Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 83 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:33 pm

Eleni7 έγραψε:
Κυριακη του Πασχα ειναι 5 Μαιου.Φιλε εγω εξεταστικη μαλλον ξεκιναω 27 Μαη

!!!!!!!!!!! Τοσο νωρις???????

ε καλα νταξει προλαβαινουμε και παλι να καουμε θα χεις φουλ 22 μερες κλαιν....Τριτη δεν θα χεις γυρισει πισω?

ελα ρε θα χεις και τη δικιολογια οτι πρεπει να διαβασεις ΓΥΡΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:37 pm

Ρε πως να γυρισω;Παντα Κυριακη του Θωμα επιστρεφω.Εδω που τα λεμε δεν τους βλεπω καθε τρεις και λιγο τους δικους μου.Ουτε παω τοσο συχνα σπιτι μου.3-4 φορες τον χρονο κατεβαινω μονο.Απο τωρα στο λεω να το ξερεις.Το φιναλε θα το δω Τριτη πρωι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:39 pm

Eleni7 έγραψε:
Ρε πως να γυρισω;Παντα Κυριακη του Θωμα επιστρεφω.Εδω που τα λεμε δεν τους βλεπω καθε τρεις και λιγο τους δικους μου.Ουτε παω τοσο συχνα σπιτι μου.3-4 φορες τον χρονο κατεβαινω μονο.Απο τωρα στο λεω να το ξερεις.Το φιναλε θα το δω Τριτη πρωι Laughing

τωρα δεν ειπες οτι δεν μπορεις να το δεις στο πατρικο σου? scratch

καλα ρε μαλακα δεν μπορεις να ξενυχτισεις μια φορα δηλαδη?Τι θα σου πουν ρε 23 εισαι.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:42 pm

Ρε εισαι σοβαρη;!Φυσικα και θα το δω!Γιατι να μην το δω;Απλα δεν θα μπορεσω να κατσω να το δω live στις 3 το πρωι.Ειπαμε ρε!Δεν ειναι και κερβερος η μανα μου!

Ρε θα με ξεχεσουν αμα ειναι να κατσω ολονυχτια στο Ιντερνετ.Πλησιαζει και εξεταστικη.Δεν γινονται αυτα,δεν πα να ειμαι και 50
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:44 pm

Eleni7 έγραψε:
Ρε εισαι σοβαρη;!Φυσικα και θα το δω!Γιατι να μην το δω;Απλα δεν θα μπορεσω να κατσω να το δω live στις 3 το πρωι.Ειπαμε ρε!Δεν ειναι και κερβερος η μανα μου!

Ρε θα με ξεχεσουν αμα ειναι να κατσω ολονυχτια στο Ιντερνετ.Πλησιαζει και εξεταστικη.Δεν γινονται αυτα,δεν πα να ειμαι και 50

θα σε ξεχεσουν ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ? Laughing Laughing Laughing

δεν ξερουν για τις ολονυχτιες σου στα Γιαννενα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:45 pm

Παράθεση :
δεν ξερουν για τις ολονυχτιες σου στα Γιαννενα?

ΠΑΣ ΚΑΛΑ;!Φυσικα και οχι!

Θα με ξεχεσουν σιγουρα!Αφου ξερεις μωρε πως ειναι οι γονεις.Και εσυ στο περσινο φιναλε δεν προσπαθουσες να κανεις ησυχια μην σε παρει χαμπαρι ο πατερας σου και σε ξεχεσει; dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:50 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
δεν ξερουν για τις ολονυχτιες σου στα Γιαννενα?

ΠΑΣ ΚΑΛΑ;!Φυσικα και οχι!

Θα με ξεχεσουν σιγουρα!Αφου ξερεις μωρε πως ειναι οι γονεις.Και εσυ στο περσινο φιναλε δεν προσπαθουσες να κανεις ησυχια μην σε παρει χαμπαρι ο πατερας σου και σε ξεχεσει; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι μαλακα αλλα εγω εχω ξενυχτισει ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ φορες και το ξερουν. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οχι νταξει δεν εχω κανενα παραπονο απ τους δικους μου, ο,τι ωρα θελω γυρναω και φευγω και κοιμαμαι...με ξεχεζουν οταν το χω ΠΑΡΑΓΑΜΗΣΕΙ και περναω κανα 15ωρο μπροστα στο pc [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

(ξερεις ποσες φορες με βρισκουν 7 ωρα το πρωι ξυπνια? Laughing Λογικο καποια στιγμη να φωναξουν Laughing)

αλλιως δεν εχω θεμα...

και πιστευεις οτι σε πιστευουν?Μα ειναι δυνατον ανθρωπος 20 κατι και να κοιμαται απ τις 12?Ποιος το κανει? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:52 pm

Μα και μενα για τις ωρες που περναω στο pc με ξεχεζουν!Δεν τους πειραζει να βγαινω και να γυρναω το αλλο πρωι στο σπιτι!Ισα-ισα προτιμουν αυτο απο το να καθομαι στο pc!

Ρε βλακα μιλαμε ΚΑΘΑΡΑ για χρηση του ιντερνετ τωρα!Οχι για νυχτερινες εξοδους κτλ!Για αυτα ειναι σουπερ cool!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:55 pm

Eleni7 έγραψε:
Μα και μενα για τις ωρες που περναω στο pc με ξεχεζουν!Δεν τους πειραζει να βγαινω και να γυρναω το αλλο πρωι στο σπιτι!Ισα-ισα προτιμουν αυτο απο το να καθομαι στο pc!

Ρε βλακα μιλαμε ΚΑΘΑΡΑ για χρηση του ιντερνετ τωρα!Οχι για νυχτερινες εξοδους κτλ!Για αυτα ειναι σουπερ cool!

κοιτα δεν θελω να πιεσω αλλα αν τους πεις οτι θα ναι live στυλ skype με πολλους φιλους μαζι και οτι το χετε κανονισει καιρο δεν θα σου πουν κατι μωρεεεεεε ελα βρες ενα τροπο τετοια επεισοδια τα βλεπεις βραδυ δεν λεει πρωι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 66 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 5:58 pm

Ο μπαμπας δεν εχει θεμα.Ανεκαθεν δεν ειχε.Το προβλημα ειναι αλλου Laughing
Θα δω τι θα κανω.Εχουμε καιρο.Στην τελικη θα παω μαζι της καθε μερα εκκλησια την Μ.Βδομαδα μπας και κερδισω "ποντους" ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ
Παντως αυτο που λες εσυ θα πω.Δεν προκειται να πω ψεματα ή να τους πω οτι κοιμαμαι και να ανοιξω το λαπτοπ στα κρυφα.Αν με αφησουν καλως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 66 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 83 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: