Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:45 pm

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παιδι μου η καλυτερη θεραπεια για κατι ειναι η προληψη....

True.

Απλα σε μερικες περιπτωσεις δεν βοηθαει. Ειδικα στα γαστρεντερικα υπαρχουν φορες που κανεις ΟΤΙ πρεπει να κανεις και παλι δεν βρισκεις ηρεμια Laughing

Ακομα και η αλλαγη αερα επηρρεαζει μερικες φορες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Α,για γαστρεντερικα δεν εχω αποψη επειδη ουδεποτε ειχα θεμα.Φανταζομαι οτι θα πρεπει να προσεχετε και λιγο παραπανω (εως πολυ παραπανω) την διατροφη σας

Διατροφη, ασκηση, νερο, αλλεγες περιβαλλοντος και ταξιδια, υπνος και πολλα αλλα.

Και οπως καταλαβαινεις και εγω και η σιχαμενη ολα τα κανουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:46 pm

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Περιμενε να γιανει απο μονο του!

Να την παμε να την ξεματιασουν Laughing

Γιατροι και μαλακιες!

Ελα Κατερινα!


Μαλακες καθε φορα χασμουριεμαι εκει που χασμουριετε και αυτη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πω ρε συ και υπαρχουν ατομα που τα πιστευουν αυτα Razz

Υ.γ _ Παντα κολλαω χασμουρητο απο αλλους εγω...αλλα ΠΑΝΤΑ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:47 pm

Παράθεση :
Διατροφη, ασκηση, νερο, αλλεγες περιβαλλοντος και ταξιδια, υπνος και πολλα αλλα.

Ξερω,σκιζεστε!Να τα κανετε χαμαλια!Αυτα πρεπει να τα κανουν και αυτοι που δεν εχουν τετοιο προβλημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 10:54 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Διατροφη, ασκηση, νερο, αλλεγες περιβαλλοντος και ταξιδια, υπνος και πολλα αλλα.

Ξερω,σκιζεστε!Να τα κανετε χαμαλια!Αυτα πρεπει να τα κανουν και αυτοι που δεν εχουν τετοιο προβλημα!

Ναι ναι φυσικα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 11:39 pm

παιδια το χω παθει απειρες φορες αραξτε, στριψιμο του εντερου σ ενα σημειο ειναι (ή αλλιως σπαστικη κωλιτιδα),πας τουαλετα κανονικα απλα δεν εχεις την αισθηση της ανακουφησης και εισαι πρισμενος παντα...υποτιθεται οτι περναει μονο του με φυσικο τροπο,απλα πρεπει να κανεις ασκηση διατροφη οχι αγχος κλπ κλπ και υπαρχουν δαιφορα χαπια,φαρμακα κλπ που ειναι υπερ της κινητικοτητας του εντερου αλλα προς το παρον δεν μ εχουν βοηθησει...απλα τις παλαιοτερες φορες μ επιανε ενας οξυς πονος (επεστρεφε δηλαδη το εντερο στη κανονικη του θεση) πεθαινες για λιγο στο πονο συντροφια με τη λεκανη αλλα μετα τζιτζι....ε περιμενα και γω να γινει αυτο αλλα εδω κι ενα μηνα τζιφος.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 11:48 pm

xezoulina έγραψε:
παιδια το χω παθει απειρες φορες αραξτε, στριψιμο του εντερου σ ενα σημειο ειναι (ή αλλιως σπαστικη κωλιτιδα),πας τουαλετα κανονικα απλα δεν εχεις την αισθηση της ανακουφησης και εισαι πρισμενος παντα...υποτιθεται οτι περναει μονο του με φυσικο τροπο,απλα πρεπει να κανεις ασκηση διατροφη οχι αγχος κλπ κλπ και υπαρχουν δαιφορα χαπια,φαρμακα κλπ που ειναι υπερ της κινητικοτητας του εντερου αλλα προς το παρον δεν μ εχουν βοηθησει...απλα τις παλαιοτερες φορες μ επιανε ενας οξυς πονος (επεστρεφε δηλαδη το εντερο στη κανονικη του θεση) πεθαινες για λιγο στο πονο συντροφια με τη λεκανη αλλα μετα τζιτζι....ε περιμενα και γω να γινει αυτο αλλα εδω κι ενα μηνα τζιφος.. Laughing

Στο εχω ξαναπει πως σε μερικα πραγματα μοιαζουμε ετσι;

Γαλα μαγνησιας βοηθαει Laughing (εμενα αρχικα βεβαια, μετα τζιφος και αυτο Laughing)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Οκτ 28, 2012 11:59 pm

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
παιδια το χω παθει απειρες φορες αραξτε, στριψιμο του εντερου σ ενα σημειο ειναι (ή αλλιως σπαστικη κωλιτιδα),πας τουαλετα κανονικα απλα δεν εχεις την αισθηση της ανακουφησης και εισαι πρισμενος παντα...υποτιθεται οτι περναει μονο του με φυσικο τροπο,απλα πρεπει να κανεις ασκηση διατροφη οχι αγχος κλπ κλπ και υπαρχουν δαιφορα χαπια,φαρμακα κλπ που ειναι υπερ της κινητικοτητας του εντερου αλλα προς το παρον δεν μ εχουν βοηθησει...απλα τις παλαιοτερες φορες μ επιανε ενας οξυς πονος (επεστρεφε δηλαδη το εντερο στη κανονικη του θεση) πεθαινες για λιγο στο πονο συντροφια με τη λεκανη αλλα μετα τζιτζι....ε περιμενα και γω να γινει αυτο αλλα εδω κι ενα μηνα τζιφος.. Laughing

Στο εχω ξαναπει πως σε μερικα πραγματα μοιαζουμε ετσι;

Γαλα μαγνησιας βοηθαει Laughing (εμενα αρχικα βεβαια, μετα τζιφος και αυτο Laughing)

θα σ αγαπαω για παντα να το ξερεις Laughing,δεν ΥΠΑΡΧΕΙ μεγαλυτερο προβλημα πανω μου απ το εντερο μου (ναι ναι και ο εγκεφαλος μου το ξερω αλλα αυτο δεν μετραειLaughing)

ναι υποτιθεται τα προβιοτικα βοηθανε, θα αναγκαστω να πιω αυτα τα απαισια αηδιαστικα πραγματα μπας και στρωσω να δω τι θα μου πει και η ντοκτορινα αυριο (ελπιζω να μην εξεταστω ΤΟΣΟ εξονυχιστικα οπως τη προηγουμενη φορα Laughing ΜΑΛΑΚΑ ΠΩς ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΤΟΥ ΚΑΣΤΛ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΙΛΙΑΚΑ ΜΟΥ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.])
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΔευ Οκτ 29, 2012 12:12 am

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
παιδια το χω παθει απειρες φορες αραξτε, στριψιμο του εντερου σ ενα σημειο ειναι (ή αλλιως σπαστικη κωλιτιδα),πας τουαλετα κανονικα απλα δεν εχεις την αισθηση της ανακουφησης και εισαι πρισμενος παντα...υποτιθεται οτι περναει μονο του με φυσικο τροπο,απλα πρεπει να κανεις ασκηση διατροφη οχι αγχος κλπ κλπ και υπαρχουν δαιφορα χαπια,φαρμακα κλπ που ειναι υπερ της κινητικοτητας του εντερου αλλα προς το παρον δεν μ εχουν βοηθησει...απλα τις παλαιοτερες φορες μ επιανε ενας οξυς πονος (επεστρεφε δηλαδη το εντερο στη κανονικη του θεση) πεθαινες για λιγο στο πονο συντροφια με τη λεκανη αλλα μετα τζιτζι....ε περιμενα και γω να γινει αυτο αλλα εδω κι ενα μηνα τζιφος.. Laughing

Στο εχω ξαναπει πως σε μερικα πραγματα μοιαζουμε ετσι;

Γαλα μαγνησιας βοηθαει Laughing (εμενα αρχικα βεβαια, μετα τζιφος και αυτο Laughing)

θα σ αγαπαω για παντα να το ξερεις Laughing,

Μετα απο αυτο νομιζω πως οντως χρειαζεσαι επειγοντως γιατρο Laughing



Παράθεση :
δεν ΥΠΑΡΧΕΙ μεγαλυτερο προβλημα πανω μου απ το εντερο μου

Σε νιωθω πιστεψε με No



Παράθεση :
(ναι ναι και ο εγκεφαλος μου το ξερω αλλα αυτο δεν μετραειLaughing)

Καλα αυτος ποτε δεν μετραγε ετσι κι αλλιως Laughing



Παράθεση :

ναι υποτιθεται τα προβιοτικα βοηθανε, θα αναγκαστω να πιω αυτα τα απαισια αηδιαστικα πραγματα μπας και στρωσω να δω τι θα μου πει και η ντοκτορινα αυριο (ελπιζω να μην εξεταστω ΤΟΣΟ εξονυχιστικα οπως τη προηγουμενη φορα Laughing ΜΑΛΑΚΑ ΠΩς ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΤΟΥ ΚΑΣΤΛ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΙΛΙΑΚΑ ΜΟΥ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.])

Μπα στο εξονυχιστικο σε κοβω παλι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΤρι Οκτ 30, 2012 1:40 am

20 λεπτα ακομη.....


#δενειμαικαλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 44 EmptyΤρι Οκτ 30, 2012 1:41 am

Κορίτσια μου εγώ δεν θα σας κάνω παρέα σήμερα δυστυχώς. Είμαι πτώμα και θα την πέσω. Θα δω τις τρελές αντιδράσεις αύριο Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 44 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: