Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 79 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:55 am

Eleni7 έγραψε:
Παιδια εγω επιμενω σε αυτο που λεω.Αυτη η "στασιμοτητα" ειναι προγραμματισμενη.Και το ξαναλεω.Στο πρωτο μισο ειδικα ειδαμε περισσοτερα "πειραματικα" επεισοδια σε σχεση με καθε αλλη σεζον.Το θεωρειτε τυχαιο;Απλα κανουν ενα μινι-break και δεν θελουν να τα δωσουν ολα απο τωρα.Ειναι ενα ειδος "ξεχειλωματος" για να πανε για πολλες σεζον

ναι αλλα πρεπει να το προσεξουν αυτο γιατι το δυνατο κομματι σ αυτη τη σειρα εινια το ζευγαρι και θα υπαρχει προβλημα sooner or later...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:58 am

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Κατερινα εγω δεν συμφωνω με την αποψη που ποσταρες.Προσωπικα δεν βλεπω διαφορες στο πως χειριζονταν τα πραγματα τις προηγουμενες σεζον αλλα και τωρα.Τα ιδια δεν βλεπουμε;Στηριξη απο τον Καστλ οταν η Μπεκετ ειχε προβληματα με την υποθεση της μανας της (501,513),bantering και χαζοκαυγαδες οπως παλια (502,504,508),γλυκιες σκηνες με ιδιαιτερη σημασια (503-χειραψια,514 τελευταια λεπτα) κτλ.To ζευγαρι τα ιδια πραγματα κανει.Το προβλημα ειναι οτι φετος εχουμε δει πιο πολλα "ιδιαιτερα" επεισοδια που εμποδισαν το ζευγαρι να τα βγαλει ολα αυτα με μεγαλυτερη συχνοτητα.Το 507 ηταν το ντοκιμαντερ,το 506 ηταν sci-fi themed και θελησαν να τιμησουν περισσοτερο το ειδος χωρις να ασχοληθουν πολυ με το ζευγαρι,το 511 ηταν επεισοδιο του Εσπο.Εχουμε δει δηλαδη αρκερα "πειραματικα" επεισοδια που το ζευγαρι δεν ηταν τοσο στο επικεντρο.Προσεθεσε σε ολα αυτα την ελλειψη σκηνης παρομοιας του Always (που την ζητανε ΟΛΟΙ) και θα καταλαβεις.

Το προβλημα ειναι οτι ολοι ειχα υψηλες προσδοκιες οτι σε καθε επεισοδιο θα βλεπουμε σεξοσκηνες,30 λεπτα σπαμ το ζευγαρι κτλ.Δεν ειναι ετσι.Το εχει πει ο Μαρλοου.Στις αρχες θα παμε πιο "στασιμα" ειπε.Κραταει πραγματα για παρακατω δηλαδη για να εχει μπολικο υλικο.Δεν βρισκω καποιο νοημα να υπαρχει γκρινια απο τα 15 επεισοδια.Και το ανησυχητικο ειναι οτι τωρα υπαρχει κλασικο Καστλοεπεισοδιο και μετα εχουμε το επεισοδιο του Ραιαν.Παλι γκρινιες δηλαδη.Το μονο που δεχομαι σαν επιχειρημα ειναι τα σκοταδια στα φιλια


Κοιτα εγω για παραδειγμα που δεν εχω κολλησει τοσο με το ζευγαρι και εχω ενα θεμα παρατηρητικοτητας θα σου πω πως αντιλαμβανομαι καποια πραγματακια που διαφερουν απο τις προηγουμενες σεζον.

Λειπει η ενταση. Θα μου πεις πως ισως να οφειλεται και στο moonlighting. Αλλα και παλι γενικοτερα η φετινη σεζον μοιαζει πιο πολυ σαν να ειναι το ενα φιλερακι μετα το αλλο.
Ομως αυτο που παρατηρω εγω ειναι πως δινουν πολλες φορες καποιες σκηνες διαδικαστικα. Και πως εχουν την εντυπωση πως επειδη ο Καστλ και η Μπεκετ ειναι μαζι πλεον αυτο ειναι απο μονο του ικανο να ικανοποιησει το κοινο που ακολουθει το ζευγαρι φανατικα.

Εδω υπαρχει το θεμα πιστευω. Καθαρα σεναριακο.

Σαν χειρισμο χαρακτηρων και ζευγαριου, σε γενικες γραμμες ακολουθουν το μοτιβο των προηγουμενων σεζον και γι αυτο και η σειρα εξακολουθει να ειναι καλη. Δεν διαφωνω σε αυτο.

Ομως και φυσικα το κοινο και θα λυσσαει με φιλια και με σεξοσκηνες οσες σεζον και να περασουν.

Απλα εχω την αισθηση πως μπορουν και καλυτερα. Και πολυ καλυτερα. Και πως καπως εχουμε πεσει λιγο στα αναλατα. Laughing (Ειδες τα πικαντικα δεν τα αναφερω Laughing )

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:58 am

Θα ξεραμε ρε.Απο το Σαββατο που μπηκαμε παλι tumblr ειχε βουηξει ο τοπος.Ακομη και σε non-spoiler free blogs.Το ABC το ειχε κανει σημαια.Σε ολα τα σαιτ το ειχαν γραψει.

Αλλα ο Μαρλοου δεν ηθελε να το πει στον κοσμο.Θυμασαι που ειχε βγει ενας δημοσιογραφος καπου το Νοεμβρη και ειχε πει οτι συμφωνα με πληροφοριες στο διπλο θα δουμε τον πατερα του Ρικ;Λιγες μερες μετα ειχε βγει ο ιδιος ο Μαρλοου και ειχε πει οτι τελικα δεν θα ασχοληθουν τωρα με τον πατερα.Λες να μην ηξερε;Αφου το ειχε ηδη γραψει το επεισοδιο.Απλα προσπαθουσε να τα μαζεψει.Τελικα του το χαλασε και το network
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:59 am

Eleni7 έγραψε:
Θα ξεραμε ρε.Απο το Σαββατο που μπηκαμε παλι tumblr ειχε βουηξει ο τοπος.Ακομη και σε non-spoiler free blogs.Το ABC το ειχε κανει σημαια.Σε ολα τα σαιτ το ειχαν γραψει.

Αλλα ο Μαρλοου δεν ηθελε να το πει στον κοσμο.Θυμασαι που ειχε βγει ενας δημοσιογραφος καπου το Νοεμβρη και ειχε πει οτι συμφωνα με πληροφοριες στο διπλο θα δουμε τον πατερα του Ρικ;Λιγες μερες μετα ειχε βγει ο ιδιος ο Μαρλοου και ειχε πει οτι τελικα δεν θα ασχοληθουν τωρα με τον πατερα.Λες να μην ηξερε;Αφου το ειχε ηδη γραψει το επεισοδιο.Απλα προσπαθουσε να τα μαζεψει.Τελικα του το χαλασε και το network

εγω δεν μπορω να καταλαβω η Ταμαλα ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΤΟΝ 3Κ...ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 6:02 am

xezoulina έγραψε:
oχι η γκρινια υπαρχει εδω και καιρο δεν ειναι κατι που εγινε τωρα.. Laughing

κατα τ αλλα συμφωνουμε..

Που ξανακουστηκε αυτο...fandom και γκρινια; Α πα πα πα πα πα Laughing


Παράθεση :
καλα ναι η κριτικη ειναι παντα ευπροσδεκτη αλλα οταν βλεπεις τοσο ποιοτικα επεισοδια και παλι γκρινιαζουν (δεν λεω εχουν δικιο αλλα βρε αδερφε δες και τα θετικα) τοτε λες αχαριστια. .. Laughing Laughing


Δεν διαφωνω. Γι αυτο και ειπα πως δεν ειναι ουτε ο τοπος, ουτε ο χρονος.

Ομως αν θελησω να το παιξω ο δικηγορος του διαβολου θα σου πω πως εδω μιλαμε για 2parter και αν βασιστουμε στο πρωτο μερος ειναι λογικο να υπαρχουν τετοια παραπονα. Στο πρωτο μερος ο ρολος της Μπεκετ ηταν αρκετα αποστασιοποιημενος.

Απο την αλλη ισως μερικοι να ειχαν και θεμα με την τελευταια κασκετ σκηνη αλλα εδω νομιζω πως θα ειχαν θεμα ετσι κι αλλιως γιατι αν λαβουμε υποψιν και το καψιμο του κοινου...ε! Το σημερινο επεισοδιο δεν ηταν κασκετικο οπως και να το πιασεις Laughing
Οποτε αν υπαρχει γκρινια εδω και καιρο, λογικο ειδικα στο 2parter να τους πιασουν τα νευρα τους Laughing

ΟΜΩΣ το επεισοδιο ηταν ΥΠΕΡΟΧΟ. Και φυσικα αυτη η γκρινια μπαινει σε δευτερη μοιρα. Τουλαχιστον στους νοημονες ανθρωπους Laughing



Παράθεση :

Παράθεση :
Ειναι απο τις ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ περιπτωσεις που θα
συμφωνουσα με τον Μαρλοου. Αν ΑΥΤΟ το επεισοδιο δεν ειχε σποιλερ θα
ανηκε σε ΑΛΛΗ διασταση τελειως.

ω καλα εισαι...ΒΑΣΙΚΑ ΑΝ Η ΕΛΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εσυ δεν θα ξερες...εγω το ειχα δει πριν το πει η Ελενη....

Και ΨΙΤ κοπελια...εσυ μην μιλας για μαλακιες...."ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΠΡΟΜΟ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΠΑΡΙΣΙ! ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΙΛΕΡ;" dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 6:03 am

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Κατερινα εγω δεν συμφωνω με την αποψη που ποσταρες.Προσωπικα δεν βλεπω διαφορες στο πως χειριζονταν τα πραγματα τις προηγουμενες σεζον αλλα και τωρα.Τα ιδια δεν βλεπουμε;Στηριξη απο τον Καστλ οταν η Μπεκετ ειχε προβληματα με την υποθεση της μανας της (501,513),bantering και χαζοκαυγαδες οπως παλια (502,504,508),γλυκιες σκηνες με ιδιαιτερη σημασια (503-χειραψια,514 τελευταια λεπτα) κτλ.To ζευγαρι τα ιδια πραγματα κανει.Το προβλημα ειναι οτι φετος εχουμε δει πιο πολλα "ιδιαιτερα" επεισοδια που εμποδισαν το ζευγαρι να τα βγαλει ολα αυτα με μεγαλυτερη συχνοτητα.Το 507 ηταν το ντοκιμαντερ,το 506 ηταν sci-fi themed και θελησαν να τιμησουν περισσοτερο το ειδος χωρις να ασχοληθουν πολυ με το ζευγαρι,το 511 ηταν επεισοδιο του Εσπο.Εχουμε δει δηλαδη αρκερα "πειραματικα" επεισοδια που το ζευγαρι δεν ηταν τοσο στο επικεντρο.Προσεθεσε σε ολα αυτα την ελλειψη σκηνης παρομοιας του Always (που την ζητανε ΟΛΟΙ) και θα καταλαβεις.

Το προβλημα ειναι οτι ολοι ειχα υψηλες προσδοκιες οτι σε καθε επεισοδιο θα βλεπουμε σεξοσκηνες,30 λεπτα σπαμ το ζευγαρι κτλ.Δεν ειναι ετσι.Το εχει πει ο Μαρλοου.Στις αρχες θα παμε πιο "στασιμα" ειπε.Κραταει πραγματα για παρακατω δηλαδη για να εχει μπολικο υλικο.Δεν βρισκω καποιο νοημα να υπαρχει γκρινια απο τα 15 επεισοδια.Και το ανησυχητικο ειναι οτι τωρα υπαρχει κλασικο Καστλοεπεισοδιο και μετα εχουμε το επεισοδιο του Ραιαν.Παλι γκρινιες δηλαδη.Το μονο που δεχομαι σαν επιχειρημα ειναι τα σκοταδια στα φιλια


Κοιτα εγω για παραδειγμα που δεν εχω κολλησει τοσο με το ζευγαρι και εχω ενα θεμα παρατηρητικοτητας θα σου πω πως αντιλαμβανομαι καποια πραγματακια που διαφερουν απο τις προηγουμενες σεζον.

Λειπει η ενταση. Θα μου πεις πως ισως να οφειλεται και στο moonlighting. Αλλα και παλι γενικοτερα η φετινη σεζον μοιαζει πιο πολυ σαν να ειναι το ενα φιλερακι μετα το αλλο.
Ομως αυτο που παρατηρω εγω ειναι πως δινουν πολλες φορες καποιες σκηνες διαδικαστικα. Και πως εχουν την εντυπωση πως επειδη ο Καστλ και η Μπεκετ ειναι μαζι πλεον αυτο ειναι απο μονο του ικανο να ικανοποιησει το κοινο που ακολουθει το ζευγαρι φανατικα.

Εδω υπαρχει το θεμα πιστευω. Καθαρα σεναριακο.

Σαν χειρισμο χαρακτηρων και ζευγαριου, σε γενικες γραμμες ακολουθουν το μοτιβο των προηγουμενων σεζον και γι αυτο και η σειρα εξακολουθει να ειναι καλη. Δεν διαφωνω σε αυτο.

Ομως και φυσικα το κοινο και θα λυσσαει με φιλια και με σεξοσκηνες οσες σεζον και να περασουν.

Απλα εχω την αισθηση πως μπορουν και καλυτερα. Και πολυ καλυτερα. Και πως καπως εχουμε πεσει λιγο στα αναλατα. Laughing (Ειδες τα πικαντικα δεν τα αναφερω Laughing )

Ναι αυτο λεω.Η ενταση που λες οτι λειπει (και οντως λειπει) ειναι προγραμματισμενο να λειψει.Ο ιδιος ο Μαρλοου εχει πει τον Αυγουστο αν θυμαμαι καλα οτι τουλαχιστον μεχρι το πρωτο μισο τα πραγματα θα ειναι πιο χαλαρα.Δεν θα υπαρχουν πολλες μεταβολες,δεν θα υπαρχουν εντασεις κτλ.Θα ειναι πιο στασιμα τα πραγματα.Φανταζομαι οτι αν το 524 ηταν series finale θα βλεπαμε αλλα.Ελα ρε Φελια,εχεις δει πολλες σειρες και ξερεις.Ειδικα για μια σειρα που μπαινει στην 5η της σεζον ξερεις πολυ καλα οτι θα υπρχουν διαστηματα που θα εχουμε κενα αερος για να βγουν παραπανω ποιοτικες σεζον και επεισοδια στο μελλον.Απλα καταφεραν και εχωσαν μεσα μερικα φοβερα επεισοδια απο αποψη υποθεσης για να το σωσουν.16 επεισοδια εχουμε δει μεχρι τωρα.Ας κρινουμε την σεζον μετα το 524


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τρι Φεβ 26, 2013 6:05 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 6:04 am

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Θα ξεραμε ρε.Απο το Σαββατο που μπηκαμε παλι tumblr ειχε βουηξει ο τοπος.Ακομη και σε non-spoiler free blogs.Το ABC το ειχε κανει σημαια.Σε ολα τα σαιτ το ειχαν γραψει.

Αλλα ο Μαρλοου δεν ηθελε να το πει στον κοσμο.Θυμασαι που ειχε βγει ενας δημοσιογραφος καπου το Νοεμβρη και ειχε πει οτι συμφωνα με πληροφοριες στο διπλο θα δουμε τον πατερα του Ρικ;Λιγες μερες μετα ειχε βγει ο ιδιος ο Μαρλοου και ειχε πει οτι τελικα δεν θα ασχοληθουν τωρα με τον πατερα.Λες να μην ηξερε;Αφου το ειχε ηδη γραψει το επεισοδιο.Απλα προσπαθουσε να τα μαζεψει.Τελικα του το χαλασε και το network

εγω δεν μπορω να καταλαβω η Ταμαλα ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΤΟΝ 3Κ...ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

Οχι μονο αυτο.Ελεγε οτι ισως γυρισει και η Μερεντιθ.Keep trollin' dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 6:06 am

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παιδια εγω επιμενω σε αυτο που λεω.Αυτη η "στασιμοτητα" ειναι προγραμματισμενη.Και το ξαναλεω.Στο πρωτο μισο ειδικα ειδαμε περισσοτερα "πειραματικα" επεισοδια σε σχεση με καθε αλλη σεζον.Το θεωρειτε τυχαιο;Απλα κανουν ενα μινι-break και δεν θελουν να τα δωσουν ολα απο τωρα.Ειναι ενα ειδος "ξεχειλωματος" για να πανε για πολλες σεζον

ναι αλλα πρεπει να το προσεξουν αυτο γιατι το δυνατο κομματι σ αυτη τη σειρα εινια το ζευγαρι και θα υπαρχει προβλημα sooner or later...


++++++++++++++++++++++++++++

Επισης....

Ελενη μιλαμε για 15 επεισοδια. Ειναι πανω απο το μισο της σεζον. Αρκετο για να αγανακτησει κοσμος και να φυγει κιολας (ετσι την πατανε πολλες σειρες)

Αλλωστε μια σεζον κρινεται στο συνολο της. Και 15 επεισοδια ειναι μεγαλος αριθμος. (Γιατι ναι μεν θα κοιταξεις την σειρα ολικα (ολες τις σεζον δηλαδη) αλλα στο παρον το ενδιαφερον στο κρατανε τα επεισοδια που τρεχουν. Και φυσικα σχηματιζεις και αναλογη γνωμη και κριση.


xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Θα ξεραμε ρε.Απο το Σαββατο που μπηκαμε παλι tumblr ειχε βουηξει ο τοπος.Ακομη και σε non-spoiler free blogs.Το ABC το ειχε κανει σημαια.Σε ολα τα σαιτ το ειχαν γραψει.

Αλλα ο Μαρλοου δεν ηθελε να το πει στον κοσμο.Θυμασαι που ειχε βγει ενας δημοσιογραφος καπου το Νοεμβρη και ειχε πει οτι συμφωνα με πληροφοριες στο διπλο θα δουμε τον πατερα του Ρικ;Λιγες μερες μετα ειχε βγει ο ιδιος ο Μαρλοου και ειχε πει οτι τελικα δεν θα ασχοληθουν τωρα με τον πατερα.Λες να μην ηξερε;Αφου το ειχε ηδη γραψει το επεισοδιο.Απλα προσπαθουσε να τα μαζεψει.Τελικα του το χαλασε και το network

εγω δεν μπορω να καταλαβω η Ταμαλα ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΤΟΝ 3Κ...ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ


Μπορει να αναφεροταν για μελλοντικα σχεδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 6:07 am

Παράθεση :
Δεν διαφωνω. Γι αυτο και ειπα πως δεν ειναι ουτε ο τοπος, ουτε ο χρονος.

Ομως
αν θελησω να το παιξω ο δικηγορος του διαβολου θα σου πω πως εδω μιλαμε
για 2parter και αν βασιστουμε στο πρωτο μερος ειναι λογικο να υπαρχουν
τετοια παραπονα. Στο πρωτο μερος ο ρολος της Μπεκετ ηταν αρκετα
αποστασιοποιημενος.

Απο την αλλη ισως μερικοι να ειχαν και θεμα
με την τελευταια κασκετ σκηνη αλλα εδω νομιζω πως θα ειχαν θεμα ετσι κι
αλλιως γιατι αν λαβουμε υποψιν και το καψιμο του κοινου...ε! Το σημερινο
επεισοδιο δεν ηταν κασκετικο οπως και να το πιασεις Laughing
Οποτε αν υπαρχει γκρινια εδω και καιρο, λογικο ειδικα στο 2parter να τους πιασουν τα νευρα τους Laughing

+++++++++++++++

ποσο μαλλον οταν πλησιαζει Ραιαν-κεντρικο επεισοδιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Και ΨΙΤ κοπελια...εσυ μην μιλας για μαλακιες...."ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΠΡΟΜΟ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΠΑΡΙΣΙ! ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΙΛΕΡ;" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 59 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 6:07 am

Παράθεση :
Και ΨΙΤ κοπελια...εσυ μην μιλας για μαλακιες...."ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΠΡΟΜΟ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΠΑΡΙΣΙ! ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΙΛΕΡ;"

Ειπε ακομη χειροτερο!

"Ειδα στο προμο οτι ο Καστλ παει στο Παρισι.Λετε να ειναι σποιλερ;" ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 59 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 79 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: