Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΤετ Οκτ 01, 2014 3:00 pm

ρε φιλε ΠΟΣΟ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ

ειναι δλδ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ να θυμηθουν οτι εχουν περασει 2 μηνες αρα Μαιος+ 2 μηνες = Ιουλιος?

ουτε το καρτελακι δεν μπορουσαν να γραψουν σωστα και λεει 2 Οκτωβρη dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΤετ Οκτ 01, 2014 3:02 pm

Το προσεξα και εγω το καρτελακι. Και δεν ηταν καν απο τοτε που γυριζαν ή απο τωρα. Ηθελημενα γραφει αυτο που γραφει πανω. Αστο, δεν το εχουν με τον χρονο. Εδω η Τζενι γεννησε στους 11 μηνες αχαχαχαχαχα. Φαντασου τι εχουμε να δουμε αμα γκαστρωθει και η Μπεκετ. 15 μηνων θα γεννησει dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΤετ Οκτ 01, 2014 3:13 pm

Eleni7 έγραψε:
Το προσεξα και εγω το καρτελακι. Και δεν ηταν καν απο τοτε που γυριζαν ή απο τωρα. Ηθελημενα γραφει αυτο που γραφει πανω. Αστο, δεν το εχουν με τον χρονο. Εδω η Τζενι γεννησε στους 11 μηνες αχαχαχαχαχα. Φαντασου τι εχουμε να δουμε αμα γκαστρωθει και η Μπεκετ. 15 μηνων θα γεννησει dunato gelio dunato gelio dunato gelio


αχαχαχαχαχαΧΑΑχααχαΧΑΑχΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Οκτ 02, 2014 5:25 pm

To είδα λοιπόν και γω! Δεν μπορώ να πω πως μου άρεσε. Οκ ναι είχα απορία τι έγινε με τον Καστλ, αλλά όλα μου φάνηκαν κάπως. Ειδικά τα συμπεράσματα όλων πως το έχει στήσει μόνος του ήταν αστεία. Μα αν είναι δυνατόν?! Δεν τον ξέρουν τόσο καιρό τον Καστλ? Ότι τι? Βαρέθηκε την Κέιτ αλλά μωρέ ντράπηκε να της το πει και αποφάσισε να το σκάσει και να το παίζει καμπίτης, αντί απλώς να της πει πως μετάνιωσε. Γελάω.

Ερμηνείες τρελές από την Αλέξις λέμε dunato gelio dunato gelio Ναι ρε και γω έτσι θα αντιδρούσα αν έβλεπα μπροστά μου το αμάξι που υποτίθεται ήταν ο πατέρας μου μέσα να καίγεται μπροστά μου!

Η σκηνή με την Κέιτ που τρέχει προς το αμάξι και μετά με το νερό που πέφτει σαν βροχή ήταν και η μόνη που μου άρεσε από το επεισόδιο θεωρώ. Μ'άρεσε η σκηνοθεσία, η αντίδρασή της, δεν ξέρω ακριβώς τι, αλλά γενικά μου άρεσε.

Στη σκηνή που ανακαλύπτουν πως εκείνος πλήρωσε και βλέπουν το βίντεο, γτ όλοι απλά συμπέραναν πως εκείνος το έστησε και δεν πέρασε λεπτό από το μυαλό τους πως αυτοί που τον απήγαγαν τον έβαλαν να αφήσει εκείνος τα λεφτά για να μην τυχόν φανούν οι ίδιοι στην κάμερα? Τόσο παράλογο είναι αυτό που λέω? Γτ εμένα πρώτα αυτό μου ήρθε στο νου. Ό,τι να ναι γενικώς.


#Πάω να διαβάσω και τα σχόλιά σας τώρα. Λίγες σελίδες δεν τις λες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Οκτ 02, 2014 5:43 pm

Eleni7 έγραψε:
Επισης ο Νειθαν ντυμενος στα μαυρα ηταν πολυ κομψος και τον αδυνατιζαν τα ρουχα. Στο τελος με την ρομπα-τεντοπανο ηταν λες και ειχε 200 κιλα βαρος. Αμα ρε Λουκ.
.
Αυτό ξέχασα να το σχολιάσω! dunato gelio dunato gelio Τι ρόμπα ήταν αυτή καλέ στην τελευταία σκηνή?! Ήταν σαν φοράδα ο καημένος! Σαν σούμο κανονικό, σαν μπουχέσας gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Οκτ 02, 2014 5:46 pm

Παράθεση :
Στη σκηνή που ανακαλύπτουν πως εκείνος πλήρωσε και βλέπουν το βίντεο, γτ όλοι απλά συμπέραναν πως εκείνος το έστησε και δεν πέρασε λεπτό από το μυαλό τους πως αυτοί που τον απήγαγαν τον έβαλαν να αφήσει εκείνος τα λεφτά για να μην τυχόν φανούν οι ίδιοι στην κάμερα? Τόσο παράλογο είναι αυτό που λέω? Γτ εμένα πρώτα αυτό μου ήρθε στο νου. Ό,τι να ναι γενικώς.

Με αυτο ειχα θεμα και εγω. Το πρωτο πραγμα που μου ηρθε στο μυαλο ειναι οτι κατι παιχτηκε και εγινε αυτο. Καπως τον αναγκασαν ή κατι τετοιο τελοσπαντων. Σε κανενα σημειο το μυαλο μου δεν σκεφτηκε οτι το εκανε επιτηδες. Και με εκνευρισε το γεγονος οτι το πρωτο πραγμα που περασε απο το μυαλο τους ηταν οτι οντως ο Καστλ το εκανε ηθελημενα αυτο. Κυριως με εκνευρισε ο Εσποζιτο, γιατι η Μπεκετ μπορει να ειχε μια στιγμη αδυναμιας (μην ξεχναμε οτι ηταν και πολυ ευαισθητη ψυχολογικα) αλλα μετα υπεθεσε κατευθειαν οτι κατι παει λαθος με το βιντεο.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Οκτ 02, 2014 5:47 pm

Τέρψη έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Επισης ο Νειθαν ντυμενος στα μαυρα ηταν πολυ κομψος και τον αδυνατιζαν τα ρουχα. Στο τελος με την ρομπα-τεντοπανο ηταν λες και ειχε 200 κιλα βαρος. Αμα ρε Λουκ.
.
Αυτό ξέχασα να το σχολιάσω! dunato gelio dunato gelio  Τι ρόμπα ήταν αυτή καλέ στην τελευταία σκηνή?! Ήταν σαν φοράδα ο καημένος! Σαν σούμο κανονικό, σαν μπουχέσας gelio

Καταστρογγυλος φαινοταν. Και με τα μαυρα ρουχαλακια νωριτερα μια χαρα εδειχνε. Επιτηδες το κανουν ρε πουστη μου dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Οκτ 02, 2014 5:55 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Στη σκηνή που ανακαλύπτουν πως εκείνος πλήρωσε και βλέπουν το βίντεο, γτ όλοι απλά συμπέραναν πως εκείνος το έστησε και δεν πέρασε λεπτό από το μυαλό τους πως αυτοί που τον απήγαγαν τον έβαλαν να αφήσει εκείνος τα λεφτά για να μην τυχόν φανούν οι ίδιοι στην κάμερα? Τόσο παράλογο είναι αυτό που λέω? Γτ εμένα πρώτα αυτό μου ήρθε στο νου. Ό,τι να ναι γενικώς.

Με αυτο ειχα θεμα και εγω. Το πρωτο πραγμα που μου ηρθε στο μυαλο ειναι οτι κατι παιχτηκε και εγινε αυτο. Καπως τον αναγκασαν ή κατι τετοιο τελοσπαντων. Σε κανενα σημειο το μυαλο μου δεν σκεφτηκε οτι το εκανε επιτηδες. Και με εκνευρισε το γεγονος οτι το πρωτο πραγμα που περασε απο το μυαλο τους ηταν οτι οντως ο Καστλ το εκανε ηθελημενα αυτο. Κυριως με εκνευρισε ο Εσποζιτο, γιατι η Μπεκετ μπορει να ειχε μια στιγμη αδυναμιας (μην ξεχναμε οτι ηταν και πολυ ευαισθητη ψυχολογικα) αλλα μετα υπεθεσε κατευθειαν οτι κατι παει λαθος με το βιντεο.


Μα πραγματικά! Και σε πολλές σκηνές ο Εσποζίτο ήταν πολύ επιθετικός και απόλυτος. Υποτίθεται ότι ο Κάστλ είναι και δικός του φίλος εκτός απο σύντροφος της Μπέκετ. Βλακώδης συμπεριφορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Οκτ 02, 2014 6:04 pm

Ισα-ισα Εσπο και Ραιαν επρεπε να ειναι αυτοι που θα στηριζαν την Μπεκετ και θα προσπαθουσαν να δουν πιο καθαρα. Η αλλη οντως δεν ηταν καλα και ειχε παραπανω λογους απο αυτους τους 2 σε καποιες στιγμες να αμφιβαλει. Και ειχες τον Εσπο 42 λεπτα να αναβει φυτιλιες και να λεει πραγματα ακομη και μπροστα στην Μπεκετ. Απαραδεκτος. Εγω σπαστηκα πολυ. Ο Ραιαν αντιθετως ειπε το εξης απλο. Οτι τον ξερουν τοσα χρονια, αξιζει να του δωσεις καποια ελαφρυντικα οσο και ασχημη να ειναι η κατασταση γιατι ξερεις τι ανθρωπος ειναι. Ο αλλος μιλαμε στον κοσμο του. Θελω να δω τωρα πως θα συνεχιστει ολο αυτο. Γιατι εχω την υποψια οτι θα συνεχισουν να εχουν αμφιβολιες. Τουλαχιστον τα αγορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Οκτ 02, 2014 6:07 pm

Μου φαίνεται απλά παράλογο. Αστυνομικοί είναι, τόσα έχουν δει και απλά θεωρούν πιο λογικό ο Κάστλ να εγκατέλειψε τον κόσμο και την κόρη του πχ και να πήγε για κάμπινγκ, από το να υπάρχει μια πλέκτάνη? Κακό σεναριακά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 25 από 28Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 7 Premiere
» Season 6 Premiere - The Red Woman
» House md season 7 premiere-Now What?
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
» 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: