Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 43

Πήγαινε κάτω 
+2
elina
mkostas
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_lcap80%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 80% [ 4 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_lcap20%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 5
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:46 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Mην τυχόν και τολμήσεις να βάλεις την Λουκία στον Έλκιν...Πέθανες απλά.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δρακούλω για Χιμένα??????????????????????Ε όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Με την καμία όμως..Η μέρα με την νύχτα....Όπως λεει και μια ψυχή η Χιμένα είναι παθιάρα δεν νομίζω ότι θα ταίριαζε στην Δρακουλάκη..

Σπόιλερ:

Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Η Χρύσα Παπά να κάνει αυτην την ανοργασμικιά αμοιβάδα την Ντιάνα???Ε όχι...... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Όχι όχι και όχι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και πάλι όμως η Παπά δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να ενσαρκώσει ρόλο από την Χήρα..ίσως την Κλάρα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:47 pm

Παράθεση :
Η Ντιάνα γενικώς είναι πιο "κομψή",
Εδώ γελάμε! gelio
Η Παππά μου κάνει πολύ αδύναμη... Η Πολυχρονίδη είναι πιο δυναμική... θα γράψει....

Παράθεση :
Για Καμίλο. Ο Αμπέλ Ροντρίγκεζ είναι εξαιρετικός ηθοποιός, αλλά κατά τη γνώμη μου, δεν έχει star quality. Ο Μπουγιούρης, όπως και Ντέλμας-Μαρτίνεζ-Βελέζ (Οκτάβιο), έχουν και τα 2. Το ίδιο ισχύει και για Γκόμεζ-Πολυχρονίδη. Ο Σταύρου πάλι τίποτα από τα 2.
Συμφωνώ....

Παράθεση :
Για Χιμένα θα ταίριαζε η Παπά.

Παράθεση :
Αν σκοπεύεις πάντως να βάλεις Σταύρου για Καμίλο, μην βάζεις Παπά για Χιμένα. Ζευγάρι και στα fics; Απαπαπαπα.
Δεν θα ταίριαζε με τίποτα η Παπά... και σιγά μην πέσω σε τούτο το παράπτωμα... εδώ είναι που θα φάω μπαν και δικαίως!
Χιμένα θα βάλω την Εύα...

Παράθεση :
Τη Γεωργόνη να την βάλεις για Άουρα. Επίσης κατώτερη αλλά η Άουρα είναι δεύτερος ρόλος και της πάει geek
Δεν το είχα σκεφτεί με την καμία όμως....


Παράθεση :
Ο Καμπέτο είναι από τους δυσκολότερους ρόλους της σειράς. Για τον ηθοποιό ισχύει το ίδιο που ισχύει για τον Καμίλο. Δεν έχει star quality. Δεν έχει και καθόλου εμφάνιση. Αυτός όμως είναι τόσο καλός υποκριτικά και ο ρόλος τόσο εξαιρετικά γραμμένος, που δεν σε νοιάζει. Σε κερδίζει.
Εμένα ο ηθοποιός μου αρέσει. Κέντησε στο ρόλο του Καμπέτο. Αλλά ποιόν να βάλω... Να βάλω Μπισμπίκη???


Άμα έβαζα για Έλκιν την Λουκία δεν θα ήταν γιος του Ανίμπαλ πολύ απλά αλλά ο τέταρτος αδελφός ....
Αλλά δεν θα το κάνω...εκτός και αν με αναγκάσεις! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:51 pm

Αχ θα πεθάνωωωωωωωωωωω. Άκου Δρακούλω dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Δορίνα το ομολογώ. Μερικές φορές είσαι ΘΕΑ gelio

Δρακούλω lol! lol! lol!

Συμφωνώ εν μέρει με τη Ρία για Πολυχρονίδη, όπως το έθεσε δηλαδή στο msn. Δεν της κάνει για αφελής, ναζιάρα κτλπ. Η αλήθεια είναι ότι έχει παίξει τέτοιους ρόλους αλλά της βγήκαν μελοδραματικοί. Αλλά δεν είχαν τον δυναμισμό της Ντιάνα. Πιστεύω μια χαρά θα τα πήγαινε. Από τις Ελληνίδες η καταλληλότερη νομίζω θα ήταν η Οθωναίου.

Πάλι καλά που δεν θα βάλεις το σπασμένο παλούκι για Έλκιν. ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:51 pm

mkostas έγραψε:
ΑΤΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.
ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.
ΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.

ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΑΜΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΛΟΥΚΙΑ ΓΙΑ ΕΛΚΙΙΙΙΝΝΝΝΝΝ!!!

gelio gelio gelio gelio gelio gelio
Θα δούμε.... ooxi


Όχι ρε συ μαρία Καμίλο ο Μπουγιού....
Πρέπει όλοι να είναι από εδέμ ναι!Θα πέσει γέλιο..... από τώρα φαντάζομαι τη μούρη του άντμιν στον υπολογιστή καθώς θα διαβάζει τις εξελίξεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:52 pm

Βάλε και ήθοποιούς εκτός Εδέμ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:53 pm

Το χει στο μελόδραμα και στο δυναμισμό γκαρίζει λίγο η Πολυχρονίδη είναι αλήθεια...
Πάντως εγώ θεωρώ ότι έχει δυνατότητες.
Ποιά Οθωναίου/ Όχι όχι όχι....
Την Ναυπλώτιου.... εκείνη είναι κομψή και πολύ ανώτερη απο την Γκόμεζ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:54 pm

Ναι αλλά ψωνάρα και ψιλοαντιπαθής geek

Αλλά σίγουρα εξαιρετική ηθοποιός.

Η Πολυχρονίδη πάντως μ'αρέσει πιο πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:55 pm

dorinaki έγραψε:
Βάλε και ήθοποιούς εκτός Εδέμ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Άμα σκεφτώ κανέναν καλό... ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:55 pm

Για συντομία το έκανα Δρακούλω...Αλλά τώρα λιγουρεύομαι Δρακουλίνια την τύχη μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ότι είμαι ΘΕΑ είμαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αλλά δεν περίμενα να ακούσω αυτήν την λέξη από εσένα για εμένα..Συγκινούμαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 43   Επεισόδιο 43 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 9:56 pm

dorinaki έγραψε:
Βάλε και ήθοποιούς εκτός Εδέμ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
+1 Αλλιως δεν βγαίνει. pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 43
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 2
» Επεισόδιο 19
» Επεισόδιο 36
» Επεισόδιο 53
» Επεισόδιο 69

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: