Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:35 pm

βασικα ηταν η περιοδος στη μεση και πολλες φορες εχω τρομερο πρηξιμο εν καιρω αδιαθεσιας οποτε ειπα να του δωσω λιγο χρονο...μετα ηταν το ταξιδι στη γερμανια οποτε μανι μανι βγαλτε 3 βδομαδες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:37 pm

Ετοιμασου ΕΡΧΟΜΑΙ για φαπες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:37 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. Αν ας πουμε εχεις καποιο προβλημα (το ιδιο καθε φορα) και ΕΧΕΙΣ παει σε πολλους γιατρους και μετα απο καποια φαση δεν μπορουν και οι ιδιοι να σε βοηθησουν περα απο καποια στανταρ πραγματα που σου λενε πως πρεπει να κανεις και πλεον τα ξερεις γιατι ειναι επαναλαμβανομενη κατασταση δεν εχει και μεγαλη διαφορα το να πας η οχι.

Υπηρχε μια περιοδος που ειχα καταληξει ανα μηνα να πηγαινω σε γιατρους για αυτο το θεμα.. Με αυτη την λογικη θα επρεπε να με εχουν οικοσιτη

Πιστευω πως σε ολα πρεπει να υπαρχει μετρο. Οτιδηποτε διαφορετικο με τον οργανισμο μας, η κατι που κραταει παραπανω απο καποιες μερες (ακομα και αν ειναι γνωριμο αλλα ο χρονος μεγενθυνεται), τοτε πρεπει να πηγαινουμε αμεσα στον γιατρο.

Ομοιως ομως δεν πρεπει να τρελαινομαστε και με το παραμικρο.

Βρε συμφωνω να μην τρελαινομαστε.Αλλα η κοπελα σου λεει οτι εχει ενοχλησεις εδω και εναν μηνα και δεν κανει τιποτα.Θα κατεβω Αθηνα να την πλακωσω!

Ας σε εχουν και οικοσιτη!Η δουλεια τους ειναι!Δεν λεω, αν εχεις ενα συγκεκριμενο προβλημα και δεν υπαρχει τροπος αντιμετωπισης (αφου το εχει ψαξει καλα πρωτα),τοτε σιγουρα οι συνεχεις επισκεψεις δεν θα βοηθησουν σε κατι.Αλλα οταν το συγκεκριμενο προβλημα οξυνεται κατα διαστηματα εννοειται οτι πρεπει να το φροντισεις!

++++++++++++++

Το ιδιο λεμε βασικα Laughing

Καλα εγω ειχα φτασει σε ενα σημειο που απο κει που το βιβλιαριο μου ηταν αδειο να αλλαξω τρια μεσα σε ενα χρνο Razz Τα ειχα δει ολα μιλαμε....ειχα μαθει ολους τους γαστρεντερολογους αθηνων και περιχωρων Laughing Και λυση δεν εβρισκα κιολας Razz

Ομως οι γιατροι γι αυτο ειναι. Παλιοτερα ειχα μεγαλη φοβια με το συναφι τους παντως Laughing

Αλλα πλεον ειναι και θεμα λογικης. Πρωτον ποτε δεν αφηνεις κατι γιατι ποτε δεν ξερεις τι μπορει να ειναι (απο το πιο ασημαντο μεχρι και το πιο σημαντικο) και δευτερον γιατι να μπεις σε διαδικασιες ταλαιπωριας απο το να πας απλα στον γιατρο να σου κανει την διαγνωση, να σου δωσει την θεραπεια και να ξεμπερδευεις και μια ωρα αρχυτερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:38 pm

Παιδι μου η καλυτερη θεραπεια για κατι ειναι η προληψη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:40 pm

xezoulina έγραψε:
βασικα ηταν η περιοδος στη μεση και πολλες φορες εχω τρομερο πρηξιμο εν καιρω αδιαθεσιας οποτε ειπα να του δωσω λιγο χρονο...μετα ηταν το ταξιδι στη γερμανια οποτε μανι μανι βγαλτε 3 βδομαδες...

Πω πωωωωωω...τι μου θυμιζεις τωρα...τα εχω περασει και εγω και με παραπανω χρονο Razz

Μακριααααααααααααα Laughing

Καλε ρε ζωακι (καλα κανω και σε λεω αμοιβαδα Laughing) εστω οτι ελεγες θα περασει, εστω οτι ηξερες τα συμπτωματα και σου ειχαν ξανασυμβει (που με τοσο χρονο δεν εχεις δικαιολογια αλλα παμε παρακατω το γαλα χυθηκε τωρα Laughing) πως αντεχεις να ταλαιπωρεισαι ετσι και για τοσο χρονο εν ετη 2012? Ζαβο εισαι παιδι μου; ΤΙ ΡΩΤΑΩ ΤΩΡΑ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:41 pm

Περιμενε να γιανει απο μονο του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:41 pm

Eleni7 έγραψε:
Παιδι μου η καλυτερη θεραπεια για κατι ειναι η προληψη....

True.

Απλα σε μερικες περιπτωσεις δεν βοηθαει. Ειδικα στα γαστρεντερικα υπαρχουν φορες που κανεις ΟΤΙ πρεπει να κανεις και παλι δεν βρισκεις ηρεμια Laughing

Ακομα και η αλλαγη αερα επηρρεαζει μερικες φορες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:42 pm

Eleni7 έγραψε:
Περιμενε να γιανει απο μονο του!

Να την παμε να την ξεματιασουν Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:43 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παιδι μου η καλυτερη θεραπεια για κατι ειναι η προληψη....

True.

Απλα σε μερικες περιπτωσεις δεν βοηθαει. Ειδικα στα γαστρεντερικα υπαρχουν φορες που κανεις ΟΤΙ πρεπει να κανεις και παλι δεν βρισκεις ηρεμια Laughing

Ακομα και η αλλαγη αερα επηρρεαζει μερικες φορες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Α,για γαστρεντερικα δεν εχω αποψη επειδη ουδεποτε ειχα θεμα.Φανταζομαι οτι θα πρεπει να προσεχετε και λιγο παραπανω (εως πολυ παραπανω) την διατροφη σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:45 pm

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Περιμενε να γιανει απο μονο του!

Να την παμε να την ξεματιασουν Laughing

Γιατροι και μαλακιες!

Ελα Κατερινα!


Μαλακες καθε φορα χασμουριεμαι εκει που χασμουριετε και αυτη! dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 43 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: