Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 11:46 am

Εγω εχω να πω πως αν σε παρακατω επεισοδια δειξουν αναμνησεις απο το τι εγινε με τον Καστλ τοτε θα πρεπει να δειξουν και το μουσι! ooxi

# Και εγω τα ιδια με την σιχαμενη σχολιαζα ανα στιγμες...ειδικα στο μουσι ειπα πως θα κανει παρτυ το σιχαμα αχαχαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 11:49 am

it's a possibility he's pretending και η αλλη μπαινει στο δωματιο λες και ετοιμαζεται να κανει ανακριση ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 11:49 am

xezoulina έγραψε:
it's a possibility he's pretending και η αλλη μπαινει στο δωματιο λες και ετοιμαζεται να κανει ανακριση ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μαλακα εγω θα ειχα χεστει εκει αμα ημουν ο Καστλ αχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 11:53 am

να τος κι ο Ντερικ Στορμ προετοιμαζουν το εδαφος για τη νεα σειρα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 11:53 am

Το τελειωσα. Πολυ διαφορετικο επεισοδιο για την σειρα. Και σιγουρα με εχει φαει η περιεργεια τωρα.

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω αν ο Καστλ εχει ολικη αμνησια ή αν θυμαται καποια πραγματα και δεν τα λεει για τους λογους του. Εχω επιφυλλαξεις.

Κατα τα αλλα πολυ καλο παιξιμο απο την Στανα σε ολο το επεισοδιο. Επιτελους λιγο συναισθημα σε γεγονοτα που αφορουν τον Καστλ. Μολυ τραγικη. Ο Εσποζιτο μου εσπασε τα νευρα. Δεν μου αρεσε που σε ολο το επεισοδιο τον ειχαν τοσο κοντρα και τοσο σιγουρο οτι ο Καστλ ηταν πισω απο ολα. Ουτε μια αμφιβολια ουτε τιποτα. Η Κειτ ως ενα σημειο ηταν δικαιολογημενη να πιστεψει διαφορα γιατι ηταν πολυ ευαισθητη ψυχολογικα χωρις κανενα στηριγμα. Αυτος ομως απαραδεκτος.

Πολη καλη σκηνοθεσια+μουσικη στο επεισοδιο. Και σιγουρα μου εχουν κινησει την περιεργια για το που το πανε. Υπαρχουν στοχεια οπως το κλειδι με τον αριθμο πανω αλλα και ο Δαγκειος πυρετος τα οποια δεν αναλυθηκαν. Περιμενουμε το 702 υποθετω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 11:56 am

Παντως κατι παιζει με την νουβελα. Tropical Storm+Δαγκειος πυρετος που εμφανιζεται σε τροπικα κλιματα. Ισως ο Καστλ στην ερευνα για το βιβλιο εμαθε κατι που δεν επρεπε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 11:58 am

Επισης ο Νειθαν ντυμενος στα μαυρα ηταν πολυ κομψος και τον αδυνατιζαν τα ρουχα. Στο τελος με την ρομπα-τεντοπανο ηταν λες και ειχε 200 κιλα βαρος. Αμα ρε Λουκ.


Εννοειται πολυ ευχαριστη η επιστροφη στο πιο κοντο μαλλι για την Στανα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 11:59 am

καλα Νειθαν αγορι μου πηγαινε ριξε λιγο νερο στα μουτρα σου μπας και πξυπνησεις και παιξεις...

η αλλη εκλαιγε σπαραζε και ο αλλος ειχε ενα υφακι "κλαιν ρε μαν παμε Σταρμπακς"..

απαπαππαπα ΤΡΑΓΙΚΟ παιξιμο απαραδεκτος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:00 pm

Παράθεση :
MAJOR plot flaw in tonight's #Castle. -I doubt Castle's ability to even pitch a tent.

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Απο εκει και μονο επρεπε να το καταλαβουν dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   - Σελίδα 13 EmptyΤρι Σεπ 30, 2014 12:01 pm

xezoulina έγραψε:
καλα Νειθαν αγορι μου πηγαινε ριξε λιγο νερο στα μουτρα σου μπας και πξυπνησεις και παιξεις...

η αλλη εκλαιγε σπαραζε και ο αλλος ειχε ενα υφακι "κλαιν ρε μαν παμε Σταρμπακς"..

απαπαππαπα ΤΡΑΓΙΚΟ παιξιμο απαραδεκτος

Στην τελευταια σκηνη λες. Οντως ηταν λιγο καπως. Εως πολυ καπως. Απο την αλλη να πουμε οτι δεν ειχε σκηνες στο επεισοδιο, οποτε παιζει να ηταν αρκετα κρυος μετα απο τοσους μηνες hiatus.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 13 από 28Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 7 Premiere
» Season 6 Premiere - The Red Woman
» House md season 7 premiere-Now What?
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
» 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: