάρα η Γεωργόνη... Καθόλου ταλέντο για τόσο δύσκολο ρόλο σαν του Καμπέτο ο Γιαννακόπουλος geek Η Μαρίλια για Κάρεν καλούτσικη. Για Έλκιν θέλεις να βάλεις τη Λουκία μωρή; angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 8:48 pm

Μμμμ, δύσκολο να αντιστοιχίσεις χαρακτήρες της Viuda με ηθοποιούς της Εδέμ.
Αν ο Ανίμπαλ ήταν 17 ετών όταν έκανε τον Έλκιν (σωστά θυμάμαι;; ), τότε είναι κοντά 40. Παρόλο που ηλικιακά τον πιάνει τον ρόλο ο Μπουγιούρης, νομίζω ότι είναι πολύ καλοδιατηρημένος και φαίνεται μικρότερος απ' ό,τι θα φαινόταν ο πατέρας ενός εικοσιδυάχρονου. Τέλος πάντων αυτό ίσως δεν είναι πολύ σημαντικό - μια χαρά θα τον έκανε τον ρόλο από ερμηνευτική άποψη.
Αλλά κατά τα λοιπά, η Πολυχρονίδη για Ντιάνα δεν μου κάθεται καλά, γιατί έχει μια πρωτόγονη σεξουαλικότητα ενώ νομίζω ότι η Ντιάνα πρέπει να έχει μια πιο κομψή θηλυκότητα.
Μπουγιούρη ή Σταύρου για Καμίλο, ναι και μάλιστα θα έκαναν τον ρόλο πολύ πιο ενδιαφέροντα και ελκυστικό.
Η Δρακουλάκη για Χιμένα μου φαίνεται τραγική επιλογή. Η Χιμένα ναι, είναι σεξουαλική κατά τα ανδρικά πρότυπα, οπότε εδώ θα έβαζα την Πολυχρονίδη.
Καθώς η Κλάρα υποτίθεται ότι είναι το μαγκάκι της παρέας, αναρωτιέμαι αν θα τα έβγαζε πέρα η Γεωργόνη.
Καμπέτο ο Γιαννακόπουλος;; Όοοχι. Πώς θα έβγαζε τις τόσες αποχρωσεις και το άμεσο πέρασμα από το δράμα στην κωμωδία ο δικός μας;
Και επίσης ενίσταμαι εντόνως για την επιλογή της Μαρίλιας ως Κάρεν. Γενικά η ηθοποιός που παίζει την Μαρίλια μου φαίνεται ψιλοδεύτερη, από αυτές που δεν μπορούν να γίνουν πρωταγωνίστριες. Αντίστοιχα δεν νομίζω ότι μπορεί να βγάλει αυτό το κάτι άλλο, το ιδιαίτερο που έχει η Κάρεν. Ούτε καν την εμφάνιση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:33 pm

Η Ντιάνα γενικώς είναι πιο "κομψή", πιο "κυρία". Η Πολυχρονίδη όμως νομίζω θα ήταν η ιδανικότερη από τις γυναίκες της σειράς. Και η Παπά ίσως αλλά δεν νομίζω πως θα μπορούσε να τα βγάλει πέρα αλλάζοντας την φωνή της. Ειδικά σε σκηνές που κλαίει και φωνάζει. Αν δεν έχει μάλιστα τον κατάλληλο παρτενέρ όπως φέτος δεν μπορεί ούτε με την κανονική της.

Για Καμίλο. Ο Αμπέλ Ροντρίγκεζ είναι εξαιρετικός ηθοποιός, αλλά κατά τη γνώμη μου, δεν έχει star quality. Ο Μπουγιούρης, όπως και Ντέλμας-Μαρτίνεζ-Βελέζ (Οκτάβιο), έχουν και τα 2. Το ίδιο ισχύει και για Γκόμεζ-Πολυχρονίδη. Ο Σταύρου πάλι τίποτα από τα 2. Ένας ηθοποιός που απλώς τα λέει και μάλιστα μόνο σε συγκεκριμένους ρόλους. Τον Καμίλο θα τον διέλυε. Ο Καμίλο είναι χαμαιλέοντας. Έχει καμιά σχέση μ'αυτό ο Σταύρου που παίρνει 2 αντίθετους ρόλους και τους κάνει ίδιους; Ο Καμίλο επίσης έχει και κωμικές φάσεις. Ειδικά στην αρχή που είναι πιο στα πάνω του. Αργότερα δε που έχει καλές φάσεις με τη Ντιάνα, κάνει τσαχπινιές κτλπ. Που να τα κάνει αυτά ο Σταύρου; Ταιριάζει πάντως για Ουμπέρτο. Υποκριτικά κατώτερος, αλλά θα τον έκανε σίγουρα πιο συμπαθητικό και θα έκανε πιο ελκυστική και τη σχεδόν ανύπαρκτη σε μας ερωτική του ιστορία με τη Κλάρα.

Για Δρακουλάκη θα συμφωνήσω. Ίσως η Κλάρα της πήγαινε περισσότερο αλλά και για εκείνη τη θεωρώ πάααααααρα πολύ λίγη. Γενικώς πάααααααααρα πολύ λίγη. Για Χιμένα θα ταίριαζε η Παπά. Μοιάζουν λίγο και στο μαλλί gelio Και στα χρώματα βασικά gelio Η Χιμένα είναι λίγο καλύτερη ηθοποιός, η Παπά από την άλλη πιο ζεστή παρουσία. Θα είχα περιέργεια να δω αν θα μπορούσε να χειριστεί τις διακυμάνσεις που θα έχει παρακάτω ο ρόλος της Χιμένα. Δεν είναι κεντρικός-κεντρικός, παίζει όμως καταλυτικό ρόλο σε κάποια σημεία και παρουσιάζει και κάποιες δυσκολίες. Αν σκοπεύεις πάντως να βάλεις Σταύρου για Καμίλο, μην βάζεις Παπά για Χιμένα. Ζευγάρι και στα fics; Απαπαπαπα.

Η Μαρίλια εμένα μ'αρέσει. Κάρεν δεν είναι, αλλά τα λέει. Ειδικά αν δεις άλλες που πάνε να περαστούν για 17χρονες στις ελληνικές σειρές. Κατά τη γνώμη μου ήταν πάρα πολύ καλή πέρυσι. Φέτος, δεν...

Τη Γεωργόνη να την βάλεις για Άουρα. Επίσης κατώτερη αλλά η Άουρα είναι δεύτερος ρόλος και της πάει geek

Ο Καμπέτο είναι από τους δυσκολότερους ρόλους της σειράς. Για τον ηθοποιό ισχύει το ίδιο που ισχύει για τον Καμίλο. Δεν έχει star quality. Δεν έχει και καθόλου εμφάνιση. Αυτός όμως είναι τόσο καλός υποκριτικά και ο ρόλος τόσο εξαιρετικά γραμμένος, που δεν σε νοιάζει. Σε κερδίζει.

Και ξαναλέω... πρόσεχε μην βάλεις την Λουκία για Έλκιν. Εκτός του ότι γενικώς δεν περνιέται ηλικιακά για Ανίμπαλ ο Μπουγιού... αλλά οκ... αυτό προσπερνιέται. Αλλά για πατέρας της Λουκίας πως περνιέται; gelio Γιος, ίσως dunato gelio

Γενικώς για τη συγκεκριμένη σειρά άξιους θεωρώ μόνο τον Μπουγιού και τη Πολυχρονίδη. Και Παπά-Γάκη για τους δεύτερους ρόλους.

ΥΓ Συζητάμε λες και θα γίνει remake, όχι fan fic gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:38 pm

mkostas έγραψε:
Ρεεεεε... οκ, καλός ο Σταύρου, αλλά Καμίλο; Λίγος είναι. Ως και ο Γάκης ή ο Χρήστος προτιμότεροι είναι παρόλο που ο δεύτερος είναι κατώτερος από Σταύρου. Και η Αμαλία δεν είναι λίγο μικρή για Ινές; geek Αλλά κατά κάποιο τρόπο Μάνος-Αμαλία θα γίνουν γιος-μάνα; dunato gelio

Λίγη και η Δρακουλάκη για Χιμένα... Καθόλου στυλ και εμφάνιση για Κλάρα η Γεωργόνη... Καθόλου ταλέντο για τόσο δύσκολο ρόλο σαν του Καμπέτο ο Γιαννακόπουλος geek Η Μαρίλια για Κάρεν καλούτσικη. Για Έλκιν θέλεις να βάλεις τη Λουκία μωρή; angry


Καλέ δεν το πιστεύω! Το κατάλαβε.... gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio
Πρόσεξε καλά με το θέμα του νικ μου διότι υπερχαριτωμένε αντμινάκο θα δώσω το ρόλο στη Λουκία... gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio
Λίγη η μια λίγη και η άλλη εγώ τι φταίω που έχω περιορισμένο καστ? gelio
Καμίλο ο Σταύρου, δηλ γκαμήλα.... Το στοιχείο του....
Η Αμαλία είναι ΘΕΑ η Ινές ΘΕΑ θα συντονίσω τις θεότητες... gelio
Και ΤΟΝΙΖΩ ότι στην εξέλιξη θα μαγειρέψω λίγο την κατάσταση με Ντιάνα Καμίλο κ Ανίμπαλ!!!! to kapelo tou gianni

lady oscar αν τελικά κάνω το σενάριο δεν νομίζω ότι θα αντιστοιχίσω τους χαρακτήρες των σειρών ηλικιακά...
Γιατί στις παρατηρήσεις σου έχεις απόλυτο δίκιο...
Χιμένα για Πολυχρονίδη? Όχι η Μαριάννα Πολυχρονίδη είναι αγαπημένη ηθοποιός δεν θα της έδινα το ρόλο της ξιπασμένης...
Απλά παίρνω τους αγαπημένους μου ρόλους από τη χήρα και τους δίνω στους αγαπημένους ηθοποιούς από τη σειρά...
Βλέπω συμπαθείς την Κάρμεν πάρα πολύ. Εγώ πάλι νομίζω ότι έχουν το ίδιο μπρίο την ίδια αγριάδα...
διότι για τη ώρα δεν το σκέφτομαι σοβαρά να το προχωρήσω...πάντως θα λάβω υπόψην τους σχολιασμούς σου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:40 pm

ΑΤΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.
ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.
ΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.

ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΑΜΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΛΟΥΚΙΑ ΓΙΑ ΕΛΚΙΙΙΙΝΝΝΝΝΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:46 pm

ooxi
Ο Μπουγιούρης δεν ταιριάζει για Ανι ρε σεις, δεν πειθει οτι έχει παιδί στην εφηβεία. Μη κοιτάτε που άλλοι τα έκαναν μαντάρα pppppppp
Για Καμίλο ίσως. Και για Ανιμπαλ...Χχμμμ...Πρέπει να είναι απο την Εδέμ γμτ? dunato gelio
Για Ντιανα με ΤΙΠΟΤΑ Πολυχρονίδη. Και ξαναρωτάω. Πρέπει να είναι απ'την Εδέμ? dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 43
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 2
» Επεισόδιο 19
» Επεισόδιο 36
» Επεισόδιο 53
» Επεισόδιο 69

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: