Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:05 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
MAJOR plot flaw in tonight's #Castle. -I doubt Castle's ability to even pitch a tent.

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Απο εκει και μονο επρεπε να το καταλαβουν dunato gelio dunato gelio dunato gelio

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:06 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
καλα Νειθαν αγορι μου πηγαινε ριξε λιγο νερο στα μουτρα σου μπας και πξυπνησεις και παιξεις...

η αλλη εκλαιγε σπαραζε και ο αλλος ειχε ενα υφακι "κλαιν ρε μαν παμε Σταρμπακς"..

απαπαππαπα ΤΡΑΓΙΚΟ παιξιμο απαραδεκτος

Στην τελευταια σκηνη λες. Οντως ηταν λιγο καπως. Εως πολυ καπως. Απο την αλλη να πουμε οτι δεν ειχε σκηνες στο επεισοδιο, οποτε παιζει να ηταν αρκετα κρυος μετα απο τοσους μηνες hiatus.

εμενα μου φανηκε πολυ χαλια σε ολες τις σκηνες dunato gelio

χωρις συναισθημα χωρις τπτ..λες και εχει παει πλατεια Αριστοτελους για καφε....ουτε αγχος να θυμηθει ουτε τπτ...εκτος κι αν λεει ψεμματα και θυμαται τα παντα....αλλα γενικα η αποδοση ηταν παντελως -

να τον δω στο αλλο επεισοδιο...τωρα που θα χει και mythology πανω του δεν εχει καμια δικιολογια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:07 pm

Παντως εγω επιμενω. Δεν εχω πειστει οτι δεν θυμαμαι απολυτως τιποτα. Ειναι αδυνατο. Και ισως ξερει κατι παραπανω και η Μαρθα.

Αλλα αυτη η αμνησια σε τι οφειλεται; Αμα ειναι απο φαρμακα δεν επρεπε να βγουν αποτελεσματα στις αιματολογικες; Ειναι απο καποιο τραυμα; Τι του εκαναν περα απο τον πυροβολισμο μερικες βδομαδες πριν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lenio

Lenio


Αριθμός μηνυμάτων : 1500
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2013
Ηλικία : 31
Τόπος : Ροδος

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:08 pm

xezoulina έγραψε:
καλα Νειθαν αγορι μου πηγαινε ριξε λιγο νερο στα μουτρα σου μπας και πξυπνησεις και παιξεις...

η αλλη εκλαιγε σπαραζε και ο αλλος ειχε ενα υφακι "κλαιν ρε μαν παμε Σταρμπακς"..

απαπαππαπα ΤΡΑΓΙΚΟ παιξιμο απαραδεκτος


dunato gelio dunato gelio dunato gelio και εγω αυτο σκεφτομουν εκεινη την ωρα και γελουσα.



Δεν εχω ιδεα τι συναισθηματα με αφησε το επεισοδιο,δεν ειναι οτι δε μ αρεσε αλλα δεν ημουν ουαου τι επεισοδιαρα ειναι αυτη...απλα ηταν αυτο που ειπατε,διαφορετικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:08 pm

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
καλα Νειθαν αγορι μου πηγαινε ριξε λιγο νερο στα μουτρα σου μπας και πξυπνησεις και παιξεις...

η αλλη εκλαιγε σπαραζε και ο αλλος ειχε ενα υφακι "κλαιν ρε μαν παμε Σταρμπακς"..

απαπαππαπα ΤΡΑΓΙΚΟ παιξιμο απαραδεκτος

Στην τελευταια σκηνη λες. Οντως ηταν λιγο καπως. Εως πολυ καπως. Απο την αλλη να πουμε οτι δεν ειχε σκηνες στο επεισοδιο, οποτε παιζει να ηταν αρκετα κρυος μετα απο τοσους μηνες hiatus.

εμενα μου φανηκε πολυ χαλια σε ολες τις σκηνες dunato gelio

χωρις συναισθημα χωρις τπτ..λες και εχει παει πλατεια Αριστοτελους για καφε....ουτε αγχος να θυμηθει ουτε τπτ...εκτος κι αν λεει ψεμματα και θυμαται τα παντα....αλλα γενικα η αποδοση ηταν παντελως -

να τον δω στο αλλο επεισοδιο...τωρα που θα χει και mythology πανω του δεν εχει καμια δικιολογια

Ναι ηταν περιεργο το παιξιμο, και μετα που του εδειξαν την φωτο στον καδο και ειπε "ενταξει μωρε, θα δουμε τι παιζει". Δεν ξερω αν ηταν κακο το παιξιμο ή θελανε κατι να δειξουν. Απο αυτα που ειδα μου περασαν οτι κατι θυμαμαι και κατι ξερει. Αμα ειναι απλα κακο παιξιμο θα φανει στην πορεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:09 pm

εντωμεταξυ βγαινει και λεει σε ολες τις συνεντευξεις ποσο ελαφρομυαλος ειναι ο χαρακτηρας του και ψιλοχαζος...ε ρε φιλε αμα ακολουθει αυτη τη τακτικη να παιζει στα επεισοδια χαιρω πολυ πως θα του δωσει λιγο βαρος ? Ειναι που ειναι κακογραμμενος αμα ειναι να τον παιζει συνεχεια γελετοποιο δεν βοηθαει ουτε ο ιδιος να βγει ο χαρακτηρας απ το καλουπι του κλοουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:10 pm

Lenio έγραψε:
xezoulina έγραψε:
καλα Νειθαν αγορι μου πηγαινε ριξε λιγο νερο στα μουτρα σου μπας και πξυπνησεις και παιξεις...

η αλλη εκλαιγε σπαραζε και ο αλλος ειχε ενα υφακι "κλαιν ρε μαν παμε Σταρμπακς"..

απαπαππαπα ΤΡΑΓΙΚΟ παιξιμο απαραδεκτος


dunato gelio dunato gelio dunato gelio  και εγω αυτο σκεφτομουν εκεινη την ωρα και γελουσα.



Δεν εχω ιδεα τι συναισθηματα με αφησε το επεισοδιο,δεν ειναι οτι δε μ αρεσε αλλα δεν ημουν ουαου τι επεισοδιαρα ειναι αυτη...απλα ηταν αυτο που ειπατε,διαφορετικο.

Νομιζω οτι πρεπει να δουμε την πορεια της ιστοριας για να κρινουμε για το επεισοδιο. Σιγουρα ηταν καλοδουλεμενο οσον αφορα τα τεχνικα. Το πως θα εξελιχθει το σεναριο εχει δρομο ακομη νομιζω. Υπαρχει πολυ μυστηριο πισω απο αυτη την ιστορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:11 pm

xezoulina έγραψε:
εντωμεταξυ βγαινει και λεει σε ολες τις συνεντευξεις ποσο ελαφρομυαλος ειναι ο χαρακτηρας του και ψιλοχαζος...ε ρε φιλε αμα ακολουθει αυτη τη τακτικη να παιζει στα επεισοδια χαιρω πολυ πως θα του δωσει λιγο βαρος ? Ειναι που ειναι κακογραμμενος αμα ειναι να τον παιζει συνεχεια γελετοποιο δεν βοηθαει ουτε ο ιδιος να βγει ο χαρακτηρας απ το καλουπι του κλοουν

Υπομονη. Γιατι η αληθεια ειναι οτι ακουγαμε για δικο του arc αλλα δεν παιζει να επαιξε πανω απο 10 λεπτα στο επεισοδιο. Ενω ουτε ειχε καποιο σημαντικο υλικο. Πρεπει να δουμε παρακατω τι θα γινει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:13 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
εντωμεταξυ βγαινει και λεει σε ολες τις συνεντευξεις ποσο ελαφρομυαλος ειναι ο χαρακτηρας του και ψιλοχαζος...ε ρε φιλε αμα ακολουθει αυτη τη τακτικη να παιζει στα επεισοδια χαιρω πολυ πως θα του δωσει λιγο βαρος ? Ειναι που ειναι κακογραμμενος αμα ειναι να τον παιζει συνεχεια γελετοποιο δεν βοηθαει ουτε ο ιδιος να βγει ο χαρακτηρας απ το καλουπι του κλοουν

Υπομονη. Γιατι η αληθεια ειναι οτι ακουγαμε για δικο του arc αλλα δεν παιζει να επαιξε πανω απο 10 λεπτα στο επεισοδιο. Ενω ουτε ειχε καποιο σημαντικο υλικο. Πρεπει να δουμε παρακατω τι θα γινει.

για να δουμε γιατι σημερα ηταν για τα σκυλια dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 14 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:13 pm

Lenio έγραψε:
xezoulina έγραψε:
καλα Νειθαν αγορι μου πηγαινε ριξε λιγο νερο στα μουτρα σου μπας και πξυπνησεις και παιξεις...

η αλλη εκλαιγε σπαραζε και ο αλλος ειχε ενα υφακι "κλαιν ρε μαν παμε Σταρμπακς"..

απαπαππαπα ΤΡΑΓΙΚΟ παιξιμο απαραδεκτος


dunato gelio dunato gelio dunato gelio  και εγω αυτο σκεφτομουν εκεινη την ωρα και γελουσα.



Δεν εχω ιδεα τι συναισθηματα με αφησε το επεισοδιο,δεν ειναι οτι δε μ αρεσε αλλα δεν ημουν ουαου τι επεισοδιαρα ειναι αυτη...απλα ηταν αυτο που ειπατε,διαφορετικο.


++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 28Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 7 Premiere
» Season 6 Premiere - The Red Woman
» House md season 7 premiere-Now What?
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
» 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: